Gry Parkowanie

 • Parkowanie szkolnym autobusem 3D
  Graj
  Parkowanie szkolnym autobusem 3D
  Zagrano 17718 razy

  Oj... czy nie trzeba przypadkiem mieć specjalnego prawa jazdy, by prowadzić taki pojazd?!

 • Bus Man Parking 3D
  Graj
  Bus Man Parking 3D
  Zagrano 386061 razy

  Czy potrafisz prowadzić autobus na tyle dobrze, by poradzić sobie z tymi niełatwymi zadaniami?

 • Parking Fury 2
  Graj
  Parking Fury 2
  Zagrano 39399 razy

  W tej wymagającej grze w parkowanie możesz jeździć różnymi pojazdami – od samochodów sportowych po holowniki. Dasz radę umieścić wszystkie pojazdy we właściwych miejscach bez żadnej kraksy? To jest trudniejsze, niż ci się może wydawać!

 • Symulator autobusu
  Graj
  Symulator autobusu
  Zagrano 46101 razy

  Nikt nie mówił, że praca kierowcy autobusu jest łatwa! Dasz rade dowieźć pasażerów na miejsce w tym symulatorze 3D? Możesz prowadzić pełno różnych modeli pojazdów, a także trafisz na skomplikowane trasy pełne zakrętów i niespodzianek. W trybie na czas możesz doskonalić swoje umiejętności jazdy lub pojeździć sobie bez celu.

 • Parking Passion
  Graj
  Parking Passion
  Zagrano 122124 razy

  Cel tej wymagającej gry jest prosty: zaparkuj samochód! Użyj strzałek na ekranie, aby manewrować samochodem i ustawić go we właściwym miejscu. Im szybciej prawidłowo zaparkujesz, tym wyższy wynik zdobędziesz na danym poziomie.

 • Parkowanie w stoczni
  Graj
  Parkowanie w stoczni
  Zagrano 19782 razy

  Czy potrafisz prawidłowo zaparkować wszystkie samochody, unikając zderzeń, w tej trójwymiarowej grze w prowadzenie pojazdów? Twoim zadaniem będzie kierowanie pojazdami przez zatłoczoną stocznię. Musisz uważać, by nie wjechać w kontenery, dźwigi i inne przeszkody, próbując przy tym wygrać z czasem! Możesz także zdobywać pieniądze, by kupić nowsze i lepsze bryki między poziomami.

 • Symulator śmieciarki
  Graj
  Symulator śmieciarki
  Zagrano 45714 razy

  Nikt nigdy nie mówił, że jazda śmieciarką to bułka z masłem. Po pierwsze, uporczywy smród, a po drugie, dźwiganie tych wszystkich koszy na śmieci. Na szczęście, w tej grze w wyścigi 3D to nie będzie należeć do Twoich obowiązków. Dojedź śmieciarką do właściwych lokalizacji w każdym ekscytującym poziomie, zanim skończy Ci się czas.

 • Kierowca w Nowym Jorku
  Graj
  Kierowca w Nowym Jorku
  Zagrano 128043 razy

  Pochwal się swoimi umiejętnościami kierowcy razem ze służbami mundurowymi Nowego Jorku.

 • Bus Parking 3D
  Graj
  Bus Parking 3D
  Zagrano 58431 razy

  Udoskonal swoje umiejętności parkowania w nowej grze Bus Parking 3D! Zrób co w twojej mocy, żeby idealnie zaparkować autobus i ominąć wszystkie napotkane na drodze przeszkody.

 • Zespół ratunkowy 911
  Graj
  Zespół ratunkowy 911
  Zagrano 95404 razy

  Wydarzył się nagły wypadek - pędź na pomoc!

 • Car Park Challenge
  Graj
  Car Park Challenge
  Zagrano 172169 razy

  Znajdź miejsce i zaparkuj ostrożnie swój samochód!

 • Park Your Car
  Graj
  Park Your Car
  Zagrano 47187 razy

  Sprawdź swoje umiejętności parkowania w grze Park Your Car. Prowadź różne samochody i omijaj inne na parkingu, by z łatwością dotrzeć do celu.

 • Long Bus Driver 2
  Graj
  Long Bus Driver 2
  Zagrano 260587 razy

 • Trening parkowania
  Graj
  Trening parkowania
  Zagrano 44875 razy

  Czy uda ci się zaparkować samochód w tych miejscach? Pokaż, jak się cofa i nie uderz w nic!

 • Airplane Parking Academy 3D
  Graj
  Airplane Parking Academy 3D
  Zagrano 63181 razy

  Jeśli wydawało Ci się, że parkowanie samochodów jest trudne, to sprawdź, czy dasz radę umieścić te prywatne odrzutowce we właściwych miejscach, w tej trudnej grze w parkowanie. Musisz jednak uważać — są bardzo drogie!

