Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Worm Hunt - Snake Game.io Zone

Worm Hunt – Snake Game iO Zone to wieloosobowa gra w węża, oferująca wiele trybów gry, tryb nieskończoności oraz tryb czasowy, w którym pole gry wciąż się zmniejsza. Mnóstwo nowych skórek, ulepszeń i osiągnięć do odblokowania w grze oznacza godziny dobrej zabawy.

Jak grać w Worm Hunt – Snake Game iO Zone?

Celem w tej wieloosobowej grze z serii .io jest wyhodowanie jak najdłuższego robala poprzez zjedzenie jak największej ilości rzeczy. Zbieraj śmieszne twarze i dopalacze, unikając bezpośrednich zderzeń z innymi robalami. Jeśli zderzysz się z kimś innym, przegrywasz rundę.

Ale jeśli to w ciebie uderzy ktoś inny, wąż tej osoby pęknie i zamieni się w długi ciąg jedzenia. Jak najszybciej połknij go jak najwięcej, zanim dopadną je inni. Twój robak może się zawijać i przenikać własne ciało, co jest dobrym sposobem na uniknięcie agresywnych przeciwników.

Możesz zbierać monety i klejnoty, by odblokować więcej węży i specjalne skórki. Możesz również zdobyć dopalacze i ulepszyć wydajność, a także na stałe podnieść osiągi swojego węża na Farmie Robali.

Sterowanie

  • Poruszaj robalem po arenie za pomocą myszy lub palca
  • Naciśnij spację lub dotknij ekranu, by sprintować

Podobne gry

Jeśli spodobała ci się ta wieloosobowa rywalizacja, nie przegap innych tytułów z naszej kolekcji:

  1. Slither.io
  2. Amogus.io
  3. Paper.io 2
  4. Santa Snakes

Kto stworzył Worm Hunt – Snake Game iO Zone?

Worm Hunt – Snake Game iO Zone to tytuł studia Wild Spike.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!