Gry Kolarstwo

 • Neonowy motocyklista
  Graj
  Neonowy motocyklista
  Zagrano 174475 razy

  Ten motocyklista zaraz wjedzie na najtrudniejsze i futurystyczne tory wyścigowe na świecie. Czy potrafisz utrzymać go w jednym kawałku w tej intensywnej grze w wyścigi, gdy pędzi przez neonowy kurs i próbuje wykonać naprawdę zwariowane akrobacje?

 • Moto X3M
  Graj
  Moto X3M
  Zagrano 127535 razy

  Ruszaj na plażę, by ścigać się po piasku na tym odjazdowym motocyklu, zanim skończy się czas.

 • Bike Blast
  Graj
  Bike Blast
  Zagrano 56763 razy

  Tych dwu rowerzystów pędzi przez swoje miasto rodzinne. Pełno w nim przeszkód, autobusów i innych rzeczy, z którymi nie chcą się zderzyć. Czy możesz pomóc im nie spaść z rowerów i uniknąć obrażeń w tej grze w wyścigi?

 • Moto X3M 5: Impreza w basenie
  Graj
  Moto X3M 5: Impreza w basenie
  Zagrano 54397 razy

  W tej szalonej i zakręconej grze wyścigowej będziesz świetnie się bawić! Gigantyczne baseny wzdłuż plaży zmieniono w epickie tory wyścigowe. W każdym znajdziesz pełno niezwykle ostrych kolców, tub, ramp, a nawet pętli! Czy potrafisz dotrzeć do linii mety, zbierając po drodze ulepszenia, tj. rakiety nośne?

 • Rysunkowy motocyklista
  Graj
  Rysunkowy motocyklista
  Zagrano 51918 razy

  W tej grze wyścigowej możesz stworzyć własny rysunek, ale pamiętaj, że czeka Cię tu nie lada wyzwanie. Steruj tym miniaturowym motocyklistą, gdy próbuje pokonać serię torów przeszkód narysowanych dla niego na kartkach tego notesu. Czy zdołasz pokonać linię mety na każdej z nich?

 • Rampa dla BMX-ów
  Graj
  Rampa dla BMX-ów
  Zagrano 49116 razy

  Załóż kask, rękawiczki i przygotuj się do wejścia w świat gier o rowerach BMX! W grze Rampa dla BMX-ów możesz pochwalić się przed światem profesjonalnym talentem, wykonując kaskaderskie popisy. Zaproś do rywalizacji przyjaciela! Zdobądź najwyższy wynik na świecie i pokaż, co potrafisz!

 • BMX Master
  Graj
  BMX Master
  Zagrano 39178 razy

  Nie próbuj tego w domu... Te triki są niemożliwe do wykonania!

 • Symulator rowerowy
  Graj
  Symulator rowerowy
  Zagrano 27609 razy

  W tej trójwymiarowej grze rowerowej możesz eksplorować trzy różne strefy. Możesz wypróbować rampy albo poprzestać na niedużych skokach. Czy potrafisz popisać się płynną jazdą podczas niesamowitych wyczynów kaskaderskich?

 • Gazeciarz 2
  Graj
  Gazeciarz 2
  Zagrano 20435 razy

  Gazeciarz powraca ze starymi sztuczkami, aby siać jeszcze większe zniszczenie. Rzucaj gazety z dynamitem w okoliczne domy. Ta gra akcji, będąca sequelem klasycznej gry Paperboy, to wystrzałowa zabawa! Rozbijaj okna, aby zdobywać combo, zbieraj monety i omijaj przeszkody na swej ścieżce destrukcji. Wybierz swój styl i cel misji oraz ulepsz rower BMX. Czy jesteś gotów, by dostarczyć bombowe wieści?

 • Bmx Extreme
  Graj
  Bmx Extreme
  Zagrano 17092 razy

  Wykonaj jak najwięcej sztuczek na swoim rowerze i zbierz punkty!

 • Bmx Park
  Graj
  Bmx Park
  Zagrano 12636 razy

  Sprawdź jakie ewolucje może wykonać niepozorna dziewczyna pod Twoim dowództwem .

 • BMX: Akrobacje dla zawodowców
  Graj
  BMX: Akrobacje dla zawodowców
  Zagrano 11238 razy

  Spróbuj zrobić niesamowite akrobacje na BMX-ie, wykonuj akrobacje w powietrzu oraz salta w przód i w tył. Baw się jeszcze lepiej, osiągając przynajmniej minimalny wynik na każdym poziomie. Zdobywaj coraz lepsze rowery i pokaż, że jesteś zawodowcem!

 • Szalone wyścigi
  Graj
  Szalone wyścigi
  Zagrano 7639 razy

  To nie jest gra dla normalnych kierowców. Te tory zaprojektowano dla najbardziej szalonych rajdowców świata.

