Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

OddBods: Looney Ballooney

Fuse rozpoczyna niezwykłą przygodę w OddBods: Looney Ballooney!

Wznieś się pod niebiosa w tej uroczej grze z serii OddBods stworzonej na podstawie popularnego serialu animowanego studia One Animation. Fuse objadł się plackami i postanowił pozwiedzać okolicę. Tyle że spacerować to on zamiaru nie ma. W tej uroczej grze logicznej, przy której mogą się bawić mali i duzi, nasz bohater wzbije się w powietrze!

W takiej sytuacji balon byłby w sam raz, ale ma on przy sobie raptem kilka skromnych baloników. To właśnie za ich pomocą ma zamiar oblecieć okolicę. Niestety na jego drodze stanie cała masa irytujących go przeszkód.

Czy zechcesz pomóc mu w podróży i oczyścić dla niego drogę? Fuse na pewno będzie bardzo wdzięczny. Poza tym chyba wiesz, jak łatwo go zdenerwować. Dostanie szału, gdy kaktus przebije mu balonik!

Jak grać w OddBods: Looney Ballooney?

Zabierz się z Fusem w podniebną podróż po okolicy w tej fantastycznej grze przygodowej. Na każdym przynoszącym mnóstwo frajdy i wymagającym poziomie musisz usuwać przeszkody, które blokują mu lot.

Sterowanie

  • Używaj KURSORA do poruszania się po menu.
  • Klikaj LEWYM PRZYCISKIEM na przedmioty, które stoją na drodze Fuse'a.

Podobne gry

Oto kilka innych świetnych gier online, które z pewnością pokochasz!

  1. Ballooner
  2. Shaun the Sheep: Sheep Stack
  3. Love Pins
  4. Vex 5

Kto stworzył OddBods: Looney Ballooney?

OddBods: Looney Ballooney to tytuł opracowany przez One Animation.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!