Gry lotnicze

 • Symulator lotów Boeinga
  Graj
  Symulator lotów Boeinga
  Zagrano 139877 razy

  Teraz w tym symulatorze lotów 3D możesz znaleźć się za kokpitem samolotu pasażerskiego Boeing. Przetransportuj bezpiecznie swoich pasażerów do ich miejsc docelowych, gdy przylatujesz i wylatujesz z różnych międzynarodowych lotnisk. Możesz także wypróbować mniejszy prywatny samolot.

 • Symulator prawdziwego lotu: Myśliwiec
  Graj
  Symulator prawdziwego lotu: Myśliwiec
  Zagrano 38350 razy

  W tym realistycznym symulatorze lotu możesz latać pięcioma różnymi wojskowymi samolotami myśliwskimi. Wybierz się na przelot samolotem F-35 lub wskocz do kokpitu M-262. Możesz nawet wypróbować systemy broni.

 • Powietrzne wojny 2
  Graj
  Powietrzne wojny 2
  Zagrano 7484 razy

  Dołącz do innych graczy w serii epickich bijatyk w tej grze akcji 3D. Będziesz wspinać się na kokpit jednego z kilku różnych myśliwców, które można ulepszyć przy użyciu potężnych osłon, silników turbinowych czy też fantastycznych broni. Czy dasz radę zlikwidować swoich przeciwników, zanim to oni zestrzelą Cię na ziemię?

 • Symulator lotu
  Graj
  Symulator lotu
  Zagrano 231276 razy

  Poleć prawdziwym samolotem w tym symulatorze lotu 3D. Czy zdołasz bezpiecznie wylądować po przyjemnym locie nad cudowną okolicą?

 • Smoczy świat
  Graj
  Smoczy świat
  Zagrano 36121 razy

  Trwa epicka bitwa pomiędzy najpotężniejszymi smokami w królestwie! Chcesz rzucić się w wir walki? Połącz siły ze smokiem i pokonaj przeciwników w tej grze przygodowej w trybie multiplayer. Możesz trafić ich dobrze wycelowaną kulą ognia albo usmażyć ich ziejącym ogniem!

 • Lotniskowe szaleństwo 4 Lite
  Graj
  Lotniskowe szaleństwo 4 Lite
  Zagrano 236806 razy

  Ponosisz odpowiedzialność za bezpieczne lądowanie samolotów, nawet jeżeli pilotom brakuje umiejętności. Wypróbuj też pełną wersję gry!

 • Samoloty z papieru
  Graj
  Samoloty z papieru
  Zagrano 7581 razy

  Jak długo zajmie Ci przelot papierowym samolotem przez miasto w tym uzależniającym symulatorze? Sprawdź, jak daleko polecisz każdego dnia, zbierając gotówkę na fantastyczne ulepszenia. Samolot poszybuje nawet dalej, jak go spersonalizujesz!

 • Air Strike Warfare 2017
  Graj
  Air Strike Warfare 2017
  Zagrano 18990 razy

  Wskocz do kokpitu tego niesamowitego odrzutowca. Zaraz rozpoczniesz kolejną misję w tej epickiej grze akcji. Czy dasz radę zlikwidować samoloty nieprzyjaciela, zanim ten los spotka Ciebie?

 • Burrito Bison: Launcha Libre
  Graj
  Burrito Bison: Launcha Libre
  Zagrano 81006 razy

  Ten wysokolatający zapaśnik próbował zrobić zakupy spożywcze. Jednak banda złośliwych Gumisiów zwędziła jego ulubioną książkę kucharską! Pomóż mu odzyskać ją przy użyciu walki i rozwalić niebezpieczne misie w szalonej grze akcji.

 • Airfight Bomber
  Graj
  Airfight Bomber
  Zagrano 26715 razy

  W powietrzu rozgrywa się seria epickich bitew. Przejmij kontrolę nad bombowcem i zmierz się z graczami z całego świata, w tej wieloosobowej grze online. Dasz radę pokonać siły przeciwnika, zanim Cię dopadnie?

 • Skrzydła Wojny
  Graj
  Skrzydła Wojny
  Zagrano 33089 razy

  Mayday! Mayday! Mayday!

 • Dogfight 2
  Graj
  Dogfight 2
  Zagrano 52896 razy

  Poczuj się asem lotnictwa, pilotuj swój samolot i za pomocą celnych strzałów zlikwiduj jednostki wroga!

 • Legend of Warships
  Graj
  Legend of Warships
  Zagrano 2073 razy

  Czy Twoja flota zapanuje na oceanach podczas walk z innymi graczami z całego świata? Zobacz, czy uda Ci się podbić głębokie wody i zmieść swoich przeciwników z mapy w tej grze strategicznej w czasie rzeczywistym. Przejmiesz w niej kontrolę nad nowoczesnymi niszczycielami i klasycznymi statkami wojennymi z II Wojny Światowej. Powodzenia, dowódco!

