Idle

 • Poop It
  Graj
  Poop It
  Zagrano 25257 razy

  Ta szalona gra akcji online jest kupatalna, tzn. kapitalna. Jak szybko zdołasz przejść przez wszystkie dziwaczne i zakręcone minigry? Zgnieć kawałki kupy, dopasuj je kolorystycznie i nie tylko. Zrób wszystko, co w Twojej mocy, aby zmieścić się w czasie i nie wylądować w muszli klozetowej!

 • Klikanie pieniędzy
  Graj
  Klikanie pieniędzy
  Zagrano 13061 razy

  Sława i pieniądze są na kliknięcie ręką w tej odjechanej grze online. Dołącz do tego ambitnego businessmana, który próbuje zdobyć fortunę. W trakcie gry pamiętaj, aby wydać trochę gotówki na pomocne doładowania.

 • Idle Miner Tycoon
  Graj
  Idle Miner Tycoon
  Zagrano 22595 razy

  Ten biedak właśnie dowiedział się, że zaginął jego ojciec! Wszyscy współpracownicy zaczynają wariować, a Ty musisz go zastąpić. Możesz pomóc mu zarządzać kopalnią ojca w tym symulatorze online? Jego zadaniem będzie odnaleźć cenne minerały, gdy próbuje dowiedzieć się, co się stało.

 • Tube Clicker
  Graj
  Tube Clicker
  Zagrano 45335 razy

  Czy uda Ci się podbić Internet i zostać słynną celebrytką w sieci? Przekonaj się, czy dasz radę zarobić na wrzucaniu filmów i używaniu fajnych aplikacji w tej grze symulacyjnej.

 • Idle Hacker
  Graj
  Idle Hacker
  Zagrano 19762 razy

  Tu rozpoczynasz podróż, aby stać się jednym z najbardziej elitarnych hakerów na świecie. Czy potrafisz opanować Internet w tym symulatorze online? Musisz ulepszyć swoje umiejętności i zdobyć setki wirtualnej waluty, włamując się do systemów bezpieczeństwa kilku bardzo potężnych korporacji.

 • Kliker Habbo
  Graj
  Kliker Habbo
  Zagrano 4816 razy

  Czy potrafisz zaprojektować najlepszy hotel na świecie w tej symulacyjnej grze retro w zarządzanie? Możesz zarabiać pieniądze, by ładniej urządzać pokoje, które przyciągną wielu gości.

 • Doge Miner 2
  Graj
  Doge Miner 2
  Zagrano 75432 razy

 • Cosmos Quest
  Graj
  Cosmos Quest
  Zagrano 79696 razy

  Ta planeta wygląda, jakby nadal tkwiła w epoce kamienia łupanego. Czy jesteś gotowy pomóc jej się rozwinąć? Używaj z głową jej zasobów naturalnych, gdy tworzysz cywilizację, która przetrwa próbę czasu w tej wyjątkowej grze symulacyjnej?

 • Realm Grinder
  Graj
  Realm Grinder
  Zagrano 18800 razy

  Po kilku kliknięciach uzależnienie jest pewne. Wiele godzin spędzonych na kolekcjonowaniu budynków, asystentów i handlu z wybranymi stronnictwami jest gwarantowane. Jak szybko uda ci się zgromadzić górę pieniędzy w tej grze fabularnej?

 • Cookie Clicker
  Graj
  Cookie Clicker
  Zagrano 825 razy

  Czy uda Ci się zachwycić wszystkich swoimi umiejętnościami piekarskimi w tej dzikiej grze polegającej na szybkim klikaniu? Spróbuj wypiec jak najwięcej pysznych ciasteczek w jak najkrótszym czasie. Dzięki temu z lokalnej kucharki staniesz się prawdziwą kulinarną sensacją!

 • Zombidle
  Graj
  Zombidle
  Zagrano 155536 razy

  Niech nic cię nie powstrzyma przed rozbudową swojej armii nieumarłych w tej wesołej, ale wymagającej grze online. Zbieraj czaszki, aby ulepszać swojego nekromantę i zombie!

 • Magnat mrówczanej sztuki
  Graj
  Magnat mrówczanej sztuki
  Zagrano 2007 razy

  Zdobądź szturmem świat mrówczanych sztuk pięknych w tej totalnie zwariowanej grze symulacyjnej! Masz grupę bardzo utalentowanych mrówek, które malują wspaniałe portrety i uwieczniają na nich drzewa, a nawet tarantule. Niestety nie znają się na sprzedaży obrazów. Czy pomożesz tym artystycznym owadom zdobyć światową sławę i mnóstwo pieniędzy? Mają nadzieję, że zostaniesz ich marszandem.

