• Bus Man Parking 3D
  Graj
  Bus Man Parking 3D
  Zagrano 371981 razy

  Czy potrafisz prowadzić autobus na tyle dobrze, by poradzić sobie z tymi niełatwymi zadaniami?

 • Long Bus Driver 2
  Graj
  Long Bus Driver 2
  Zagrano 244268 razy
 • Parking in Istanbul
  Graj
  Parking in Istanbul
  Zagrano 191970 razy

  Jazda i parkowanie w jednym z najruchliwszych miast Turcji to nie bułka z masłem. Ale na pewno dasz sobie radę, prawda? Sprawdź, czy uda Ci się zaparkować ten samochód bez uszkodzeń w każdym poziomie gry, w tej bardzo realistycznej grze symulacyjnej.

 • Parking Mania
  Graj
  Parking Mania
  Zagrano 191580 razy
 • Car Park Challenge
  Graj
  Car Park Challenge
  Zagrano 167402 razy

  Znajdź miejsce i zaparkuj ostrożnie swój samochód!

 • Parkowanie na zamówienie 3D
  Graj
  Parkowanie na zamówienie 3D
  Zagrano 152232 razy

  Jedź BARDZO ostrożnie! Każdą stłuczkę czy rysę potrącą Ci z wypłaty!

 • Bus Driver Weekdays 2
  Graj
  Bus Driver Weekdays 2
  Zagrano 149255 razy
 • Parkowanie Wielkiej Ciężarówki
  Graj
  Parkowanie Wielkiej Ciężarówki
  Zagrano 130715 razy

  Zapnij pas, zapuść silnik i przygotuj się do... parkowania.

 • Kierowca tirów 3D: Przyczepy
  Graj
  Kierowca tirów 3D: Przyczepy
  Zagrano 129258 razy

  W tej grze samochodowej 3D czeka na Ciebie pełno zadań polegających na parkowaniu. Czy potrafisz przedostać się przez miasto tymi ogromnymi ciężarówkami, zanim wciśniesz je w wąskie miejsca parkingowe?

 • Kierowca w Nowym Jorku
  Graj
  Kierowca w Nowym Jorku
  Zagrano 118680 razy

  Pochwal się swoimi umiejętnościami kierowcy razem ze służbami mundurowymi Nowego Jorku.

 • Parking Passion
  Graj
  Parking Passion
  Zagrano 107141 razy

  Cel tej wymagającej gry jest prosty: zaparkuj samochód! Użyj strzałek na ekranie, aby manewrować samochodem i ustawić go we właściwym miejscu. Im szybciej prawidłowo zaparkujesz, tym wyższy wynik zdobędziesz na danym poziomie.

 • Zespół ratunkowy 911
  Graj
  Zespół ratunkowy 911
  Zagrano 91533 razy

  Wydarzył się nagły wypadek - pędź na pomoc!

 • Parking Fury
  Graj
  Parking Fury
  Zagrano 86013 razy

  Jak dobrze wychodzą ci manewry na parkingu? Poddaj testowi swoje umiejętności parkowania w nowej arkadzie przeglądarkowej "Parking fury"! Pochwal się przed przyjaciółmi swoimi umiejętnościami kierowcy!

 • Busman 2 HD
  Graj
  Busman 2 HD
  Zagrano 77908 razy

  Czy zaparkujesz tyłem swój autobus w każdej z tych zatoczek? Nie jest to łatwe, kiedy jeździ się tak długim pojazdem...

 • Pojazdy
  Graj
  Pojazdy
  Zagrano 70074 razy

  Nadciągają mroczne pojazdy - czas na jazdę defensywną!

 • Pojazdy 2: Miasto uwolnione
  Graj
  Pojazdy 2: Miasto uwolnione
  Zagrano 69151 razy

  Czas oczyścić to miasto! Bandyci i parkingowi chuligani muszą odejść...

 • Ciężkie parkowanie
  Graj
  Ciężkie parkowanie
  Zagrano 56165 razy

  W tej grze symulacyjnej w parkowanie czekają na Ciebie wielkie wyzwania. Wskocz za kierownicę tych ciężarówek z naczepą i pokieruj nimi przez tory z przeszkodami. Staraj się omijać pachołki i przeszkody, próbując zaparkować pojazdy we właściwych miejscach.

