Gra na Pianinie dla dziewczyn

 • Piano online
  Graj
  Piano online
  Zagrano 34789 razy

  W tej grze muzycznej możesz zagrać dowolny utwór – od symfonii Beethovena po dziecięce piosenki. Potrafisz utrzymać tempo, próbując naciskać klawisze w odpowiednim momencie?

 • Virtual Piano
  Graj
  Virtual Piano
  Zagrano 183222 razy

  Teraz na tym fajnym wirtualnym instrumencie muzycznym możesz ćwiczyć swoje umiejętności gry na pianinie. Zmień oktawy i inne ustawienia, zanim zagrasz swoje ulubione melodie. Wybierając różne efekty dźwiękowe, możesz nawet zmienić rodzaj pianina.

 • Virtual Keyboard
  Graj
  Virtual Keyboard
  Zagrano 288961 razy

  Wybierz swój instrument i spróbuj powtórzyć wybraną melodię.

 • Magic Piano Tiles
  Graj
  Magic Piano Tiles
  Zagrano 392243 razy

  Czy potrafisz nadążyć za tymi klawiszami? Naprawdę musisz działać szybko w tej przyspieszonej grze muzycznej. Jeśli pominiesz chociaż jeden ruch, skończy się to tragicznie!

 • Pianino na wiele osób
  Graj
  Pianino na wiele osób
  Zagrano 47687 razy

  W tej wyjątkowej grze online masz możliwość zaprezentować swoje muzyczne zdolności innym muzykom i graczom na całym świecie. Zagraj razem z nimi piosenkę na interaktywnym pianinie albo po prostu przyłącz się do wspólnego jam session.

 • The Piano
  Graj
  The Piano
  Zagrano 41745 razy

  Stwórz prawdziwe muzyczne arcydzieło na tym wirtualnym fortepianie.

 • Piano Tiles
  Graj
  Piano Tiles
  Zagrano 189193 razy

 • Repeat the Melody
  Graj
  Repeat the Melody
  Zagrano 23879 razy

  Posłuchaj melodii i spróbuj ją powtórzyć, naciskając odpowiednie klawisze.

 • Idealne pianino
  Graj
  Idealne pianino
  Zagrano 30367 razy

  Czy potrafisz odtworzyć wszystkie tonacje w tej logicznej grze muzycznej? Zrób wszystko, co w Twojej mocy, aby zagrać piosenkę nutka po nutce?

 • Christmas Magic Piano Tiles
  Graj
  Christmas Magic Piano Tiles
  Zagrano 18976 razy

  Can you carry a tune in this challenging music game that’s great for the Christmas season? Try to keep up with all of the colorful chords as they slide down the screen. If you miss a single note though, it’ll be game over!

 • Magic Tiles 3
  Graj
  Magic Tiles 3
  Zagrano 36627 razy

  Czy nadążysz za bitem i utrzymasz rytm, grając w tę wymagającą grę internetową? Postaraj się i dotrzymaj kroku magicznym kafelkom.

 • Princess Juliet: Piano Lesson
  Graj
  Princess Juliet: Piano Lesson
  Zagrano 21431 razy

 • Pluszakowe Pianino
  Graj
  Pluszakowe Pianino
  Zagrano 42614 razy

  Lekcje pianina u pluszowych słoni? Super!

 • Mission to Magmanon
  Graj
  Mission to Magmanon
  Zagrano 14905 razy

  Zniszcz nuty, zanim dotkną twojego statku, naciskając odpowiednie klawisze na keyboardzie.

 • Piano Bar
  Graj
  Piano Bar
  Zagrano 8716 razy

  Jeśli potrafisz odpowiednio dotykać klawiszy, dotkniesz też serca kobiety...

 • Piano Tiles Reflex
  Graj
  Piano Tiles Reflex
  Zagrano 2625 razy

  Czy potrafisz nadążyć za czarnymi klawiszami w tej szybkiej i wściekłej grze online? Twoim zadaniem jest unikać białych klawiszy, próbując wygrać wyścig z czasem w każdym z trzech różnych i bardzo wymagających trybów.

 • Zapodaj nutę, Giuseppe!
  Graj
  Zapodaj nutę, Giuseppe!
  Zagrano 78 razy

  Umiejętności muzyczne tego pianisty sprawiają, że publika szaleje... w negatywnym tego słowa znaczeniu.

 • Music Catch 2
  Graj
  Music Catch 2
  Zagrano 147 razy

  Magiczna, muzyczna medytacja...

 • Animal Piano
  Graj
  Animal Piano
  Zagrano 18232 razy

  Stwórz zwierzęcą symfonię!

 • Music Match
  Graj
  Music Match
  Zagrano 15216 razy

  Naucz się jaka nuta odpowiada klawiszowi pianina i na odwrót.

Chwyć za pianino, dziewczyno

Muzyka łagodzi obyczaje, ale nie sąsiadów, którzy muszą słuchać wprawek przyszłych wirtuozów, ćwiczących w domowym zaciszu (choć zacisze nie jest tu chyba najlepszym słowem). Nie każdy ma również miejsce w pokoju, żeby postawić tak duży instrument jak pianino. Na naszej stronie znajdziesz wspaniałe gry z pianinem dla dziewczyn, dzięki którym na wiele różnych sposobów rozwiniesz swoje umiejętności, doskonale się przy tym bawiąc.

Kto powiedział, że do pianina pasuje tylko frak? Uważamy, że kolorowe maskotki komponują się równie dobrze, o ile nie lepiej! Uruchom Pluszakowe pianino i weź lekcję gry u słoników, wprawiając je w ruch odtwarzaną melodią. Tylko się nie pomyl, bo będzie zgrzyt i słodkie pluszaki zrobią kwaśną minę! A może masz ochotę na symfonię, jakiej nie widziała (czy raczej nie słyszała) żadna ludzka sala koncertowa? Włącz Animal music i skomponuj utwór z głosów różnych zwierząt, przyprawiając swoich słuchaczy o salwy śmiechu. Uwaga: gra nie była testowana na zwierzętach.

Gdy już rozgrzejesz ręce, uruchom The Piano i snuj piękne melodie, grając na klawiszach komputera jak na prawdziwym fortepianie. Porwij wszystkich do tańca skoczną nutą lub zaczaruj ich, malując obrazy dźwiękiem. Muzyka to język miłości, co możesz sprawdzić w grze Piano Bar – spróbuj wypełnić serce, grając odpowiednie dźwięki wraz z przesuwającymi się nutkami, a jeśli dobrze Ci pójdzie, otrzymasz zamówienie na kolejną piosenkę.

Pamiętaj jednak, że życie muzyka nie zawsze jest usłane różami. Widownia bywa kapryśna i potrafi dobitnie okazać swoje niezadowolenie. W Zapodaj nutę, Giuseppe poznasz podstawy koncertowej samoobrony, które przydadzą Ci się, gdy akurat nie będziesz mieć swojego dnia. Nawet Szopenowi się zdarzało! Unikaj przedmiotów rzucanych na scenę i odgryzaj się widzom, żeby wiedzieli, że mają do czynienia z artystą przekonanym o swojej wartości.

Zasiądź za pianinem i zostań wirtuozem klawiatury, nie wychodząc z domu. Sale koncertowe całego świata czekają!