Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Kumu's Adventure

Świat gry Kumu's Adventure wprawia w zachwyt i jest przepełniony akcją! Twoim pierwszym krokiem będzie rozbicie obozu.

Alex i Kidd dopiero co wrócili do starej bazy pełnej nieużywanych od lat, zakurzonych maszyn. Pomóż tej dwójce je uruchomić, zanim wybiorą się w podróż w tej grze RPG z elementami strategii.

Ich przyjaciele potrzebują pomocy, więc trzeba szybko wziąć się do pracy. Nie wiadomo też, dokąd udał się Barkful. Całkiem możliwe, że kilka wilkorów siedzi mu na ogonie! Przygotuj się na mnóstwo turowej walki podczas ratowania bohaterów oraz poszukiwań paliwa, starożytnych monet, kolejnych urządzeń i innych przedmiotów! Czeka cię też naprawianie maszynerii i pojazdów oraz strategiczne zarządzanie zasobami.

Jak grać w Kumu’s Adventure?

Kumu’s Adventure to ogromna przygoda w dzikim regionie pełnym niebezpiecznych przeciwników i starożytnych skarbów, w trakcie której pomagasz Kiddowi i jego przyjaciołom. Dołącz do nich i zadbaj o to, by bezpiecznie wrócili do domu.

Sterowanie

  • Używaj KURSORA, by poruszać się po mapie, menu i innych.
  • Używaj LEWEGO PRZYCISKU MYSZY, by wybierać przedmioty i podejmować decyzje.

Podobne gry

Jeśli podobają ci się gry przygodowe, sprawdź te świetne tytuły.

  1. RoBBie
  2. Battle For the Galaxy
  3. Adam and Eve: GO

Kto stworzył Kumu’s Adventure?

Kumu’s Adventure to tytuł studia Camex Games.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!