Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Zagraj w darmowe gry piłka nożna

Poprowadź swoją drużynę do zwycięstwa w naszej wspaniałej kolekcji gier piłka nożna. Futbol to ponadczasowy sport znany w każdym zakątku świata.

W tych darmowych grach online możesz dołączyć do turnieju lub zagrać szybki mecz. Weź udział w bezpośrednim starciu na dwóch graczy lub przekonaj się, czy potrafisz doprowadzić swoją drużynę do finałów Pucharu Świata!

Mamy dla Ciebie mnóstwo gier z tej kategorii. Połącz siły z jednymi z najsłynniejszych światowych gwiazd piłki nożnej w europejskich rozgrywkach pucharowych. Kilka gier sportowych z tej kategorii pozwoli Ci wygrać mecz poprzez strzelenie zwycięskiego gola, podczas gdy w innych możesz trenować drużynę przez cały sezon.

Jakie są najnowsze Gry Piłka nożna?

Dostępnych jest również parę gier na dwóch graczy, w których możesz rzucić wyzwanie znajomemu lub innemu graczowi fascynującemu się piłką nożną. Możesz również pracować jako lekarz na liniach bocznych boiska w symulatorze medycznym o tematyce piłkarskiej. Jeśli chcesz spróbować innego typu futbolu, wbij na boisko i spróbuj zdobyć mnóstwo punktów w grach o futbolu amerykańskim. Rozrywka na kilka minut czy na kilka godzin? Musisz wypróbować jedną z naszych świetnych gier lub wszystkie z nich!