Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Vex 5

Przygotuj się na niesamowitą przygodę! Czy zdołasz pokonać tory naszpikowane śmiertelnie niebezpiecznymi przeszkodami w Vex 5?

Ta część popularnej i wciągającej serii gier Vex nieustannie trzyma w napięciu! W trakcie szalonej podróży w tej grze ze skakaniem przyjdzie ci mierzyć się z różnymi niebezpieczeństwami, takimi jak niezwykle ostre, obracające się klingi czy tyrolki porozwieszane nad przepaściami. Do pokonania każdego wciągającego poziomu wymagane jest idealne wyczucie czasu, ale gra oferuje też inne wyzwania, dzięki którym przetestujesz swoje umiejętności. Ta gra z patyczakami z pewnością zapewnia niezły trening!

Przekonaj się, jak daleko uda ci się zajść w każdym z wielu pokojów wyzwań. Możesz także odblokowywać trofea i osiągnięcia, ale to nie wszystko! Jeśli sądzisz, że ta niesamowita gra akcji niczym cię już nie zaskoczy, sprawdź swoje siły na piekielnie nieprzystępnym wysokim poziomie trudności.

Jak grać w Vex 5?

Vex 5 to piąta odsłona serii gier platformowych. Przejmij kontrolę nad ludzikiem z patyczków, który musi bez szwanku i w całości dostać się do kolejnych punktów kontrolnych.

Sterowanie

  • Naciśnij LEWĄ STRZAŁKĘ lub KLAWISZ A, aby pobiec w lewo.
  • Naciśnij PRAWĄ STRZAŁKĘ lub KLAWISZ D, aby pobiec w prawo.
  • Naciśnij STRZAŁKĘ W DÓŁ lub KLAWISZ S, aby wykonać ślizg w trakcie biegu.
  • Naciśnij STRZAŁKĘ W GÓRĘ lub KLAWISZ W, aby podskoczyć lub się wspiąć.

Podobne gry

Oto pięć innych wspaniałych gier, które musisz koniecznie wypróbować!

  1. Vex 3
  2. Vex 4
  3. Hook
  4. Hanger
  5. Geometry Neon Dash

Kto stworzył Vex 5?

Vex 5 to tytuł studia Agame.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!