Gry lotnicze

 • Symulator lotów Boeinga
  Graj
  Symulator lotów Boeinga
  Zagrano 120257 razy

  Teraz w tym symulatorze lotów 3D możesz znaleźć się za kokpitem samolotu pasażerskiego Boeing. Przetransportuj bezpiecznie swoich pasażerów do ich miejsc docelowych, gdy przylatujesz i wylatujesz z różnych międzynarodowych lotnisk. Możesz także wypróbować mniejszy prywatny samolot.

 • Symulator prawdziwego lotu: Myśliwiec
  Graj
  Symulator prawdziwego lotu: Myśliwiec
  Zagrano 34099 razy

  W tym realistycznym symulatorze lotu możesz latać pięcioma różnymi wojskowymi samolotami myśliwskimi. Wybierz się na przelot samolotem F-35 lub wskocz do kokpitu M-262. Możesz nawet wypróbować systemy broni.

 • Powietrzne wojny 2
  Graj
  Powietrzne wojny 2
  Zagrano 3300 razy

  Dołącz do innych graczy w serii epickich bijatyk w tej grze akcji 3D. Będziesz wspinać się na kokpit jednego z kilku różnych myśliwców, które można ulepszyć przy użyciu potężnych osłon, silników turbinowych czy też fantastycznych broni. Czy dasz radę zlikwidować swoich przeciwników, zanim to oni zestrzelą Cię na ziemię?

 • Smoczy świat
  Graj
  Smoczy świat
  Zagrano 29928 razy

  Trwa epicka bitwa pomiędzy najpotężniejszymi smokami w królestwie! Chcesz rzucić się w wir walki? Połącz siły ze smokiem i pokonaj przeciwników w tej grze przygodowej w trybie multiplayer. Możesz trafić ich dobrze wycelowaną kulą ognia albo usmażyć ich ziejącym ogniem!

 • Symulator lotu
  Graj
  Symulator lotu
  Zagrano 220120 razy

  Poleć prawdziwym samolotem w tym symulatorze lotu 3D. Czy zdołasz bezpiecznie wylądować po przyjemnym locie nad cudowną okolicą?

 • Lotniskowe szaleństwo 4 Lite
  Graj
  Lotniskowe szaleństwo 4 Lite
  Zagrano 234406 razy

  Ponosisz odpowiedzialność za bezpieczne lądowanie samolotów, nawet jeżeli pilotom brakuje umiejętności. Wypróbuj też pełną wersję gry!

 • Samoloty z papieru
  Graj
  Samoloty z papieru
  Zagrano 7126 razy

  Jak długo zajmie Ci przelot papierowym samolotem przez miasto w tym uzależniającym symulatorze? Sprawdź, jak daleko polecisz każdego dnia, zbierając gotówkę na fantastyczne ulepszenia. Samolot poszybuje nawet dalej, jak go spersonalizujesz!

 • Air Strike Warfare 2017
  Graj
  Air Strike Warfare 2017
  Zagrano 17228 razy

  Wskocz do kokpitu tego niesamowitego odrzutowca. Zaraz rozpoczniesz kolejną misję w tej epickiej grze akcji. Czy dasz radę zlikwidować samoloty nieprzyjaciela, zanim ten los spotka Ciebie?

 • Legend of Warships
  Graj
  Legend of Warships
  Zagrano 1523 razy

  Czy Twoja flota zapanuje na oceanach podczas walk z innymi graczami z całego świata? Zobacz, czy uda Ci się podbić głębokie wody i zmieść swoich przeciwników z mapy w tej grze strategicznej w czasie rzeczywistym. Przejmiesz w niej kontrolę nad nowoczesnymi niszczycielami i klasycznymi statkami wojennymi z II Wojny Światowej. Powodzenia, dowódco!

 • Airfight Bomber
  Graj
  Airfight Bomber
  Zagrano 24644 razy

  W powietrzu rozgrywa się seria epickich bitew. Przejmij kontrolę nad bombowcem i zmierz się z graczami z całego świata, w tej wieloosobowej grze online. Dasz radę pokonać siły przeciwnika, zanim Cię dopadnie?

 • Skrzydła Wojny
  Graj
  Skrzydła Wojny
  Zagrano 32126 razy

  Mayday! Mayday! Mayday!

 • Lotniskowy kontroler
  Graj
  Lotniskowy kontroler
  Zagrano 20403 razy

  Praca kontrolera lotów to ciężki kawałek chleba, ale szybko pojmiesz jej zasady. Dopilnuj, aby te wszystkie samoloty wylądowały bezpiecznie i zarób mnóstwo pieniędzy w tej grze o zarządzaniu czasem.

 • Dogfight 2
  Graj
  Dogfight 2
  Zagrano 51521 razy

  Poczuj się asem lotnictwa, pilotuj swój samolot i za pomocą celnych strzałów zlikwiduj jednostki wroga!

