Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Hexa Cars

Wciśnij gaz do dechy w Hexa Cars!

Zmierz się z innymi graczami lub ścigaj się ze znajomymi w tej trójwymiarowej grze wyścigowej. Przygotuj się na rywalizację na futurystycznych arenach, na których nie wolno zwalniać. Będziesz mknąć po rozklekotanych platformach, które zaczną się rozpadać, gdy tylko ktoś po nich przejedzie!

Wygrywa ten, kto najdłużej pozostanie na arenie. Pozostali zawodnicy wylądują w basenie… jeżeli będą mieli szczęście. Niektóre areny znajdują się nad oceaniczną głębią! Innymi słowy: gra toczy się o bardzo wysoką stawkę!

Jak grać w Hexa Cars?

Hexa Cars to emocjonująca gra survivalowa. Wkrocz na arenę, na której musisz jak dłużej pozostać w ruchu na delikatnych, rozpadających się platformach.

Sterowanie

  • Używaj STRZAŁEK, aby się poruszać.
  • Naciśnij SPACJĘ, by podskoczyć.

Podobne gry

Oto kilka innych świetnych gier online do wypróbowania.

  1. Drag Racing Rivals
  2. City Car Stunt 4
  3. EvoWorld.io
  4. Clash of Tanks

Kto stworzył Hexa Cars?

Hexa Cars to tytuł opracowany przez firmę RHM Interactive.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!