 • CycloManiacs 2
  Graj
  CycloManiacs 2
  Zagrano 6482 razy

  Powstrzymać dominującą nad całym światem władzę za pomocą roweru? Niemożliwe!

 • BMX Pro Style
  Graj
  BMX Pro Style
  Zagrano 5825 razy

  Zdobądź jak najwięcej punktów wykonując szalone triki na swoim rowerze!

 • BMXowe Szaleństwo
  Graj
  BMXowe Szaleństwo
  Zagrano 5697 razy

  Potrenuj triki i zrób parę wyskoków na twoim własnym torze BMX!

 • Box10 BMX
  Graj
  Box10 BMX
  Zagrano 5399 razy

  W grze Box10 BMX wypróbujesz wywołujące zawrót głowy kaskaderskie popisy i triki w powietrzu. Hej, chłopaku na BMX-ie, zdobądź dodatkowe punkty i odblokuj nowe poziomy. Czy umiesz wykonać belly drop? A co z jazdą bez trzymanki?

 • Turniej BMX
  Graj
  Turniej BMX
  Zagrano 4348 razy

  W tej grze masz tylko jedną szansę. Jak długo potrafisz ścigać się tym BMX-em po torze w tej ekscytującej grze online? Pora przekonać się, czy uda Ci się pokonać kilka przeszkód i przejechać spory dystans.

 • Biker Street
  Graj
  Biker Street
  Zagrano 4329 razy

  Ten dzielny wynalazca stworzył nowy, rewolucyjny rodzaj roweru, który będzie testować w tym tygodniu na jednej z najniebezpieczniejszych dróg. Możesz pomóc mu pozostać w jednym kawałku i zebrać fundusze potrzebne do ulepszenia jego wynalazku, w tej śmiesznej i pełnej zabawy grze akcji?

 • Skoki na rowerze
  Graj
  Skoki na rowerze
  Zagrano 4244 razy

  Na tej trasie rowerowej czekają na ciebie całkiem zwariowane rampy. Będzie ci potrzebny szybki refleks, aby wyskoczyć z każdej rampy i uniknąć wypadku. Myślisz, że dasz sobie radę? Jeśli tak, zagraj w tę fantastyczną grę wyścigową.

 • Ekstremalne wyścigi
  Graj
  Ekstremalne wyścigi
  Zagrano 3995 razy

  Na tej górze znajdują się najbardziej szalone tory do motocrossu na świecie! Czy zdołasz przelecieć nad ich obracającymi się ostrzami, pędzić przez pętle i wiele więcej w tej intensywnej grze w wyścigi? Połącz siły z tym odważnym kierowcą motocrossowym i przygotuj się na wyścig!

 • Free Rider HD
  Graj
  Free Rider HD
  Zagrano 3048 razy

  Gracze z całego świata spotkali się, aby zaprojektować poziomy i przetestować swoje umiejętności wyścigowe w tej grze online. Możesz samodzielnie tworzyć tory lub próbować dojechać na linie mety. Do zdobycia są również odjazdowe osiągnięcia, które otrzymujesz podczas tworzenia gry i rozgrywki.

 • Moto X
  Graj
  Moto X
  Zagrano 2823 razy

  Witamy na motocrossowym placu zabaw... czas pokazać jakieś triki!

 • Icycle: On Thin Ice
  Graj
  Icycle: On Thin Ice
  Zagrano 2721 razy

  Nagi mężczyzno, naciskaj mocno na pedały, zanim coś sobie odmrozisz...

 • Rowerowy Wyścig
  Graj
  Rowerowy Wyścig
  Zagrano 2601 razy

  Rowerzyści są szaleni - jeśli nie możesz ich pokonać, dołącz do nich.

 • BMX Pro Trials
  Graj
  BMX Pro Trials
  Zagrano 1911 razy

  Słuchaj, freestylerze! Jeśli kochasz sporty ekstremalne, a miasto jest dla Ciebie wielkim torem rowerowy, to ta gra wciągnie cię na długie godziny. Sprawdź swoją szybkość w trybie wyścigu z czasem lub dołącz do mistrzostw, w których liczy się rywalizacja i najlepsze triki. Rób obroty w tył, kręć kierownicą wokół jej osi oraz rób sztuczkę E.T. i nie trać entuzjazmu. Chcesz zostać mistrzem kierownicy BMX? Zrób can-can i przekonaj się, że to możliwe!

 • Winter BMX Jam
  Graj
  Winter BMX Jam
  Zagrano 1697 razy

  Top lód, wykonując najlepsze ruchy i kaskaderskie popisy w tej grze o jeździe na BMX-ie! Popisz się wyskokami w powietrze oraz sztuczkami takimi jak superman i ulepsz swój rower po ukończeniu trzech poziomów. Jakie triki chowasz jeszcze w zanadrzu?

