Gry Budowanie

 • Secret Garden
  Graj
  Secret Garden
  Zagrano 713143 razy

  To był kolejny, zwykły dzień w bibliotece, gdy nagle otworzyły się sekretne wrota za sprawą magicznej księgi, pozostawionej na jednej z półek. I tak oto znalazłeś się w magicznym wymiarze. Czy uda ci się powrócić do domu w tej grze MMO?

 • World Craft 2
  Graj
  World Craft 2
  Zagrano 698068 razy

  W tej pełnej akcji grze w projektowanie cały świat stoi przed Tobą otworem. Walcz o przetrwanie w epickiej bitwie na losowo utworzonej mapie lub stworzonej przez siebie. Jak długo uda Ci się przeżyć? Staniesz w szranki ze strasznymi potworami, a do tego musisz zbudować schronienie, by przetrwać długie noce. Twoim zadaniem będzie również upolować przepyszne stworzenia, które zaspokoją Twój głód.

 • Golden Valley
  Graj
  Golden Valley
  Zagrano 565054 razy

  Golden Valley to nowa symulacja budowy miasta! Masz szansę na budowę perfekcyjnego miasta. Zbuduj duże fabryki i gospodarstwa, zabiezpiecz dobrobyt przez rozwój małego biznesu – restauracji, barów oraz sklepów, zapewnij szczęścia swoim ludziom za pomocą wielu dekoracji. Kluczowe cechy: • Piękna grafika; • Niesamowite postacie z fascynującymi historiami; • Urocza okolica z wieloma świetnymi sposobami na społeczną interakcję z przyjaciółmi. Zbuduj miasto swoich marzeń w Golden Valley!

 • Wheely 2
  Graj
  Wheely 2
  Zagrano 417915 razy

  Uroczy samochodzik powraca do akcji. Tym razem wyruszył w poszukiwaniu miłości!

 • Forge of Empires
  Graj
  Forge of Empires
  Zagrano 403295 razy

  Wkraczając do gry, otrzymujesz pod opiekę małą osadę z epoki kamienia. Twoim zadaniem jest rozwinięcie jej w imperium i śledzenie jej losów na przestrzeni wieków.

 • Auteczko
  Graj
  Auteczko
  Zagrano 231897 razy

  Było sobie Auteczko, które postanowiło wziąć udział w wyścigu...

 • Rollercoaster Creator
  Graj
  Rollercoaster Creator
  Zagrano 206656 razy

  Zbuduj swój własny rollercoaster i zbierz wszystkie monety. Za zrobienie wyjątkowo ciekawego toru otrzymasz monety zadowolenia!

 • Harry The Hamster
  Graj
  Harry The Hamster
  Zagrano 117287 razy

  Pomóż chomikowi Harry'emu dostać się bezpiecznie do domu omijając głodnego kota!

 • Milioner
  Graj
  Milioner
  Zagrano 104301 razy

  Czy chcesz zostać milionerem? Jeżeli masz wszystkie niezbędne atuty, to rozkręć własny biznes. Zacznij obracać dużą gotówką, analizując przy tym zagrożenia i ryzyko oraz potencjalne zyski.

 • Gun Builder
  Graj
  Gun Builder
  Zagrano 103330 razy

  Putting guns together can be really complicated. Can you build all of these dangerous weapons and shoot the targets? Just be sure to take these firearms seriously and be careful while you play this online action game.

 • Budowle z klocków
  Graj
  Budowle z klocków
  Zagrano 101647 razy

  Czy uda Ci się stworzyć projekt ulicy z kolorowych klocków? Zaprojektuj piękny rząd domków lub modną kawiarnię w tej grze symulacyjnej. Możesz także dodawać ludzi oraz znaki drogowe.

 • Let It Flow
  Graj
  Let It Flow
  Zagrano 92009 razy

  Połącz rury i klikaj na Pump It, aby woda mogła popłynąć na pole i do spragnionych zwierząt.

 • World Crafts
  Graj
  World Crafts
  Zagrano 91093 razy

  Odwiedź świat 3D pełen cudów w tej grze online. Możesz go budować, dostosowywać i spersonalizować! Puść wodze fantazji!

 • Załaduj ciężarówkę 5
  Graj
  Załaduj ciężarówkę 5
  Zagrano 78983 razy

  Każdemu kierownikowi magazynu przydałby się taki bohater od zadań specjalnych do transportowania towarów. Szybko ułóż odpowiednio skrzynie oraz inne towary i załaduj ciężarówkę w najnowszej wersji tej popularnej gry.

