Gry Crafting

 • World Craft 2
  Graj
  World Craft 2
  Zagrano 872789 razy

  W tej pełnej akcji grze w projektowanie cały świat stoi przed Tobą otworem. Walcz o przetrwanie w epickiej bitwie na losowo utworzonej mapie lub stworzonej przez siebie. Jak długo uda Ci się przeżyć? Staniesz w szranki ze strasznymi potworami, a do tego musisz zbudować schronienie, by przetrwać długie noce. Twoim zadaniem będzie również upolować przepyszne stworzenia, które zaspokoją Twój głód.

 • World Crafts
  Graj
  World Crafts
  Zagrano 130523 razy

  Odwiedź świat 3D pełen cudów w tej grze online. Możesz go budować, dostosowywać i spersonalizować! Puść wodze fantazji!

 • Grindcraft Remasterized
  Graj
  Grindcraft Remasterized
  Zagrano 229785 razy

  W tym niesamowitym symulatorze możesz teraz budować różnego rodzaju przedmioty, żołnierzy i wiele więcej. Zarządzaj rozsądnie swoimi zasobami, tworząc całkiem nowe światy.

 • Buduj i twórz
  Graj
  Buduj i twórz
  Zagrano 100261 razy

  W tej grze online możesz budować, tworzyć i personalizować cały świat. Puść wodze wyobraźni, próbując wypróbować różne narzędzia, krajobrazy i inne funkcje.

 • Pixel Gun Apocalypse 3
  Graj
  Pixel Gun Apocalypse 3
  Zagrano 2538061 razy

  Ta wieloosobowa gra jest przesycona akcją. Stań w szranki w przeciwnikami z całego świata podczas walki o potężną broń i wyeliminuj ich — jeden po drugim!

 • Pikselowe dzieło
  Graj
  Pikselowe dzieło
  Zagrano 48248 razy

  W tym magicznym symulatorze budowania możesz teraz stworzyć i zmodyfikować całe królestwo. Eksploruj ten olbrzymi obszar i puść wodze fantazji. Wypróbuj podczas wypraw pełno odjazdowych narzędzi i przedmiotów.

 • Klockowy świat
  Graj
  Klockowy świat
  Zagrano 65985 razy

  Zanurz się w trójwymiarowym świecie w tej grze w poszukiwanie. Teraz nawet możesz zmieniać go przy użyciu rożnych odjazdowych przedmiotów i funkcji. Sprawdź, jak długo potrafisz wytrzymać w trybie przetrwania, lub zagraj w tryb dowolny, gdzie masz więcej obszaru do badania.

 • Exploration Lite: Mining
  Graj
  Exploration Lite: Mining
  Zagrano 2518 razy

  Zniszcz bloki i wykop drogę do skarbu w tej grze zainspirowanej światem Minecraft.

 • Pikselowy wojownik
  Graj
  Pikselowy wojownik
  Zagrano 20665 razy

  Zombie i inne upiory właśnie przejęły tę tajną bazę wojskową! Czy zdołasz ich pokonać, jeden po drugim, w tej szalonej grze akcji? Chwyć młot i do roboty! Możesz także przedziurawić ich swoim rewolwerem.

 • Pikselowy survival
  Graj
  Pikselowy survival
  Zagrano 14563 razy

  Jak długo Twój bohater potrafi przetrwać w tej strzelance 3D? Połącz siły z policjantem, rolnikiem, biznesmenem lub sportsmenką w walce na śmierć i życie! Twoim zadaniem w grze będzie zebrać broń i amunicję oraz przydatne dopalacze takie jak frytki, gdy walczysz z przeciwnikiem.

 • Pixel Road Taxi Depot
  Graj
  Pixel Road Taxi Depot
  Zagrano 129055 razy

  W tej firmie taksówkarskiej nie ma teraz ruchu, dlatego trzeba pomóc jej właścicielom ją rozkręcić! Postaraj się uzbierać gotówkę dla firmy, aby zwiększył się w niej ruch i zaczęła odnosić sukces, w tym symulatorze jazdy samochodem 3D.

 • Kowal Jack
  Graj
  Kowal Jack
  Zagrano 1285459 razy

  Kto ocali porwaną królewnę? Osioł i jego kudłaty pomocnik... to oczywiste!

 • Crazysteve.io
  Graj
  Crazysteve.io
  Zagrano 60880 razy

  Ta gra io jest totalnie odjechana i zawiera pełno grafiki retro! Zmierz się z innymi graczami ze wszystkich zakątków świata, gdy rzucasz w nich wszystkim, począwszy od kul ognia po TNT! Musisz także zebrać pełno serc i diamentów, jeśli chcesz pozostać w jednym kawałku dłużej niż kilka minut.

 • My Block World
  Graj
  My Block World
  Zagrano 67254 razy

  W tej grze możesz przenieść się do wirtualnego świata inspirowanego grą Minecraft. Czy potrafisz go zmienić i ulepszyć dzięki kolekcji unikalnych ludzi, zwierząt i wielu innych rzeczy?

