Gry Rowerowe

 • Happy Wheels
  Graj
  Happy Wheels
  Zagrano 1255451 razy

  Szukasz niecodziennej gry wyścigowej? Oto i ona.

 • Highway Rider Extreme
  Graj
  Highway Rider Extreme
  Zagrano 460390 razy

  Lubisz przycisnąć gaz do dechy? Jeśli tak, to wskakuj na motocykl i sprawdź, czy uda ci się przejechać przez wszystkie punkty kontrolne na tej zatłoczonej autostradzie. Zbieraj monety i pewnie ścinaj zakręty, zręcznie wymijając inne pojazdy, w tej niesamowitej, trójwymiarowej grze wyścigowej.

 • Quad-Niszczyciel
  Graj
  Quad-Niszczyciel
  Zagrano 208172 razy

  Dzięki swojemu quadowi w tej przygodzie będziesz poruszał się sprawnie na każdym rodzaju podłoża!

 • Sportsbike Challenge
  Graj
  Sportsbike Challenge
  Zagrano 204118 razy
 • Moto X3m 3
  Graj
  Moto X3m 3
  Zagrano 179698 razy

  Aby dotrzeć na linię mety potrzebne ci będą nerwy ze stali w tej emocjonującej grze w wyścigi motocykli. Wprawdzie wyspa jest przepiękna, ale na torach wyścigowych czekają na ciebie niebezpieczne pułapki w postaci ognia i gigantycznych pił!

 • Neonowy motocyklista
  Graj
  Neonowy motocyklista
  Zagrano 168797 razy

  Ten motocyklista zaraz wjedzie na najtrudniejsze i futurystyczne tory wyścigowe na świecie. Czy potrafisz utrzymać go w jednym kawałku w tej intensywnej grze w wyścigi, gdy pędzi przez neonowy kurs i próbuje wykonać naprawdę zwariowane akrobacje?

 • Xcross Madness
  Graj
  Xcross Madness
  Zagrano 163132 razy

  Przygotuj się na sukces lub szybką przejażdżkę po torze w tej grze w wyścigi motorów 3D. Wybierz drużynę i ścigaj się z komputerem lub graczami z całego świata w trybie wieloosobowym.

 • 3D Mountain Bike
  Graj
  3D Mountain Bike
  Zagrano 145212 razy

  Get the first-person view of this mountain-biking action!

 • Moto X3m 2
  Graj
  Moto X3m 2
  Zagrano 141196 razy

  Moto X3m powraca w swojej drugiej odsłonie, gdzie twoim zadaniem będzie wykonywanie kaskaderskich sztuczek, wygrywanie wyścigów i rywalizacja z równie uzdolnionymi przeciwnikami. Czy posiadasz wystarczające umiejętności, aby zabłysnąć na torze i zostać kolejnym mistrzem w wyścigach motorów?

 • Moto X3M
  Graj
  Moto X3M
  Zagrano 120036 razy

  Ruszaj na plażę, by ścigać się po piasku na tym odjazdowym motocyklu, zanim skończy się czas.

 • Moto X3M: Winter
  Graj
  Moto X3M: Winter
  Zagrano 118420 razy

  Jest lepszy sposób obchodzenia Świąt niż wykonywanie śmiertelnie przerażających akrobacji? Wskakuj na motor i przygotuj się do omijania gigantycznych pił, przemierzając drogę zimowej krainy. Czy uda Ci się dotrzeć do wszystkich linii mety, nie wpadając na dziesiątki skrzynek dynamitu lub unikając innych niebezpieczeństw? Ta zwariowana zimowa gra wyścigowa zajmie Cię co najmniej do wiosny!

 • Uphill Rush
  Graj
  Uphill Rush
  Zagrano 113690 razy

  Pokonuj przeszkody i ścigaj się motocyklem, ciężarówką, quadem lub na skateboardzie. Ukończ każdy poziom bez upadku.

 • Wyścigi motorowe
  Graj
  Wyścigi motorowe
  Zagrano 64872 razy

  Droga do zwycięstwa nigdy nie jest prosta. Czy uda Ci się odnieść sukces?

 • Wyścigi X Trail
  Graj
  Wyścigi X Trail
  Zagrano 61426 razy

  Czy możesz pomóc temu motorowerzyście bezpiecznie wykonać najtrudniejsze na świecie akrobacje? Pomóż mu wykonać popisy kaskaderskie i uniknąć rozwalenia motocyklu w tej grze w wyścigi.

