Gry Crafting

 • World Craft 2
  Graj
  World Craft 2
  Zagrano 927617 razy

  W tej pełnej akcji grze w projektowanie cały świat stoi przed Tobą otworem. Walcz o przetrwanie w epickiej bitwie na losowo utworzonej mapie lub stworzonej przez siebie. Jak długo uda Ci się przeżyć? Staniesz w szranki ze strasznymi potworami, a do tego musisz zbudować schronienie, by przetrwać długie noce. Twoim zadaniem będzie również upolować przepyszne stworzenia, które zaspokoją Twój głód.

 • World Crafts
  Graj
  World Crafts
  Zagrano 144278 razy

  Odwiedź świat 3D pełen cudów w tej grze online. Możesz go budować, dostosowywać i spersonalizować! Puść wodze fantazji!

 • Buduj i twórz
  Graj
  Buduj i twórz
  Zagrano 109722 razy

  W tej grze online możesz budować, tworzyć i personalizować cały świat. Puść wodze wyobraźni, próbując wypróbować różne narzędzia, krajobrazy i inne funkcje.

 • Pikselowe dzieło
  Graj
  Pikselowe dzieło
  Zagrano 56656 razy

  W tym magicznym symulatorze budowania możesz teraz stworzyć i zmodyfikować całe królestwo. Eksploruj ten olbrzymi obszar i puść wodze fantazji. Wypróbuj podczas wypraw pełno odjazdowych narzędzi i przedmiotów.

 • Grindcraft Remasterized
  Graj
  Grindcraft Remasterized
  Zagrano 251789 razy

  W tym niesamowitym symulatorze możesz teraz budować różnego rodzaju przedmioty, żołnierzy i wiele więcej. Zarządzaj rozsądnie swoimi zasobami, tworząc całkiem nowe światy.

 • Pixel Gun Apocalypse 3
  Graj
  Pixel Gun Apocalypse 3
  Zagrano 2587603 razy

  Ta wieloosobowa gra jest przesycona akcją. Stań w szranki w przeciwnikami z całego świata podczas walki o potężną broń i wyeliminuj ich — jeden po drugim!

 • Klockowy świat
  Graj
  Klockowy świat
  Zagrano 72401 razy

  Zanurz się w trójwymiarowym świecie w tej grze w poszukiwanie. Teraz nawet możesz zmieniać go przy użyciu rożnych odjazdowych przedmiotów i funkcji. Sprawdź, jak długo potrafisz wytrzymać w trybie przetrwania, lub zagraj w tryb dowolny, gdzie masz więcej obszaru do badania.

 • Kowal Jack
  Graj
  Kowal Jack
  Zagrano 1317032 razy

  Kto ocali porwaną królewnę? Osioł i jego kudłaty pomocnik... to oczywiste!

 • Pikselowy wojownik
  Graj
  Pikselowy wojownik
  Zagrano 23793 razy

  Zombie i inne upiory właśnie przejęły tę tajną bazę wojskową! Czy zdołasz ich pokonać, jeden po drugim, w tej szalonej grze akcji? Chwyć młot i do roboty! Możesz także przedziurawić ich swoim rewolwerem.

 • Crazysteve.io
  Graj
  Crazysteve.io
  Zagrano 71610 razy

  Ta gra io jest totalnie odjechana i zawiera pełno grafiki retro! Zmierz się z innymi graczami ze wszystkich zakątków świata, gdy rzucasz w nich wszystkim, począwszy od kul ognia po TNT! Musisz także zebrać pełno serc i diamentów, jeśli chcesz pozostać w jednym kawałku dłużej niż kilka minut.

 • Pikselowy survival
  Graj
  Pikselowy survival
  Zagrano 16196 razy

  Jak długo Twój bohater potrafi przetrwać w tej strzelance 3D? Połącz siły z policjantem, rolnikiem, biznesmenem lub sportsmenką w walce na śmierć i życie! Twoim zadaniem w grze będzie zebrać broń i amunicję oraz przydatne dopalacze takie jak frytki, gdy walczysz z przeciwnikiem.

 • Pixel Road Taxi Depot
  Graj
  Pixel Road Taxi Depot
  Zagrano 130119 razy

  W tej firmie taksówkarskiej nie ma teraz ruchu, dlatego trzeba pomóc jej właścicielom ją rozkręcić! Postaraj się uzbierać gotówkę dla firmy, aby zwiększył się w niej ruch i zaczęła odnosić sukces, w tym symulatorze jazdy samochodem 3D.

 • My Block World
  Graj
  My Block World
  Zagrano 70883 razy

  W tej grze możesz przenieść się do wirtualnego świata inspirowanego grą Minecraft. Czy potrafisz go zmienić i ulepszyć dzięki kolekcji unikalnych ludzi, zwierząt i wielu innych rzeczy?

