Gry Rowerowe

 • Xcross Madness
  Graj
  Xcross Madness
  Zagrano 172411 razy

  Przygotuj się na sukces lub szybką przejażdżkę po torze w tej grze w wyścigi motorów 3D. Wybierz drużynę i ścigaj się z komputerem lub graczami z całego świata w trybie wieloosobowym.

 • Symulator motocykla
  Graj
  Symulator motocykla
  Zagrano 63956 razy

  W tej trójwymiarowej grze z jazdą na motocyklu możesz wypróbować mnóstwo odjazdowych akrobacji. Wyskakuj z ramp i przeskakuj przez pierścienie w jednej z pięciu dostępnych map lub we wszystkich z nich. Możesz pędzić na świetnym motorze wyścigowym lub włączyć syrenę, mknąc po ulicach miasta na policyjnym motocyklu.

 • Symulator rowerowy
  Graj
  Symulator rowerowy
  Zagrano 35932 razy

  W tej trójwymiarowej grze rowerowej możesz eksplorować trzy różne strefy. Możesz wypróbować rampy albo poprzestać na niedużych skokach. Czy potrafisz popisać się płynną jazdą podczas niesamowitych wyczynów kaskaderskich?

 • Moto X3m 2
  Graj
  Moto X3m 2
  Zagrano 167508 razy

  Moto X3m powraca w swojej drugiej odsłonie, gdzie twoim zadaniem będzie wykonywanie kaskaderskich sztuczek, wygrywanie wyścigów i rywalizacja z równie uzdolnionymi przeciwnikami. Czy posiadasz wystarczające umiejętności, aby zabłysnąć na torze i zostać kolejnym mistrzem w wyścigach motorów?

 • Highway Bike Simulator
  Graj
  Highway Bike Simulator
  Zagrano 148 razy

  W tej grze samochodowej 3D możesz pędzić przez odjazdowe autostrady i mijać samochody, które chcą Cię spowolnić. Wskocz na motor i przygotuj się na przejażdżkę przez przepiękne pustynie, lasy i zaśnieżone doliny. Wypróbuj cztery różne motocykle oraz kilka trybów o zróżnicowanej trudności, które naprawdę sprawdzą Twoje umiejętności.

 • Happy Wheels
  Graj
  Happy Wheels
  Zagrano 1275361 razy

  Szukasz niecodziennej gry wyścigowej? Oto i ona.

 • Moto X3M
  Graj
  Moto X3M
  Zagrano 162432 razy

  Ruszaj na plażę, by ścigać się po piasku na tym odjazdowym motocyklu, zanim skończy się czas.

 • Agame Moto Rider Legends
  Graj
  Agame Moto Rider Legends
  Zagrano 19445 razy

  Zostaniesz legendą w tej fantastycznej grze samochodowej? Wypróbuj trzy różne mapy, prowadząc motocykl policyjny, motor wyścigowy i wiele więcej!

 • Highway Rider Extreme
  Graj
  Highway Rider Extreme
  Zagrano 548526 razy

  Lubisz przycisnąć gaz do dechy? Jeśli tak, to wskakuj na motocykl i sprawdź, czy uda ci się przejechać przez wszystkie punkty kontrolne na tej zatłoczonej autostradzie. Zbieraj monety i pewnie ścinaj zakręty, zręcznie wymijając inne pojazdy, w tej niesamowitej, trójwymiarowej grze wyścigowej.

 • Moto X3m 3
  Graj
  Moto X3m 3
  Zagrano 195277 razy

  Aby dotrzeć na linię mety potrzebne ci będą nerwy ze stali w tej emocjonującej grze w wyścigi motocykli. Wprawdzie wyspa jest przepiękna, ale na torach wyścigowych czekają na ciebie niebezpieczne pułapki w postaci ognia i gigantycznych pił!

 • 3D Mountain Bike
  Graj
  3D Mountain Bike
  Zagrano 148070 razy

  Get the first-person view of this mountain-biking action!

 • Moto Trials Off Road 2
  Graj
  Moto Trials Off Road 2
  Zagrano 31050 razy

  Czy zdołasz dojechać do mety na obydwu szalenie zwariowanych torach wyścigowych? Zjedź z drogi, wykonując niesamowite akrobacje i omijając szalone przeszkody w tej grze w wyścigi.

 • Neonowy motocyklista
  Graj
  Neonowy motocyklista
  Zagrano 192518 razy

  Ten motocyklista zaraz wjedzie na najtrudniejsze i futurystyczne tory wyścigowe na świecie. Czy potrafisz utrzymać go w jednym kawałku w tej intensywnej grze w wyścigi, gdy pędzi przez neonowy kurs i próbuje wykonać naprawdę zwariowane akrobacje?