 • Burrito Bison: Launcha Libre
  Graj
  Burrito Bison: Launcha Libre
  Zagrano 76128 razy

  Ten wysokolatający zapaśnik próbował zrobić zakupy spożywcze. Jednak banda złośliwych Gumisiów zwędziła jego ulubioną książkę kucharską! Pomóż mu odzyskać ją przy użyciu walki i rozwalić niebezpieczne misie w szalonej grze akcji.

 • Family Flights
  Graj
  Family Flights
  Zagrano 3857 razy

  Czy twoi pasażerowie dolecą do celu zadowoleni? Życzymy przyjemnego lotu z Liniami Lotniczymi Podróżnickich!

 • Strzelanina na lotnisku
  Graj
  Strzelanina na lotnisku
  Zagrano 14007 razy

  Uzbrojona, zagraniczna grupa opanowała lotnisko. Jesteś snajperem z elitarnej jednostki specjalnej wyznaczonym do zlikwidowania zagrożenia. Zasady tej strzelanki FPP są proste: załadować broń, wycelować, wystrzelić, zabić. Oszczędzaj pozostałą amunicję i zdobywaj punkty za każdy wyeliminowany cel.

 • Strikers 1945 Flash
  Graj
  Strikers 1945 Flash
  Zagrano 32149 razy

  Steruj swoim samolotem, zbieraj bonusy i zastrzel wszystkich wrogów.

 • Flight Sim
  Graj
  Flight Sim
  Zagrano 2285 razy

  It’s a very busy day at this airport. Can you prevent all of the airplanes and helicopters from crashing into one another while they try to land? You’ll need to carefully choose their flight paths as quickly as possible in this challenging online simulation game.

 • Stba.io
  Graj
  Stba.io
  Zagrano 26591 razy

  Na odległej planecie toczy się imponująca bitwa. Dołącz do swojej armii, planującej zniszczyć centrum dowodzenia przeciwników. Musisz poruszać się szybko, inaczej nieprzyjaciel wysadzi twoją bazę w tej emocjonującej grze wieloosobowej.

 • Szef lotniska
  Graj
  Szef lotniska
  Zagrano 13152 razy

  Panie i panowie: Najlepszy menadżer lotniska proszony o zameldowanie się w terminalu. Wykonuj trudne zadania, aby posadzić samolot, kontroluj każdy start i unikaj kosztownych wypadków. Osiągnij docelowy dochód, aby przejść do następnego poziomu i pamiętaj, że samolotów ratunkowych nie można zatrzymywać. Zapnij pasy i wleć w kontrolowaną strefę spokojnego nieba. Oto zabawa naprawdę wysokich lotów!

 • Wojna powietrzna 3D
  Graj
  Wojna powietrzna 3D
  Zagrano 1964 razy

  Wzbij się aż do chmur i stocz podniebną walkę w tym lotniczym symulatorze 3D.

 • Air Traffic Chief 3D
  Graj
  Air Traffic Chief 3D
  Zagrano 4488 razy

  Praca kontrolera ruchu lotniczego w prawdziwym życiu wymaga nerwów ze stali. Myślisz, że poradzisz sobie w wirtualnej wieży kontrolnej? Spróbuj zapobiec zderzeniu się samolotów przelatujących nad tym ruchliwym lotniskiem. Musisz nimi pokierować, aby mogły bezpiecznie wylądować w tej intensywnej grze symulacyjnej.

 • Jet Pack Joyride
  Graj
  Jet Pack Joyride
  Zagrano 4977 razy

  Daleko, w tym tajnym laboratorium dzielny naukowiec pracuje nad futurystycznym plecakiem odrzutowym. Czy pomożesz mu nie zrobić sobie krzywdy w tej niekończącej się grze w bieganie? Musi unikać pocisków, omijać lasery i zbierać apteczki, żeby nie wyladować w szpitalu.

 • Lot
  Graj
  Lot
  Zagrano 21143 razy

  Przygotuj się na sławę dzięki papierowemu samolotowi.

 • Flight Of The Hamsters
  Graj
  Flight Of The Hamsters
  Zagrano 150511 razy

  Pomóż chomikom w lataniu na jak największą odległość!

 • Learn to Fly
  Graj
  Learn to Fly
  Zagrano 26569 razy

  Kto powiedział, że pingwiny nie potrafią latać??

 • The Flying Platypus
  Graj
  The Flying Platypus
  Zagrano 40 razy

  Wystartuj, zjadaj jedzenie by lecieć wyżej i zdobądź jak najwięcej punktów.

 • Drone Delivery
  Graj
  Drone Delivery
  Zagrano 1045 razy

  Latające drony muszą tego wieczora dostarczyć wiele paczek. Sprawdź, czy uda ci się sterować nimi po zatłoczonym i zabieganym mieście, bez rozbicia ich na części. To naprawdę wymagająca gra online.

 • First Flight
  Graj
  First Flight
  Zagrano 144 razy

  Odbijaj pisklaka tak, by znalazł się na szczycie balonika.

