• Xcross Madness
  Graj
  Xcross Madness
  Zagrano 167548 razy

  Przygotuj się na sukces lub szybką przejażdżkę po torze w tej grze w wyścigi motorów 3D. Wybierz drużynę i ścigaj się z komputerem lub graczami z całego świata w trybie wieloosobowym.

 • Highway Rider Extreme
  Graj
  Highway Rider Extreme
  Zagrano 502520 razy

  Lubisz przycisnąć gaz do dechy? Jeśli tak, to wskakuj na motocykl i sprawdź, czy uda ci się przejechać przez wszystkie punkty kontrolne na tej zatłoczonej autostradzie. Zbieraj monety i pewnie ścinaj zakręty, zręcznie wymijając inne pojazdy, w tej niesamowitej, trójwymiarowej grze wyścigowej.

 • Symulator motocykla
  Graj
  Symulator motocykla
  Zagrano 52595 razy

  W tej trójwymiarowej grze z jazdą na motocyklu możesz wypróbować mnóstwo odjazdowych akrobacji. Wyskakuj z ramp i przeskakuj przez pierścienie w jednej z pięciu dostępnych map lub we wszystkich z nich. Możesz pędzić na świetnym motorze wyścigowym lub włączyć syrenę, mknąc po ulicach miasta na policyjnym motocyklu.

 • Symulator rowerowy
  Graj
  Symulator rowerowy
  Zagrano 31239 razy

  W tej trójwymiarowej grze rowerowej możesz eksplorować trzy różne strefy. Możesz wypróbować rampy albo poprzestać na niedużych skokach. Czy potrafisz popisać się płynną jazdą podczas niesamowitych wyczynów kaskaderskich?

 • Moto X3M
  Graj
  Moto X3M
  Zagrano 134728 razy

  Ruszaj na plażę, by ścigać się po piasku na tym odjazdowym motocyklu, zanim skończy się czas.

 • Moto X3m 2
  Graj
  Moto X3m 2
  Zagrano 156533 razy

  Moto X3m powraca w swojej drugiej odsłonie, gdzie twoim zadaniem będzie wykonywanie kaskaderskich sztuczek, wygrywanie wyścigów i rywalizacja z równie uzdolnionymi przeciwnikami. Czy posiadasz wystarczające umiejętności, aby zabłysnąć na torze i zostać kolejnym mistrzem w wyścigach motorów?

 • Moto X3m 3
  Graj
  Moto X3m 3
  Zagrano 185992 razy

  Aby dotrzeć na linię mety potrzebne ci będą nerwy ze stali w tej emocjonującej grze w wyścigi motocykli. Wprawdzie wyspa jest przepiękna, ale na torach wyścigowych czekają na ciebie niebezpieczne pułapki w postaci ognia i gigantycznych pił!

 • Happy Wheels
  Graj
  Happy Wheels
  Zagrano 1264619 razy

  Szukasz niecodziennej gry wyścigowej? Oto i ona.

 • BMX: Akrobacje dla zawodowców
  Graj
  BMX: Akrobacje dla zawodowców
  Zagrano 11585 razy

  Spróbuj zrobić niesamowite akrobacje na BMX-ie, wykonuj akrobacje w powietrzu oraz salta w przód i w tył. Baw się jeszcze lepiej, osiągając przynajmniej minimalny wynik na każdym poziomie. Zdobywaj coraz lepsze rowery i pokaż, że jesteś zawodowcem!

 • 3D Mountain Bike
  Graj
  3D Mountain Bike
  Zagrano 146917 razy

  Get the first-person view of this mountain-biking action!

 • BMX Master
  Graj
  BMX Master
  Zagrano 39342 razy

  Nie próbuj tego w domu... Te triki są niemożliwe do wykonania!

 • Moto Trials Off Road 2
  Graj
  Moto Trials Off Road 2
  Zagrano 29122 razy

  Czy zdołasz dojechać do mety na obydwu szalenie zwariowanych torach wyścigowych? Zjedź z drogi, wykonując niesamowite akrobacje i omijając szalone przeszkody w tej grze w wyścigi.

 • Max Adrenalin
  Graj
  Max Adrenalin
  Zagrano 43179 razy

  Używanie dzwonka jest obciachem, ale lepsze to, niż wypadek...

 • Uphill Rush
  Graj
  Uphill Rush
  Zagrano 114719 razy

  Pokonuj przeszkody i ścigaj się motocyklem, ciężarówką, quadem lub na skateboardzie. Ukończ każdy poziom bez upadku.

 • Neonowy motocyklista
  Graj
  Neonowy motocyklista
  Zagrano 180787 razy

  Ten motocyklista zaraz wjedzie na najtrudniejsze i futurystyczne tory wyścigowe na świecie. Czy potrafisz utrzymać go w jednym kawałku w tej intensywnej grze w wyścigi, gdy pędzi przez neonowy kurs i próbuje wykonać naprawdę zwariowane akrobacje?

