Gry Krzyżówka

 • Najlepsza wykreślanka
  Graj
  Najlepsza wykreślanka
  Zagrano 197209 razy

  Jak szybko potrafisz odnaleźć wszystkie słowa ukryte w tych skomplikowanych diagramach? Mogą być ustawione po skosie, a nawet wspak. Sprawdź swój zmysł szperacza i przekonaj się, czy dasz radę wspiąć się na szczyt tabeli wyników w tej grze typu znajdź słowa.

 • Znajdź słowa
  Graj
  Znajdź słowa
  Zagrano 24356 razy

  Czas ucieka! Ile słów potrafisz znaleźć na planszy, zanim skończy się czas? Szybko połącz litery w tej fantastycznej słownej grze logicznej, która z pewnością przetestuje Twoje słownictwo!

 • Wymyśl słowa
  Graj
  Wymyśl słowa
  Zagrano 22245 razy

  Czy potrafisz zapełnić wszystkie puste pola w tej podchwytliwej grze online? Sprawdź, czy dasz radę utworzyć brakujące słowa z dostępnych liter w każdym z wymagających myślenia poziomów.

 • Wykrywacz słów
  Graj
  Wykrywacz słów
  Zagrano 46431 razy

  Zdobywaj wirtualne monety i przetestuj swoją znajomość słów w tej wciągającej grze online, wymagającej ruszenia głową. Wypełnij literami puste pola i sprawdź, ile słów potrafisz ułożyć.

 • Zakręcone słówka 2
  Graj
  Zakręcone słówka 2
  Zagrano 16355 razy

  Układaj litery, aby utworzyć słowa. Aby ukończyć poziom, musisz ułożyć słowo, wykorzystując wszystkie litery!

 • Darmowe słowa
  Graj
  Darmowe słowa
  Zagrano 3183 razy

  Ile wyrazów potrafisz utworzyć z podanych liter? Spróbuj wygrać z czasem i wytęż szare komórki, pracując nad słowami w tej niełatwej grze logicznej.

 • Gartic.io
  Graj
  Gartic.io
  Zagrano 26095 razy

  Can you figure out what’s being drawn by the other players in this io game? See if you can win each round as you take turns drawing all sorts of different things.

 • Słowne gotowanie
  Graj
  Słowne gotowanie
  Zagrano 8035 razy

  Co się dzieje w kuchni? Teraz możesz przekonać się w tej wymagającej grze słownej, sprawdzając swoje słownictwo i interpunkcję. Przyjrzyj się literom w patelni i sprawdź, czy zdołasz utworzyć z nich jakieś słowne kąski.

 • Poszukiwanie słów
  Graj
  Poszukiwanie słów
  Zagrano 10060 razy

  Pospiesz się, gdyż czas ucieka! Jak szybko potrafisz odnaleźć ukryte słowa w tych łamigłówkach? W tej skomplikowanej grze online musisz działać naprawdę szybko.

 • Znajdź słowo: Tryb klasyczny
  Graj
  Znajdź słowo: Tryb klasyczny
  Zagrano 102650 razy

  Czy chcesz podjąć się tego ekscytującego wyzwania? Dasz radę znaleźć wszystkie ukryte słowa we wszystkich łamigłówkach, które znajdziesz w tej grze online? Działaj szybko, gdyż czas upływa!

 • 2048 Złoto
  Graj
  2048 Złoto
  Zagrano 4355 razy

  Czy uda Ci się scalić wszystkie bloczki w tej trudnej łamigłówce? Twoim zadaniem jest przesuwanie ich jednocześnie w różnych kierunkach. Dlatego właśnie musisz dokładnie przemyśleć każdy ruch, zanim stukniesz w przycisk strzałki na klawiaturze!

 • Słowna potyczka
  Graj
  Słowna potyczka
  Zagrano 6201 razy

  Ten ołówek jest strasznie mądry i sprytny, jeśli chodzi o gry słowne. Potrafisz odgadnąć ukryte słowa w trudnych poziomach tej gry logicznej?

 • Baśniowe wyrazy
  Graj
  Baśniowe wyrazy
  Zagrano 15568 razy

  Ta wróżka wymyśliła dla Ciebie serię magicznych słownych zagadek. Czy uda Ci się znaleźć wszystkie ukryte słowa? W tej wymagającej grze online musisz szukać według różnych kategorii: od nazw samochodów po jedzenie.

 • Krzyżówkowy świat
  Graj
  Krzyżówkowy świat
  Zagrano 8891 razy

  Przygotuj się na tę wyjątkową wersję krzyżówki. Przyjrzyj się wszystkim literom w kole i połącz je ze sobą tak, aby utworzyć słowa pasujące do pól krzyżówki. Dasz radę ukończyć każdy poziom w tej skomplikowanej grze słownej?

 • Word Bird
  Graj
  Word Bird
  Zagrano 46466 razy

  Ten gadatliwy ptaszek ma dla Ciebie do wykonania fajne zadanie. Przetestuj swoje umiejętności słowotwórcze i logiczne w tej grze online. Jak szybko uda Ci się znaleźć każde słowo ukryte na planszy?

