Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Vex 3

W Vex 3 nie możesz długo pozostawać w miejscu! Vex wkrótce rozpocznie kolejną podróż przez serię śmiercionośnych labiryntów pełnych pułapek i innych groźnych mechanizmów, które mogą go rozerwać na strzępy! 

Dasz radę utrzymać go przy życiu w trzeciej grze z popularnej serii „Vex”? Dołącz do naszego bohatera i razem przeskakujcie nad obrotowymi ostrzami, chwytajcie się ścian i docierajcie do punktów kontrolnych w drodze do portalu na końcu każdego emocjonującego etapu. 

W tej grze akcji może nawet zajść konieczność przepłynięcia głębokich akwenów rojących się od niebezpieczeństw. Jeśli Vex przetrwa w jednym kawałku, wygrasz odjazdowe trofea! 

Jak grać w Vex 3?

Celem gry Vex 3 jest utrzymanie bohatera przy życiu tak długo, jak to możliwe, podczas gdy ten mknie przez serię niebezpiecznych labiryntów. Pomożesz mu dotrzeć do portalu na końcu każdego z nich w tej grze o patyczkowych ludzikach i skakaniu

Sterowanie

  • STRZAŁKA W GÓRĘ – skok.
  • STRZAŁKA W LEWO – bieg w lewo. 
  • STRZAŁKA W PRAWO – bieg w prawo.  
  • STRZAŁKA W DÓŁ – ślizg podczas biegu. 

Podobne gry

Oto kilka innych platformówek i różnych innych gier, które również sprawią ci frajdę!

  1. Vex 4
  2. Hook
  3. Hanger
  4. Geometry Neon Dash

Czy zagram w Vex 3 na urządzeniu mobilnym?

Oczywiście! Możesz znaleźć ten tytuł na Google Play oraz Apple App Store.

Kto stworzył grę Vex 3? 

Vex 3 to gra studia Agame.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!