Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.
Dodaj do swoich ulubionych
Zaloguj się z DOŁĄCZ ZA DARMO Musisz się zalogować, aby dodać tę grę do swoich ulubionych.
Opis
Tryb Kinowy
Tryb Kinowy
Pełny ekran

Parking Training Online

Parking Training Online to wymagająca niezłych umiejętności symulacja jazdy samochodem, w której stawisz czoła jednemu z najtrudniejszych zadań podczas zdobywania prawa jazdy: parkowaniu.

Parkowanie równoległe jest często określane jako jeden z najtrudniejszych i najbardziej stresujących momentów podczas standardowych egazminów praktycznych na prawo jazdy. Ta gra o jeździe pozwala je poćwiczyć i poznać podstawy mechaniki parkowania.

Jak grać w Parking Training Online?

Przechodź przez kolejne poziomy gry, symulujących parkowanie samochodu przodem lub tyłem. W grze pojawiają się wszystkie typy parkowania: prostopadłe, skośne i okryty złą sławą manewr parkowania równoległego.

Podążaj za białymi strzałkami i dojedź do miejsca parkowania zaznaczonego na zielono. Aby ukończyć każdy poziom, musisz zaparkować samochód między widocznymi liniami. Poruszanie się po parkingu będzie coraz trudniejsze, ponieważ trasa będzie się stopniowo zapełniała i będzie coraz węższa na każdym nowym poziomie.

Masz ograniczony czas, by dojechać do celu i zaparkować. Postaraj się zebrać jak najwięcej monet po drodze, nawet jeśli oznacza to zjechanie z prostej trasy do celu. Możesz za ich pomocą odblokować nowe pojazdy w menu garażu.

Sterowanie

Klawiatura

  • Użyj klawiszy strzałek, by kierować samochodem
  • Użyj strzałki w dół, by zahamować


Urządzenia z ekranem dotykowym

  • Kieruj samochodem za pomocą pedałów i ikon kierownicy u dołu ekranu. 

Zagraj w gry podobne do Parking Training

Jeśli chcesz spróbować swoich sił w paru innych sytuacjach parkingowych, na przykład manewrując ciężarówkami, tankowcami, a nawet samolotami, przejdź na naszą stronę z grami o parkowaniu!

Kto stworzył Parking Training Online?

To tytuł studia Agame. 

Kiedy gra Parking Training została wydana po raz pierwszy?

Ta nowa wersja HTML5 klasycznej gry o jeździe i parkowaniu miała premierę 25 czerwca 2023 roku.