Gry hotelowe

 • Hotel Professionals
  Graj
  Hotel Professionals
  Zagrano 17134 razy

 • Hotel Mahjong
  Graj
  Hotel Mahjong
  Zagrano 31761 razy

  Zarezerwuj w kalendarzu czas na partię Mahjonga i układankowe szaleństwo! Dopasuj płytki na 20 piętrach wielkiego hotelu, przedstawiającego pięć wariacji na temat tej klasycznej gry. Ukończ poziom w każdym z pokoi i odblokuj jeszcze więcej zabawy w hotelowym kasynie, pokoju rekreacyjnym i tarasie na dachu. Idealna gra dla każdego, kto szuka klasycznego Mahjonga lub wyjątkowych łamigłówek.

 • Przeklęty hotel
  Graj
  Przeklęty hotel
  Zagrano 13862 razy

  Najlepsza przyjaciółka Virginii zaginęła. Ostatni raz widziano ją w tajemniczym hotelu. Czy pomożesz Virginii dowiedzieć się, co się stało, w tej emocjonującej grze z ukrytymi przedmiotami?

 • Kliker Habbo
  Graj
  Kliker Habbo
  Zagrano 4940 razy

  Czy potrafisz zaprojektować najlepszy hotel na świecie w tej symulacyjnej grze retro w zarządzanie? Możesz zarabiać pieniądze, by ładniej urządzać pokoje, które przyciągną wielu gości.

 • Kłopoty w raju
  Graj
  Kłopoty w raju
  Zagrano 37086 razy

  Brenda, żona Jeffa, zaginęła w Tropikalnej Perle, luksusowym ośrodku i hotelu. Teraz tylko Marvin, prywatny detektyw, może ją znaleźć w tej grze w ukryte obiekty. Połącz z nim siły i rozwiąż jak najszybciej tę tajemnicę.

 • Theme Hotel
  Graj
  Theme Hotel
  Zagrano 19791 razy

  Wybuduj od podstaw idealny hotel dla swoich gości.

 • Leaving the Country
  Graj
  Leaving the Country
  Zagrano 6909 razy

  Pomóż Sarah i Douglas rozpocząć nowe życie i znaleźć przyjaciół w ich nowym hotelu na francuskiej prowincji!

 • Hotelowa gorączka 2
  Graj
  Hotelowa gorączka 2
  Zagrano 23785 razy

  Czy poradzisz sobie ze wszystkimi turystami w tym popularnym hotelu? Przetestuj swoje zdolności organizacyjne.

 • La Luna Hotel
  Graj
  La Luna Hotel
  Zagrano 28552 razy

  Obudziłeś się i nic nie pamiętasz - postaraj się odzyskać swoją pamięć!

 • Hotelowa herbaciarnia
  Graj
  Hotelowa herbaciarnia
  Zagrano 25923 razy

  Napoje z mleczną pianką i wykwintne ciastka? To musi być pora popołudniowej herbaty!

 • Jane's Hotel
  Graj
  Jane's Hotel
  Zagrano 45110 razy

  Jane postanowiła kupić hotel. Teraz będzie trudniejsza część! Czy możesz pomóc jej uszczęśliwić wszystkich gości podczas ich pobytu? Z pewnością przyda jej się Twoja pomoc w tej grze w zarządzanie czasem.

 • The Legacy Hotel
  Graj
  The Legacy Hotel
  Zagrano 2131 razy

  Odkryj nowe wskazówki i poznaj tajemnicę nieboszczyka znalezionego w pobliżu hotelu Windsor Court w Nowym Orleanie. Miller postanowił pozostawić hotel w rękach swoich dzieci. Teraz mamy na głowie sprawę morderstwa! Szukaj ukrytych obiektów, łącz wskazówki i odkryj tajemnicę morderstwa.

 • Magnat hotelowy
  Graj
  Magnat hotelowy
  Zagrano 23424 razy

  Lynette jest zdeterminowana, by stworzyć imperium hotelowe. Jednak będzie musiała zacząć od skromnego pola kempingowego w tym symulatorze zarządzania. Pomożesz jej stać się prawdziwym magnatem branży hotelowej?

