Gra na Pianinie dla dziewczyn

Chwyć za pianino, dziewczyno

Muzyka łagodzi obyczaje, ale nie sąsiadów, którzy muszą słuchać wprawek przyszłych wirtuozów, ćwiczących w domowym zaciszu (choć zacisze nie jest tu chyba najlepszym słowem). Nie każdy ma również miejsce w pokoju, żeby postawić tak duży instrument jak pianino. Na naszej stronie znajdziesz wspaniałe gry z pianinem dla dziewczyn, dzięki którym na wiele różnych sposobów rozwiniesz swoje umiejętności, doskonale się przy tym bawiąc.

Kto powiedział, że do pianina pasuje tylko frak? Uważamy, że kolorowe maskotki komponują się równie dobrze, o ile nie lepiej! Uruchom Pluszakowe pianino i weź lekcję gry u słoników, wprawiając je w ruch odtwarzaną melodią. Tylko się nie pomyl, bo będzie zgrzyt i słodkie pluszaki zrobią kwaśną minę! A może masz ochotę na symfonię, jakiej nie widziała (czy raczej nie słyszała) żadna ludzka sala koncertowa? Włącz Animal music i skomponuj utwór z głosów różnych zwierząt, przyprawiając swoich słuchaczy o salwy śmiechu. Uwaga: gra nie była testowana na zwierzętach.

Gdy już rozgrzejesz ręce, uruchom The Piano i snuj piękne melodie, grając na klawiszach komputera jak na prawdziwym fortepianie. Porwij wszystkich do tańca skoczną nutą lub zaczaruj ich, malując obrazy dźwiękiem. Muzyka to język miłości, co możesz sprawdzić w grze Piano Bar – spróbuj wypełnić serce, grając odpowiednie dźwięki wraz z przesuwającymi się nutkami, a jeśli dobrze Ci pójdzie, otrzymasz zamówienie na kolejną piosenkę.

Pamiętaj jednak, że życie muzyka nie zawsze jest usłane różami. Widownia bywa kapryśna i potrafi dobitnie okazać swoje niezadowolenie. W Zapodaj nutę, Giuseppe poznasz podstawy koncertowej samoobrony, które przydadzą Ci się, gdy akurat nie będziesz mieć swojego dnia. Nawet Szopenowi się zdarzało! Unikaj przedmiotów rzucanych na scenę i odgryzaj się widzom, żeby wiedzieli, że mają do czynienia z artystą przekonanym o swojej wartości.

Zasiądź za pianinem i zostań wirtuozem klawiatury, nie wychodząc z domu. Sale koncertowe całego świata czekają!