 • Parkowanie 3D: Komisariat
  Graj
  Parkowanie 3D: Komisariat
  Zagrano 56524 razy

  Wskocz za kierownicę któregoś z tych futurystycznych wozów i sprawdź, czy dasz radę zaparkować go w zatłoczonym miejscu. Omijaj inne pojazdy, próbując wcisnąć się w wąskie miejsca w tej grze w parkowanie.

 • Kierowca tirów 3D: Przyczepy
  Graj
  Kierowca tirów 3D: Przyczepy
  Zagrano 152077 razy

  W tej grze samochodowej 3D czeka na Ciebie pełno zadań polegających na parkowaniu. Czy potrafisz przedostać się przez miasto tymi ogromnymi ciężarówkami, zanim wciśniesz je w wąskie miejsca parkingowe?

 • Parking in Istanbul
  Graj
  Parking in Istanbul
  Zagrano 200375 razy

  Jazda i parkowanie w jednym z najruchliwszych miast Turcji to nie bułka z masłem. Ale na pewno dasz sobie radę, prawda? Sprawdź, czy uda Ci się zaparkować ten samochód bez uszkodzeń w każdym poziomie gry, w tej bardzo realistycznej grze symulacyjnej.

 • Pociąg na traktorze
  Graj
  Pociąg na traktorze
  Zagrano 18476 razy

  W bardzo odległych terenach może być trudno przewozić wagony pociągów. Dlatego teraz w tym symulatorze online możesz do tego użyć różnych traktorów. Przekonaj się, czy potrafisz przewieźć wagony i inne części pociągów po torach położonych na stokach łańcuchów górskich. Czy dasz radę dowieźć je do właściwych stacji?

 • Dino Transport
  Graj
  Dino Transport
  Zagrano 9296 razy

  Skoro myślisz, że przewiezienie normalnego ładunku jest trudne, tylko czekaj, aż spróbujesz przejechać z tymi głodnymi dinozaurami z tyłu ciężarówki! W tej grze samochodowej 3D możesz wypróbować trzy różne tryby trudności, w których przetestujesz swoje umiejętności. Dasz radę dowieźć T-Rexa i jego prehistorycznych znajomych do zoo, zanim skończy się czas?

 • Parkowanie: Prawdziwy symulator 3D
  Graj
  Parkowanie: Prawdziwy symulator 3D
  Zagrano 58464 razy

  Masz ochotę na realistyczny symulator parkowania? Przed tobą do wykonania ponad 20 zadań w tej grze 3D z prowadzeniem samochodów. Daj z siebie wszystko i spróbuj wcisnąć każdy z tych pojazdów w czasem naprawdę wąskie miejsca parkingowe.

 • Real Car Parking
  Graj
  Real Car Parking
  Zagrano 12863 razy

  Przygotuj się na realistyczne wrażenia podczas parkowania w tej wymagającej grze w prowadzenie pojazdów. Czy dasz radę wcisnąć każdy z tych wehikułów w ciasne miejsca i to bez żadnej stłuczki?

 • Zaparkuj mój samochód 2
  Graj
  Zaparkuj mój samochód 2
  Zagrano 55417 razy

  Jeździć może każdy, lecz parkowanie auta wymaga nie małych umiejętności. Czy uda ci się dotrzeć do tych małych kropek bez obicia auta?

 • Parking Fury
  Graj
  Parking Fury
  Zagrano 94518 razy

  Jak dobrze wychodzą ci manewry na parkingu? Poddaj testowi swoje umiejętności parkowania w nowej arkadzie przeglądarkowej "Parking fury"! Pochwal się przed przyjaciółmi swoimi umiejętnościami kierowcy!

 • Zaparkuj!
  Graj
  Zaparkuj!
  Zagrano 3104 razy

  Pochwal się swoimi umiejętnościami parkowania!

 • Parking Mania
  Graj
  Parking Mania
  Zagrano 199318 razy

 • Parking Fury 3
  Graj
  Parking Fury 3
  Zagrano 52521 razy

  Jak szybko uda Ci się znaleźć miejsca do parkowania dla tych wszystkich samochodów? Musisz się skupić, aby nie wpaść w krzaki lub w inne pojazdy, w tej wymagającej grze samochodowej.

 • Parking Space
  Graj
  Parking Space
  Zagrano 35578 razy

  Znalazłeś idealne miejsce parkingowe... obyś tylko się tam zmieścił!

 • Mega Jurassic Parking
  Graj
  Mega Jurassic Parking
  Zagrano 34270 razy

  Czy zdołasz umieścić te wielkie pojazdy w odpowiednich miejscach? To wyzwanie z parkowaniem, które zaczęło się 35 milionów lat temu!

 • Bus Driver Weekdays 2
  Graj
  Bus Driver Weekdays 2
  Zagrano 155710 razy

 • Mistrzowskie parkowanie 3D
  Graj
  Mistrzowskie parkowanie 3D
  Zagrano 16288 razy

  Jazda autobusem szkolnym nie należy do łatwych, a jeszcze trudniej jest je zaparkować. Dasz radę wcisnąć te wirtualne pojazdy do niezwykle wąskich miejsc, w tej grze online 3D w parkowanie?

