Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Vex 7

Vex 7 to platformówka z wieloma trudnymi poziomami pełnymi śmiertelnych pułapek. Wróć do świata Vex i ciesz się grafiką lepszą niż kiedykolwiek wcześniej! Czy zdołasz dotrzeć do punktów kontrolnych i portalu wyjściowego bez umierania?

Jak grać w Vex 7?

W tej pełnej akcji grze o patyczakach nawet mapa poziomów jest platformówkowym labiryntem! Odnajdź poszczególne etapy (zwane aktami) i ukończ je, by odblokować nowe obszary. Wskocz na kostkę wejścia do aktu i naciśnij S lub STRZAŁKĘ W DÓŁ, by wejść na poziom.

Aby ukończyć poziom, musisz dotrzeć do zielonego portalu. Przeskakuj nad kolcami i wyrwami w drodze, biegnij po rozklekotanych mostach złożonych z odpadających klocków i korzystaj z lotni oraz tyrolek, by pokonywać przepaści. Musisz biegać, skakać, ślizgać się, szybować, pływać i walczyć, by dojść do wyjścia.

Odblokuj nawet 67 różnych skórek, zdobądź różne nagrody i zbierz do 19 trofeów za ukończenie osiągnięć podczas gry. Możesz też spróbować swoich sił w codziennych misjach, które stanowią nie lada wyzwanie, lub zwiedzić liczne piętra Wieży Grozy i zobaczyć, jak daleko zdołasz zejść z najwyższego poziomu.

Wskazówki do gry Vex 7: jak zapisywać postępy dzięki punktom kontrolnym?

Aby zapisać swoje postępy w przemierzaniu zdradzieckich poziomów, aktywuj punkt kontrolny. Dotrzyj do czerwonej flagi i zmień ją w zieloną. Jeśli zginiesz, twój patyczak odrodzi się przy ostatniej aktywowanej fladze.

Wskazówki do gry Vex 7: jak odblokować tryb Trudny?

W każdym akcie masz do wykonania trzy specjalne zadania. Każde jest warte jedną gwiazdkę. Jeśli uda Ci się zebrać wszystkie trzy gwiazdki, możesz odblokować jeszcze trudniejszą wersję tego aktu. Wejście do poziomu w trybie Trudnym jest ukryte gdzieś niedaleko na mapie poziomów. Rozejrzyj się i sprawdź, czy zdołasz je znaleźć.

Sterowanie

Sterowanie zostanie wytłumaczone podczas gry, ale prezentujemy tutaj podstawy:

  • WASD lub STRZAŁKI = bieganie i skakanie
  • S lub STRZAŁKA W DÓŁ = wejście do poziomu
  • Przytrzymanie S lub STRZAŁKI W DÓŁ podczas biegu = ślizg
  • SPACJA = rozbijanie przeszkód i atakowanie wrogów
  • MYSZ = wybieranie przycisków w menu

Podobne gry

Czy znasz wcześniejsze epizody serii Vex? Zobacz, jak ten cykl się rozwijał! Więcej gier Vex znajdziesz tutaj:

  1. Vex 6
  2. Vex 5
  3. Vex 4
  4. Vex 3

Kto stworzył grę Vex 7?

Vex 7 to tytuł firmy Agame.