 • Airplane Parking Academy 3D
  Graj
  Airplane Parking Academy 3D
  Zagrano 54991 razy

  Jeśli wydawało Ci się, że parkowanie samochodów jest trudne, to sprawdź, czy dasz radę umieścić te prywatne odrzutowce we właściwych miejscach, w tej trudnej grze w parkowanie. Musisz jednak uważać — są bardzo drogie!

 • Parkowanie: Prawdziwy symulator 3D
  Graj
  Parkowanie: Prawdziwy symulator 3D
  Zagrano 51350 razy

  Masz ochotę na realistyczny symulator parkowania? Przed tobą do wykonania ponad 20 zadań w tej grze 3D z prowadzeniem samochodów. Daj z siebie wszystko i spróbuj wcisnąć każdy z tych pojazdów w czasem naprawdę wąskie miejsca parkingowe.

 • Zaparkuj mój samochód 2
  Graj
  Zaparkuj mój samochód 2
  Zagrano 50250 razy

  Jeździć może każdy, lecz parkowanie auta wymaga nie małych umiejętności. Czy uda ci się dotrzeć do tych małych kropek bez obicia auta?

 • Parkowanie 3D: Komisariat
  Graj
  Parkowanie 3D: Komisariat
  Zagrano 48840 razy

  Wskocz za kierownicę któregoś z tych futurystycznych wozów i sprawdź, czy dasz radę zaparkować go w zatłoczonym miejscu. Omijaj inne pojazdy, próbując wcisnąć się w wąskie miejsca w tej grze w parkowanie.

 • Driver's Ed 2
  Graj
  Driver's Ed 2
  Zagrano 48815 razy

  Wybierz instruktora i ćwicz swoje umiejętności kierowcy online!

 • Parking Fury 3
  Graj
  Parking Fury 3
  Zagrano 46470 razy

  Jak szybko uda Ci się znaleźć miejsca do parkowania dla tych wszystkich samochodów? Musisz się skupić, aby nie wpaść w krzaki lub w inne pojazdy, w tej wymagającej grze samochodowej.

 • Symulator 3D parkowania traktora
  Graj
  Symulator 3D parkowania traktora
  Zagrano 45758 razy

  Pewnie już zdarzyło Ci się parkować samochody, a nawet i ciężarówki z naczepami w innych grach wideo. Ale myślisz, że poradzisz sobie z tymi traktorami? Sprawdź, czy uda Ci się wcisnąć je w ciasne miejsca na farmie, w tej trudnej grze w parkowanie. Musisz jechać szybko, aby zdążyć przed upływem czasu!

 • Londyński Autobus 2
  Graj
  Londyński Autobus 2
  Zagrano 45231 razy

  Przemierzaj londyńskie ulicy swoim własnym piętrowym autobusem!

 • Sunshine City Parking
  Graj
  Sunshine City Parking
  Zagrano 44389 razy

  Kolejne piękne popołudnie w Sunshine City. Czy może być lepsza pora na sprawdzenie swoich umiejętności kierowcy? Czy uda ci się przejechać wszystkie 50 wymagająych poziomów każdym z pojazdów? Musisz uważać na inne samochody i inne niebezpieczeństwa w tej wspaiałej grze o parkowaniu.

 • Bus Parking 3D
  Graj
  Bus Parking 3D
  Zagrano 43057 razy

  Udoskonal swoje umiejętności parkowania w nowej grze Bus Parking 3D! Zrób co w twojej mocy, żeby idealnie zaparkować autobus i ominąć wszystkie napotkane na drodze przeszkody.

 • Park Your Car
  Graj
  Park Your Car
  Zagrano 42581 razy

  Sprawdź swoje umiejętności parkowania w grze Park Your Car. Prowadź różne samochody i omijaj inne na parkingu, by z łatwością dotrzeć do celu.

 • Amerykańska Laweta
  Graj
  Amerykańska Laweta
  Zagrano 40519 razy

  Ktoś musi dbać o porządek na ulicach...

 • Port Car Parking
  Graj
  Port Car Parking
  Zagrano 38516 razy

  Jesteś gotowy podjąć to realistyczne wyzwanie parkowania? Sprawdź, czy dasz radę umieścić te samochody we właściwych miejscach, w tej grze 3D. Musisz jednak uważać! Uda Ci się zaparkować pojazdy bez spowodowania kosztownych uszkodzeń?

 • Franky parkuje samochody
  Graj
  Franky parkuje samochody
  Zagrano 37384 razy

  Na tym parkingu po południu jest jakiś młyn, a Franky naprawdę potrzebuje twojej pomocy. Przyłącz się do niego, gdy szuka miejsca dla samochodów sportowych, vanów, wozów golfowych i innych pojazdów w tej grze na urządzenia mobilne.

