Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Body Race

Dasz radę pomóc tej dziewczynie w realizacji marzeń w Body Race Online? Króluj na wybiegu o dowolnym kształcie i wielkości i weź udział w wyścigu, by zdobyć kolekcję nowych strojów. W miarę zbliżania się do mety musisz zbierać jedzenie i sprzęt do ćwiczeń, ponieważ profesjonalne chodzenie po wybiegu zużywa mnóstwo energii. Postaraj się zdobyć przedmioty, które pomogą ci dotrzeć do celu!

Jak grać w Body Race Online?

Ta dziewczyna chce zebrać wszystkie stroje czekające na nią w szklanej gablocie tuż za metą w tej Trójwymiarowej platformówce. Chodzenie po torze przeszkód i podnoszenie sprzętu do ćwiczeń sprawi, że schudnie, a zbieranie jedzenia pozwoli jej przybrać na wadze. Zbierz po drodze zbilansowaną mieszankę ogórków, hamburgerów, brokułów, deserów lodowych i sprzętu fitness. 

Przekrocz linię mety, aby podliczyć swoje punkty. Przy każdym przejściu możesz powoli podnieść szklaną gablotę, która stoi między tobą a twoją najnowszą kreacją. Albo po prostu rozbij szkło i ją zgarnij. Tak czy inaczej, te stroje będą twoje! W tej grze online to od ciebie zależy, jak będziesz celebrować piękno. 

Sterowanie

  • Użyj MYSZY, by poruszać się w prawo lub w lewo.

Podobne gry

Oto kilka innych świetnych gier online, które warto wypróbować. 

  1. Sweet Sixty
  2. Women Wrestling Fight Revolution
  3. Blob Giant 3D
  4. Queen Bee

Kto stworzył Body Race Online?

Body Race Online to tytuł studia YAD.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!