 • Pixel Gun Apocalypse 4
  Graj
  Pixel Gun Apocalypse 4
  Zagrano 80373 razy

  Zaraz dojdzie do zupełnej apokalipsy w tej strzelance z perspektywy strzelca. Spróbuj pokonać żołnierzy i wygłodniałe potwory, walcząc z graczami z całego świata. Najpierw wybierz jak najlepszą broń, a potem bierz się do pracy!

 • Pixel Warfare 5
  Graj
  Pixel Warfare 5
  Zagrano 188187 razy

  Przygotuj się na kolejne rundy pełne oldskulowej akcji. Wejdź do pokoju, zabierz broń i przygotuj się na kilka walk na śmierć i życie w tej wieloosobowej strzelance z perspektywy pierwszej osoby.

 • Pixel Gun Apocalypse 5
  Graj
  Pixel Gun Apocalypse 5
  Zagrano 118877 razy

  Weź udział w kolejnej rundzie walk w tej trójwymiarowej grze akcji. Możesz zmierzyć się z graczami z całego świata, wyszukując broń i robiąc uniki przed ich atakami. Możesz wybierać spośród wielu niesamowitych aren walki.

 • Arcuz
  Graj
  Arcuz
  Zagrano 13656 razy

  Wzywam wszystkich młodych poszukiwaczy przygód: kto ocali napadnięte przez potwory Arcuz??

 • Terraria Online
  Graj
  Terraria Online
  Zagrano 72359 razy

  Królestwo zostało zniszczone, a ludzi uwięziono pod ziemią. Na co czekasz? Ocal tę krainę!

 • Zombiecraft.io
  Graj
  Zombiecraft.io
  Zagrano 57581 razy

  You can fight zombies while playing as a doctor, a farmer, a salaryman or another crazy character in this 3D io game. Eliminate the undead in the single player mode or battle alongside players from around the world.

 • Military Wars 3D Multiplayer
  Graj
  Military Wars 3D Multiplayer
  Zagrano 77363 razy

  Przygotuj się na wojnę totalną w tej niesamowicie zabawnej wieloosobowej strzelance 3D! Wybierz swoją drużynę i zapewnij jej zwycięstwo, usuwając jak najwięcej jednostek wroga!

 • Cartoon Strike
  Graj
  Cartoon Strike
  Zagrano 145228 razy

  Patroluj porty i sprawdź, czy, grając w tę wieloosobową grę akcji, uda ci się pokonać twych przeciwników na pustyniach. Wybierz dany obszar i pokój, zanim pokonasz wrogów w następnej potyczce.

 • Tajemnice klocków
  Graj
  Tajemnice klocków
  Zagrano 9162 razy

  Czy przetrwasz niebezpieczeństwa ukryte w tajemniczym świecie klocków?

 • Pixel Gun Apocalypse
  Graj
  Pixel Gun Apocalypse
  Zagrano 82628 razy

  Po której stronie będziesz walczyć — zła czy dobra? A może spróbujesz swych sił, walcząc po obydwu stronach w tej wieloosobowej 3D grze akcji, która jest pełna elementów retro.

 • Scuba
  Graj
  Scuba
  Zagrano 22805 razy

  Statek tego astronauty rozbił się na obcej planecie. Pomóż mu odszukać wszystkie części i wrócić do domu.

 • Pixel Wizard Adventure
  Graj
  Pixel Wizard Adventure
  Zagrano 1183 razy

  Straszne potwory atakują magiczny świat tego czarodzieja. Trzeba im pokazać, kto tu rządzi.

 • Loch Ness Water Skiing
  Graj
  Loch Ness Water Skiing
  Zagrano 1619 razy

  Załóż pikselowe narty wodne i wybierz się na przejażdżkę w stylu retro. Czy wypatrzysz po drodze legendarnego potwora?

 • Kwadratowy bohater
  Graj
  Kwadratowy bohater
  Zagrano 600 razy

  Młody naukowiec superbohaterem? Brzmi jak idealny bohater komiksów! Dołącz do szkoły dla superbohaterów i użyj supermocy, aby ukończyć misję i ocalić niewinnych ludzi. Czy odniesiesz sukces i awansujesz do ligi superbohaterów? Na drodze może ci stanąć słabość albo dwie. Odnajdź swoją sekretną tożsamość w grze Kwadratowy bohater!

 • Pikselowe siły
  Graj
  Pikselowe siły
  Zagrano 3624 razy

  Wybierz swoją postać, zanim wskoczysz do akcji w tej strzelance 3D w trybie multiplayer utrzymanej w odlotowej stylistyce retro. Unikaj pocisków wrogów, szukając fantastycznych broni i próbując zniszczyć wszystkich przeciwników.

