Dziwne gry

 • While We Sleep: Slendrina is HERE
  Graj
  While We Sleep: Slendrina is HERE
  Zagrano 3038 razy

  Ciężko jest spać spokojnie, gdy tajemnicza i śmiertelnie niebezpieczna Slendrina nawiedza twoje sny! Czy uda ci się pokonać tego strasznego potwora i jej groźnych sprzymierzeńców w tej przerażającej grze 3D?

 • Symulator lisów
  Graj
  Symulator lisów
  Zagrano 95463 razy

  Jak wygląda życie lisa? To trudne pytanie, ale przekonaj się samemu w tym szalonym symulatorze! Dołącz do tego wirtualnego zwierzaka w poszukiwaniu pożywienia, unikaj nieznośnych gospodarzy i spróbuj pomóc tej uroczej rodzince wrócić do ich jaskini.

 • Geometry Dash Online
  Graj
  Geometry Dash Online
  Zagrano 520632 razy

  Do pokonania wszystkich poziomów w Geometry Dash Online niezbędne będą błyskawiczny refleks i bystre oko. To gra zręcznościowa w szybkim tempie. Przejmiesz kontrolę nad kostką, która chce koniecznie przedostać się przez kilka bardzo niebezpiecznych miejsc.

  Każde z nich jest pełne szerokich wyrw i wysokich platform. Aha, po drodze jest też pełno superostrych kolców. Jeśli kostka się z nimi zderzy – eksploduje. Żeby nie było zbyt łatwo, kostka nie może się zatrzymać! Daj z siebie wszystko, by pokonać każdy poziom w tej emocjonującej przygodówce

  Jak grać w Geometry Dash Online?

  W Geometry Dash Twoim zadaniem jest utrzymać małą kostkę z dala od kłopotów. Kostka nie może się zatrzymać. Jeśli nie przejmiesz nad nią kontroli, wpadnie na kolce i eksploduje. Zrób co w twojej mocy, by do tego nie dopuścić, w tej intensywnej platformówce

  Sterowanie 

  Mysz 

  • Użyj LEWEGO PRZYCISKU MYSZY, by skoczyć kostką. 

  Klawiatura

  • Możesz też używać SPACJI lub W do skakania. 

  Podobne gry 

  Jeśli lubisz emocjonujące gry zręcznościowe, wypróbuj te! 

  1. Geometry Neon Dash: Subzero
  2. Geometry Neon Dash
  3. Chrome Dino
  4. Happy Glass 2 

  Kto stworzył Geometry Dash? 

  Geometry Dash stworzył Robert Topala dla RobTop Games. 

 • Grindcraft Remasterized
  Graj
  Grindcraft Remasterized
  Zagrano 258373 razy

  W tym niesamowitym symulatorze możesz teraz budować różnego rodzaju przedmioty, żołnierzy i wiele więcej. Zarządzaj rozsądnie swoimi zasobami, tworząc całkiem nowe światy.

 • Wolf Simulator: Wild Animals 3D
  Graj
  Wolf Simulator: Wild Animals 3D
  Zagrano 69518 razy

  Życie nie jest lekkie, gdy jesteś wilkiem w tym niebezpiecznym lesie. Na szczęście tuż obok jest kilka gospodarstw, które można zaatakować i gdzie upolujesz przepyszne zwierzęta. Czy potrafisz zebrać góry mięsa i monet dla głodnych wilczków czekających na Ciebie w norze, walcząc o przetrwanie w tym symulatorze 3D?

 • Hole.io
  Graj
  Hole.io
  Zagrano 107299 razy

  W tej nieco dziwacznej i zwariowanej grze typu io albo ty zjesz, albo ciebie zjedzą! Pod swoją kontrolą masz czarną dziurę, która ma zamiar pochłonąć wszystko, co się znajduje w jej sąsiedztwie. Ale w okolicy wędruje wiele innych czarnych dziur i mogą one zechcieć pożreć ciebie! Bierz się więc żywo do połykania wszystkiego, od ławek do samochodów, walcząc o pozycję największej czarnej dziury!