 • Strzelanina na lotnisku
  Graj
  Strzelanina na lotnisku
  Zagrano 14271 razy

  Uzbrojona, zagraniczna grupa opanowała lotnisko. Jesteś snajperem z elitarnej jednostki specjalnej wyznaczonym do zlikwidowania zagrożenia. Zasady tej strzelanki FPP są proste: załadować broń, wycelować, wystrzelić, zabić. Oszczędzaj pozostałą amunicję i zdobywaj punkty za każdy wyeliminowany cel.

 • Family Flights
  Graj
  Family Flights
  Zagrano 3909 razy

  Czy twoi pasażerowie dolecą do celu zadowoleni? Życzymy przyjemnego lotu z Liniami Lotniczymi Podróżnickich!

 • Szef lotniska
  Graj
  Szef lotniska
  Zagrano 13604 razy

  Panie i panowie: Najlepszy menadżer lotniska proszony o zameldowanie się w terminalu. Wykonuj trudne zadania, aby posadzić samolot, kontroluj każdy start i unikaj kosztownych wypadków. Osiągnij docelowy dochód, aby przejść do następnego poziomu i pamiętaj, że samolotów ratunkowych nie można zatrzymywać. Zapnij pasy i wleć w kontrolowaną strefę spokojnego nieba. Oto zabawa naprawdę wysokich lotów!

 • Lotniskowy kontroler
  Graj
  Lotniskowy kontroler
  Zagrano 21140 razy

  Praca kontrolera lotów to ciężki kawałek chleba, ale szybko pojmiesz jej zasady. Dopilnuj, aby te wszystkie samoloty wylądowały bezpiecznie i zarób mnóstwo pieniędzy w tej grze o zarządzaniu czasem.

 • Flight Sim
  Graj
  Flight Sim
  Zagrano 2605 razy

  It’s a very busy day at this airport. Can you prevent all of the airplanes and helicopters from crashing into one another while they try to land? You’ll need to carefully choose their flight paths as quickly as possible in this challenging online simulation game.

 • Lotniskowy magnat
  Graj
  Lotniskowy magnat
  Zagrano 2320 razy

  Czy potrafisz zarządzać wielkim przedsiębiorstwem? Jeżeli jesteś prawdziwym przedsiębiorcą, porażka nie wchodzi w grę. Zostań lotniskowym magnatem i monitoruj swoje miesięczne wyniki. Spróbuj osiągnąć najlepsze wyniki oraz zyski i odnieś wielki sukces!

 • Strikers 1945 Flash
  Graj
  Strikers 1945 Flash
  Zagrano 32897 razy

  Steruj swoim samolotem, zbieraj bonusy i zastrzel wszystkich wrogów.

 • Stba.io
  Graj
  Stba.io
  Zagrano 26910 razy

  Na odległej planecie toczy się imponująca bitwa. Dołącz do swojej armii, planującej zniszczyć centrum dowodzenia przeciwników. Musisz poruszać się szybko, inaczej nieprzyjaciel wysadzi twoją bazę w tej emocjonującej grze wieloosobowej.

 • Frenzy Airport 2
  Graj
  Frenzy Airport 2
  Zagrano 29320 razy

  Zarządzanie lotniskiem to niełatwe zadanie. Czy poradzisz sobie z tymi wszystkimi podróżnymi? Muszą przejść przez kontrolę bezpieczeństwa (czasem też kupić przekąski) i zdążyć na swój samolot w tej pierwszorzędnej grze w zarządzanie.

 • Parkowanie na Lotnisku JFK
  Graj
  Parkowanie na Lotnisku JFK
  Zagrano 4674 razy

  Na lotniskach ważne są nie tylko samoloty!

 • Jet Pack Joyride
  Graj
  Jet Pack Joyride
  Zagrano 5012 razy

  Daleko, w tym tajnym laboratorium dzielny naukowiec pracuje nad futurystycznym plecakiem odrzutowym. Czy pomożesz mu nie zrobić sobie krzywdy w tej niekończącej się grze w bieganie? Musi unikać pocisków, omijać lasery i zbierać apteczki, żeby nie wyladować w szpitalu.

 • Air Traffic Chief 3D
  Graj
  Air Traffic Chief 3D
  Zagrano 4698 razy

  Praca kontrolera ruchu lotniczego w prawdziwym życiu wymaga nerwów ze stali. Myślisz, że poradzisz sobie w wirtualnej wieży kontrolnej? Spróbuj zapobiec zderzeniu się samolotów przelatujących nad tym ruchliwym lotniskiem. Musisz nimi pokierować, aby mogły bezpiecznie wylądować w tej intensywnej grze symulacyjnej.

 • Lot
  Graj
  Lot
  Zagrano 21210 razy

  Przygotuj się na sławę dzięki papierowemu samolotowi.

 • Flight Of The Hamsters
  Graj
  Flight Of The Hamsters
  Zagrano 153166 razy

  Pomóż chomikom w lataniu na jak największą odległość!

 • Learn to Fly
  Graj
  Learn to Fly
  Zagrano 26750 razy

  Kto powiedział, że pingwiny nie potrafią latać??

