Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Slope

Przenieś się do futurystycznej metropolii i zobacz, jak daleko zdołasz poprowadzić piłkę lecącą po pochyłej trasie w tej trójwymiarowej grze o gonitwach! Spróbuj swoich sił w Slope!

W tej grze 3D sterujesz piłkami, które staczają się po pochyłych trasach różnej długości. Nie pozwól, by piękna grafika w stylu retro Cię rozproszyła, inaczej piłka spadnie z toru w bezkresną przepaść!

Na trasach jest wiele klejnotów do zebrania, a między poziomami możesz kupić jeszcze fajniejsze piłki. Przekonaj się, jaką frajdę sprawia kontrolowanie piłki do koszykówki albo piłki plażowej pędzącej po torze pełnym ramp, przyspieszaczy i innych urozmaiceń w tej grze zręcznościowej!

Jak grać w Slope?

Slope to popularna gra 3D. Czy uda Ci się doprowadzić piłkę na koniec każdego emocjonującego poziomu? Pamiętaj też o zbieraniu klejnotów na trasie. Możesz je potem wymienić na inne piłki.

Sterowanie

  • Naciśnij STRZAŁKĘ W LEWO, by piłka toczyła się w lewo.
  • Naciśnij STRZAŁKĘ W PRAWO, by potoczyła się w prawo.

Podobne gry

Lubisz gry z piłkami i szaleńczymi gonitwami? Jeśli tak, mamy dla Ciebie kilka świetnych propozycji!

  1. Bull Run 3D
  2. Relic Runway
  3. Color Tunnel
  4. Rolling Sky
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!