 • Wyścigi motocyklowe
  Graj
  Wyścigi motocyklowe
  Zagrano 2363 razy

  Te motocykle są stworzone do ścigania się! Wybierz się na nich w serię fantastycznych wycieczek drogowych w tej grze w ściganie się 3D. Omijaj inne pojazdy, pędząc przez pustynię, las i wiele innych miejsc. Po drodze możesz również kupować fajniejsze motory i ulepszenia.

 • Moto X3M: Winter
  Graj
  Moto X3M: Winter
  Zagrano 125280 razy

  Jest lepszy sposób obchodzenia Świąt niż wykonywanie śmiertelnie przerażających akrobacji? Wskakuj na motor i przygotuj się do omijania gigantycznych pił, przemierzając drogę zimowej krainy. Czy uda Ci się dotrzeć do wszystkich linii mety, nie wpadając na dziesiątki skrzynek dynamitu lub unikając innych niebezpieczeństw? Ta zwariowana zimowa gra wyścigowa zajmie Cię co najmniej do wiosny!

 • Freeride Ludzika
  Graj
  Freeride Ludzika
  Zagrano 74312 razy

  Ten ludzik uwielbia trudne rowerowe wyzwania.

 • Bike Rider 2: Armageddon
  Graj
  Bike Rider 2: Armageddon
  Zagrano 30631 razy

  Jedyna zasada w tej nieustannej grze wyścigowej? Gracz, który pierwszy przekroczy linię mety, wygrywa. Wszystkie inne chwyty są dozwolone. Aby rządzić na drodze, musisz omijać pojazdy, próbując zwalić z motorów pozostałych uczestników przy użyciu młota kowalskiego i innych odjazdowych broni. W trakcie gry uważaj również na dopalacze i monety, dzięki którym pokonasz rywali.

 • Wyścigi motocyklowe
  Graj
  Wyścigi motocyklowe
  Zagrano 2782 razy

  Potrafisz dojechać do każdej linii mety w tej intensywnej grze wyścigowej 3D? Gdy pędzisz przez podniesione tory, jeden zły ruch może sprawić, że Twój motocykl poleci w przepaść! Skup się, próbując po drodze fantastyczne pojazdy, takie jak np. motocykl policyjny.

 • Quad-Niszczyciel
  Graj
  Quad-Niszczyciel
  Zagrano 209617 razy

  Dzięki swojemu quadowi w tej przygodzie będziesz poruszał się sprawnie na każdym rodzaju podłoża!

 • Triale motocyklowe: W terenie
  Graj
  Triale motocyklowe: W terenie
  Zagrano 7980 razy

  Czy uda ci się dotrzeć do mety w tej niesamowitej grze wyścigowej? Wskakuj na motocykl i przygotuj się na pierwszą trasę. Musisz unikać eksplodujących min, wyskakując z ramp i przeskakując przez kołyszące się platformy.

 • Wyścigi motocyklowe 2
  Graj
  Wyścigi motocyklowe 2
  Zagrano 27650 razy

  W tej grze wyścigowej czekają na ciebie trzy wymagające trasy. Wskakuj na swój motor i sprawdź, ile uda ci się zdobyć czasu w powietrzu. Jak szybko dotrzesz na linię mety na każdym z dostępnych torów?

 • Highway Madness
  Graj
  Highway Madness
  Zagrano 39834 razy

  Życie jest jak jazda autostradą - próbując zdobyć sławę i fortunę trzeba omijać przeszkody!

 • Bike Blast
  Graj
  Bike Blast
  Zagrano 57500 razy

  Tych dwu rowerzystów pędzi przez swoje miasto rodzinne. Pełno w nim przeszkód, autobusów i innych rzeczy, z którymi nie chcą się zderzyć. Czy możesz pomóc im nie spaść z rowerów i uniknąć obrażeń w tej grze w wyścigi?

 • Wyścigi motocyklowe 3
  Graj
  Wyścigi motocyklowe 3
  Zagrano 22583 razy

  Czas na wyścig! Wybierz motor, który pokona zakręty na wszystkich trudnych torach w tej wymagającej grze w wyścigi. Czy zdołasz dojechać prosto do mety? A może wywiniesz kozła, spadając na głowę?

 • Agame Moto Rider Legends
  Graj
  Agame Moto Rider Legends
  Zagrano 18306 razy

  Zostaniesz legendą w tej fantastycznej grze samochodowej? Wypróbuj trzy różne mapy, prowadząc motocykl policyjny, motor wyścigowy i wiele więcej!

 • Rysunkowy motocyklista
  Graj
  Rysunkowy motocyklista
  Zagrano 52277 razy

  W tej grze wyścigowej możesz stworzyć własny rysunek, ale pamiętaj, że czeka Cię tu nie lada wyzwanie. Steruj tym miniaturowym motocyklistą, gdy próbuje pokonać serię torów przeszkód narysowanych dla niego na kartkach tego notesu. Czy zdołasz pokonać linię mety na każdej z nich?