 • Drone Delivery
  Graj
  Drone Delivery
  Zagrano 1081 razy

  Latające drony muszą tego wieczora dostarczyć wiele paczek. Sprawdź, czy uda ci się sterować nimi po zatłoczonym i zabieganym mieście, bez rozbicia ich na części. To naprawdę wymagająca gra online.

 • Flying Steel
  Graj
  Flying Steel
  Zagrano 5200 razy

  Dlaczego jesteś w stanie przeżyć sam jeden tam, gdzie nie poradził sobie cały zespół? Dzięki broni nuklearnej.

 • Airport Buzz
  Graj
  Airport Buzz
  Zagrano 1432 razy

  Przejmij ruchliwe lotniska na całym świecie, grając w tę rodzinną darmową pełną zabawy grę w zarządzanie — Airport Buzz! Postaraj się, aby samoloty wylądowały bezpiecznie i dowiozły zadowolonych pasażerów!

 • Leć albo zgiń
  Graj
  Leć albo zgiń
  Zagrano 317 razy

  Klikaj, aby przetrwać w tej wymagającej i wciągającej grze na urządzenia mobilne! Leć i ocal swe życie!

 • Wzlecieć kolejny raz
  Graj
  Wzlecieć kolejny raz
  Zagrano 3815 razy

  Ten dziwaczny sterowiec trudno poderwać do lotu, ale Ty na pewno szybko sobie z tym poradzisz.

 • Nova Xonix 3D
  Graj
  Nova Xonix 3D
  Zagrano 338 razy

  Ten turbośmigłowy robot próbuje schwytać wszystkie piłki plażowe turlające się po piaszczystych platformach. Możesz pomóc mu uwięzić je wszystkie w kilku ścianach w tej dziwacznej i zakręconej grze logicznej 3D? Po drodze możesz zbierać monety, serca i inne przydatne przedmioty.

 • Paper Plane Flight
  Graj
  Paper Plane Flight
  Zagrano 4596 razy

  In this addicting arcade game you take control of a paper plane. Prove your skills, collect coins, avoid dangerous obstacles and upgrade your paper plane. Use the special boost and you will become a high-flyer.

 • Klub nitro
  Graj
  Klub nitro
  Zagrano 2497 razy

  Trzy strefy. Jedna superszybka wyścigówka. Wiesz, co robić...

Gry najwyższych lotów

Czy wsiadając do samolotu, czujesz przyjemny dreszczyk emocji? Czy po wyjściu z kabiny już myślisz o kolejnym locie i mimo perspektywy zbliżających się dwutygodniowych wakacji pragniesz jak najszybciej ponownie poszybować w powietrze? A może od zawsze pociągał Cię kokpit pilota i tak naprawdę skrycie marzysz o wykonywaniu tego zawodu?

Mamy coś w sam raz dla Ciebie! Oto nasz wybór bezpłatnych internetowych gier lotniczych, w tym symulatorów lotu i wariacji na temat podróży kosmicznych.

Jednymi z najpopularniejszych, nie bez przyczyny, są Lotniskowe Szaleństwo 4 Lite, gdzie musisz jak ognia unikać kolizji w powietrzu (lub na pasie startowym). To pozornie proste, ale trzeba mieć się na baczności! W naszej kolekcji znalazło się też świetne Flight of the Hamsters – zadaniem chomików jest latanie na jak największą odległość, a Ty musisz im w tym pomóc! 

Umiejętności kontrolera lotów możesz też ćwiczyć w grze Lotniskowy kontroler, w której do Twoich obowiązków należy dopilnowanie, by wszystkie samoloty wylądowały bezpiecznie. Jednocześnie musisz zarobić jak najwięcej pieniędzy, więc myśl strategicznie! (Jeśli lubisz tego typu gry, wypróbuj też Lotniskowego magnata i zostań lotniskowym potentatem).

Dla wszystkich zafascynowanych bardziej odległymi lotami mamy Starship i Astro Flyer, a dla dzieci Space Flight. Pozwól, by fantazja poniosła Cię poza ziemską atmosferę!

A może chcesz oswoić dzieci z lataniem? Jeśli szykujecie się na pierwszą wspólną podróż samolotem, zacznijcie od czegoś prostego. Może Family Flights, gdzie będziecie musieli zadbać o zadowolenie pasażerów swoich linii? Idealną opcją dla dziewczynek jest Flight Attendant Dress Up (lub, alternatywnie, Cute Stewardess Dress Up), klasyczna ubieranka, w której liczy się dobranie odpowiednich ubrań dla stewardess, wyróżniających się, jak wiemy, zawsze nienagannym stylem.

Niektóre gry są dość proste (czy może być coś prostszego od sterowania papierowym samolotem w grach Lot i Paperplane Madness 2?), ale zobaczysz, że szybko Cię wciągną! Jeśli masz kilka minut na zbyciu (choć czasami przydałaby się godzina), wypróbuj te, które mamy na stronie.

Życzymy przyjemnego lotu!