Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.
Dodaj do swoich ulubionych
Zaloguj się z DOŁĄCZ ZA DARMO Musisz się zalogować, aby dodać tę grę do swoich ulubionych.
Opis
Tryb Kinowy
Tryb Kinowy
Pełny ekran

Dog Puzzle Story

Dog Puzzle Story to słodka gra typu „dopasuj 3 elementy”, w której możesz pomóc szczeniakowi o imieniu Charlie zbierać zabawki, poduszki i smakołyki. Podążaj przez miasto śladem psich misek i rozwiąż napotykane po drodze łamigłówki.  

Jak grać w Dog Puzzle Story?

Na początku każdego poziomu zobaczysz cel, który musisz osiągnąć. Może to być zebranie odpowiedniej liczby jednego lub dwóch określonych przedmiotów, psich ciasteczek i tak dalej. Cele są również pokazane na panelu nad planszą, gdzie znajdziesz także ograniczenia liczby ruchów, które możesz wykonać w celu osiągnięcia celu. 

Wszystkie cele możesz osiągnąć, ustawiając co najmniej trzy takie same elementy w jednej linii w rzędzie lub kolumnie. Zamień miejscami dwa sąsiadujące ze sobą kafelki, by przemieszczać elementy na planszy. Przeciągnij kafelek na sąsiednie pole, by zamienić symbole miejscami. Każdy ruch musi doprowadzić do dopasowania, w przeciwnym wypadku symbole wrócą na swoje dotychczasowe pozycje.

Niektóre kafelki są zablokowane i nie można ich przemieścić. Musisz je najpierw odblokować, dopasowując elementy na otaczających je polach.

Sterowanie

  • Klikaj i przeciągaj symbole na sąsiednie pola.
  • Na urządzeniach z ekranem dotykowym możesz dotknąć i przeciągnąć kafelki za pomocą palca.

Zagraj w gry podobne do Dog Puzzle Story

Nasze partnerskie studio Softgames stworzyło również drugą część tej gry: Dog Puzzle Story 2. Więcej gier logicznych tego studia znajdziesz w naszej kolekcji Softgames

Kto stworzył Dog Puzzle Story?

Dog Puzzle Story to tytuł studia Agame. 

Kiedy ukazała się gra Dog Puzzle Story?

Zaktualizowana wersja tej gry została opublikowana 20 lipca 2023 roku.