Y8 Gry

Witamy w świecie gier Y8. Jeśli szukasz bezpłatnych gier online, dobrze trafiłeś. Nieważne, czy interesują Cię gry dwuosobowe, czy 3D, tutaj znajdziesz je wszystkie wraz z tymi trzema niesamowitymi tytułami! Czujesz się na siłach, żeby rozprawić się z całą armią bezlitosnych gangsterów? W takim razie wskakuj do Crime City 3D. Kryminaliści przejęli miasto i teraz tylko jeden gliniarz może stawić czoło bezkresnej fali przestępczości. Połącz z nim siły i przy pomocy wszystkiego, co Ci wpadnie w ręce – od taksówek i czołgów po strzelby i bazooki – wykończ ich wszystkich po kolei. Ci gangsterzy nawet się nie połapią, co ich dorwało!

Jeśli jednak wolisz mniej brutalną grę, lecz mimo to równie emocjonującą, mamy dla Ciebie Russian Car Driver: ZIL-130. Wskocz za fajerę jednej z tych klasycznych ciężarówek, które niegdyś rządziły na drogach największego kraju świata. Odpicuj swojego ziła, zanim zaczniesz nową pracę w trybie kariery, albo przyjmij kilka wyzwań i sprawdź, jak radzisz sobie z parkowaniem i ściganiem się. To tylko jedna ze świetnych gier od Y8, w które możesz zagrać.

Jest jeszcze Slope, futurystyczna gra wyścigowa. Zapanuj nad kręcącą się kulą, jednocześnie mknąc przez metropolię rodem ze świata sci-fi. Tylko uważaj na dziury i barierki! Wszystkie te trzy gry wystawią na próbę Twój refleks. Kiedy już w nie zagrasz, wypróbuj też całą masę innych gier od Y8!