• Lotniskowe szaleństwo 4 Lite
  Graj
  Lotniskowe szaleństwo 4 Lite
  Zagrano 226562 razy

  Ponosisz odpowiedzialność za bezpieczne lądowanie samolotów, nawet jeżeli pilotom brakuje umiejętności. Wypróbuj też pełną wersję gry!

 • Symulator lotu
  Graj
  Symulator lotu
  Zagrano 175530 razy

  Poleć prawdziwym samolotem w tym symulatorze lotu 3D. Czy zdołasz bezpiecznie wylądować po przyjemnym locie nad cudowną okolicą?

 • Flight Of The Hamsters
  Graj
  Flight Of The Hamsters
  Zagrano 144049 razy

  Pomóż chomikom w lataniu na jak największą odległość!

 • Burrito Bison: Launcha Libre
  Graj
  Burrito Bison: Launcha Libre
  Zagrano 64028 razy

  Ten wysokolatający zapaśnik próbował zrobić zakupy spożywcze. Jednak banda złośliwych Gumisiów zwędziła jego ulubioną książkę kucharską! Pomóż mu odzyskać ją przy użyciu walki i rozwalić niebezpieczne misie w szalonej grze akcji.

 • Dogfight 2
  Graj
  Dogfight 2
  Zagrano 48150 razy

  Poczuj się asem lotnictwa, pilotuj swój samolot i za pomocą celnych strzałów zlikwiduj jednostki wroga!

 • Jetpack Fighter 3D
  Graj
  Jetpack Fighter 3D
  Zagrano 32732 razy

  Na pokładzie tego odrzutowca jest pełno odjazdowej broni, tj. karabinów maszynowych i pocisków termolokacyjnych. Czy dasz radę użyć go, aby zmieść przeciwników z powierzchni ziemi w serii epickich pojedynków na śmierć i życie? Wzbij się w przestworza i przygotuj na walkę w tej grze akcji 3D.

 • Strikers 1945 Flash
  Graj
  Strikers 1945 Flash
  Zagrano 30883 razy

  Steruj swoim samolotem, zbieraj bonusy i zastrzel wszystkich wrogów.

 • Skrzydła Wojny
  Graj
  Skrzydła Wojny
  Zagrano 30351 razy

  Mayday! Mayday! Mayday!

 • Frenzy Airport 2
  Graj
  Frenzy Airport 2
  Zagrano 28252 razy

  Zarządzanie lotniskiem to niełatwe zadanie. Czy poradzisz sobie z tymi wszystkimi podróżnymi? Muszą przejść przez kontrolę bezpieczeństwa (czasem też kupić przekąski) i zdążyć na swój samolot w tej pierwszorzędnej grze w zarządzanie.

 • Learn to Fly
  Graj
  Learn to Fly
  Zagrano 25818 razy

  Kto powiedział, że pingwiny nie potrafią latać??

 • Lot
  Graj
  Lot
  Zagrano 20671 razy

  Przygotuj się na sławę dzięki papierowemu samolotowi.

 • Airfight Bomber
  Graj
  Airfight Bomber
  Zagrano 20666 razy

  W powietrzu rozgrywa się seria epickich bitew. Przejmij kontrolę nad bombowcem i zmierz się z graczami z całego świata, w tej wieloosobowej grze online. Dasz radę pokonać siły przeciwnika, zanim Cię dopadnie?

 • SkyArena.Io
  Graj
  SkyArena.Io
  Zagrano 20246 razy

  Przygotuj się na epicką walkę powietrzną samolotów nad bezmiarem oceanu. Spróbuj zestrzelić wrogie samoloty, zanim to Ty będziesz na ich celowniku! Jak długo uda Ci się przetrzymać graczy z całego świata w tej grze io?

 • Awesome planes
  Graj
  Awesome planes
  Zagrano 19613 razy

  Stara dobra walka powietrzna. Plus lasery.

 • Symulator prawdziwego lotu: Myśliwiec
  Graj
  Symulator prawdziwego lotu: Myśliwiec
  Zagrano 19368 razy

  W tym realistycznym symulatorze lotu możesz latać pięcioma różnymi wojskowymi samolotami myśliwskimi. Wybierz się na przelot samolotem F-35 lub wskocz do kokpitu M-262. Możesz nawet wypróbować systemy broni.

 • Lotniskowy kontroler
  Graj
  Lotniskowy kontroler
  Zagrano 18749 razy

  Praca kontrolera lotów to ciężki kawałek chleba, ale szybko pojmiesz jej zasady. Dopilnuj, aby te wszystkie samoloty wylądowały bezpiecznie i zarób mnóstwo pieniędzy w tej grze o zarządzaniu czasem.

