Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.
Dodaj do swoich ulubionych
Zaloguj się z DOŁĄCZ ZA DARMO Musisz się zalogować, aby dodać tę grę do swoich ulubionych.
Opis
Tryb Kinowy
Tryb Kinowy
Pełny ekran

Body Race

Dasz radę pomóc tej dziewczynie w realizacji marzeń w Body Race Online? Króluj na wybiegu o dowolnym kształcie i wielkości i weź udział w wyścigu, by zdobyć kolekcję nowych strojów. W miarę zbliżania się do mety musisz zbierać jedzenie i sprzęt do ćwiczeń, ponieważ profesjonalne chodzenie po wybiegu zużywa mnóstwo energii. Postaraj się zdobyć przedmioty, które pomogą ci dotrzeć do celu!

Jak grać w Body Race Online?

Ta dziewczyna chce zebrać wszystkie stroje czekające na nią w szklanej gablocie tuż za metą w tej Trójwymiarowej platformówce. Chodzenie po torze przeszkód i podnoszenie sprzętu do ćwiczeń sprawi, że schudnie, a zbieranie jedzenia pozwoli jej przybrać na wadze. Zbierz po drodze zbilansowaną mieszankę ogórków, hamburgerów, brokułów, deserów lodowych i sprzętu fitness. 

Przekrocz linię mety, aby podliczyć swoje punkty. Przy każdym przejściu możesz powoli podnieść szklaną gablotę, która stoi między tobą a twoją najnowszą kreacją. Albo po prostu rozbij szkło i ją zgarnij. Tak czy inaczej, te stroje będą twoje! W tej grze online to od ciebie zależy, jak będziesz celebrować piękno. 

Sterowanie

  • Użyj MYSZY, by poruszać się w prawo lub w lewo.

Podobne gry

Oto kilka innych świetnych gier online, które warto wypróbować. 

  1. Sweet Sixty
  2. Women Wrestling Fight Revolution
  3. Blob Giant 3D
  4. Queen Bee

Kto stworzył Body Race Online?

Body Race Online to tytuł studia YAD.