Y8 Gry

 • Xcross Madness
  Graj
  Xcross Madness
  Zagrano 190633 razy

  Przygotuj się na sukces lub szybką przejażdżkę po torze w tej grze w wyścigi motorów 3D. Wybierz drużynę i ścigaj się z komputerem lub graczami z całego świata w trybie wieloosobowym.

 • Slope
  Graj
  Slope
  Zagrano 60362 razy

  Przemierzaj neonowy świat, starając się, aby ta świecąca kula nie wypadła z toru. Omijaj krawędzie i sprawdź, jak daleko uda ci się poturlać w tej pasjonującej grze 3D.

 • Super Speed Racer
  Graj
  Super Speed Racer
  Zagrano 174859 razy

  Ścigaj się po pustyniach, w lasach, górach i pozostałych miejscach, w tej grze online. Wybierz pojazd i przekonaj się, czy dasz radę pobić swój czas na każdym torze.

 • Bartender: The Celebs Mix
  Graj
  Bartender: The Celebs Mix
  Zagrano 316285 razy

  Barman Miguel właśnie przyjął nową pracę za barem w tym pięciogwiazdkowym hotelu. Niestety wielu gości ma strasznie wielkie wymagania. Niektórzy to celebryci, a inni znowu są bardzo bogaci i mają niesłychanie wyrafinowany gust. Pomożesz Miguelowi zadowolić ich skomplikowanymi koktajlami takimi jak Mistyczny cud, w tej grze symulacyjnej?

 • Fajna metamorfoza
  Graj
  Fajna metamorfoza
  Zagrano 43385 razy

  Ten modny chłopak już dawno się nie golił. Najwyższa pora na metamorfozę. Czy możesz przystrzyc jego brodę i wymodelować włosy w tym salonie fryzjerskim? Naprawdę trzeba mu pomóc osiągnąć właściwy wygląd.

 • Bartender: The Perfect Mix
  Graj
  Bartender: The Perfect Mix
  Zagrano 842698 razy

  Miguelita zamierza zostać najlepszą barmanką w tym tropikalnym ośrodku. Pomóż jej poprawić umiejętności podczas przygotowywania prostych koktajli i tych bardziej złożonych, jak prawdziwie epicki Basen pływacki. Czy pomożesz Miguelicie zostać mistrzynią mieszania w tej grze symulacyjnej?

  Bartender: The Perfect Mix Apple App Store lub Google Play.

 • Samochodowy drifting na maksa
  Graj
  Samochodowy drifting na maksa
  Zagrano 64269 razy

  W tej intensywnej grze w wyścigi musisz robić maksymalny drifting na każdym okrążeniu. Im szybciej przejedziesz przez linie mety, tym więcej zgarniesz gotówki i kupisz ulepszenia między wyścigami. Dasz radę pokonać intensywne tory położone wzdłuż górskich łańcuchów i innych szalonych terenów?

 • Moto Trials Off Road 2
  Graj
  Moto Trials Off Road 2
  Zagrano 36101 razy

  Czy zdołasz dojechać do mety na obydwu szalenie zwariowanych torach wyścigowych? Zjedź z drogi, wykonując niesamowite akrobacje i omijając szalone przeszkody w tej grze w wyścigi.

 • Airplane Parking Academy 3D
  Graj
  Airplane Parking Academy 3D
  Zagrano 63257 razy

  Jeśli wydawało Ci się, że parkowanie samochodów jest trudne, to sprawdź, czy dasz radę umieścić te prywatne odrzutowce we właściwych miejscach, w tej trudnej grze w parkowanie. Musisz jednak uważać — są bardzo drogie!

 • Śliczna piekarnia
  Graj
  Śliczna piekarnia
  Zagrano 11679 razy

  Wejdź do tej wirtualnej kuchni, aby upiec kilka prześlicznych ciast. W tej grze w pieczenie znajdziesz wszystkie niezbędne składniki. Postępuj zgodnie z instrukcjami, a stworzysz przepyszne i wspaniałe ciasto!