 • Slope
  Graj
  Slope
  Zagrano 64263 razy

  Przemierzaj neonowy świat, starając się, aby ta świecąca kula nie wypadła z toru. Omijaj krawędzie i sprawdź, jak daleko uda ci się poturlać w tej pasjonującej grze 3D.

 • Geometry Neon Dash
  Graj
  Geometry Neon Dash
  Zagrano 539401 razy

  Ten niewielki kwadracik wyruszył na poszukiwania gwiazdek w tej pasjonującej grze akcji. Pomóż mu unikać niebezpiecznych trójkątów i innych obiektów, które spowodują jego wybuch! Ile gwiazdek uda ci się zebrać?

 • Trollface Quest: USA 2
  Graj
  Trollface Quest: USA 2
  Zagrano 8420 razy

  Czas na kolejną, pełną zgryw podróż przez Amerykę! Dołącz do najsłynniejszego prankstera i jego przyjaciół w Trollface Quest: USA 2.

  Kogo Trollface obierze za cel, gdy wróci do krainy wolności i odwagi? Nie wiadomo, na kogo się uweźmie w tej zabawnej grze typu „wskaż i kliknij”. Może strolluje byłych prezydentów, celebrytów, a może nawet samą Statuę Wolności! 

  Podobają Ci się psoty i figle typowe dla gier z serii Trollface Quest? Jeśli tak, wypróbuj też oryginalne Trollface Quest: USA Adventure i Trollface Quest: Horror 2

  Sterowanie 

  • UŻYWAJ KURSORA, by szukać wskazówek i rozwiązań w każdym zadaniu. 
  • Wybieraj je LEWYM PRZYCISKIEM MYSZY.

   

 • Poop It
  Graj
  Poop It
  Zagrano 25478 razy

  Ta szalona gra akcji online jest kupatalna, tzn. kapitalna. Jak szybko zdołasz przejść przez wszystkie dziwaczne i zakręcone minigry? Zgnieć kawałki kupy, dopasuj je kolorystycznie i nie tylko. Zrób wszystko, co w Twojej mocy, aby zmieścić się w czasie i nie wylądować w muszli klozetowej!

 • Hanger
  Graj
  Hanger
  Zagrano 96655 razy

  Życie tego ludka wisi na włosku. Dosłownie! Możesz utrzymać go przy życiu, gdy zwiesza się z dachów budynków jak Spiderman? Naprawdę trzeba mu pomóc, aby nie doznał obrażeń w tej szalonej grze akcji.

 • Wsady
  Graj
  Wsady
  Zagrano 22285 razy

  Jak długo potrafisz utrzymać w ruchu piłkę do kosza w tej ekscytującej grze sportowej? Wbiegnij na boisko i zrób jak najwięcej wsadów. Do tego musisz użyć wyjątkowego strzału z odbicia, ale strzały za trzy punkty nie są dozwolone!

 • Wisielec
  Graj
  Wisielec
  Zagrano 28788 razy

  Ten ludek próbuje nowych supermocy. Niestety na swej drodze napotyka pełno obracających się ostrzy, które mogą rozchlastać go na milion kawałków! Możesz pomóc mu wisieć w powietrzu w tej grze online? Po drodze może zbierać monety, które wymieni na odjazdowe ubrania.

 • Kupkowe klikanie
  Graj
  Kupkowe klikanie
  Zagrano 94055 razy

  Zapomnij o klikaniu ciasteczek! Klikaj kupki i przekonaj się, ile kupek możesz zdobyć! Wydaj trochę punktów na usprawnienie automatycznego klikania.