 • BMX: Akrobacje dla zawodowców
  Graj
  BMX: Akrobacje dla zawodowców
  Zagrano 12150 razy

  Spróbuj zrobić niesamowite akrobacje na BMX-ie, wykonuj akrobacje w powietrzu oraz salta w przód i w tył. Baw się jeszcze lepiej, osiągając przynajmniej minimalny wynik na każdym poziomie. Zdobywaj coraz lepsze rowery i pokaż, że jesteś zawodowcem!

 • BMX Master
  Graj
  BMX Master
  Zagrano 39629 razy

  Nie próbuj tego w domu... Te triki są niemożliwe do wykonania!

 • Max Adrenalin
  Graj
  Max Adrenalin
  Zagrano 43905 razy

  Używanie dzwonka jest obciachem, ale lepsze to, niż wypadek...

 • Dirt Bike
  Graj
  Dirt Bike
  Zagrano 1719 razy

  Ukończ każdy poziom gry najszybciej jak potrafisz unikając spadnięcia z motoru.

 • Triale motocyklowe: W terenie
  Graj
  Triale motocyklowe: W terenie
  Zagrano 8660 razy

  Czy uda ci się dotrzeć do mety w tej niesamowitej grze wyścigowej? Wskakuj na motocykl i przygotuj się na pierwszą trasę. Musisz unikać eksplodujących min, wyskakując z ramp i przeskakując przez kołyszące się platformy.

 • Moto X3M: Winter
  Graj
  Moto X3M: Winter
  Zagrano 143935 razy

  Jest lepszy sposób obchodzenia Świąt niż wykonywanie śmiertelnie przerażających akrobacji? Wskakuj na motor i przygotuj się do omijania gigantycznych pił, przemierzając drogę zimowej krainy. Czy uda Ci się dotrzeć do wszystkich linii mety, nie wpadając na dziesiątki skrzynek dynamitu lub unikając innych niebezpieczeństw? Ta zwariowana zimowa gra wyścigowa zajmie Cię co najmniej do wiosny!

 • Uphill Rush
  Graj
  Uphill Rush
  Zagrano 115424 razy

  Pokonuj przeszkody i ścigaj się motocyklem, ciężarówką, quadem lub na skateboardzie. Ukończ każdy poziom bez upadku.

 • Quad-Niszczyciel
  Graj
  Quad-Niszczyciel
  Zagrano 211123 razy

  Dzięki swojemu quadowi w tej przygodzie będziesz poruszał się sprawnie na każdym rodzaju podłoża!

 • Freeride Ludzika
  Graj
  Freeride Ludzika
  Zagrano 74647 razy

  Ten ludzik uwielbia trudne rowerowe wyzwania.

 • Wyścigi motocyklowe
  Graj
  Wyścigi motocyklowe
  Zagrano 2929 razy

  Te motocykle są stworzone do ścigania się! Wybierz się na nich w serię fantastycznych wycieczek drogowych w tej grze w ściganie się 3D. Omijaj inne pojazdy, pędząc przez pustynię, las i wiele innych miejsc. Po drodze możesz również kupować fajniejsze motory i ulepszenia.

 • Bike Blast
  Graj
  Bike Blast
  Zagrano 58632 razy

  Tych dwu rowerzystów pędzi przez swoje miasto rodzinne. Pełno w nim przeszkód, autobusów i innych rzeczy, z którymi nie chcą się zderzyć. Czy możesz pomóc im nie spaść z rowerów i uniknąć obrażeń w tej grze w wyścigi?

 • Wyścigi motocyklowe 2
  Graj
  Wyścigi motocyklowe 2
  Zagrano 28359 razy

  W tej grze wyścigowej czekają na ciebie trzy wymagające trasy. Wskakuj na swój motor i sprawdź, ile uda ci się zdobyć czasu w powietrzu. Jak szybko dotrzesz na linię mety na każdym z dostępnych torów?

 • Wyścigi motocyklowe
  Graj
  Wyścigi motocyklowe
  Zagrano 3863 razy

  Potrafisz dojechać do każdej linii mety w tej intensywnej grze wyścigowej 3D? Gdy pędzisz przez podniesione tory, jeden zły ruch może sprawić, że Twój motocykl poleci w przepaść! Skup się, próbując po drodze fantastyczne pojazdy, takie jak np. motocykl policyjny.

 • Rysunkowy motocyklista
  Graj
  Rysunkowy motocyklista
  Zagrano 52711 razy

  W tej grze wyścigowej możesz stworzyć własny rysunek, ale pamiętaj, że czeka Cię tu nie lada wyzwanie. Steruj tym miniaturowym motocyklistą, gdy próbuje pokonać serię torów przeszkód narysowanych dla niego na kartkach tego notesu. Czy zdołasz pokonać linię mety na każdej z nich?