 • Parkowanie 3D: Komisariat
  Graj
  Parkowanie 3D: Komisariat
  Zagrano 56622 razy

  Wskocz za kierownicę któregoś z tych futurystycznych wozów i sprawdź, czy dasz radę zaparkować go w zatłoczonym miejscu. Omijaj inne pojazdy, próbując wcisnąć się w wąskie miejsca w tej grze w parkowanie.

 • Russian Off-Road Pickup Driver
  Graj
  Russian Off-Road Pickup Driver
  Zagrano 50049 razy

 • Parking in Istanbul
  Graj
  Parking in Istanbul
  Zagrano 200489 razy

  Jazda i parkowanie w jednym z najruchliwszych miast Turcji to nie bułka z masłem. Ale na pewno dasz sobie radę, prawda? Sprawdź, czy uda Ci się zaparkować ten samochód bez uszkodzeń w każdym poziomie gry, w tej bardzo realistycznej grze symulacyjnej.

 • Dino Survival
  Graj
  Dino Survival
  Zagrano 13748 razy

  Armia strasznie głodnych dinozaurów zmierza w Twoją stronę. Czy uda Ci się przetrwać to szaleństwo czy wylądujesz może w ich pokrytych łuskami żołądkach? Chwyć za każdą broń, jaka wpadnie Ci w ręce, i przygotuj się na epicką walkę na śmierć i życie. Jak długo zdołasz przeżyć w tej niekończącej się grze akcji z perspektywy pierwszej osoby?

 • Supermoto GT
  Graj
  Supermoto GT
  Zagrano 38375 razy

  W tej futurystycznej grze w wyścigi możesz wziąć udział w pojedynczym wyścigu lub stanąć w szranki z innymi graczami. Jeśli natomiast szukasz prawdziwego wyzwania, po wybraniu motora możesz spróbować gry w trybie mistrzostw.

 • Truck Driver Crazy Road
  Graj
  Truck Driver Crazy Road
  Zagrano 289294 razy

  Dasz radę przewieźć te ładunki kilkoma najtrudniejszymi i najniebezpieczniejszymi drogami świata? Wskocz za kółko tej ciężarówki i sprawdź, czy uda Ci się przejechać strasznymi drogami i przerażającymi ulicami w lasach, na pustyniach i w innych zdradliwych miejscach, w tej intensywnej grze symulacyjnej.

 • Zabawa w dentystę
  Graj
  Zabawa w dentystę
  Zagrano 24831 razy

  Praca wirtualnego dentysty jeszcze nigdy nie była tak świetną rozrywką! Czy pomożesz zaopiekować się tą młodą pacjentką? Ma mnóstwo ubytków. Po tym, jak wyleczysz jej zęby i założysz na nie aparat, możesz udekorować je naklejkami i fantazyjnymi kolorami w tej sympatycznej grze medycznej.

 • Pocałunki w sekrecie
  Graj
  Pocałunki w sekrecie
  Zagrano 3646 razy

  Ta urocza para próbuje pocałować się w czasie zakupów, skrywając to przed swoimi przyjaciółmi. Pomożesz im w tych ukradkowych całusach w sklepie, tak by nikt ich nie zauważył, w tej romantycznej grze online?

 • Truck Driver Crazy Road 2
  Graj
  Truck Driver Crazy Road 2
  Zagrano 82195 razy

  W tej intensywnej grze samochodowej będziesz jeździć po nowych, naprawdę szalonych drogach. Wskocz za kółko tych ogromnych wozów i przekonaj się, czy uda Ci się dowieźć ich ładunki. Jeśli masz ochotę, możesz również przetestować swoje umiejętności parkowania w odjazdowych miejscach.

 • Crime City 3D
  Graj
  Crime City 3D
  Zagrano 91864 razy

  W mieście, w którym rządzi chaos i zbrodnia, tylko ty możesz stanąć w obronie jego spokojnych mieszkańców! Zbieraj odjazdową broń, np. granaty, eliminując opryszków w tej totalnie szalonej grze akcji.

