Gry Adam i Ewa

 • Adam and Eve 2
  Graj
  Adam and Eve 2
  Zagrano 599899 razy

  Czy ten jaskiniowiec wciąż szuka miłości? Na to wygląda. Może Ty mu pomożesz?

 • Adam i Ewa 5: Część 2
  Graj
  Adam i Ewa 5: Część 2
  Zagrano 44025 razy

  Tym razem Adam znalazł się w naprawdę ciężkiej sytuacji! Właśnie zwisa z klifu, trzymając się kurczowo ogona triceratopsa! Czy pomożesz tym sprytnym jaskiniowcom wyratować się z tych jurajskich tarapatów w tej grze logicznej typu „wskaż i kliknij”? Możesz eksplorować jaskinie, dżungle, a nawet dom sąsiadów podczas jego najnowszych przygód z ukochaną Ewą.

 • Adam and Eve 3
  Graj
  Adam and Eve 3
  Zagrano 372983 razy

  Oto dalszy ciąg przygód zwariowanego jaskiniowca i jego dziewczyny. Dokąd udadzą się tym razem?

 • Adam and Eve: Snow
  Graj
  Adam and Eve: Snow
  Zagrano 2109 razy

  W miasteczku Adama i Ewy zaczął się sezon świąteczny. Dołącz do sprytnego jaskiniowca podczas kolejnej wspaniałej przygody w Adam and Eve: Snow

  Tym razem Adam chce znaleźć choinkę, co wcale nie jest takie proste. Pomóż mu uniknąć niezadowolonych żołnierzy i rozwiązać zagadki w czasie tej zimowej wyprawy. 

  Adam and Eve: Astronaut i Adam and Eve 2 to dwie inne świetne gry z serii Adam and Eve

  Sterowanie 

  • Używaj KURSORA do szukania zwierząt, narzędzi i przydatnych przedmiotów, które przydadzą się Adamowi. 
  • Klikaj LEWYM PRZYCISKIEM MYSZY, by ich używać.

   

 • Adam i Ewa: Część 1
  Graj
  Adam i Ewa: Część 1
  Zagrano 33728 razy

  Adam i Ewa to jaskiniowcy, którzy wybierają się na ekscytującą przygodę. Możesz dołączyć do nich podczas pierwszej części ich podróży w tej sympatycznej i niełatwej grze online. Czy pomożesz im rozwikłać łamigłówki i pokonać wszystkie przeszkody na ich drodze?

 • Adam and Eve 6
  Graj
  Adam and Eve 6
  Zagrano 16590 razy

  Ewa zniknęła! Adam ma teraz za zadanie uratować ją w tej zakręconej grze przygodowej typu point and click. Możesz pomóc sprytnemu jaskiniowcowi, gdy wyrusza w poszukiwanie bohaterki? Zaraz rozpocznie fascynującą przygodę!

 • Adam and Eve
  Graj
  Adam and Eve
  Zagrano 280146 razy

  Martwisz się, co założyć na randkę? Weź przykład z Adama...

 • Adam and Eve 4
  Graj
  Adam and Eve 4
  Zagrano 135860 razy

  Świat jaskiniowców z pewnością nie nadaje się dla bojaźliwych słabeuszy. Dołącz do Adama podczas jego kolejnych przygód w tej pozytywnie prehistorycznej grze typu „wskaż i kliknij”. Twoim zadaniem będzie pomóc mu unikać wygłodniałych dinozaurów, roślin-ludojadów czy też zdenerwowanej kobiety pierwotnej.

 • Adam and Eve: Sleepwalker
  Graj
  Adam and Eve: Sleepwalker
  Zagrano 74985 razy

  O, nie! Adam lunatykuje przez Arktykę! Z pewnością będzie mu potrzebna twoja pomoc, by bezpiecznie powrócił do domu i swojego łóżka, w tej przekomicznej grze przygodowej typu „wskaż i kliknij”. Czy pomożesz mu uniknąć głodnych niedźwiedzi polarnych, jeździć na saniach i w wielu innych rzeczach?

 • Adam and Eve: Zombie
  Graj
  Adam and Eve: Zombie
  Zagrano 64939 razy

  Adam myślał, że to będzie kolejna, zwykła noc. Dlatego postanowił wyjść na relaksujący spacer. Jednak nie miał pojęcia, że miasto zostało opanowane przez koty zombie! Czy pomożesz mu uciec przed tymi kocimi martwiakami i bezpiecznie wrócić do domu w tej przekomicznej grze typu „wskaż i kliknij”?

 • Adam and Eve: Astronaut
  Graj
  Adam and Eve: Astronaut
  Zagrano 14707 razy

  Odkryj grę Adam and Eve: Astronaut, w której Adam postanawia przeżyć najbardziej szaloną przygodę swego życia! Ma zamiar wzlecieć w przestrzeń kosmiczną, ale do tego jego statek potrzebuje silnika. Zakradnij się z tym pomysłowym jaskiniowcem do tajnej bazy i pomóż mu znaleźć jednostkę napędową. 

  Jeśli lubisz gry typu HTML5, wypróbuj Adam and Eve 2 albo Tres Conquistadores

  Sterowanie

  • LEWY PRZYCISK MYSZY – sterowanie Adamem. 

  O twórcach 

  Gra została stworzona przez programujące w języku HTML5 studio Functu i wydana przez Azerion.

 • Adam and Eve: Golf
  Graj
  Adam and Eve: Golf
  Zagrano 24618 razy

  Adam spędza popołudnie na ulubionym polu golfowym w tej zwariowanej grze sportowej. Rzecz jasna panuje tu totalne szaleństwo! Czy pomożesz sprytnemu jaskiniowcowi unikać lawy i groźnych pterodaktyli, gdy usiłuje wbić piłeczkę do dołka?

 • Adam and Eve: Love Quest
  Graj
  Adam and Eve: Love Quest
  Zagrano 20206 razy

  W tej części serii gier przygodowych typu point and click jaskiniowiec Adam został pomniejszony. Możesz pomóc mu uciec z jego domu, gdy udaje się na poszukiwanie miłości?

 • Adam and Eve: Cut the Ropes
  Graj
  Adam and Eve: Cut the Ropes
  Zagrano 10311 razy

  Adam i Ewa próbują spotkać się w tej niełatwej grze logicznej, ale ciągle natrafiają na jakieś przeszkody. Czy pomożesz temu romantycznemu jaskiniowcowi pokonać wszystkie problemy, jakie stają mu na drodze do prawdziwej miłości?

 • Adam i Ewa: Duch Adam
  Graj
  Adam i Ewa: Duch Adam
  Zagrano 17687 razy

  Adam wyrusza na emocjonującą przygodę, aby nieźle nastraszyć ludzi na całym świecie. Czy pomożesz mu przerazić nurków, turystów, a nawet zakonnice, w tej komicznej grze typu „wskaż i kliknij”? Będzie potrzebować twojej pomocy przy pokonywaniu przeszkód pomiędzy nim a osobami, którym chce spłatać figla.

 • Adam and Eve Pick Up
  Graj
  Adam and Eve Pick Up
  Zagrano 1138 razy