 • Bike Blast
  Graj
  Bike Blast
  Zagrano 55958 razy

  Tych dwu rowerzystów pędzi przez swoje miasto rodzinne. Pełno w nim przeszkód, autobusów i innych rzeczy, z którymi nie chcą się zderzyć. Czy możesz pomóc im nie spaść z rowerów i uniknąć obrażeń w tej grze w wyścigi?

 • Rysunkowy motocyklista
  Graj
  Rysunkowy motocyklista
  Zagrano 51634 razy

  W tej grze wyścigowej możesz stworzyć własny rysunek, ale pamiętaj, że czeka Cię tu nie lada wyzwanie. Steruj tym miniaturowym motocyklistą, gdy próbuje pokonać serię torów przeszkód narysowanych dla niego na kartkach tego notesu. Czy zdołasz pokonać linię mety na każdej z nich?

 • Motorbike Wash and Repair
  Graj
  Motorbike Wash and Repair
  Zagrano 48537 razy

  Każdy z tych motorów należy umyć i naprawić. Myślisz, że dasz radę?

 • Max Adrenalin
  Graj
  Max Adrenalin
  Zagrano 42517 razy

  Używanie dzwonka jest obciachem, ale lepsze to, niż wypadek...

 • Symulator motocykla
  Graj
  Symulator motocykla
  Zagrano 39497 razy

  W tej trójwymiarowej grze z jazdą na motocyklu możesz wypróbować mnóstwo odjazdowych akrobacji. Wyskakuj z ramp i przeskakuj przez pierścienie w jednej z pięciu dostępnych map lub we wszystkich z nich. Możesz pędzić na świetnym motorze wyścigowym lub włączyć syrenę, mknąc po ulicach miasta na policyjnym motocyklu.

 • Highway Madness
  Graj
  Highway Madness
  Zagrano 39355 razy

  Życie jest jak jazda autostradą - próbując zdobyć sławę i fortunę trzeba omijać przeszkody!

 • BMX Master
  Graj
  BMX Master
  Zagrano 39037 razy

  Nie próbuj tego w domu... Te triki są niemożliwe do wykonania!

 • FMX Team
  Graj
  FMX Team
  Zagrano 33918 razy

  Zmierz się w offroadowym wyścigu i nie spadnij twarzą w dół jako pierwszy...

 • Riders Feat
  Graj
  Riders Feat
  Zagrano 29557 razy

  Czy dasz sobie radę na tym niesamowitym torze? Jest tu wszystko, od ramp do beczek z odpadami toksycznymi! Wskakuj na motocykl i przygotuj się na szaloną jazdę w tej grze wyścigowej.

 • Bike Rider 2: Armageddon
  Graj
  Bike Rider 2: Armageddon
  Zagrano 29350 razy

  Jedyna zasada w tej nieustannej grze wyścigowej? Gracz, który pierwszy przekroczy linię mety, wygrywa. Wszystkie inne chwyty są dozwolone. Aby rządzić na drodze, musisz omijać pojazdy, próbując zwalić z motorów pozostałych uczestników przy użyciu młota kowalskiego i innych odjazdowych broni. W trakcie gry uważaj również na dopalacze i monety, dzięki którym pokonasz rywali.

 • Moto Trials Off Road 2
  Graj
  Moto Trials Off Road 2
  Zagrano 27708 razy

  Czy zdołasz dojechać do mety na obydwu szalenie zwariowanych torach wyścigowych? Zjedź z drogi, wykonując niesamowite akrobacje i omijając szalone przeszkody w tej grze w wyścigi.

 • Wyścigi motocyklowe 2
  Graj
  Wyścigi motocyklowe 2
  Zagrano 27014 razy

  W tej grze wyścigowej czekają na ciebie trzy wymagające trasy. Wskakuj na swój motor i sprawdź, ile uda ci się zdobyć czasu w powietrzu. Jak szybko dotrzesz na linię mety na każdym z dostępnych torów?

 • Symulator rowerowy
  Graj
  Symulator rowerowy
  Zagrano 24828 razy

  W tej trójwymiarowej grze rowerowej możesz eksplorować trzy różne strefy. Możesz wypróbować rampy albo poprzestać na niedużych skokach. Czy potrafisz popisać się płynną jazdą podczas niesamowitych wyczynów kaskaderskich?

 • Supermotory: Gwiazdy toru
  Graj
  Supermotory: Gwiazdy toru
  Zagrano 22455 razy

  Myślisz, że wygrasz ten turniej? Zatem przygotuj się do wyścigu...