 • Wings.io
  Graj
  Wings.io
  Zagrano 17389 razy

  Kolejna gra oparta na Agar.io. Tym razem siadasz za sterami odrzutowca, a twoim celem, w tej wieloosobowej strzelance, jest zestrzelenie innych statków powietrznych poruszających się na arenie!

 • Spect
  Graj
  Spect
  Zagrano 15013 razy

  SPECT to wciągająca kosmiczna strzelanka. Strzelaj bez przerwy, odpalaj rakiety i używaj tarczy, aby chronić swój statek kosmiczny przed statkami wroga i asteroidami. Jak długo zdołasz przetrwać? Wykaż się refleksem i stale poprawiaj swoje wyniki!

 • Smoczy świat
  Graj
  Smoczy świat
  Zagrano 14746 razy

  Trwa epicka bitwa pomiędzy najpotężniejszymi smokami w królestwie! Chcesz rzucić się w wir walki? Połącz siły ze smokiem i pokonaj przeciwników w tej grze przygodowej w trybie multiplayer. Możesz trafić ich dobrze wycelowaną kulą ognia albo usmażyć ich ziejącym ogniem!

 • Air Strike Warfare 2017
  Graj
  Air Strike Warfare 2017
  Zagrano 14508 razy

  Wskocz do kokpitu tego niesamowitego odrzutowca. Zaraz rozpoczniesz kolejną misję w tej epickiej grze akcji. Czy dasz radę zlikwidować samoloty nieprzyjaciela, zanim ten los spotka Ciebie?

 • Strzelanina na lotnisku
  Graj
  Strzelanina na lotnisku
  Zagrano 13427 razy

  Uzbrojona, zagraniczna grupa opanowała lotnisko. Jesteś snajperem z elitarnej jednostki specjalnej wyznaczonym do zlikwidowania zagrożenia. Zasady tej strzelanki FPP są proste: załadować broń, wycelować, wystrzelić, zabić. Oszczędzaj pozostałą amunicję i zdobywaj punkty za każdy wyeliminowany cel.

 • Szef lotniska
  Graj
  Szef lotniska
  Zagrano 11392 razy

  Panie i panowie: Najlepszy menadżer lotniska proszony o zameldowanie się w terminalu. Wykonuj trudne zadania, aby posadzić samolot, kontroluj każdy start i unikaj kosztownych wypadków. Osiągnij docelowy dochód, aby przejść do następnego poziomu i pamiętaj, że samolotów ratunkowych nie można zatrzymywać. Zapnij pasy i wleć w kontrolowaną strefę spokojnego nieba. Oto zabawa naprawdę wysokich lotów!

 • Alien Sky Invasion
  Graj
  Alien Sky Invasion
  Zagrano 11309 razy

  Gdzieś na skraju galaktyki toczy się epicka wojna! Wskocz za stery myśliwca i przyłącz się do chaotycznej walki w tej grze symulującej lot 3D. Przekonaj się, czy uda Ci się zestrzelić wszystkie statki wroga w trybie kampanii lub w epickim nalocie.

 • Plane pilot parking
  Graj
  Plane pilot parking
  Zagrano 10392 razy
 • Opóźniony lot
  Graj
  Opóźniony lot
  Zagrano 6911 razy

  Carol przeżywa ciężki dzień na lotnisku, gdzie pracuje. Opóźnienie lotu spowodowało mnóstwo komplikacji, a ona jest odpowiedzialna za odnajdywanie zagubionych bagaży. Czy pomożesz jej wyszukać brakujące walizki i inne rzeczy należące do kilku pasażerów, w tej grze z ukrytymi przedmiotami?

 • Eco Quest
  Graj
  Eco Quest
  Zagrano 6065 razy

  Pomóż Greenpeace ocalić planetę - wybierz typ gry i uratuj słonie, delfiny lub las.

 • Red Flight
  Graj
  Red Flight
  Zagrano 5950 razy

  Patrolowanie nieba w tej futurystycznej metropolii to niełatwe zadanie. Myślisz, że dasz sobie radę? Wskakuj do tego latającego radiowozu i uważnie wypatruj złoczyńców w tej wciągającej grze typu strzelanka.

 • Samoloty z papieru
  Graj
  Samoloty z papieru
  Zagrano 5907 razy

  Jak długo zajmie Ci przelot papierowym samolotem przez miasto w tym uzależniającym symulatorze? Sprawdź, jak daleko polecisz każdego dnia, zbierając gotówkę na fantastyczne ulepszenia. Samolot poszybuje nawet dalej, jak go spersonalizujesz!

 • Flying Steel
  Graj
  Flying Steel
  Zagrano 5148 razy

  Dlaczego jesteś w stanie przeżyć sam jeden tam, gdzie nie poradził sobie cały zespół? Dzięki broni nuklearnej.