 • Escape The Hotel Room
  Graj
  Escape The Hotel Room
  Zagrano 9472 razy

 • Hotel Pasjans
  Graj
  Hotel Pasjans
  Zagrano 6550 razy

  Witaj w Hotelu Pasjans, gdzie czeka na Ciebie ponad dwadzieścia pięter z ekscytującymi grami kasynowymi. Możesz zagrać w różne ciekawe wersje tej klasycznej karcianki. Miłego pobytu!

 • Pierre Hotel
  Graj
  Pierre Hotel
  Zagrano 7057 razy

  Przygotuj się na przerażająco fajną grę przygodową, Pierre Hotel. Eksploruj ten nawiedziony hotel i przeżyj spotkania z makabrycznymi stworzeniami, podczas poszukiwania drogi wyjścia.

 • Travelogue
  Graj
  Travelogue
  Zagrano 7455 razy

  Podnoś przedmioty i wydostań się z hotelu.

 • Przygoda w tropikach
  Graj
  Przygoda w tropikach
  Zagrano 15197 razy

  Pomóż Ricie odnaleźć drogę powrotną do hotelu w tej śmiesznej wycieczce przez tropiki. Zbieraj podpowiedzi i szukaj ukrytych obiektów na wyspach Tajlandii!

 • Hotelowe Imperium
  Graj
  Hotelowe Imperium
  Zagrano 23378 razy

  Twój mąż cię oszukał, więc czas się odegrać: wykorzystaj swoją żyłkę do biznesu i poślij go do paki!

Hotelowe rewolucje 2.0

Każdy ma jakieś doświadczenia związane z pobytem w hotelu. Lepsze, gorsze, dziwaczne lub całkiem nieoczekiwanie – hotelarze potrafią nas zaskakiwać zarówno w pozytywny, jak i negatywny sposób. Ujście dla wszelkich frustracji czy też krótkich peanów na temat danego przybytku stanowią rozliczne fora internetowe i strony oferujące możliwość porównywania dostępnych ofert, gdzie można umieszczać recenzje – od tych najbardziej pochlebnych po te skutecznie zniechęcające innych podróżnych do odwiedzin w tym samym miejscu.

Ale jak to właściwie jest samemu być hotelarzem? Pracować w niełatwym przecież biznesie? Fascynujące spojrzenie na hotelarski świat „od kuchni” oferuje wyprodukowany przez Travel Channel program „Hotelowe rewolucje”, gdzie Anthony Melchiorri ratuje walczące o przetrwanie hotele i bez żadnych zahamowań demaskuje ich dotychczasowe niedociągnięcia. Okazuje się, że w tej branży liczba rzeczy, jakie trzeba mieć pod kontrolą, jest ogromna, a zaspokojenie wszystkich potrzeb klientów czasami graniczy z cudem.

Jeśli chcesz choć na chwilę wejść w skórę hotelowego potentata, w naszej witrynie znajdziesz grę Hotelowe imperium. To typowa gra strategiczna, w której zarządzasz własnym hotelem. Oczywiście musisz go najpierw zbudować, a jeszcze wcześniej zdobyć potrzebne na ten cel pieniądze, np. stawiając kemping, a następnie go rozbudowując. Sprawdź, czy masz w sobie żyłkę do interesów!

Nie jesteś fanem gier strategicznych i absolutnie nie marzy Ci się kariera zawodowego hotelarza? Spokojnie, w naszej kolekcji gier hotelowych mamy też inne pozycje! Wypróbuj La Luna Hotel, fascynującą grę-zagadkę, w której musisz dowiedzieć się, jak to się stało, że znajdujesz się w tym właśnie miejscu. Kolejna pozycja, Travelogue, postawi na równe nogi Twoją spostrzegawczość! Szukaj przedmiotów, uważnie je oglądaj, podnoś i znajdź te, które pomogą Ci wydostać się z hotelu!

Ostatnia pozycja na naszej liście to gra, która przypadnie do gustu zwłaszcza dziewczynkom – Leaving the Country polega na budowaniu relacji między dwójką głównych postaci a pozostałymi gośćmi przytulnego pensjonatu na francuskiej prowincji. Rozmawiaj, poznawaj nowych ludzi, przemieszczaj się i spełniaj życzenia swoich postaci. Spokojnie, gwarantujemy same miłe hotelowe doświadczenia!