 • Kierowanie tankowcem
  Graj
  Kierowanie tankowcem
  Zagrano 23068 razy

  Nie jest łatwo kierować ciężarówką pełną wybuchowego paliwa, a szczególnie w tym realistycznym symulatorze jazdy 3D. Wskocz za kierownicę tankowca, a następnie pokonaj serię niebezpiecznych górskich dróg. Musisz jednak omijać innych kierowców, uważając na spadające głazy i inne skomplikowane zakręty.

 • Busman 2 HD
  Graj
  Busman 2 HD
  Zagrano 80133 razy

  Czy zaparkujesz tyłem swój autobus w każdej z tych zatoczek? Nie jest to łatwe, kiedy jeździ się tak długim pojazdem...

 • Parking Smarty
  Graj
  Parking Smarty
  Zagrano 10960 razy

  Ten autobus nie potrafi wyjechać z zaludnionych miejsc parkingowych. Możesz pomóc kierowcy w tej grze logicznej odnaleźć bilety parkingowe potrzebne do otwarcia wszystkich bramek, a także kilka cennych klejnotów?

 • Szaleństwo parkowania 3
  Graj
  Szaleństwo parkowania 3
  Zagrano 25084 razy

  W tej grze w wyścigi 3D na cichych ulicach aż roi się od drogich wozów sportowych. Czy uda Ci się pod osłoną ciemności ukraść je i zwiać glinom, parkując w potajemnych miejscach?

 • Symulator 3D parkowania traktora
  Graj
  Symulator 3D parkowania traktora
  Zagrano 62215 razy

  Pewnie już zdarzyło Ci się parkować samochody, a nawet i ciężarówki z naczepami w innych grach wideo. Ale myślisz, że poradzisz sobie z tymi traktorami? Sprawdź, czy uda Ci się wcisnąć je w ciasne miejsca na farmie, w tej trudnej grze w parkowanie. Musisz jechać szybko, aby zdążyć przed upływem czasu!

Mistrz parkowania

W trasie jesteś nie do pokonania, ale co jakiś czas dopada Cię parkingowa frustracja? Niecierpliwisz się, kiedy parkując, za każdym razem musisz składać się na dziesięć razy? Kiedy pod blokiem ciągle nie ma wystarczająco dużo wolnego miejsca? Albo gdy krążysz po centrum i robisz milion kółek, zanim znajdziesz miejsce do parkowania, które nie wymagałoby umiejętności Schumachera?

Po co się tak męczyć? Wiadomo, że w mieście jest mało terenów, gdzie możesz bezkarnie i, co ważne, nikogo nie obijając, poćwiczyć parkowanie – zwłaszcza równoległe, tu raczej odpadają galerie handlowe. U nas możesz to robić do upadłego i całkowicie bezpłatnie! 

W zestawieniu, które przygotowaliśmy na Gry.pl, mamy ponad 80 pozycji. Takiego wyboru jeszcze nie było! Każda z naszych bezpłatnych internetowych gier parkingowych pozwoli Ci doskonalić umiejętności kierowcy i, co najważniejsze, wprawiać się w trudnej sztuce parkowania.

Zacznijmy od pozycji najprostszych, takich jak Parking Space, Car Park Challenge czy Parking Passion. Wszystkie polegają na prawidłowym zaparkowaniu samochodu w przeznaczonym do tego miejscu. Jeśli nie uda Ci się za pierwszym razem, to znak, żeby próbować dalej. Najlepiej do skutku. 

Mamy też gry tematyczne – w końcu ile można ćwiczyć parkowanie tego samego samochodu na wciąż tym samym parkingu. Czas na miłą odmianę! Alternatywą mogą być pozycje takie jak Parking in Instanbul, Taksówkarz z Bombaju, Parkowanie na lotnisku JFK albo London Cabbie. Dla tych, którzy mają już dość szarej, miejskiej rzeczywistości, mamy jeszcze inną propozycję: Parkowanie w terenie. Uwaga! To zadanie może się okazać trudniejsze, niż się początkowo wydaje.

Dla śmiałków szukających coraz to nowych wrażeń proponujemy gry jeszcze bardziej wymagające. Naucz się prowadzić i parkować dużą ciężarówkę (Parkowanie wielkiej ciężarówki, Ciężkie parkowanie) lub pokaźnych rozmiarów autobus przegubowy (Long Bus Driver 2 i Bus Driver Weekdays 2), a nawet – uwaga – najprawdziwszy statek powietrzny (Airplane Parking Academy 3D). Mamy też coś dla amatorów pojazdów wodnych (Parking dla jachtów i Park My Boat) lub opancerzonych (Zaparkuj czołg). Ciekawą wariacją na temat jest gra Parkowanie kradzionych aut, jednak nie zachęcamy do tego „w realu”. 

Jedno jest pewne – cokolwiek wybierzesz, będziesz nie tylko doskonalić umiejętności kierowcy, ale też świetnie się bawić. To okazja 2 w 1, której nie możesz przegapić!