• Jane's Hotel
  Graj
  Jane's Hotel
  Zagrano 39574 razy

  Jane postanowiła kupić hotel. Teraz będzie trudniejsza część! Czy możesz pomóc jej uszczęśliwić wszystkich gości podczas ich pobytu? Z pewnością przyda jej się Twoja pomoc w tej grze w zarządzanie czasem.

 • Kłopoty w raju
  Graj
  Kłopoty w raju
  Zagrano 36289 razy

  Brenda, żona Jeffa, zaginęła w Tropikalnej Perle, luksusowym ośrodku i hotelu. Teraz tylko Marvin, prywatny detektyw, może ją znaleźć w tej grze w ukryte obiekty. Połącz z nim siły i rozwiąż jak najszybciej tę tajemnicę.

 • La Luna Hotel
  Graj
  La Luna Hotel
  Zagrano 25850 razy

  Obudziłeś się i nic nie pamiętasz - postaraj się odzyskać swoją pamięć!

 • Hotel Mahjong
  Graj
  Hotel Mahjong
  Zagrano 24327 razy

  Zarezerwuj w kalendarzu czas na partię Mahjonga i układankowe szaleństwo! Dopasuj płytki na 20 piętrach wielkiego hotelu, przedstawiającego pięć wariacji na temat tej klasycznej gry. Ukończ poziom w każdym z pokoi i odblokuj jeszcze więcej zabawy w hotelowym kasynie, pokoju rekreacyjnym i tarasie na dachu. Idealna gra dla każdego, kto szuka klasycznego Mahjonga lub wyjątkowych łamigłówek.

 • Hotelowa herbaciarnia
  Graj
  Hotelowa herbaciarnia
  Zagrano 24232 razy

  Napoje z mleczną pianką i wykwintne ciastka? To musi być pora popołudniowej herbaty!

 • Hotelowa gorączka 2
  Graj
  Hotelowa gorączka 2
  Zagrano 22802 razy

  Czy poradzisz sobie ze wszystkimi turystami w tym popularnym hotelu? Przetestuj swoje zdolności organizacyjne.

 • Hotelowe Imperium
  Graj
  Hotelowe Imperium
  Zagrano 22332 razy

  Twój mąż cię oszukał, więc czas się odegrać: wykorzystaj swoją żyłkę do biznesu i poślij go do paki!

 • Magnat hotelowy
  Graj
  Magnat hotelowy
  Zagrano 20136 razy

  Lynette jest zdeterminowana, by stworzyć imperium hotelowe. Jednak będzie musiała zacząć od skromnego pola kempingowego w tym symulatorze zarządzania. Pomożesz jej stać się prawdziwym magnatem branży hotelowej?

 • Theme Hotel
  Graj
  Theme Hotel
  Zagrano 18005 razy

  Wybuduj od podstaw idealny hotel dla swoich gości.

 • Przygoda w tropikach
  Graj
  Przygoda w tropikach
  Zagrano 14975 razy

  Pomóż Ricie odnaleźć drogę powrotną do hotelu w tej śmiesznej wycieczce przez tropiki. Zbieraj podpowiedzi i szukaj ukrytych obiektów na wyspach Tajlandii!

 • Przeklęty hotel
  Graj
  Przeklęty hotel
  Zagrano 11972 razy

  Najlepsza przyjaciółka Virginii zaginęła. Ostatni raz widziano ją w tajemniczym hotelu. Czy pomożesz Virginii dowiedzieć się, co się stało, w tej emocjonującej grze z ukrytymi przedmiotami?

 • Hotel Professionals
  Graj
  Hotel Professionals
  Zagrano 10280 razy

  Donald is the front desk manager at this very busy hotel. Can you join him while he helps all of his guests? His first task of the day is fetching some forgotten passports for a family on their way to the airport. Can you find them in this hidden objects game?

 • Escape The Hotel Room
  Graj
  Escape The Hotel Room
  Zagrano 9165 razy
 • Travelogue
  Graj
  Travelogue
  Zagrano 7348 razy

  Podnoś przedmioty i wydostań się z hotelu.

 • Pierre Hotel
  Graj
  Pierre Hotel
  Zagrano 6959 razy

  Przygotuj się na przerażająco fajną grę przygodową, Pierre Hotel. Eksploruj ten nawiedziony hotel i przeżyj spotkania z makabrycznymi stworzeniami, podczas poszukiwania drogi wyjścia.