 • Patyczak: Fizyka lalek
  Graj
  Patyczak: Fizyka lalek
  Zagrano 5566 razy

  Czy potrafisz przeprowadzić tego wywijającego się patyczaka przez wszystkie trudne poziomy w tej grze przygodowej? Ciężko się nim steruje, ale po drodze możesz kupić odjazdowe pojazdy, dzięki którym będzie się poruszać.

 • Cartapult
  Graj
  Cartapult
  Zagrano 19222 razy

  Czas na totalne szaleństwo motoryzacyjne w tej zwariowanej grze akcji online! Przejmij kontrolę nad katapultą i sprawdź, jak daleko dasz radę wystrzelić każde z tych aut. W momencie zderzenia samochody będą eksplodować i możesz zarobić mnóstwo kasy za wszystkie zniszczenia, jakich dokonają podczas wbijania się w ruch uliczny czy pobliskie budynki.

 • Riddle School 3
  Graj
  Riddle School 3
  Zagrano 3181 razy

  Szkoła jest nudna... Ucieknij z niej, jeśli potrafisz!

 • Youtuber's Saw Game
  Graj
  Youtuber's Saw Game
  Zagrano 97310 razy

  Zabójca uprowadził najsłynniejszych celebrytów z kanału YOuTube. Tylko ty możesz go powstrzymać! Dasz radę wyśledzić zbrodniarza i wsadzić go do paki, zanim dorwie kolejną ofiarę, w tej niekończącej się grze online?

 • Riddle School 5
  Graj
  Riddle School 5
  Zagrano 1125 razy

  O, nie! Czyżby to była już ostatnia gra z serii Szkoła Riddle? Dowiedz się, odkrywając głęboko skrywane tajemnice, które nigdy nie miały wyjść na jaw w najnowszej grze przygodowej: Riddle School 5. Uważaj, bo to będzie coś totalnie nieoczekiwanego!

 • Tanksmith.io
  Graj
  Tanksmith.io
  Zagrano 3136 razy

  W tej grze io możesz zbudować fantastyczny czołg. Twoim zadaniem będzie również obronić go przed zaciekłymi graczami z całego świata. Zbierz jak najwięcej zasobów, aby ulepszyć czołg, odpychając atak bezwzględnych wrogów.

 • Miasto pustki
  Graj
  Miasto pustki
  Zagrano 11912 razy

  Czy zastanawiasz się czasem, jak to jest być czującą pustką z nienasyconym apetytem? Przekonaj się! Połącz swoje siły z tym tajemnym portalem do innego wymiaru w tej dziwacznej grze przygodowej w trybie przetrwania. Możesz pochłaniać wszystko, od autobusów do całych stadionów piłkarskich, rywalizując z innymi graczami, by zdobyć jak najwięcej punktów.

 • Impreza owiec dla 4 graczy
  Graj
  Impreza owiec dla 4 graczy
  Zagrano 4878 razy

  Nie bądź tak baaa-rdzo wstydliwy! Zmierz się ze znajomymi lub komputerem w tej owcastycznej grze online. Czy potrafisz sprawić, że ta przecudowna owca przeskoczy przeszkodę więcej razy niż Twoi rywale?

 • Riddle School
  Graj
  Riddle School
  Zagrano 1788 razy

  Pomóż chłopcu uciec ze szkoły sprawdzając pomieszczenia i używając odpowiednich przedmiotów.

 • Whack the Serial Killer
  Graj
  Whack the Serial Killer
  Zagrano 4301 razy

  Małe miasteczko terroryzuje okrutny seryjny morderca, który właśnie zabił chłopaka tej biednej dziewczyny! Teraz ona jest przywiązana do krzesła w jego tajnej kryjówce. Na szczęście pełno tu różnego rodzaju zabójczej broni. Czy dasz radę uwolnić ją i pokazać mu, kto tu rządzi, w tej ekscytującej grze typu point and click? Masz około 20 sposobów, aby pokonać tego bezwzględnego zbrodniarza!