 • Szalony Pojazd
  Graj
  Szalony Pojazd
  Zagrano 2435 razy

  Co jest potrzebne, by zaliczać te skomplikowane tory jeden za drugim? Podstawy fizyki inżynieryjnej...

 • Squaddroyale.io
  Graj
  Squaddroyale.io
  Zagrano 2365 razy

  Jak długo uda Ci się przetrwać w tej niezwykle zakręconej walce na śmierć i życie? W tej grze 3D akcji w trybie multiplayer zmierzysz się z graczami ze wszystkich zakątków świata. Kryj się, szukając fantastycznych broni, przy użyciu których zmieciesz ich z powierzchni ziemi!

 • Kraty
  Graj
  Kraty
  Zagrano 2382 razy

  Wojownicy w tej grze akcji chcą się z Tobą zmierzyć w epickim pojedynku. Wciel się w rolę łucznika lub żołnierza i walcz z komputerem lub ze znajomymi. Musisz strzelać z głową, aby ominąć spadające kraty, blokujące Twoje uderzenia.

 • Zombiecraft
  Graj
  Zombiecraft
  Zagrano 4172 razy

  Rąb i siekaj zombiaki na prawo i lewo! Udowodnij, że drzemie w Tobie dusza wojownika.

 • Exocraft.io
  Graj
  Exocraft.io
  Zagrano 2458 razy

  Galaktyka jest plądrowana w tej epickiej grze io! Zbieraj potężne klejnoty i napadaj na wraki statków, unikając ostrzału myśliwców wroga. Jeśli jednak będą działać Ci na nerwy, sprzątnij je kilkoma dronami.

 • Adventure Craft
  Graj
  Adventure Craft
  Zagrano 13986 razy

  Dołącz się do tego górnika w poszukiwaniu cennych kopalin. Czy pomożesz mu dopasować wszystkie kamienie i minerały w tej grze przygodowej?

 • Mała Abby: Zabawa w rękodzieło
  Graj
  Mała Abby: Zabawa w rękodzieło
  Zagrano 896 razy

  Abby spędza popołudnie, przygotowując ręcznie projekty. Możesz pomóc jej, gdy opracowuje nowe ozdoby do jej ubrań, plecaka i nie tylko?

Walcz o przetrwanie w grach typu Crafting

W ostatnich latach ogromną popularność zdobywają gry, w których gracz musi przetrwać w otwartym świecie, dysponując tym, co jest w stanie samodzielnie zdobyć i wytworzyć. Wytwarzanie to po angielsku „crafting” i stąd właśnie wzięła się nazwa tej kategorii gier na naszej stronie. 

Terraria Online to przeglądarkowa wersja znanego hitu z komputerów i konsol zatytułowanego Terraria. Jest to dwuwymiarowa gra zręcznościowa z otwartym światem i elementami RPG, w której tworzysz własną postać i przemierzasz ogromną mapę, wydobywając po drodze surowce, wytwarzając narzędzia, walcząc z potworami i wznosząc budowle. Na początek otrzymujesz kilka podstawowych narzędzi, ale od tej chwili możesz liczyć już tylko na siebie i własną pomysłowość. Podczas zabawy możesz kopać w ziemi i szukać surowców, sadzić rośliny, odkrywać nowe lokacje, walczyć z przeciwnikami, tworzyć obiekty, a także budować własne fortece czy domy. Ogrom możliwości i zagrożeń sprawia, że każda rozgrywka jest nieco inna, bo kreujesz ją Ty. W grze dostępne są 2 tryby rozgrywki: „Survival”, w którym samodzielnie wydobywasz surowce i walczysz o przetrwanie, oraz „Creative”, w którym dostajesz wszystko od razu, a Twój bohater jest praktycznie nieśmiertelny. Całość utrzymana jest w pikselowej stylizacji retro.

Kowal Jack to z kolei gra, która bardziej koncentruje się na wytwarzaniu przedmiotów. Wcielasz się w kowala (który jest… osłem, ale w baśniowej krainie to przecież normalne), który musi wykuwać broń, aby wyekwipować najemników śpieszących na ratunek królewnie. Kliknij żołnierza, aby poznać zamówienie, a następnie wykonuj instrukcje na ekranie, aby wykuć broń. Tylko pamiętaj, że w tej robocie liczy się precyzja. Jeśli coś Ci nie wyjdzie, lepiej przetop nieudaną broń i wykonaj ją od nowa, bo każda niedoskonałość zemści się na polu bitwy. Z drugiej strony masz ograniczony czas, bo wrogowie są tuż, tuż, więc… Musisz samodzielnie zdecydować, jaką strategię przyjmiesz. Król na Ciebie liczy!

Jak widzisz, walka o przetrwanie i wytwarzanie wirtualnych przedmiotów mogą być świetną zabawą. Jeśli zainteresowały Cię gry związane z przetrwaniem i craftingiem, zapraszamy na stronę Gry.pl.