Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Knights of Fortune

W tej krainie możesz zdobyć chwałę i bogactwo! Dołącz do klanu mężnych wojowników i ruszaj do walki w Knights of Fortune!

Od czego musisz zacząć? Oczywiście od wybrania rycerza! Czy pierwszą przygodę przeżyjesz ze zwinną elfką Melody, czy z Nahumem, potężnym osiłkiem z jeszcze potężniejszym toporem? Jest też Furnado. Może i wygląda jak słodki kotek, ale nie ma wielu śmiałków, którzy staną mu na drodze do cennych kryształów, gdy wyciągnie swojego robota bojowego!

To tylko kilka postaci, które możesz spersonalizować i wspólnie wyruszyć z nimi w podróż w tej wieloosobowej grze online ze świetną grafiką 3D i mnóstwem akcji w czasie rzeczywistym. Stwórz klan z przyjaciółmi lub graczami poznanymi przez internet. Czy zdołasz wspiąć się na szczyt rankingu i zostać prawdziwym Rycerzem Fortuny podczas emocjonującej podróży?

Jak grać w Knights of Fortune?

Knights of Fortune to epicka gra bitewna. Stwórz klan z kilkoma innymi graczami, a następnie ruszaj zdobywać bogactwo, pokonując każdego, kto stanie Ci na drodze.

Sterowanie

Klawiatura

  • W, S, A, D – poruszanie się.
  • Q lub E – użycie umiejętności. 

Mysz

  • Użyj MYSZY, by poruszać się po menu i nie tylko.
  • Kliknij LEWYM PRZYCISKIEM MYSZY, by użyć umiejętności. 

Podobne gry

Jeśli uwielbiasz świetne gry strategiczne, wypróbuj tytuły z poniższej listy!

  1. Legends of Honor
  2. Elvenar
  3. Battle For the Galaxy
  4. Conflict of Nations
  5. Goodgame Empire

Kto stworzył Knights of Fortune?

Knights of Fortune to gra studia Flying Sheep.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!