 • Riddle School 2
  Graj
  Riddle School 2
  Zagrano 1646 razy

  Podnoś przedmioty, obserwuj mapę i wydostań się ze szkoły!

 • Gelf
  Graj
  Gelf
  Zagrano 0 razy

  Po raz pierwszy grasz w takiego minigolfa jak ten! Dołącz do tego golfisty na tym trudnym polu, który stara się skierować piłkę do poszczególnych dołków. Czy pomożesz mu trafić w tej wymagającej grze sportowej?

 • Nova Xonix 3D
  Graj
  Nova Xonix 3D
  Zagrano 338 razy

  Ten turbośmigłowy robot próbuje schwytać wszystkie piłki plażowe turlające się po piaszczystych platformach. Możesz pomóc mu uwięzić je wszystkie w kilku ścianach w tej dziwacznej i zakręconej grze logicznej 3D? Po drodze możesz zbierać monety, serca i inne przydatne przedmioty.

 • He Likes the Darkness
  Graj
  He Likes the Darkness
  Zagrano 1035 razy

  Ten sympatyczny stworek uwielbia ciemności prawie tak jak gwiazdy i monety w tej pomysłowej grze online, zapewniającej świetną zabawę. Czy pomożesz mu zebrać jak najwięcej gwiazd i monet podczas zwiedzania krainy, której chyba nigdy nie odwiedza słońce?

 • Flip the Gun
  Graj
  Flip the Gun
  Zagrano 3048 razy

  Nie próbuj tego w domu! Jak długo potrafisz strzelać tą bronią, jednocześnie próbując zbierać pełno monet? Masz tylko ograniczoną liczbę amunicji, tak więc dobrze zaplanuj swoje strzały w tej intensywnej grze online.

 • Obracanie
  Graj
  Obracanie
  Zagrano 2336 razy

  Ten biedak utknął w laboratorium, w którym aż roi się od niesłychanie ostrych kolców i innych niebezpieczeństw. Na szczęście może on obracać całym miejscem, naciskając przycisk. Pomożesz mu wydostać się z laboratorium w jednym kawałku w tej ekscytującej grze akcji?

 • Poop Clicker 2
  Graj
  Poop Clicker 2
  Zagrano 21716 razy

  tmp

 • Poop Clicker 3
  Graj
  Poop Clicker 3
  Zagrano 6310 razy

  Dr Halling wpadł na bardzo śmierdzące rozwiązanie, które mogłoby rozwiązać problemy z energią na całym świecie. Jest przekonany, że kupa może zasilać całą planetę! Możesz pomóc mu udowodnić tę zwariowaną teorię w tej kuptastycznej grze online? Twoim zadaniem będzie znaleźć wolontariuszy, kupić ulepszenia do laboratorium i wiele więcej!

 • Bubble Guinea Pop
  Graj
  Bubble Guinea Pop
  Zagrano 9916 razy

  Świnki morskie od zawsze były ofiarami dziwnych eksperymentów. Ale uwierz: ten jest najdziwniejszy.

 • YouTubers: Psycho Fan
  Graj
  YouTubers: Psycho Fan
  Zagrano 5284 razy

  This mentally ill fan really loves YouTube celebrities. She’s so unstable that she’s become convinced that their heads are stuffed full of candy, just like pinatas. Join her while she whacks them over and over again in this weird and wild online game.

 • Temple Guardian
  Graj
  Temple Guardian
  Zagrano 8227 razy

  Rozmieść działa obronne tak, by odeprzeć atak dziwnych zwierząt i obiektów.

 • Riddle School 4
  Graj
  Riddle School 4
  Zagrano 570 razy

  Odnajdź wskazówki, dzięki którym rozwikłasz tajemniczą zagadkę w tej najnowszej grze przygotowej dla dzieciaków: Riddle School 4. Czy poradzisz sobie z łamigłówką w tej dziwnej i trochę strasznej szkole?