Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Rebel Gamio

Przygotuj się na wyścig w grze Rebel Gamio. Zostaw wszystkich przeciwników w tyle pokonując przy okazji totalnie niesamowite tory z przeszkodami w tej grze o bieganiu.

Udowodnij, że nie należy z tobą zadzierać i użyj różnych pułapek przeciwko innym zawodnikom. Wywołaj eksplozję, która cofnie ich praktycznie z na linię startu. W międzyczasie odblokujesz bramy i poradzisz sobie z obracającymi się platformami i innymi przeszkodami! Czy dotrzesz do końca każdego toru przeszkód, zanim oni to zrobią w tej trójwymiarowej grze wyścigowej

Jak grać w Rebel Gamio?

Rebel Gamio to zabawna i niełatwa gra wieloosobowa pozwalająca na grę przeciwko znajomym lub innym graczom. Spróbuj pokonać serię całkowicie szalonych torów przeszkód pełnych bram, pułapek i nie tylko.

Sterowanie 

  • Używaj STRZAŁEK, by biec. 

Podobne gry 

Sięgnij też po jedną lub wszystkie spośród tych trzymających w napięciu gier online!

  1. Blob Giant 3D
  2. Amongus.io
  3. Stickman Vector
  4. Ninja Run

Kto stworzył Rebel Gamio?

Rebel Gamio to gra stworzona przez Functu.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!