 • Uphillowy Farmer
  Graj
  Uphillowy Farmer
  Zagrano 15199 razy

  Zamień plony na gotówkę i wciel w życie swoje odjechane, śmiałe marzenia!

 • Wyścigi X-Trial 2: Górskie przygody
  Graj
  Wyścigi X-Trial 2: Górskie przygody
  Zagrano 13659 razy

  Przygotuj się na wyprawę po fantastycznych szlakach! W ten emocjonującej grze wyścigowej znajdziesz się wysoko wśród drzew. Wskakuj na motocykl i przedzieraj się aż do linii mety, tylko ostrożnie! Jeśli pominiesz jakąś platformę, dojdzie do katastroficznego wypadku.

 • Wyścigi X Trail
  Graj
  Wyścigi X Trail
  Zagrano 62258 razy

  Czy możesz pomóc temu motorowerzyście bezpiecznie wykonać najtrudniejsze na świecie akrobacje? Pomóż mu wykonać popisy kaskaderskie i uniknąć rozwalenia motocyklu w tej grze w wyścigi.

 • Moto Trials Winter 2
  Graj
  Moto Trials Winter 2
  Zagrano 11610 razy

  Trochę tu ślisko na tym górskim torze, ale co to dla ciebie, prawda? Wskakuj na motocykl i pędź na linię mety, popisując się po drodze kaskaderskimi akrobacjami w tej zimowej grze wyścigowej.

 • Ekstremalni motocykliści
  Graj
  Ekstremalni motocykliści
  Zagrano 8281 razy

  Ci motocykliści zaraz wjadą na kilka najbardziej szalonych torów świata. Czy chcesz dołączyć do nich w tej zwariowanej grze w wyścigi? Wskocz na motocykl i przekonaj się, czy dasz radę ominąć wszystkie beczki, przeszkody, metalowe urządzenia pełne kolców i nie tylko!

 • Wyścigi motorowe
  Graj
  Wyścigi motorowe
  Zagrano 65854 razy

  Droga do zwycięstwa nigdy nie jest prosta. Czy uda Ci się odnieść sukces?

 • Manic Rider
  Graj
  Manic Rider
  Zagrano 925 razy

  Wjedź na sam szczyt w tym rowerowym wyzwaniu, albo nałykaj się błota próbując.

 • Coast Bike
  Graj
  Coast Bike
  Zagrano 5693 razy

Tylko Ty i Twój rower

Co może być przyjemniejszego niż wiosenna przejażdżka na rowerze? W pojedynkę, z rodziną lub ze znajomymi. Lubisz czuć wiatr we włosach i poznawać nowe miejsca? Mamy dla Ciebie całe mnóstwo gier związanych z jazdą na rowerze. Wyścigi, karkołomne akrobacje, a nawet rowerowe ubieranki, bo zawsze trzeba dbać o styl!

„Górski rowerzysta” to gra, w której liczy się szybkość pedałowania, umiejętność balansowania ciałem i ogólna zręczność. Jak podczas jazdy na prawdziwym rowerze! Tutaj jednak przejażdżki są bardziej ekstremalne, bo obejmują skoki z klifów i zdobywanie dodatkowych znajdziek. Nie próbuj tego na żywo! A przynajmniej załóż kask.

Gra „Mała Julka: Wypadek na rowerze” uczy odpowiedzialności i pokazuje, jakie mogą być skutki nieostrożnej jazdy. Zaczynasz od ubrania naszej bohaterki (kask i ochraniacze na kolana to podstawa!) i przyozdobienia jej roweru, a następnie wyruszasz na przejażdżkę, w trakcie której musisz unikać zderzenia z przeszkodami. Czy zdołasz przejechać całą trasę bez kraksy?

W grze „Wyścigi BMX: Demon szybkości” bierzesz udział w karkołomnym wyścigu rowerów klasy BMX. Podczas przejazdu wykonujesz skoki, pilnujesz równowagi, zbierasz monety i… starasz się pokonać innych graczy. Możesz grać jako chłopak, dziewczyna lub robot. Dalej, pokaż na co Cię stać!

Jeśli wolisz pogodne klimaty kreskówek dla dzieci, proponujemy grę „Królik Bugs na rowerze”, w której przemierzasz piękne okolice, pedałując jako znany i lubiany Królik Bugs. Zbieraj marchewki i jedź najszybciej, jak potrafisz, uważając jednak, aby się nie wywrócić. Jeśli się przewrócisz, musisz zacząć od początku, ale nie zrażaj się pierwszymi niepowodzeniami. Trening i wytrwałość to klucz do sukcesu. Nie tylko w jeździe na rowerze!

Jak widzisz, mamy mnóstwo ciekawych gier związanych z jazdą na rowerze. Na naszej stronie znajdziesz ponad 30 nowych i starych (ale zawsze darmowych) gier online w tej kategorii. Koniecznie odwiedź naszą stronę i zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy. Już dziś możesz zacząć jeździć z nami na wirtualnym rowerze — bez względu na to, jaka jest pogoda!