 • Buduj i twórz
  Graj
  Buduj i twórz
  Zagrano 74156 razy

  W tej grze online możesz budować, tworzyć i personalizować cały świat. Puść wodze wyobraźni, próbując wypróbować różne narzędzia, krajobrazy i inne funkcje.

 • Rev-Ups
  Graj
  Rev-Ups
  Zagrano 72632 razy

  Brrrrum, brrrrum... ta urocza gra przykuje cię do siebie na długie godziny!

 • I want to be a Billionaire 2
  Graj
  I want to be a Billionaire 2
  Zagrano 71002 razy

  Kto znowu chce zostać miliarderem? Jeśli czujesz, że możesz pójść o jeden krok dalej w tej najnowszej popularnej pełnej zabawy grze zręcznościowej, załóż swoją działalność już teraz. Wykorzystaj swoje niesamowite umiejętności, aby oszacować zagrożenia, ryzyko, zakładany zysk i patrz, jak powiększa Ci się gotówka!

 • Fabryka Ciast
  Graj
  Fabryka Ciast
  Zagrano 62185 razy

  Popatrz na przykład i klikaj na maszyny, aby zrobić dokładnie takie samo ciasto.

 • My Block World
  Graj
  My Block World
  Zagrano 60484 razy

  W tej grze możesz przenieść się do wirtualnego świata inspirowanego grą Minecraft. Czy potrafisz go zmienić i ulepszyć dzięki kolekcji unikalnych ludzi, zwierząt i wielu innych rzeczy?

 • Mini Train
  Graj
  Mini Train
  Zagrano 50810 razy

  Prawa fizyki dotyczą każdego pociągu, bez względu na rozmiar...

 • Klockowy świat
  Graj
  Klockowy świat
  Zagrano 49752 razy

  Zanurz się w trójwymiarowym świecie w tej grze w poszukiwanie. Teraz nawet możesz zmieniać go przy użyciu rożnych odjazdowych przedmiotów i funkcji. Sprawdź, jak długo potrafisz wytrzymać w trybie przetrwania, lub zagraj w tryb dowolny, gdzie masz więcej obszaru do badania.

 • Urządzamy Domek na Drzewie
  Graj
  Urządzamy Domek na Drzewie
  Zagrano 46314 razy

  Nikt nie może się pochwalić tak wspaniałym domkiem na drzewie, jaki posiadasz ty!

 • Woman on Top
  Graj
  Woman on Top
  Zagrano 43468 razy

  Odwiedź najwyższe budowle świata i wskocz po platformach na samą górę!

 • Zbuduj Most
  Graj
  Zbuduj Most
  Zagrano 42386 razy

  Użyj swoich zdolności konstruktorskich, aby pomóc temu pociągowi bezpiecznie dotrzeć do celu!

 • Droga na Farmę
  Graj
  Droga na Farmę
  Zagrano 39984 razy

  Połącz całą społeczność farmerów, aby zwiększyć produktywność!

 • Imperia Online
  Graj
  Imperia Online
  Zagrano 37235 razy

  Z grą Imperia Online przenosisz się do świata przed wynalezieniem prochu. To czas legendarnych wojowników, podbijających przepełnione bogactwem i zaawansowane gospodarczo królestwa. Czas zawierania potężnych sojuszy i pokonywania przeciwników, by zdobyć absolutną dominację na świecie.

 • Demoman
  Graj
  Demoman
  Zagrano 36052 razy

  Zniszcz wszystkie okoliczne budynki używając swojej demolującej kuli!

 • Bloons Tower Defence
  Graj
  Bloons Tower Defence
  Zagrano 31406 razy

  Rozmieść wieże na planszy i nie pozwól by baloniki uciekły.

 • Puppy Star Dog House
  Graj
  Puppy Star Dog House
  Zagrano 28625 razy

  Ten piesek chce zmienić wystrój swojego mieszkanka na bardziej luksusowy!

 • Fabryka Zabawek
  Graj
  Fabryka Zabawek
  Zagrano 27452 razy

  Każda zabawka chce znaleźć dobry dom, więc dopilnuj, by wszystkie były najwyższej jakości!

 • Garażowy Magnat
  Graj
  Garażowy Magnat
  Zagrano 27415 razy

  Ten garaż to prawdziwa żyła złota.