 • Newspaper Boy Brutal
  Graj
  Newspaper Boy Brutal
  Zagrano 1514 razy
 • Kreatywne wyścigi 2
  Graj
  Kreatywne wyścigi 2
  Zagrano 1213 razy

  Nie sztuka być kierowcą, który ciągle wygrywa - spróbuj wcielić się w rolę projektanta nowych tras! W Kreatywnych wyścigach 2 granice kreatywności wyznacza tylko twoja wyobraźnia.

 • Cyclomaniacs Epic
  Graj
  Cyclomaniacs Epic
  Zagrano 1029 razy

  Jest tylko jeden sposób, aby schwytać tę rybę: wsiąść na rower!

 • Wyścig rowerowy
  Graj
  Wyścig rowerowy
  Zagrano 579 razy

  Baw się doskonale, grając w tę grę i zwyciężając w wyścigach. Będzie jeszcze ciekawiej, jeżeli poprawisz szybkość, wyważenie i moc swojego roweru. Pedałuj, pędząc jak najszybciej do mety, i walcz o zwycięstwo! Nie ociągaj się, zostań mistrzem rowerowych wyścigów w tej sportowej grze!

 • BMX Tricks
  Graj
  BMX Tricks
  Zagrano 565 razy

  Spróbuj rowerowego sportu ekstremalnego!

 • Ubieranka: Pokaz Motocyklowy
  Graj
  Ubieranka: Pokaz Motocyklowy
  Zagrano 530 razy

  Czy wybrałaś już strój i jesteś gotowa do akcji? Zawróć w głowie tym wszystkim motomaniakom!

 • BMX Ghost
  Graj
  BMX Ghost
  Zagrano 292 razy

  Trenując triki na wirtualnym BMXie przypomnisz sobie swoje rowerowe początki i małe wypadki!

 • Free Rider
  Graj
  Free Rider
  Zagrano 280 razy

  Narysuj swoją własną drogę i przejedź po niej na rowerze!

 • Retour de France
  Graj
  Retour de France
  Zagrano 121 razy

  Who said distance cycling was a dope’s game?

Najlepsze gry kolarskie w Internecie

Kolarstwo to termin, który obejmuje wiele dyscyplin sportu. Mamy kolarstwo szosowe, torowe, górskie, BMX i wiele innych. Wszystkie łączy jednak jedna rzecz: jazda na rowerze. Wyścigi rowerowe to nie spokojna letnia przejażdżka, tylko wielkie emocje, kosmicznie drogi sprzęt i lata ciężkich treningów. Jeśli jednak nie masz w sobie duszy wyczynowego sportowca, możesz spróbować swoich sił w kolarstwie wirtualnym. Tak się składa, że na naszej stronie znajdziesz całkiem sporo gier o tematyce kolarskiej. Zobacz, co przygotowaliśmy, i wybierz coś dla siebie. 

„Górski rowerzysta” to gra, w której liczy się szybkość pedałowania, umiejętność balansowania ciałem i ogólna zręczność. Jak podczas jazdy na prawdziwym rowerze! Tutaj jednak przejażdżki są bardziej ekstremalne, bo obejmują skoki z klifów i zdobywanie dodatkowych znajdziek. Nie próbuj tego na żywo! A przynajmniej załóż kask.

W grze „Winter BMX Jam” zdobywasz punkty za wykonywanie salt i innych akrobacji na rowerze. Twoim zadaniem jest uzyskanie określonej liczby punktów na każdym poziomie. Co 3 poziomy możesz kupić nowy rower. Jeśli umiejętnie wykonasz serię sztuczek, skacząc przez rampy i przeszkody, być może uda Ci się odblokować kolejne triki. Aha, akcja gry rozgrywa się zimą, więc wszystko jest oblodzone…

Jeśli znudzi Ci się sportowa rywalizacja, wypróbuj serię „Gazeciarz”. Tytuł tego nie zdradza, ale jest to szalona gra, w której jako gazeciarz przemierzasz na rowerze przedmieścia i wrzucasz do okolicznych domów… ładunki wybuchowe. Omijaj przeszkody i staraj się trafiać we wszystkie okna mijanych budynków. Gdy uda Ci się trafić 3 razy w okna domu, wysadzisz go i zdobędziesz dodatkowe punkty. Za udany przejazd otrzymujesz pieniądze, które możesz przeznaczyć na ulepszenia śmiercionośnego roweru. Są one przydatne, gdyż na późniejszych etapach gry mieszkańcy nie są już tak bezbronni jak na początku.

Jeśli zainteresowały Cię gry związane z kolarstwem, dodaj naszą stronę do ulubionych i zaglądaj tu często. Mamy około 20 gier w tej kategorii i cały czas dodajemy nowe propozycje. U nas możesz zacząć uprawiać wirtualne kolarstwo na komputerze, tablecie lub smartfonie, gdy tylko przyjdzie Ci ochota.