Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Solitaire Farm: Seasons

Dopasuj karty tak szybko, jak tylko potrafisz, w Solitaire Farm: Seasons. To pomoże Ci w wykonywaniu zadań w tej wyjątkowej, pełnej wyzwań grze karcianej.

Witamy na malowniczej farmie, na której jest mnóstwo rzeczy do zrobienia. Czeka Cię sadzenie roślin, zbieranie plonów i inne zadania. Łącz karty i usuwaj je ze stołu, by zarobić mnóstwo pieniędzy.

Możesz za nie kupić wiele przydatnych przedmiotów w tym pasjansie dla graczy w każdym wieku. Wypatruj też bonusów i kart specjalnych, które usuną pobliskie karty. 

Jak grać w Solitaire Farm: Seasons?

Solitaire Farm: Seasons to karcianka wzbogacona o wiele elementów, które normalnie występują w grach farmerskich. Wykonuj swoje obowiązki, dopasowując karty na podstawie widniejących na nich liczb. Aby połączyć kartę z talii z jedną z leżących na stole, musisz znaleźć taką, której wartość jest o jeden niższa lub wyższa. Na przykład piątkę możesz dopasować tylko do czwórki lub szóstki.

Sterowanie

  • Klikaj LEWYM PRZYCISKIEM MYSZY, by wybierać karty, używać różnych przedmiotów i wykonywać inne czynności.

Podobne gry

Oto kilka innych fantastycznych gier online, które warto wypróbować. 

  1. 2048 X2 Merge Blocks
  2. Spider Soli
  3. Mergest Kingdom
  4. Mahjong Link

Kto stworzył Solitaire Farm: Seasons?

Solitaire Farm: Seasons to gra studia Softgames.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!