• Samochody wyczynowe Madalin 2
  Graj
  Samochody wyczynowe Madalin 2
  Zagrano 2838227 razy

  Wybierz jeden z tych prawie niezniszczalnych samochodów sportowych i przygotuj się na wręcz niewiarygodne popisy kaskaderskie. Czy poradzisz sobie ze wszystkimi skokami i pętlami, które czekają na ciebie w tej szalonej grze wyścigowej?

 • Russian Car Driver
  Graj
  Russian Car Driver
  Zagrano 1556457 razy

  Przygotuj się na wykonanie najbardziej szalonych trików na rosyjskich drogach. Weź udział w superszybkim wyścigu, sprawdź, jak dobrze potrafisz parkować. Możesz również wypróbować pozostałe tryby w tej ekscytującej grze w wyścigi.

 • Demolka w Monster Trucku
  Graj
  Demolka w Monster Trucku
  Zagrano 821168 razy

  Lepiej zapnij pasy!

 • Wheely 7: Detective
  Graj
  Wheely 7: Detective
  Zagrano 500583 razy

  Powraca Wheely, twój ulubiony samochodzik z kreskówki. Przeżyjcie razem nowe niesamowite przygody!

 • Hill Racing Challenge
  Graj
  Hill Racing Challenge
  Zagrano 470288 razy

  Zagraj w najbardziej wciągające wyścigi samochodowo-motorowe, oparte na prawach fizyki!

 • Wheely 2
  Graj
  Wheely 2
  Zagrano 412985 razy

  Uroczy samochodzik powraca do akcji. Tym razem wyruszył w poszukiwaniu miłości!

 • Madalin Cars Multiplayer
  Graj
  Madalin Cars Multiplayer
  Zagrano 404481 razy

  Do dyspozycji masz kolekcję fantastycznych samochodów sportowych w tej wciągającej grze wyścigowej 3D. Ale czy masz w sobie tyle odwagi, by poprowadzić je przez najbardziej zwariowane rampy na świecie? Niektóre z nich są wysokie jak wieżowce! Wskakuj za kierownicę i zagraj w trybie jednego gracza lub zmierz się z przeciwnikami z całego świata w trybie dla wielu graczy.

 • City Rider
  Graj
  City Rider
  Zagrano 392021 razy

  Ćwicz swoje umiejętności jazdy wirtualnej w jednym z trzech obszarów gry. Możesz zwiedzać miasta lub pędzić przez pustynie w tej pasjonującej grze w wyścigi.

 • Auteczko 3
  Graj
  Auteczko 3
  Zagrano 386448 razy

  Rozwiąż zagadki w czasie tych samochodowych przygód, by zdobyć serce swojej wymarzonej Pani Auteczko!

 • Auta 3D
  Graj
  Auta 3D
  Zagrano 372495 razy

  Ścigaj się na czas lub zmierz się ze znajomym w tej ekscytującej grze 3D. Wybierz samochód i podjedź na linię startu. Za chwilę ruszy kolejny wyścig.

 • Piłka nożna 4x4
  Graj
  Piłka nożna 4x4
  Zagrano 360060 razy

  Najlepszym piłkarzem na boisku został... Twój ogromny homar.

 • Złodziej samochodów
  Graj
  Złodziej samochodów
  Zagrano 302561 razy

  Ten złodziej właśnie robi skok życia. Dołącz do niego, gdy kradnie samochody i sieje spustoszenie w tej szalonej grze w wyścigi.

 • 3D Car Simulator
  Graj
  3D Car Simulator
  Zagrano 288223 razy

  Zwiedzaj jeden z trzech obszarów w tym zabawnym symulatorze jazdy 3D. Zmieniaj biegi, wjeżdzając w zakręty i osiągając prędkość ponad 140 km/h.

 • Wheely 8: Aliens
  Graj
  Wheely 8: Aliens
  Zagrano 279783 razy

  Wheely ze swoją dziewczyną urządzają piknik w parku, ale okazuje się, że kosmitom zepsuł się statek kosmiczny — potrzebują ich pomocy! Czy zdołasz pomóc naprawić ich pojazd w tej ślicznej grze przygodowej?

 • Truck Driver Crazy Road
  Graj
  Truck Driver Crazy Road
  Zagrano 261140 razy

  Dasz radę przewieźć te ładunki kilkoma najtrudniejszymi i najniebezpieczniejszymi drogami świata? Wskocz za kółko tej ciężarówki i sprawdź, czy uda Ci się przejechać strasznymi drogami i przerażającymi ulicami w lasach, na pustyniach i w innych zdradliwych miejscach, w tej intensywnej grze symulacyjnej.

