Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Escape Out

Ten skazaniec zaraz zerwie się do ucieczki! Pomożesz mu w grze Escape Out?

Jest zdeterminowany, by wyśliznąć się ze swojej celi i zacząć kopać tunel, gdy strażnik nie patrzy. Czas goni, więc musi jak najszybciej dotrzeć do swojego pojazdu w tej grze o ucieczce z więzienia.

Zna też innych skazańców, którzy chętnie do niego dołączą w drodze po wolność. W grze trzeba też rozglądać się za skrzyniami skarbów i klejnotami. Świetnie posłużą jako budżet na następne skoki tych pokrętnych kryminalistów!

Jak grać w Escape Out?

Escape Out pozwoli ci wziąć udział w ucieczce z więzienia. Dołącz do tego nieulękłego niegodziwca podczas próby wykopania tunelu w tej grze o ucieczkach. Musi dotrzeć do swojego pojazdu, znaleźć towarzyszy i zebrać po drodze mnóstwo skarbów.

Sterowanie

  • Naciśnij i przytrzymaj LEWY PRZYCISK MYSZY, by zacząć kopać.
  • Użyj KURSORA, by wyznaczyć kierunek tunelu.

Podobne gry

Jeśli uwielbiasz emocjonujące gry kryminalne, nie przegap tych fantastycznych tytułów!

  1. Super Escape Masters
  2. Money Movers 3
  3. Heist Run
  4. Dig it

Kto stworzył grę Escape Out?

Escape Out to gra opracowana przez studio BPTop.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!