 • Minequest Idle
  Graj
  Minequest Idle
  Zagrano 10454 razy

  Wybierz się na poszukiwania cennych minerałów i sprawdź, czy uda Ci się wzbogacić w tej strategicznej grze w kopalnię. Możesz rozsądnie wykorzystać zasoby i jednocześnie zbudować potężną firmę?

 • Dodge Game
  Graj
  Dodge Game
  Zagrano 984 razy

  Ta gra zręcznościowa to prawdziwe wyzwanie!

 • Mit i bohater
  Graj
  Mit i bohater
  Zagrano 2888 razy

  Na to królestwo napadła armia potworów i tylko ten odważny bohater może je uratować. Pomóż mu przedrzeć się przez bezwzględną hordę potworów w tej magicznej grze akcji.

 • Soccer Simulator: Idle Tournament
  Graj
  Soccer Simulator: Idle Tournament
  Zagrano 6771 razy

  Szalejesz na punkcie piłki nożnej? Lubisz gry polegające na klikaniu i bezczynne gry przygodowe RPG? Pokochasz więc Soccer Simulator! Idź w ślady legend piłki nożnej i stopniowo przenoś się z ulicy na stadion, na którym sława i chwała są przed Tobą za parę kliknięć...

 • Hero Simulator: Idle Adventure
  Graj
  Hero Simulator: Idle Adventure
  Zagrano 29802 razy

  Ustaw tego rycerza na drodze, by wypełniał swoje misje i walczył z potworami, a ty zajmuj się własnymi sprawami z dala od komputera. Potem wróć i sprawdź, jaki stał się potężny.

 • Idle Oasis
  Graj
  Idle Oasis
  Zagrano 939 razy

  Witaj na całkiem nowej planecie. Czy pomożesz w uprawie zbóż, które będą potrzebne międzygalaktycznym osadnikom, próbującym skolonizować tę planetę? Mądrze korzystaj z posiadanych zasobów i uprawiaj kukurydzę i inne rośliny w tej niełatwej grze w symulację i zarządzanie.

 • Idle Bouncer
  Graj
  Idle Bouncer
  Zagrano 2023 razy

  Jak długo uda Ci się utrzymać w powietrzu tę skaczącą piłkę? Rozgrywaj strategicznie każdy ruch. Możesz kupować ulepszenia i inne triki, dzięki którym piłka będzie nadal w ruchu, w tej dziwacznej i zakręconej grze online.

 • Pasywna ryba
  Graj
  Pasywna ryba
  Zagrano 5048 razy

  Czy potrafisz zaprojektować akwarium w tej ślicznej i unikalnej grze logicznej? Twoim zadaniem będzie połączyć ryby, aby stworzyć nowe, jednocześnie zdobywając masę monet, aby kupować jeszcze fajniejsze okazy. Możesz nawet wyruszyć w poszukiwanie egzotycznych gatunków podwodnych, takich jak żółwie, rekiny i wiele więcej! Do zdobycia masz także fajne premie!

 • Spell Idle 2
  Graj
  Spell Idle 2
  Zagrano 9983 razy

  Odkryj swoje ukryte talenty magiczne, gdy raz po raz będziesz rzucać potężne zaklęcia, by złamać jeszcze potężniejsze czary w grze przeglądarkowej Spell Idle 2!

 • Kopalnia klejnotów
  Graj
  Kopalnia klejnotów
  Zagrano 18385 razy

  Myślisz, że dasz radę przepracować kilka zmian w tej kopalni pełnej cennych klejnotów? W takim razie do roboty...

 • Factory Idle
  Graj
  Factory Idle
  Zagrano 8569 razy

  Przejmij te fabrykę i sprawdź, jak szybko uda ci się wyprodukować różne rzeczy: od prostych przedmiotów po niesamowite czołgi. Czy masz nerwy ze stali, grając w tę szaloną grę w klikanie?

 • Tangerine Tycoon
  Graj
  Tangerine Tycoon
  Zagrano 7123 razy

  Dasz radę zostać najbardziej prosperującym rolnikiem w tej dziwnej i zwariowanej grze typu clicker? Użyj myszki, aby zebrać jak najwięcej mandarynek, sadząc nowe krzaczki, na bieżąco śledząc liczbę punktów oraz robiąc wiele innych rzeczy.