 • Kogama: Rio™
  Graj
  Kogama: Rio™
  Zagrano 11346 razy

  Wybierz się na ulice Rio, by wziąć udział w kolejnej przygodzie w grze Kogama w trybie dla wielu graczy, która z pewnością zachwyci miłośników Minecrafta.

 • Zombiecraft.io
  Graj
  Zombiecraft.io
  Zagrano 57856 razy

  You can fight zombies while playing as a doctor, a farmer, a salaryman or another crazy character in this 3D io game. Eliminate the undead in the single player mode or battle alongside players from around the world.

 • Pixel Gun Apocalypse 4
  Graj
  Pixel Gun Apocalypse 4
  Zagrano 81822 razy

  Zaraz dojdzie do zupełnej apokalipsy w tej strzelance z perspektywy strzelca. Spróbuj pokonać żołnierzy i wygłodniałe potwory, walcząc z graczami z całego świata. Najpierw wybierz jak najlepszą broń, a potem bierz się do pracy!

 • Pixel Warfare 5
  Graj
  Pixel Warfare 5
  Zagrano 190616 razy

  Przygotuj się na kolejne rundy pełne oldskulowej akcji. Wejdź do pokoju, zabierz broń i przygotuj się na kilka walk na śmierć i życie w tej wieloosobowej strzelance z perspektywy pierwszej osoby.

 • Arcuz
  Graj
  Arcuz
  Zagrano 13807 razy

  Wzywam wszystkich młodych poszukiwaczy przygód: kto ocali napadnięte przez potwory Arcuz??

 • Pixel Gun Apocalypse 5
  Graj
  Pixel Gun Apocalypse 5
  Zagrano 121018 razy

  Weź udział w kolejnej rundzie walk w tej trójwymiarowej grze akcji. Możesz zmierzyć się z graczami z całego świata, wyszukując broń i robiąc uniki przed ich atakami. Możesz wybierać spośród wielu niesamowitych aren walki.

 • Terraria Online
  Graj
  Terraria Online
  Zagrano 72743 razy

  Królestwo zostało zniszczone, a ludzi uwięziono pod ziemią. Na co czekasz? Ocal tę krainę!

 • Military Wars 3D Multiplayer
  Graj
  Military Wars 3D Multiplayer
  Zagrano 77521 razy

  Przygotuj się na wojnę totalną w tej niesamowicie zabawnej wieloosobowej strzelance 3D! Wybierz swoją drużynę i zapewnij jej zwycięstwo, usuwając jak najwięcej jednostek wroga!

 • Cartoon Strike
  Graj
  Cartoon Strike
  Zagrano 146105 razy

  Patroluj porty i sprawdź, czy, grając w tę wieloosobową grę akcji, uda ci się pokonać twych przeciwników na pustyniach. Wybierz dany obszar i pokój, zanim pokonasz wrogów w następnej potyczce.

 • Pixel Warfare 4
  Graj
  Pixel Warfare 4
  Zagrano 61192 razy

  Weź udział w wojnie w zupełnie nowej odsłonie – zagraj w Pixel Warfare 4! Dołącz do swoich kompanów i walczcie z graczami z całego świata!

 • Pixel Gun Apocalypse
  Graj
  Pixel Gun Apocalypse
  Zagrano 82889 razy

  Po której stronie będziesz walczyć — zła czy dobra? A może spróbujesz swych sił, walcząc po obydwu stronach w tej wieloosobowej 3D grze akcji, która jest pełna elementów retro.

 • Tajemnice klocków
  Graj
  Tajemnice klocków
  Zagrano 9361 razy

  Czy przetrwasz niebezpieczeństwa ukryte w tajemniczym świecie klocków?

 • Scuba
  Graj
  Scuba
  Zagrano 22952 razy

  Statek tego astronauty rozbił się na obcej planecie. Pomóż mu odszukać wszystkie części i wrócić do domu.

 • Szalony Pojazd
  Graj
  Szalony Pojazd
  Zagrano 2450 razy

  Co jest potrzebne, by zaliczać te skomplikowane tory jeden za drugim? Podstawy fizyki inżynieryjnej...

 • Pixel Wizard Adventure
  Graj
  Pixel Wizard Adventure
  Zagrano 1214 razy

  Straszne potwory atakują magiczny świat tego czarodzieja. Trzeba im pokazać, kto tu rządzi.

 • Loch Ness Water Skiing
  Graj
  Loch Ness Water Skiing
  Zagrano 1752 razy

  Załóż pikselowe narty wodne i wybierz się na przejażdżkę w stylu retro. Czy wypatrzysz po drodze legendarnego potwora?

 • Squaddroyale.io
  Graj
  Squaddroyale.io
  Zagrano 2424 razy

  Jak długo uda Ci się przetrwać w tej niezwykle zakręconej walce na śmierć i życie? W tej grze 3D akcji w trybie multiplayer zmierzysz się z graczami ze wszystkich zakątków świata. Kryj się, szukając fantastycznych broni, przy użyciu których zmieciesz ich z powierzchni ziemi!