 • Wyścigi motocyklowe 3
  Graj
  Wyścigi motocyklowe 3
  Zagrano 22900 razy

  Czas na wyścig! Wybierz motor, który pokona zakręty na wszystkich trudnych torach w tej wymagającej grze w wyścigi. Czy zdołasz dojechać prosto do mety? A może wywiniesz kozła, spadając na głowę?

 • 3D Motorbike Racing
  Graj
  3D Motorbike Racing
  Zagrano 16400 razy

  Wybierz swój motocykl, ścigaj się i bądź pierwszy na mecie.

 • Trial Bike Pro
  Graj
  Trial Bike Pro
  Zagrano 6440 razy

  Oto ty, śmiały skok, szeroko otwarte niebo... i twardy, bardzo twardy grunt.

 • Manic Rider
  Graj
  Manic Rider
  Zagrano 950 razy

  Wjedź na sam szczyt w tym rowerowym wyzwaniu, albo nałykaj się błota próbując.

 • Wyścigi X Trail
  Graj
  Wyścigi X Trail
  Zagrano 62960 razy

  Czy możesz pomóc temu motorowerzyście bezpiecznie wykonać najtrudniejsze na świecie akrobacje? Pomóż mu wykonać popisy kaskaderskie i uniknąć rozwalenia motocyklu w tej grze w wyścigi.

 • Uphillowy Farmer
  Graj
  Uphillowy Farmer
  Zagrano 15332 razy

  Zamień plony na gotówkę i wciel w życie swoje odjechane, śmiałe marzenia!

 • Coast Bike
  Graj
  Coast Bike
  Zagrano 6223 razy

 • Highway Madness
  Graj
  Highway Madness
  Zagrano 40183 razy

  Życie jest jak jazda autostradą - próbując zdobyć sławę i fortunę trzeba omijać przeszkody!

 • Przejażdżka po wulkanie
  Graj
  Przejażdżka po wulkanie
  Zagrano 4521 razy

  Nie ma to jak mała przejażdżka po krawędzi aktywnego wulkanu, zwłaszcza na chwilę przed erupcją!

Tylko Ty i Twój rower

Co może być przyjemniejszego niż wiosenna przejażdżka na rowerze? W pojedynkę, z rodziną lub ze znajomymi. Lubisz czuć wiatr we włosach i poznawać nowe miejsca? Mamy dla Ciebie całe mnóstwo gier związanych z jazdą na rowerze. Wyścigi, karkołomne akrobacje, a nawet rowerowe ubieranki, bo zawsze trzeba dbać o styl!

„Górski rowerzysta” to gra, w której liczy się szybkość pedałowania, umiejętność balansowania ciałem i ogólna zręczność. Jak podczas jazdy na prawdziwym rowerze! Tutaj jednak przejażdżki są bardziej ekstremalne, bo obejmują skoki z klifów i zdobywanie dodatkowych znajdziek. Nie próbuj tego na żywo! A przynajmniej załóż kask.

Gra „Mała Julka: Wypadek na rowerze” uczy odpowiedzialności i pokazuje, jakie mogą być skutki nieostrożnej jazdy. Zaczynasz od ubrania naszej bohaterki (kask i ochraniacze na kolana to podstawa!) i przyozdobienia jej roweru, a następnie wyruszasz na przejażdżkę, w trakcie której musisz unikać zderzenia z przeszkodami. Czy zdołasz przejechać całą trasę bez kraksy?

W grze „Wyścigi BMX: Demon szybkości” bierzesz udział w karkołomnym wyścigu rowerów klasy BMX. Podczas przejazdu wykonujesz skoki, pilnujesz równowagi, zbierasz monety i… starasz się pokonać innych graczy. Możesz grać jako chłopak, dziewczyna lub robot. Dalej, pokaż na co Cię stać!

Jeśli wolisz pogodne klimaty kreskówek dla dzieci, proponujemy grę „Królik Bugs na rowerze”, w której przemierzasz piękne okolice, pedałując jako znany i lubiany Królik Bugs. Zbieraj marchewki i jedź najszybciej, jak potrafisz, uważając jednak, aby się nie wywrócić. Jeśli się przewrócisz, musisz zacząć od początku, ale nie zrażaj się pierwszymi niepowodzeniami. Trening i wytrwałość to klucz do sukcesu. Nie tylko w jeździe na rowerze!

Jak widzisz, mamy mnóstwo ciekawych gier związanych z jazdą na rowerze. Na naszej stronie znajdziesz ponad 30 nowych i starych (ale zawsze darmowych) gier online w tej kategorii. Koniecznie odwiedź naszą stronę i zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy. Już dziś możesz zacząć jeździć z nami na wirtualnym rowerze — bez względu na to, jaka jest pogoda!