Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Ludo Hero

Ludo to tradycyjna gra planszowa. Istniała już w XIX wieku i jest popularna do dziś. Bardzo przypomina grę pachisi, na której jest wzorowana. Pachisi pochodzi z Indii, ale jej warianty są znane i lubiane na całym świecie. W Wielkiej Brytanii jest znana jako „Ludo” i „Uckers”, we Francji jej nazwa to „Jeu des Petits Chevaux”, a w Polsce to „Człowieku, nie irytuj się”.

W grze planszowej Ludo Hero musisz poruszać swoimi pionkami dokoła planszy, by dotrzeć do strefy we własnym kolorze prędzej niż przeciwnicy. W grę można grać w 2, 3 lub 4 osoby. Możesz zagrać w wersję online ze znajomymi na tym samym urządzeniu lub stawić czoła sztucznej inteligencji. Zagraj w Ludo online dzięki tej darmowej wersji klasycznej gry.

Jeśli chcesz zagrać w więcej gier planszowych tego typu, kliknij link, by zobaczyć naszą pełną kolekcję.

Jak grać w Ludo Hero?

Twoim celem jest przesunięcie wszystkich czterech pionków na trójkąt w twoim kolorze. Każdy pionek musi obejść całą planszę jeden raz, a potem przesunąć się dokładnie na ostatnie pole. Cyfry 1–5 na kostce pozwalają na przemieszczenie się o wskazaną liczbę pól. Po wyrzuceniu 6 możesz poruszyć się o 6 pól lub wprowadzić do gry na pierwszym polu nowy pionek.

Kilka zaznaczonych na planszy miejsc zapewnia pionkom bezpieczeństwo, ale jeśli na niezaznaczone pole zajęte przez pionek trafi kolejny, pierwszy zostaje zbity z planszy i wraca na pozycję startową. Ponowne wprowadzenie go do gry wymaga wyrzucenia 6.

Kliknij kostkę, by nią rzucić, a potem na pionek, który chcesz poruszyć.

Kto stworzył grę Ludo Hero?

Ta gra to tytuł studia MarketJS.

Kiedy ukazała się gra Ludo Hero?

Ta gra miała premierę w czerwcu 2019 roku.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!