 • Parkour Go 2
  Graj
  Parkour Go 2
  Zagrano 13578 razy

  To miasto to plac zabaw! Biegaj szybko, skacz i wspinaj się po najwyższych budynkach w tej niesamowitej grze online. Jeśli kiedykolwiek chciałeś wypróbować parkouru, nie odnosząc poważnych obrażeń, teraz masz na to szansę!

 • Battle Robot: Wolf Age
  Graj
  Battle Robot: Wolf Age
  Zagrano 13990 razy

  Kolejny gigantyczny potwór przedziera się przez ulice miasta. Udaj się do laboratorium i pomóż swojemu oddanemu robotowi stworzyć czadowego cybernetycznego wilka. Dasz radę wyeliminować potwora i uratować miasto w tej turowej grze akcji?

 • Mistrzowskie parkowanie 3D
  Graj
  Mistrzowskie parkowanie 3D
  Zagrano 16326 razy

  Jazda autobusem szkolnym nie należy do łatwych, a jeszcze trudniej jest je zaparkować. Dasz radę wcisnąć te wirtualne pojazdy do niezwykle wąskich miejsc, w tej grze online 3D w parkowanie?

 • Russian UAZ Offroad Driving 3D
  Graj
  Russian UAZ Offroad Driving 3D
  Zagrano 195519 razy

  Czy poradzisz sobie na najtrudniejszych drogach na świecie? Wjedź na rosyjskie autostrady i trasy w tej grze w wyścigi. Spróbuj dotrzeć do punktów kontrolnych, dostarczyć przesyłki lub po prostu sprawdzaj teren w trybie zwykłej rozgrywki.

 • Wymarzony projektant
  Graj
  Wymarzony projektant
  Zagrano 10143 razy

  Amber urządza cały swój dom! To wielkie przedsięwzięcie, więc z pewnością przyda jej się Twoja pomoc. Dołącz do niej, gdy wybiera fantastyczne projekty i ozdoby do jej domu, w tej grze online w projektowanie.

 • Waleczny robot i epoka T-reksa
  Graj
  Waleczny robot i epoka T-reksa
  Zagrano 10122 razy

  Rozpoczyna się epoka T-reksa! To miasteczko ponownie ma problem i wszystko jest w rękach tej dzielnej bohaterki i jej kumpli robotów. Dołącz do nich i pomóż im zbudować przerażającego dinorobota i wkrocz do walki w tej internetowej grze akcji.

 • Deser potrójnie czekoladowy
  Graj
  Deser potrójnie czekoladowy
  Zagrano 46135 razy

  Czas na przepyszny deser! W tej wspaniałej kuchni nauczysz się przygotowywać wyborny, czekoladowy smakołyk. Zagraj w tę świetną grę kulinarną!

 • Pixel Road Taxi Depot
  Graj
  Pixel Road Taxi Depot
  Zagrano 128974 razy

  W tej firmie taksówkarskiej nie ma teraz ruchu, dlatego trzeba pomóc jej właścicielom ją rozkręcić! Postaraj się uzbierać gotówkę dla firmy, aby zwiększył się w niej ruch i zaczęła odnosić sukces, w tym symulatorze jazdy samochodem 3D.

 • Opuszczona wyspa
  Graj
  Opuszczona wyspa
  Zagrano 11571 razy

  Wujek John zaginął na tej tajemniczej wyspie położonej obok wybrzeża Kanady. Znajduje się tam pełno opuszczonych budynków, dziwnych sekretów, a może i nawet wściekłych potworów. Czy uda ci się go znaleźć, zanim będzie za późno?

 • Russian Extreme Off-Road
  Graj
  Russian Extreme Off-Road
  Zagrano 195372 razy

  Weź udział w wyścigu i wypróbuj darmowy tryb jazdy w tej pełnej wrażeń grze w wyścigi. Ścigaj się po najbardziej hardkorowych rosyjskich torach, żwirze i innych nawierzchniach. Możesz również dostosowywać pojazd do swych potrzeb pomiędzy wyścigami.