 • Kwadratowy bohater
  Graj
  Kwadratowy bohater
  Zagrano 660 razy

  Młody naukowiec superbohaterem? Brzmi jak idealny bohater komiksów! Dołącz do szkoły dla superbohaterów i użyj supermocy, aby ukończyć misję i ocalić niewinnych ludzi. Czy odniesiesz sukces i awansujesz do ligi superbohaterów? Na drodze może ci stanąć słabość albo dwie. Odnajdź swoją sekretną tożsamość w grze Kwadratowy bohater!

 • Pikselowe siły
  Graj
  Pikselowe siły
  Zagrano 3649 razy

  Wybierz swoją postać, zanim wskoczysz do akcji w tej strzelance 3D w trybie multiplayer utrzymanej w odlotowej stylistyce retro. Unikaj pocisków wrogów, szukając fantastycznych broni i próbując zniszczyć wszystkich przeciwników.

 • Mała Abby: Zabawa w rękodzieło
  Graj
  Mała Abby: Zabawa w rękodzieło
  Zagrano 964 razy

  Abby spędza popołudnie, przygotowując ręcznie projekty. Możesz pomóc jej, gdy opracowuje nowe ozdoby do jej ubrań, plecaka i nie tylko?

 • Adventure Craft
  Graj
  Adventure Craft
  Zagrano 14198 razy

  Dołącz się do tego górnika w poszukiwaniu cennych kopalin. Czy pomożesz mu dopasować wszystkie kamienie i minerały w tej grze przygodowej?

 • Blacksmith Lab
  Graj
  Blacksmith Lab
  Zagrano 1704 razy

  Jesteś nowym kowalem w miasteczku i musisz robić tarcze, miecze i inną średniowieczną broń. Zdobądź odpowiednie umiejętności i zasoby, aby móc wypełnić swoje obowiązki w tej zabawnej grze.

 • Przebiegły biegacz
  Graj
  Przebiegły biegacz
  Zagrano 7281 razy

  Jak daleko uda Ci się zwiać w tej grze typu runner? Zombie depczą Ci po piętach, a Ty musisz omijać wszystkie przeszkody od materiałów wybuchowych po rozwścieczone mastodonty! Do tego uważaj też na mnóstwo wózków kopalnianych i jeziora lawy.

Walcz o przetrwanie w grach typu Crafting

W ostatnich latach ogromną popularność zdobywają gry, w których gracz musi przetrwać w otwartym świecie, dysponując tym, co jest w stanie samodzielnie zdobyć i wytworzyć. Wytwarzanie to po angielsku „crafting” i stąd właśnie wzięła się nazwa tej kategorii gier na naszej stronie. 

Terraria Online to przeglądarkowa wersja znanego hitu z komputerów i konsol zatytułowanego Terraria. Jest to dwuwymiarowa gra zręcznościowa z otwartym światem i elementami RPG, w której tworzysz własną postać i przemierzasz ogromną mapę, wydobywając po drodze surowce, wytwarzając narzędzia, walcząc z potworami i wznosząc budowle. Na początek otrzymujesz kilka podstawowych narzędzi, ale od tej chwili możesz liczyć już tylko na siebie i własną pomysłowość. Podczas zabawy możesz kopać w ziemi i szukać surowców, sadzić rośliny, odkrywać nowe lokacje, walczyć z przeciwnikami, tworzyć obiekty, a także budować własne fortece czy domy. Ogrom możliwości i zagrożeń sprawia, że każda rozgrywka jest nieco inna, bo kreujesz ją Ty. W grze dostępne są 2 tryby rozgrywki: „Survival”, w którym samodzielnie wydobywasz surowce i walczysz o przetrwanie, oraz „Creative”, w którym dostajesz wszystko od razu, a Twój bohater jest praktycznie nieśmiertelny. Całość utrzymana jest w pikselowej stylizacji retro.

Kowal Jack to z kolei gra, która bardziej koncentruje się na wytwarzaniu przedmiotów. Wcielasz się w kowala (który jest… osłem, ale w baśniowej krainie to przecież normalne), który musi wykuwać broń, aby wyekwipować najemników śpieszących na ratunek królewnie. Kliknij żołnierza, aby poznać zamówienie, a następnie wykonuj instrukcje na ekranie, aby wykuć broń. Tylko pamiętaj, że w tej robocie liczy się precyzja. Jeśli coś Ci nie wyjdzie, lepiej przetop nieudaną broń i wykonaj ją od nowa, bo każda niedoskonałość zemści się na polu bitwy. Z drugiej strony masz ograniczony czas, bo wrogowie są tuż, tuż, więc… Musisz samodzielnie zdecydować, jaką strategię przyjmiesz. Król na Ciebie liczy!

Jak widzisz, walka o przetrwanie i wytwarzanie wirtualnych przedmiotów mogą być świetną zabawą. Jeśli zainteresowały Cię gry związane z przetrwaniem i craftingiem, zapraszamy na stronę Gry.pl.