Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.
Dodaj do swoich ulubionych
Zaloguj się z DOŁĄCZ ZA DARMO Musisz się zalogować, aby dodać tę grę do swoich ulubionych.
Opis
Tryb Kinowy
Tryb Kinowy
Pełny ekran

Bubble Letters

Bubble Letters to wciągająca gra w litery, w której możesz przesuwać lub klikać, aby tworzyć słowa. Składaj różne słowa, korzystając z liter w kole i wypełnij nimi krzyżówkę. Relaksująca gra z piękną grafiką oraz spokojną muzyką i efektami dźwiękowymi.

Jak grać w Bubble Letters?

Wyszukaj brakujące słowa, przesuwając palcem lub klikając litery we właściwej kolejności. Możesz zbierać klejnoty i kwiaty, wypełniając puste pola w krzyżówce. Odblokuj postępy w wydarzeniach, tajemnicze prezenty i kolorowe kwieciste tła.

Czasami możesz również odkryć parę dodatkowych słów spoza krzyżówki. Sześć takich „sekretnych słów” pozwoli za ich odnalezienie zdobyć dodatkową nagrodę w postaci klejnotów.

Jeśli nie możesz znaleźć brakującego słowa, skorzystaj ze wskazówek, aby odkryć losowe litery, które nie zostały jeszcze podane. Jeśli chcesz wybrać konkretną literę do wypełnienia, możesz użyć specjalnego młota.

Utrzymuj wysoki poziom aktywności mózgu przez cały sezon letni dzięki tej wciągającej przygodzie w świecie krzyżówek. Znajdziesz tu tysiące trudnych poziomów do ukończenia!

Graj w więcej darmowych gier online, takich jak Bubble Letters

Jeśli spodobał ci się ten tytuł, koniecznie sprawdź naszą kolekcję krzyżówek lub odkryj więcej gier o literowaniu i wyszukiwaniu słów na naszej stronie gier słownych

Kto stworzył grę Bubble Letters?

Bubble Letters to tytuł studia Azerion Casual Games. 

Kiedy gra Bubble Letters została wydana po raz pierwszy?

Ta gra miała premierę w kwietniu 2024 roku.