 • Chore gardło
  Graj
  Chore gardło
  Zagrano 38145 razy

  Tych pacjentów strasznie boli gardło i nie wiedzą, co może im dolegać. Pora przekonać się w tej zabawnej grze medycznej. Pierwszy pacjent czeka już na Ciebie w gabinecie.

 • Naprawa ślicznego auta
  Graj
  Naprawa ślicznego auta
  Zagrano 13957 razy

  Ten samochód jest śliczny... albo przynajmniej był taki kiedyś. Teraz jest w strasznym stanie. Czy potrafisz naprawić jego usterki, umyć go i wiele więcej w tym symulatorze online?

 • Symulator operacji kolana
  Graj
  Symulator operacji kolana
  Zagrano 12235 razy

  Ta biedna dziewczyna zraniła się w kolano i chyba będzie musiała przejść operację. Przygotuj się do niej w tym medycznym symulatorze online. Pamiętaj, aby uważnie przejść przez każdy etap zabiegu, a z Twoją pomocą szybko wróci do zdrowia.

 • Timore
  Graj
  Timore
  Zagrano 17808 razy

  Jesteś w przerażającym miejscu i masz do dyspozycji tylko latarkę. Co gorsza, ściga Cię potwór o imieniu Timore. Dasz radę wyrwać się z jego szpon i uniknąć śmierci w piekle w tej niekończącej się grze akcji z perspektywy pierwszej osoby?

 • Przetrwać w Afganistanie
  Graj
  Przetrwać w Afganistanie
  Zagrano 44634 razy

  Jak długo przetrwasz w tej strzelance z perspektywy strzelca? Przed tobą arena walki, znajdująca się na odległych piaskach Afganistanu. Najpierw musisz znaleźć broń, a potem zlikwidować wszystkie cele, jeden po drugim.

 • Sycący tort czekoladowy
  Graj
  Sycący tort czekoladowy
  Zagrano 5105 razy

  Tort czekoladowy jest przepyszny! Teraz w tej grze online możesz upiec wirtualny. Udaj się do kuchni i do dzieła! Znajdziesz tam wszystkie niezbędne składniki i produkty. W grze poznasz również wszystkie przepisy krok po kroku.

Witamy w świecie gier Y8. Jeśli szukasz bezpłatnych gier online, dobrze trafiłeś. Nieważne, czy interesują Cię gry dwuosobowe, czy 3D, tutaj znajdziesz je wszystkie wraz z tymi trzema niesamowitymi tytułami! Czujesz się na siłach, żeby rozprawić się z całą armią bezlitosnych gangsterów? W takim razie wskakuj do Crime City 3D. Kryminaliści przejęli miasto i teraz tylko jeden gliniarz może stawić czoło bezkresnej fali przestępczości. Połącz z nim siły i przy pomocy wszystkiego, co Ci wpadnie w ręce – od taksówek i czołgów po strzelby i bazooki – wykończ ich wszystkich po kolei. Ci gangsterzy nawet się nie połapią, co ich dorwało!

Jeśli jednak wolisz mniej brutalną grę, lecz mimo to równie emocjonującą, mamy dla Ciebie Russian Car Driver: ZIL-130. Wskocz za fajerę jednej z tych klasycznych ciężarówek, które niegdyś rządziły na drogach największego kraju świata. Odpicuj swojego ziła, zanim zaczniesz nową pracę w trybie kariery, albo przyjmij kilka wyzwań i sprawdź, jak radzisz sobie z parkowaniem i ściganiem się. To tylko jedna ze świetnych gier od Y8, w które możesz zagrać.

Jest jeszcze Slope, futurystyczna gra wyścigowa. Zapanuj nad kręcącą się kulą, jednocześnie mknąc przez metropolię rodem ze świata sci-fi. Tylko uważaj na dziury i barierki! Wszystkie te trzy gry wystawią na próbę Twój refleks. Kiedy już w nie zagrasz, wypróbuj też całą masę innych gier od Y8!