 • Shop Empire Fantasy
  Graj
  Shop Empire Fantasy
  Zagrano 27059 razy

  W tym magicznym królestwie aż roi się od przygód. Ktoś jednak musi zostać w domu i zarządzać sklepami, prawda? Dasz radę wybudować zaczarowane centrum handlowe w tej grze symulacyjnej? Twoim zadaniem będzie wybranie właściwych sklepów, zatrudnienie ochroniarzy i inne rzeczy!

 • My Kingdom for the Princess
  Graj
  My Kingdom for the Princess
  Zagrano 25065 razy

  Prince Arthur has married a fair maiden named Fiona and now their next adventure will begin. Her father, the king, has given them his kingdom’s poorest region to rule. Can you help them realize its full potential in this time management game?

 • Sue Dating Machine
  Graj
  Sue Dating Machine
  Zagrano 24210 razy

  Skojarz jak najwięcej par, budując łączącą je rurę!

 • Zbuduj most
  Graj
  Zbuduj most
  Zagrano 23967 razy

  Ta ciężarówka usiłuje wykonać kilka dostaw, ale ciągle natrafia na niebezpieczne kaniony. Czy potrafisz zbudować nad nimi mosty, aby mogła kontynuować swoją podróż, w tej grze online w budowanie? Jedyne, co musisz, to połączyć punkty!

 • Level Editor 3
  Graj
  Level Editor 3
  Zagrano 22684 razy

  Dysponujesz narzędziami, które mogą Cię ocalić, ale czy potrafisz ich właściwie użyć?

Buduj i baw się dobrze

Lubisz bawić się klockami? Nawet jeśli nie jesteś już dzieckiem, zabawa w budowanie to nic wstydliwego. Wręcz przeciwnie — rozwija wyobraźnię, umiejętność planowania przestrzennego i uczy cierpliwości. Na stronie Gry.pl znajdziesz całe mnóstwo różnych gier budowlanych, w których możesz tworzyć budynki, ulice, mosty, miasta, a nawet całe światy. W czasach ogromnej popularności Minecrafta gry związane z budowaniem nie narzekają na brak fanów. Czy jesteś jednym z nich? Spróbuj zagrać i przekonaj się!

W grze „Zbuduj to: Drewniany most” Twoje zadanie polega na jak najszybszym zbudowaniu mostu z pojawiających się kolejno elementów. Samo zbudowanie mostu to jednak nie wszystko. Gdy zakończysz budowę, musisz sprawdzić, czy most spełnia swoją funkcję. Jeśli samochód da radę przejechać po Twojej konstrukcji, przechodzisz do następnego poziomu. Im szybciej to zrobisz, tym więcej punktów otrzymasz. Dodatkowo możesz upuszczać elementy tak, aby zbierać rozsiane po planszy gwiazdki. Czy uda Ci się pokonać kolejne wyzwania inżynierskie, sprytnie wykorzystując prawa fizyki?

W grze Epic City Builder widać inspiracje serią Sim City. Tu także musisz zbudować wirtualną metropolię, dbając o potrzeby jej mieszkańców, planując arterie komunikacyjne i zapewniając zasilanie poszczególnym budynkom. Przede wszystkim jednak musisz dbać o finanse swojego miasta, bo bez pieniędzy nie będziesz w stanie się rozbudowywać, a jak wiadomo, kto nie idzie do przodu, ten się cofa.

Gra „Budowle z klocków” to coś dla fanów pewnej duńskiej firmy na „L”. Spróbuj zaprojektować piękny rząd domków, modną kawiarnię, przyszłościowy samochód lub… co tylko zechcesz. Do swoich projektów możesz dodawać ludziki i dodatki, takie jak drzewa czy znaki drogowe. Do dyspozycji masz setki rodzajów klocków pogrupowanych w wielu różnych kategoriach. Gotowe budowle możesz wydrukować lub zapisać jako tapetę na pulpicie, aby chwalić się nimi przed znajomymi!

Kreuj miasta, buduj i zarządzaj swoimi projektami. Kto wie, jakie metropolie uda Ci się zbudować, kiedy wcielisz się w architekta. Gry o budowaniu to wyzwanie dla wizjonerów z wyobraźnią. Śmiało, odważ się na niebanalne rozwiązania i wciel swoje plany w życie. Zbuduj coś fajnego i pokaż znajomym. Wznieś się ponad utarte schematy i przeciętne rozwiązania. Dołącz do nas online i zacznij stawiać swoje budowle już dziś!