 • Trening parkowania
  Graj
  Trening parkowania
  Zagrano 35225 razy

  Czy uda ci się zaparkować samochód w tych miejscach? Pokaż, jak się cofa i nie uderz w nic!

 • Trening na parkingu
  Graj
  Trening na parkingu
  Zagrano 34743 razy

  Nawet kierowcy F1 musieli kiedyś zaczynać...

 • Parking Space
  Graj
  Parking Space
  Zagrano 33530 razy

  Znalazłeś idealne miejsce parkingowe... obyś tylko się tam zmieścił!

 • Mega Jurassic Parking
  Graj
  Mega Jurassic Parking
  Zagrano 32663 razy

  Czy zdołasz umieścić te wielkie pojazdy w odpowiednich miejscach? To wyzwanie z parkowaniem, które zaczęło się 35 milionów lat temu!

 • Parking Fury 2
  Graj
  Parking Fury 2
  Zagrano 32176 razy

  W tej wymagającej grze w parkowanie możesz jeździć różnymi pojazdami – od samochodów sportowych po holowniki. Dasz radę umieścić wszystkie pojazdy we właściwych miejscach bez żadnej kraksy? To jest trudniejsze, niż ci się może wydawać!

Mistrz parkowania

W trasie jesteś nie do pokonania, ale co jakiś czas dopada Cię parkingowa frustracja? Niecierpliwisz się, kiedy parkując, za każdym razem musisz składać się na dziesięć razy? Kiedy pod blokiem ciągle nie ma wystarczająco dużo wolnego miejsca? Albo gdy krążysz po centrum i robisz milion kółek, zanim znajdziesz miejsce do parkowania, które nie wymagałoby umiejętności Schumachera?

Po co się tak męczyć? Wiadomo, że w mieście jest mało terenów, gdzie możesz bezkarnie i, co ważne, nikogo nie obijając, poćwiczyć parkowanie – zwłaszcza równoległe, tu raczej odpadają galerie handlowe. U nas możesz to robić do upadłego i całkowicie bezpłatnie! 

W zestawieniu, które przygotowaliśmy na Gry.pl, mamy ponad 80 pozycji. Takiego wyboru jeszcze nie było! Każda z naszych bezpłatnych internetowych gier parkingowych pozwoli Ci doskonalić umiejętności kierowcy i, co najważniejsze, wprawiać się w trudnej sztuce parkowania.

Zacznijmy od pozycji najprostszych, takich jak Parking Space, Car Park Challenge czy Parking Passion. Wszystkie polegają na prawidłowym zaparkowaniu samochodu w przeznaczonym do tego miejscu. Jeśli nie uda Ci się za pierwszym razem, to znak, żeby próbować dalej. Najlepiej do skutku. 

Mamy też gry tematyczne – w końcu ile można ćwiczyć parkowanie tego samego samochodu na wciąż tym samym parkingu. Czas na miłą odmianę! Alternatywą mogą być pozycje takie jak Parking in Instanbul, Taksówkarz z Bombaju, Parkowanie na lotnisku JFK albo London Cabbie. Dla tych, którzy mają już dość szarej, miejskiej rzeczywistości, mamy jeszcze inną propozycję: Parkowanie w terenie. Uwaga! To zadanie może się okazać trudniejsze, niż się początkowo wydaje.

Dla śmiałków szukających coraz to nowych wrażeń proponujemy gry jeszcze bardziej wymagające. Naucz się prowadzić i parkować dużą ciężarówkę (Parkowanie wielkiej ciężarówki, Ciężkie parkowanie) lub pokaźnych rozmiarów autobus przegubowy (Long Bus Driver 2 i Bus Driver Weekdays 2), a nawet – uwaga – najprawdziwszy statek powietrzny (Airplane Parking Academy 3D). Mamy też coś dla amatorów pojazdów wodnych (Parking dla jachtów i Park My Boat) lub opancerzonych (Zaparkuj czołg). Ciekawą wariacją na temat jest gra Parkowanie kradzionych aut, jednak nie zachęcamy do tego „w realu”. 

Jedno jest pewne – cokolwiek wybierzesz, będziesz nie tylko doskonalić umiejętności kierowcy, ale też świetnie się bawić. To okazja 2 w 1, której nie możesz przegapić!