 • Long Bus Driver 2
  Graj
  Long Bus Driver 2
  Zagrano 244268 razy
 • Wóz strażacki 2
  Graj
  Wóz strażacki 2
  Zagrano 240797 razy

  Pomóż tym pojazdom na sygnale jak najszybciej przejechać przez ruch uliczny. Życie ludzi jest w Twoich rękach!

 • Scrap Metal 3: Infernal Trap
  Graj
  Scrap Metal 3: Infernal Trap
  Zagrano 234919 razy

  W tej fantastycznej grze trójwymiarowej z prowadzeniem samochodu czeka cię eksplorowanie niebezpiecznych zboczy górskich czy też przebijanie się przez chmury pyłu na dnie wyschniętych jezior. Przed tobą rozległa przestrzeń, w której możesz jechać w dowolnym kierunku. Wybór należy do ciebie, ale zachowaj ostrożność, bo inaczej doprowadzisz do całkowitego zniszczenia auta.

 • New York Taxi License 3D
  Graj
  New York Taxi License 3D
  Zagrano 232166 razy
 • Auteczko
  Graj
  Auteczko
  Zagrano 230719 razy

  Było sobie Auteczko, które postanowiło wziąć udział w wyścigu...

 • Poza drogą V5
  Graj
  Poza drogą V5
  Zagrano 220792 razy

  Jedź nieprzetartym szlakiem w tej szalonej grze w wyścigi. Przedzieraj się przez pustynie, dzikie przestworza, a także wjeżdżaj na chodniki, stając w szranki z najlepszymi zawodnikami w lidze.

 • Dziki Rajd 2
  Graj
  Dziki Rajd 2
  Zagrano 212312 razy

  Zwiększ obroty silnika i ścigając się na trasie dojedź do mety jako pierwszy!

 • Forklift License
  Graj
  Forklift License
  Zagrano 207501 razy

  Oto bezpłatna gra o ciężarówkach! Pora pokierować tą gigantyczną ciężarówką! Pokaż, jak szybko uda ci się ułozyć stos z pudeł!

 • Hot Wheels: Track Builder
  Graj
  Hot Wheels: Track Builder
  Zagrano 205124 razy

  Zaprojektuj, zbuduj własne tory i jeździj po nich w tej fascynującej grze 3D w wyścigi. Ścigaj się z przeciwnikami, zdobywając czadowe odznaki i pędząc przez pętle, a nawet i wnętrza wulkanów! Czy będziesz kierowcą, który pierwszy przekroczy linię mety?

 • Traffic Slam 2
  Graj
  Traffic Slam 2
  Zagrano 198000 razy

  Tej nocy karetki będą jeździć tam i z powrotem...

 • Parking in Istanbul
  Graj
  Parking in Istanbul
  Zagrano 191970 razy

  Jazda i parkowanie w jednym z najruchliwszych miast Turcji to nie bułka z masłem. Ale na pewno dasz sobie radę, prawda? Sprawdź, czy uda Ci się zaparkować ten samochód bez uszkodzeń w każdym poziomie gry, w tej bardzo realistycznej grze symulacyjnej.

 • Parking Mania
  Graj
  Parking Mania
  Zagrano 191580 razy
 • V8 Muscle Cars 2
  Graj
  V8 Muscle Cars 2
  Zagrano 189348 razy

  Wybierz się na szaloną przejażdżkę w grze V8 Muscle Cars 2! Ścigaj się z najlepszymi kierowcami z całego świata po wyjątkowych i niebezpiecznych trasach.

 • Wykręcony wyścig
  Graj
  Wykręcony wyścig
  Zagrano 188000 razy

  Kierowcy, uruchomcie silniki. Czas na szalony wyścig po podziemnym torze.

 • Russian UAZ Offroad Driving 3D
  Graj
  Russian UAZ Offroad Driving 3D
  Zagrano 184345 razy

  Czy poradzisz sobie na najtrudniejszych drogach na świecie? Wjedź na rosyjskie autostrady i trasy w tej grze w wyścigi. Spróbuj dotrzeć do punktów kontrolnych, dostarczyć przesyłki lub po prostu sprawdzaj teren w trybie zwykłej rozgrywki.

 • Russian Extreme Off-Road
  Graj
  Russian Extreme Off-Road
  Zagrano 178925 razy

  Weź udział w wyścigu i wypróbuj darmowy tryb jazdy w tej pełnej wrażeń grze w wyścigi. Ścigaj się po najbardziej hardkorowych rosyjskich torach, żwirze i innych nawierzchniach. Możesz również dostosowywać pojazd do swych potrzeb pomiędzy wyścigami.