 • Leć albo zgiń
  Graj
  Leć albo zgiń
  Zagrano 147 razy

  Klikaj, aby przetrwać w tej wymagającej i wciągającej grze na urządzenia mobilne! Leć i ocal swe życie!

 • Airport Buzz
  Graj
  Airport Buzz
  Zagrano 1403 razy

  Przejmij ruchliwe lotniska na całym świecie, grając w tę rodzinną darmową pełną zabawy grę w zarządzanie — Airport Buzz! Postaraj się, aby samoloty wylądowały bezpiecznie i dowiozły zadowolonych pasażerów!

 • Pilot Training
  Graj
  Pilot Training
  Zagrano 856 razy

  Jest piękny zimowy dzień. Dołącz do tego pilota podczas lotu nad majestatyczną górą. Uważaj na drzewa!

 • Wzlecieć kolejny raz
  Graj
  Wzlecieć kolejny raz
  Zagrano 3747 razy

  Ten dziwaczny sterowiec trudno poderwać do lotu, ale Ty na pewno szybko sobie z tym poradzisz.

 • Air Wings
  Graj
  Air Wings
  Zagrano 58 razy

  Air Wings to gra w podniebną walkę, w której jesteś pilotem samolotów i strzelasz z szalonych broni. To niesamowicie zabawna rozrywka!

 • Durne sposoby by umrzeć 3: Objazd świata
  Graj
  Durne sposoby by umrzeć 3: Objazd świata
  Zagrano 525 razy

  Te niezgrabne stworzenia wybierają się w podróż dookoła świata. Niestety istnieje spora szansa na to, że jej nie przeżyją. Czy pomożesz im unikać rozmaitych niebezpieczeństw w tej szalonej grze akcji? Do Twoich obowiązków należeć będzie pomoc w lataniu samolotem, zapewnienia bezpieczeństwa podczas surfowania na piachu w pobliżu egipskich piramid i nie tylko!

 • Pilot wojenny
  Graj
  Pilot wojenny
  Zagrano 5185 razy

  Na świecie toczy się wojna, a zaraz rozpocznie się Twoja kolejna misja. Wyleć w przestworza w tej grze akcji utrzymanej w stylizacji retro. Będziesz sterować myśliwcem nad terytorium nieprzyjaciela. Zestrzel jak najwięcej samolotów przeciwnika.

Gry najwyższych lotów

Czy wsiadając do samolotu, czujesz przyjemny dreszczyk emocji? Czy po wyjściu z kabiny już myślisz o kolejnym locie i mimo perspektywy zbliżających się dwutygodniowych wakacji pragniesz jak najszybciej ponownie poszybować w powietrze? A może od zawsze pociągał Cię kokpit pilota i tak naprawdę skrycie marzysz o wykonywaniu tego zawodu?

Mamy coś w sam raz dla Ciebie! Oto nasz wybór bezpłatnych internetowych gier lotniczych, w tym symulatorów lotu i wariacji na temat podróży kosmicznych.

Jednymi z najpopularniejszych, nie bez przyczyny, są Lotniskowe Szaleństwo 4 Lite, gdzie musisz jak ognia unikać kolizji w powietrzu (lub na pasie startowym). To pozornie proste, ale trzeba mieć się na baczności! W naszej kolekcji znalazło się też świetne Flight of the Hamsters – zadaniem chomików jest latanie na jak największą odległość, a Ty musisz im w tym pomóc! 

Umiejętności kontrolera lotów możesz też ćwiczyć w grze Lotniskowy kontroler, w której do Twoich obowiązków należy dopilnowanie, by wszystkie samoloty wylądowały bezpiecznie. Jednocześnie musisz zarobić jak najwięcej pieniędzy, więc myśl strategicznie! (Jeśli lubisz tego typu gry, wypróbuj też Lotniskowego magnata i zostań lotniskowym potentatem).

Dla wszystkich zafascynowanych bardziej odległymi lotami mamy Starship i Astro Flyer, a dla dzieci Space Flight. Pozwól, by fantazja poniosła Cię poza ziemską atmosferę!

A może chcesz oswoić dzieci z lataniem? Jeśli szykujecie się na pierwszą wspólną podróż samolotem, zacznijcie od czegoś prostego. Może Family Flights, gdzie będziecie musieli zadbać o zadowolenie pasażerów swoich linii? Idealną opcją dla dziewczynek jest Flight Attendant Dress Up (lub, alternatywnie, Cute Stewardess Dress Up), klasyczna ubieranka, w której liczy się dobranie odpowiednich ubrań dla stewardess, wyróżniających się, jak wiemy, zawsze nienagannym stylem.

Niektóre gry są dość proste (czy może być coś prostszego od sterowania papierowym samolotem w grach Lot i Paperplane Madness 2?), ale zobaczysz, że szybko Cię wciągną! Jeśli masz kilka minut na zbyciu (choć czasami przydałaby się godzina), wypróbuj te, które mamy na stronie.

Życzymy przyjemnego lotu!