 • Jet Pack Joyride
  Graj
  Jet Pack Joyride
  Zagrano 4782 razy

  Daleko, w tym tajnym laboratorium dzielny naukowiec pracuje nad futurystycznym plecakiem odrzutowym. Czy pomożesz mu nie zrobić sobie krzywdy w tej niekończącej się grze w bieganie? Musi unikać pocisków, omijać lasery i zbierać apteczki, żeby nie wyladować w szpitalu.

 • Pilot wojenny
  Graj
  Pilot wojenny
  Zagrano 4751 razy

  Na świecie toczy się wojna, a zaraz rozpocznie się Twoja kolejna misja. Wyleć w przestworza w tej grze akcji utrzymanej w stylizacji retro. Będziesz sterować myśliwcem nad terytorium nieprzyjaciela. Zestrzel jak najwięcej samolotów przeciwnika.

 • Parkowanie na Lotnisku JFK
  Graj
  Parkowanie na Lotnisku JFK
  Zagrano 4507 razy

  Na lotniskach ważne są nie tylko samoloty!

 • Dog Fight
  Graj
  Dog Fight
  Zagrano 4479 razy

  Steruj swoim samolotem i zestrzel wszystkich wrogów.

 • Lotniskowe imperium
  Graj
  Lotniskowe imperium
  Zagrano 4366 razy

  Kierowanie lotniskiem to poważna sprawa. A także świetna zabawa!

 • Pilot Heroes
  Graj
  Pilot Heroes
  Zagrano 4349 razy
 • Mars Tomorrow
  Graj
  Mars Tomorrow
  Zagrano 4228 razy

  Poleć na Marsa w tym futurystycznym symulatorze zarządzania. Czy potrafisz skolonizować Czerwoną Planetę? Zarządzaj przełomowym projektem Mars Jutra i przekonaj się, czy zdołasz uczynić z tej jałowej planety dom dla ludzi. Tylko dzięki ciężkiej pracy i determinacji możesz zmienić nowo powstałą placówkę w ekonomiczną twierdzę dla tysiąca odważnych międzygwiezdnych kolonistów.

Gry najwyższych lotów

Czy wsiadając do samolotu, czujesz przyjemny dreszczyk emocji? Czy po wyjściu z kabiny już myślisz o kolejnym locie i mimo perspektywy zbliżających się dwutygodniowych wakacji pragniesz jak najszybciej ponownie poszybować w powietrze? A może od zawsze pociągał Cię kokpit pilota i tak naprawdę skrycie marzysz o wykonywaniu tego zawodu?

Mamy coś w sam raz dla Ciebie! Oto nasz wybór bezpłatnych internetowych gier lotniczych, w tym symulatorów lotu i wariacji na temat podróży kosmicznych.

Jednymi z najpopularniejszych, nie bez przyczyny, są Lotniskowe Szaleństwo 4 Lite, gdzie musisz jak ognia unikać kolizji w powietrzu (lub na pasie startowym). To pozornie proste, ale trzeba mieć się na baczności! W naszej kolekcji znalazło się też świetne Flight of the Hamsters – zadaniem chomików jest latanie na jak największą odległość, a Ty musisz im w tym pomóc! 

Umiejętności kontrolera lotów możesz też ćwiczyć w grze Lotniskowy kontroler, w której do Twoich obowiązków należy dopilnowanie, by wszystkie samoloty wylądowały bezpiecznie. Jednocześnie musisz zarobić jak najwięcej pieniędzy, więc myśl strategicznie! (Jeśli lubisz tego typu gry, wypróbuj też Lotniskowego magnata i zostań lotniskowym potentatem).

Dla wszystkich zafascynowanych bardziej odległymi lotami mamy Starship i Astro Flyer, a dla dzieci Space Flight. Pozwól, by fantazja poniosła Cię poza ziemską atmosferę!

A może chcesz oswoić dzieci z lataniem? Jeśli szykujecie się na pierwszą wspólną podróż samolotem, zacznijcie od czegoś prostego. Może Family Flights, gdzie będziecie musieli zadbać o zadowolenie pasażerów swoich linii? Idealną opcją dla dziewczynek jest Flight Attendant Dress Up (lub, alternatywnie, Cute Stewardess Dress Up), klasyczna ubieranka, w której liczy się dobranie odpowiednich ubrań dla stewardess, wyróżniających się, jak wiemy, zawsze nienagannym stylem.

Niektóre gry są dość proste (czy może być coś prostszego od sterowania papierowym samolotem w grach Lot i Paperplane Madness 2?), ale zobaczysz, że szybko Cię wciągną! Jeśli masz kilka minut na zbyciu (choć czasami przydałaby się godzina), wypróbuj te, które mamy na stronie.

Życzymy przyjemnego lotu!