 • Wyścigi motocyklowe 3
  Graj
  Wyścigi motocyklowe 3
  Zagrano 22261 razy

  Czas na wyścig! Wybierz motor, który pokona zakręty na wszystkich trudnych torach w tej wymagającej grze w wyścigi. Czy zdołasz dojechać prosto do mety? A może wywiniesz kozła, spadając na głowę?

 • Princesses Bike Trip
  Graj
  Princesses Bike Trip
  Zagrano 22043 razy

  Belle i Rapunzel wybierają się na wycieczkę rowerową, ale kompletnie nie wiedzą, w co się ubrać. Pomóż księżniczkom dobrać wspaniały strój wraz z dodatkami, a także udekoruj ich rower w tej sympatycznej grze w ubieranki.

 • Mała Julka: Wypadek na rowerze
  Graj
  Mała Julka: Wypadek na rowerze
  Zagrano 21907 razy

  Julka wybrała się dziś na rowerową przejażdżkę i miała wypadek. Czy możesz jej jakoś pomóc?

 • Moto Trial Fest 5
  Graj
  Moto Trial Fest 5
  Zagrano 21837 razy
 • Rush Rush Santa
  Graj
  Rush Rush Santa
  Zagrano 20548 razy

  Sanki Mikołaja chyba się zepsuły, bo w tym roku podróżuje na skuterze!

 • Snow ATV
  Graj
  Snow ATV
  Zagrano 19896 razy

  Jak szybko zdołałbyś pojechać w tej zimowej krainie pokrytej śliskim śniegiem??

 • Dare Devil
  Graj
  Dare Devil
  Zagrano 16923 razy

  Steruj swoim motorem, wykonuj sztuczki i zbieraj punkty!

 • Agame Moto Rider Legends
  Graj
  Agame Moto Rider Legends
  Zagrano 16809 razy

  Zostaniesz legendą w tej fantastycznej grze samochodowej? Wypróbuj trzy różne mapy, prowadząc motocykl policyjny, motor wyścigowy i wiele więcej!

Tylko Ty i Twój rower

Co może być przyjemniejszego niż wiosenna przejażdżka na rowerze? W pojedynkę, z rodziną lub ze znajomymi. Lubisz czuć wiatr we włosach i poznawać nowe miejsca? Mamy dla Ciebie całe mnóstwo gier związanych z jazdą na rowerze. Wyścigi, karkołomne akrobacje, a nawet rowerowe ubieranki, bo zawsze trzeba dbać o styl!

„Górski rowerzysta” to gra, w której liczy się szybkość pedałowania, umiejętność balansowania ciałem i ogólna zręczność. Jak podczas jazdy na prawdziwym rowerze! Tutaj jednak przejażdżki są bardziej ekstremalne, bo obejmują skoki z klifów i zdobywanie dodatkowych znajdziek. Nie próbuj tego na żywo! A przynajmniej załóż kask.

Gra „Mała Julka: Wypadek na rowerze” uczy odpowiedzialności i pokazuje, jakie mogą być skutki nieostrożnej jazdy. Zaczynasz od ubrania naszej bohaterki (kask i ochraniacze na kolana to podstawa!) i przyozdobienia jej roweru, a następnie wyruszasz na przejażdżkę, w trakcie której musisz unikać zderzenia z przeszkodami. Czy zdołasz przejechać całą trasę bez kraksy?

W grze „Wyścigi BMX: Demon szybkości” bierzesz udział w karkołomnym wyścigu rowerów klasy BMX. Podczas przejazdu wykonujesz skoki, pilnujesz równowagi, zbierasz monety i… starasz się pokonać innych graczy. Możesz grać jako chłopak, dziewczyna lub robot. Dalej, pokaż na co Cię stać!

Jeśli wolisz pogodne klimaty kreskówek dla dzieci, proponujemy grę „Królik Bugs na rowerze”, w której przemierzasz piękne okolice, pedałując jako znany i lubiany Królik Bugs. Zbieraj marchewki i jedź najszybciej, jak potrafisz, uważając jednak, aby się nie wywrócić. Jeśli się przewrócisz, musisz zacząć od początku, ale nie zrażaj się pierwszymi niepowodzeniami. Trening i wytrwałość to klucz do sukcesu. Nie tylko w jeździe na rowerze!

Jak widzisz, mamy mnóstwo ciekawych gier związanych z jazdą na rowerze. Na naszej stronie znajdziesz ponad 30 nowych i starych (ale zawsze darmowych) gier online w tej kategorii. Koniecznie odwiedź naszą stronę i zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy. Już dziś możesz zacząć jeździć z nami na wirtualnym rowerze — bez względu na to, jaka jest pogoda!