 • Leaving the Country
  Graj
  Leaving the Country
  Zagrano 6551 razy

  Pomóż Sarah i Douglas rozpocząć nowe życie i znaleźć przyjaciół w ich nowym hotelu na francuskiej prowincji!

 • Hotel Pasjans
  Graj
  Hotel Pasjans
  Zagrano 6233 razy

  Witaj w Hotelu Pasjans, gdzie czeka na Ciebie ponad dwadzieścia pięter z ekscytującymi grami kasynowymi. Możesz zagrać w różne ciekawe wersje tej klasycznej karcianki. Miłego pobytu!

 • Zaprzysiężenie Trumpa: Gra
  Graj
  Zaprzysiężenie Trumpa: Gra
  Zagrano 5659 razy

  Ten kontrowersyjny polityk ma do zabicia trochę czasu przed swoim zaprzysiężeniem. Możesz pomóc Donaldowi Trumpowi uciec przed pokojówkami hotelowymi, napisać parę tweetów i umknąć przed przytulasami rosyjskich przywódców? Trzeba będzie również pomóc mu przeskoczyć nad protestującymi w drodze na Wzgórze Kapitolińskie, w tej dziwacznej i szalonej grze akcji.

 • The Legacy Hotel
  Graj
  The Legacy Hotel
  Zagrano 2046 razy

  Odkryj nowe wskazówki i poznaj tajemnicę nieboszczyka znalezionego w pobliżu hotelu Windsor Court w Nowym Orleanie. Miller postanowił pozostawić hotel w rękach swoich dzieci. Teraz mamy na głowie sprawę morderstwa! Szukaj ukrytych obiektów, łącz wskazówki i odkryj tajemnicę morderstwa.

Hotelowe rewolucje 2.0

Każdy ma jakieś doświadczenia związane z pobytem w hotelu. Lepsze, gorsze, dziwaczne lub całkiem nieoczekiwanie – hotelarze potrafią nas zaskakiwać zarówno w pozytywny, jak i negatywny sposób. Ujście dla wszelkich frustracji czy też krótkich peanów na temat danego przybytku stanowią rozliczne fora internetowe i strony oferujące możliwość porównywania dostępnych ofert, gdzie można umieszczać recenzje – od tych najbardziej pochlebnych po te skutecznie zniechęcające innych podróżnych do odwiedzin w tym samym miejscu.

Ale jak to właściwie jest samemu być hotelarzem? Pracować w niełatwym przecież biznesie? Fascynujące spojrzenie na hotelarski świat „od kuchni” oferuje wyprodukowany przez Travel Channel program „Hotelowe rewolucje”, gdzie Anthony Melchiorri ratuje walczące o przetrwanie hotele i bez żadnych zahamowań demaskuje ich dotychczasowe niedociągnięcia. Okazuje się, że w tej branży liczba rzeczy, jakie trzeba mieć pod kontrolą, jest ogromna, a zaspokojenie wszystkich potrzeb klientów czasami graniczy z cudem.

Jeśli chcesz choć na chwilę wejść w skórę hotelowego potentata, w naszej witrynie znajdziesz grę Hotelowe imperium. To typowa gra strategiczna, w której zarządzasz własnym hotelem. Oczywiście musisz go najpierw zbudować, a jeszcze wcześniej zdobyć potrzebne na ten cel pieniądze, np. stawiając kemping, a następnie go rozbudowując. Sprawdź, czy masz w sobie żyłkę do interesów!

Nie jesteś fanem gier strategicznych i absolutnie nie marzy Ci się kariera zawodowego hotelarza? Spokojnie, w naszej kolekcji gier hotelowych mamy też inne pozycje! Wypróbuj La Luna Hotel, fascynującą grę-zagadkę, w której musisz dowiedzieć się, jak to się stało, że znajdujesz się w tym właśnie miejscu. Kolejna pozycja, Travelogue, postawi na równe nogi Twoją spostrzegawczość! Szukaj przedmiotów, uważnie je oglądaj, podnoś i znajdź te, które pomogą Ci wydostać się z hotelu!

Ostatnia pozycja na naszej liście to gra, która przypadnie do gustu zwłaszcza dziewczynkom – Leaving the Country polega na budowaniu relacji między dwójką głównych postaci a pozostałymi gośćmi przytulnego pensjonatu na francuskiej prowincji. Rozmawiaj, poznawaj nowych ludzi, przemieszczaj się i spełniaj życzenia swoich postaci. Spokojnie, gwarantujemy same miłe hotelowe doświadczenia!