Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.
Dodaj do swoich ulubionych
Zaloguj się z DOŁĄCZ ZA DARMO Musisz się zalogować, aby dodać tę grę do swoich ulubionych.
Opis
Tryb Kinowy
Tryb Kinowy
Pełny ekran

SmileyWorld Match

SmileyWorld Match to gra typu „dopasuj 3 elementy”, która polega na łączeniu uśmiechniętych buziek w grupy po trzy lub więcej. Zbieraj orzechy i owoce, koś trawę i usuwaj zablokowane kafelki w tym radosnym tytule.

Jak grać w SmileyWorld Match?

Twoim celem w tej grze w dopasowywanie elementów jest tworzenie zbiorów liczących co najmniej trzy uśmiechnięte buźki. Możesz zamieniać miejscami przylegające do siebie ikony, o ile dzięki temu uzyskasz dopuszczalne połączenie. Aby usunąć jakąś przeszkodę, dopasuj kafelki położone bezpośrednio przy niej albo użyj zablokowanych ikon.

Na każdym poziomie masz do ukończenia specjalne zadanie. Czasem będzie ono polegało na zebraniu określonej liczby uśmiechniętych buziek, a innym razem na przecięciu żelkowych nitek albo zrzuceniu pewnych przedmiotów na sam dół planszy. Ikony widoczne na mapie poziomu podpowiedzą Ci, jakie cele musisz osiągnąć tym razem.

Sterowanie

  • Graj myszą lub dotykaj ikon na ekranie dotykowym.
  • Aby przenieść ikonę, dotknij jej i przesuń na pobliskie pole, cały czas ją przytrzymując.
  • Gdy to zrobisz, dwie ikony zamienią się miejscami – o ile w ten sposób powstanie odpowiedni zbiór 3 lub więcej elementów.

Podobne gry

Jeśli podoba Ci się ta gra w dopasowywanie kafelków, nie przegap powiązanych z nią tytułów z naszej kolekcji darmowych gier:

  1. SmileyWorld Bubble Shooter
  2. Candy Riddles: Free Match 3 Puzzle
  3. Treasures of the Mystic Sea
  4. Tropical Merge

Kto stworzył SmileyWorld Match?

SmileyWorld Match to tytuł studia SmileyWorld.