Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Adam and Eve 3

W nowym związku Adama ze starożytną egipską królową nie układa się najlepiej. Pomóż mu się z niego wyrwać w Adam and Eve 3!

Nasz bohater otrzymał właśnie list miłosny od Ewy i uznał, że spotykanie się z wszechpotężną monarchinią to nienajlepszy pomysł. Dlaczego tak myśli? Choćby dlatego, że władczyni uwięziła go w swojej sypialni!

Dołącz do dzielnego jaskiniowca i pomóż mu wrócić do domu w tej przezabawnej grze z serii Adam and Eve. Na każdym poziomie musi zmierzyć się ze skomplikowaną sytuacją. Pomóż mu znaleźć klucze, poradzić sobie z dzikimi zwierzętami i pokonać wiele innych przeciwności!

Jak grać w Adam and Eve 3?

W tej zabawnej grze typu „wskaż i kliknij” Adama czeka długa podróż. Będzie potrzebował pomocy, by uciec ze starożytnego Egiptu i wrócić do ukochanej Ewy.

Sterowanie

  • UŻYWAJ MYSZY, by znaleźć rozwiązanie każdej trudnej sytuacji.
  • Klikaj LEWYM PRZYCISKIEM MYSZKI, by używać narzędzi, wywoływać różne zdarzenia i wykonywać inne czynności.

Podobne gry

Te cztery gry przygodowe także dostarczą ci sporo emocji. Koniecznie je wypróbuj!

  1. Adam and Eve 4
  2. Adam and Eve: GO
  3. Save the Girl
  4. Kumu's Adventure

Kto stworzył Adam and Eve 3?

Adam and Eve 3 to gra studia Functu.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!