 • Cars Thief 2: Tank Edition
  Graj
  Cars Thief 2: Tank Edition
  Zagrano 177590 razy

  Gdy kradzież samochodów to bułka z masłem, a przechwytywanie półciężarówek jest nudne jak flaki z olejem, pora wybrać się na przejażdżkę skradzionym czołgiem! Dołącz do tego zawodowego złodzieja samochodów, gdy próbuje zrobić swój największy i najodważniejszy skok w życiu w tej ekscytującej grze samochodowej 3D.

 • Car Park Challenge
  Graj
  Car Park Challenge
  Zagrano 167402 razy

  Znajdź miejsce i zaparkuj ostrożnie swój samochód!

 • Czterokołowy traktor: Wyzwanie
  Graj
  Czterokołowy traktor: Wyzwanie
  Zagrano 153321 razy

  Oto wyzwanie na czterech kołach z farmerskim turbodoładowaniem! Kieruj swoim czerwonym traktorem i jak najszybciej dowieź beczki na przyczepie do miejsca przeznaczenia.

 • Maksymalne przyspieszenie
  Graj
  Maksymalne przyspieszenie
  Zagrano 149655 razy

  W tej intensywnej grze w wyścigi 3D musisz konieczni wciskać gaz do dechy. Dojedz jak najszybciej do linii mety, aby zgarnąć gotówkę, za którą między turniejami kupisz lepsze i szybsze samochody.

 • Bus Driver Weekdays 2
  Graj
  Bus Driver Weekdays 2
  Zagrano 149255 razy

Lubisz prędkość i ryk silnika? Mamy coś dla Ciebie!

Czy są tu fani motoryzacji? Przedstawiamy kategorię gier, w których możesz usiąść za kółkiem, nie ruszając się z miejsca. Potrzebujesz tylko komputera, tabletu albo telefonu komórkowego. Wszystkie te gry łączy jedno: samochody. Oferują one jednak wiele różnych rodzajów rozgrywki. Możesz ćwiczyć wirtualną jazdę, parkowanie i oczywiście akrobacje samochodowe. Znajdziesz tu również gry, w których potrzebne są dobre oko i umiejętność wyszukiwania różnych obiektów, zdolności menedżerskie, by móc prowadzić warsztat, albo umiejętności inżynierskie niezbędne do budowania mostów. Niektóre z naszych gier są słodkie, inne zabawne, a jeszcze inne naprawdę hardkorowe (albo stanowią mieszankę wszystkiego po trochu). Nieważne, w jakim jesteś nastroju — tu na pewno znajdziesz okazję, aby trochę pojeździć. Przejrzyj cały katalog i znajdź najlepszą przygodę samochodową dla siebie (cały czas dodajemy nowe gry!).

Highway Madness to klasyczna gra wyścigowa z widokiem z góry. Twoje zadanie polega na omijaniu przeszkód, zbieraniu pieniędzy i ładunków nitro, dzięki którym możesz jechać szybciej. Uważaj, bo uderzając w inne samochody, możesz uszkodzić swoją maszynę. Na szczęście na trasie możesz znaleźć zestawy naprawcze, dzięki którym naprawisz uszkodzenia. Za zdobyte pieniądze możesz kupować lepsze auta, by jechać jeszcze szybciej i zdobywać kolejne nagrody. 

W grze „Demolka w Monster Trucku” pokonujesz kolejne tory, powodując jak najwięcej zniszczeń. Cóż, tytuł zobowiązuje. Za totalną demolkę otrzymujesz punkty bonusowe, które możesz wykorzystać do ulepszenia swojej fury. Pamiętaj, aby utrzymywać swój pojazd w pozycji pionowej — w przypadku wywrotki gra dobiegnie końca!

Jeśli szukasz czegoś nietypowego i lubisz piłkę nożną, koniecznie sięgnij po grę Piłka nożna 4x4. Jest to zwariowane połączenie zręcznościowej gry piłkarskiej oraz gry samochodowej. Zabawa polega na rozgrywaniu meczów piłkarskich, w których role zawodników pełnią… wielkie samochody z napędem na 4 koła (po 2 auta w każdej drużynie). Trzeba przyznać, że autorom idealnie udało się oddać emocje towarzyszące obu dyscyplinom sportu. Spróbuj i przekonaj się sam!

Jeśli wściekły ryk silnika to miód dla Twoich uszu, koniecznie zajrzyj na stronę Gry.pl. Nasze gry samochodowe to czysta adrenalina. Mamy niemal 250 gier w tej kategorii, więc na pewno znajdziesz tu coś dla siebie. Dołącz do nas i zasiądź za wirtualną kierownicą!