Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Idle Craft 3D

Czas zabrać się do roboty w Idle Craft 3D. Dom tego ludzika właśnie został zniszczony w tej pełnej zabawy i niełatwej grze online! 

Twoim zadaniem w tej grze typu idle będzie pomaganie mu w pozbyciu się gruzu, który niegdyś był jego domem. Na szczęście pomocny czarodziej chętnie udzieli mu bardzo potrzebnych rad. Jego sąsiedzi też chętnie wyciągną pomocną dłoń, o ile, oczywiście, dobrze im zapłaci! Jest też kilku członków starszyzny, którzy będą mieć oko na wioskę, gdy ludzika nie będzie w pobliżu.

Jak grać w Idle Craft 3D?

Kilka asteroid właśnie zniszczyło dom w tym symulatorze . Połącz siły z jego właścicielem, który postara się zbudować nowy, większy i lepszy. Pomóż mu zarobić pieniądze, a on zatrudni pracowników i nie tylko.

Sterowanie

  • KLIKAJ LEWYM PRZYCISKIEM MYSZY, aby aktywować pracowników, przyzwać członków starszyzny i nie tylko!

Podobne gry

Oto kilka innych fantastycznych gier online do wypróbowania! 

  1. Idle Arks: Sail and Build
  2. Money Clicker
  3. Element Evolution
  4. Food Empire Inc.

Kto stworzył Idle Craft 3D?

Idle Craft 3D to gra studia YAD.com.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!