Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Ogień i Woda 6: Bajki

Za chwilę rozpocznie się kolejna magiczna przygoda w Ogień i Woda 6: Bajki! Dołącz do nieustraszonego duetu w ich najnowszej podróży w tej internetowej grze platformowej.

Niedługo wkroczą do kolejnej tajemniczej świątyni pełnej starożytnych klejnotów w tej ekscytującej, szóstej odsłonie popularnej serii Ogień i Woda. Tym razem jednak, aby przejść przez każdą komnatę, będą potrzebować czegoś więcej niż tylko odwagi i niesamowitych mocy. Oprócz mnóstwa dziur pełnych wody, lawy i trującej mazi, świątynia zawiera również szereg zaczarowanych przełączników, do których nasi bohaterowie nie będą w stanie dotrzeć samodzielnie.

Na szczęście miejscowy klan przyjaznych wróżek jest gotów pomóc im z przełącznikami, która usuwają bariery oraz opuszczają platformy. Gdy im pomożesz, Ogień i Woda z pewnością wrócą bezpiecznie do domu. Jeśli przydałaby Ci się dodatkowa pomoc, to możesz również zagrać w tą dwuosobową grę z przyjacielem.

Jak grać w Ogień i Woda 6: Bajki?

Połącz siły z Ogniem i Wodą w ich dotychczas najtrudniejszej podróży! Przy pomocy wróżek korzystaj z przełączników, które pozwolą im poruszać się po każdym poziomie, zbierać klejnoty i unikać różnych niebezpieczeństw.

Sterowanie

  • Używaj STRZAŁEK, aby poruszać się Ogniem.
  • Klawiszami A, W, S i D poruszaj Wodą.

Podobne gry z serii Ogień i Woda

Oto dwie kolejne gry z tej serii, w które musisz zagrać.

  1. Ogień i Woda: Leśna Świątynia
  2. Ogień i Woda 5: Żywioły

Podobne gry

 Wypróbuj także te niesamowite gry przygodowe.

  1. Parkour Block 3D
  2. Impostor
  3. World Craft 2
  4. Adam and Eve 7

Kto stworzył Ogień i Woda 6: Bajki?

Ogień i Woda 6: Bajki to gra studia Septimaniac.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!