Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.
Dodaj do swoich ulubionych
Zaloguj się z DOŁĄCZ ZA DARMO Musisz się zalogować, aby dodać tę grę do swoich ulubionych.
Opis
Tryb Kinowy
Tryb Kinowy
Pełny ekran

Clean The Ocean

Clean The Ocean to zabawna gra edukacyjna opracowana przy współpracy gwiazdy piłki nożnej Lionela Messiego oraz fundacji Join the Planet. Ta gra jest związana z premierą autografowanych replik szczęśliwego lewego buta Messiego. Limitowaną liczbę kopii tego kolekcjonerskiego rarytasu wykonano z recyklowanego plastiku, wyłowionego z rzeki Paraná w rodzinnym mieście Messiego – argentyńskiego Rosario.

Rzeka Paraná to tylko jedna z wielu dróg wodnych, jezior i oceanów zanieczyszczonych odpadami z tworzyw sztucznych. W tej grze możesz kontynuować ważną pracę ratowania planety, oczyszczając więcej rzek i mórz.

Jak grać w Clean the Ocean?

Użyj swojej łodzi do znajdowania plastiku i innych śmieci unoszących się w wodzie. Zarzuć sieci i wyciągnij na pokład wszystkie znalezione odpady. Kiedy łódź będzie pełna, popłyń z powrotem do bazy, aby posortować śmieci do odpowiednich pojemników.

Aby poddać śmieci recyklingowi, zbierz odpowiednie przedmioty i przenieś je do otwartego kosza. Po usunięciu wszystkich przedmiotów pasujących do danego pojemnika otworzy się następny. Po posortowaniu wszystkich śmieci możesz wrócić na łódź i poszukać więcej materiałów do recyklingu.

Oczyszczanie oceanu stopniowo poprawi jakość wody. Zaczniesz widzieć różnicę na wyczyszczonych obszarach. Kontynuuj podróż i odblokuj dłuższe sieci, więcej miejsca na łodzi i nowe obszary do odkrycia!

Sterowanie

  • Użyj myszki do sterowania łodzią
  • Sieć zostanie zarzucona automatycznie, gdy podpłyniesz wystarczająco blisko pływających śmieci

Zagraj w więcej darmowych gier online podobnych do Clean The Ocean

Więcej gier z udziałem międzynarodowych gwiazd piłki nożnej znajdziesz na naszej stronie z kolekcją gier piłkarskich.

Jeśli chcesz grać w więcej gier ekologicznych, w których możesz pomóc ocalić planetę poprzez sprzątanie i recykling, wypróbuj Eco Recycler oraz The Smurfs: Village Cleaning.

Kto stworzył grę Clean The Ocean?

Clean The Ocean to tytuł studia Azerion Casual Games.

Kiedy po raz pierwszy wydano grę Clean The Ocean?

Ta gra miała swoją premierę 1 marca 2024 roku.