Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Parking Fury 3D: Bounty Hunter

Zanurz się w świat pełen adrenaliny w Parking Fury 3D: Bounty Hunter. To niesamowita gra o parkowaniu, ale to tylko początek!

Niedługo zostaniesz jednym z najlepszych złodziei samochodów w mieście. Niestety, w tej emocjonującej grze wyścigowej każdy gliniarz w promieniu stu mil wie wszystko o tobie i twojej reputacji.

Czy będziesz w stanie ukraść mnóstwo drogich pojazdów oraz dostarczyć je do punktów zrzutu, nie dając się przy tym złapać przez władze? I jeszcze jedno, twoi klienci ci nie zapłacą, jeśli te pojazdy będą za bardzo zniszczone, więc musisz uważać!

Jak grać w Parking Fury 3D: Bounty Hunter?

Parking Fury 3D: Bounty Hunter to ekscytująca gra akcji. Kradnij samochody i jeździj nimi do miejsc, w których klienci dadzą ci za nie mnóstwo gotówki. Ale uważaj! Gliny będą cię szukać.

Sterowanie

  • STRZAŁKA W GÓRĘ lub W – przyspieszanie.
  • STRZAŁKA W DÓŁ lub S – jazda wstecz.
  • STRZAŁKA W LEWO lub A – skręt w lewo.
  • STRZAŁKA W PRAWO lub D – skręt w prawo.
  • SPACJA – hamulec.
  • CTRL – wejście do auta.

Podobne gry

Wypróbuj też poniższe fantastyczne gry online! 

  1. Parking Fury 3
  2. Madalin Stunt Cars 2
  3. Drag Racing Rivals
  4. Gear Race 3D
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!