Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Daily Solitaire Blue

Daily Solitaire Blue to pasjans typu Klondike z dwiema opcjami rozgrywki. Ćwicz dobieranie 1 lub 3 kart w trybie gry swobodnej lub dotknij kalendarza, aby zagrać w trybie codziennych wyzwań.

W tym trybie twoim celem jest zebranie jak największej liczby koron. Loguj się codziennie, aby rozgrywać nowe rozdania i odblokowywać comiesięczne trofea. Zbierz 15 koron, aby wygrać brązowe trofeum, 20, aby odblokować srebrne i 28, aby zdobyć złoto.

Jak grać w Daily Solitaire Blue?

Celem jest ułożenie kart w 7 kolumnach w kolejności malejącej. Kiedy układasz karty na stole w tej grze karcianej, musisz naprzemiennie układać czerwone (kiery i karo) i czarne (piki i trefle) kolory.

Znajdź asy i przenieś je do 4 pustych komórek po lewej stronie stołu. To twoje stosy, na które odkładasz ułożone rosnąco karty w poszczególnych kolorach. Jeśli nie wiesz, jaki ruch wykonać, spróbuj nacisnąć przycisk wskazówki (mała żarówka w prawym dolnym rogu).

Po wylosowaniu wszystkich kart z talii i ułożeniu ich w kolejności na stole pojawi się opcja autouzupełniania. Pozostałe karty zostaną automatycznie przeniesione do stosów. Jeśli wolisz, możesz też zrobić to ręcznie.

Sterowanie

  • KLIKNIJ LEWYM PRZYCIKIEM MYSZY lub DOTKNIJ i PRZYTRZYMAJ, aby podnosić karty i przenosić je.

Podobne gry

Jeśli podobała Ci się ta gra, możesz również wypróbować inne gry karciane i pasjanse z naszej kolekcji:

  1. Classic Spider Solitaire

  2. Pyramid Microsoft Solitaire Collection

  3. Phase 10

  4. Kings and Queens: Solitaire Tripeaks


Kto stworzył Daily Solitaire Blue?

Daily Solitaire Blue to gra studia SoftGames-Azerion.