 • Znajdź słowo: Wersja klasyczna
  Graj
  Znajdź słowo: Wersja klasyczna
  Zagrano 21085 razy

  Czy uda Ci się znaleźć wszystkie słowa w każdej z tych łamigłówek? Zostały dobrze ukryte, a Ty nie masz dużo czasu. Wykorzystaj swoje zdolności do rozwiązywania szarad i wygraj z czasem w tej łamigłówce wyrazowej.

 • Szukaj słów
  Graj
  Szukaj słów
  Zagrano 14627 razy

  W tej grze w wyszukiwanie słów możesz teraz popisać się swoimi leksykalnymi umiejętnościami. Sprawdź, ile słów potrafisz znaleźć ukrytych między literami. Dasz radę zdobyć wysoki wynik, zanim skończy Ci się czas?

 • SOS Oyunu
  Graj
  SOS Oyunu
  Zagrano 1534 razy

  Earn points by making S-O-S letters side by side, crossed, from top to bottom, and doing SOS. The game is being played with MOUSE. Www.oyunskor.com is preparing great games for you with all ages games ... Good fun ...

 • Codzienna krzyżówka
  Graj
  Codzienna krzyżówka
  Zagrano 2483 razy

  W tej grze-krzyżówce możesz wybrać różną tematykę, dzięki której rzeczywiście sprawdzisz swoje umiejętności z zakresu znajomości słów. Ale czy uda ci się prawidłowo odpowiedzieć na wszystkie pytania?

 • Words Jungle
  Graj
  Words Jungle
  Zagrano 2037 razy

  W tej fantastycznej grze słownej czeka na Ciebie sześć różnych języków i masa terminów. Ćwicz swoje słownictwo i pisownię, jednocześnie próbując zapełnić wszystkie miejsca różnymi literami i słowami. Czy dasz radę ukończyć je wszystkie?

 • Quiz o świecie
  Graj
  Quiz o świecie
  Zagrano 6765 razy

  Masz sporą wiedzę o świecie i wszystkich ekscytujących miejscach i zjawiskach? Obejrzyj międzynarodowe miasta, zajęcia, kuchnie i nie tylko. Następnie sprawdź, czy dasz radę ułożyć ich nazwy z kafelków, w tym zabawnym, a zarazem trudnym quizie. Przygotuj się na prawdziwy sprawdzian z literowania!

 • Daily American Crossword
  Graj
  Daily American Crossword
  Zagrano 694 razy

  Poszukujesz świetnych gier logicznych, które codziennie dostarczają nowych i ekscytujących wyzwań?W takim razie Daily American Crossword to pozycja dla Ciebie! 

  W tej grze możesz pokazać, że masz mnóstwo wiedzy ogólnej – zwłaszcza o Stanach Zjednoczonych! Pytania dotyczą najróżniejszych tematów, od geografii Ameryki po sławnych pisarzy. Czy dasz radę rozwiązać ciekawe, zmieniające się codziennie krzyżówki w tej grze słownej online? Dzięki specjalnemu licznikowi dowiesz się, ile czasu zajęło Ci rozwiązanie każdej z nich. 

  Gry sudoku to inny, świetny sposób na polepszenie swoich umiejętności w grach. Jeśli uwielbiasz wszelkie gry logiczne, wypróbuj też Word Search Ultimate i Daily Sudoku.

  Sterowanie 

  • Użyj KURSORA, by wybierać rzędy lub kolumny. 
  • Użyj KLAWIATURY, by wpisać odpowiedź. 

  O twórcach 

  Daily American Crossword to tytuł studia Arkadium, które ma siedzibę w Nowym Jorku.

 • Słowna łamigłówka 2
  Graj
  Słowna łamigłówka 2
  Zagrano 2270 razy

  Trzy różne łamigłówki czekają na ciebie w tej pasjonującej grze w słowa. Sprawdź, czy uda ci się wymyślić prawidłowe słowa i wyrażenia, zanim skończy ci się czas. Możesz zmierzyć się z komputerem lub innymi graczami z całego świata w trybie imprezy.

 • Word Bites
  Graj
  Word Bites
  Zagrano 309 razy

  Ile słów możesz odnaleźć w tej trudnej grze logiczneji? Dopasuj litery i zbierz mnóstwo punktów, zanim skończą ci się ruchy.

 • Where's the Word?
  Graj
  Where's the Word?
  Zagrano 4164 razy

  Ścigaj się z czasem i znajdź słowa w tabelce! Odblokuj niesamowite, nowe poziomy i spróbuj pobić swój rekord w tej wciągającej grze słownej.

 • Sowie słowa
  Graj
  Sowie słowa
  Zagrano 8217 razy

  Uzupełnij słowa podanymi literami, pilnując ich właściwej kolejności.

 • Neonowe słowa
  Graj
  Neonowe słowa
  Zagrano 4199 razy

  Czy zdołasz wykonać wszystkie słowne zadania, które znajdują się w każdym poziomie tej fajnej grze logicznej? Połącz jak najszybciej litery w każdej neonowej komórce, aby ułożyć z nich słowa.

 • Odgadnij superbohatera
  Graj
  Odgadnij superbohatera
  Zagrano 1613 razy

  Ilu słynnych superbohaterów potrafisz odgadnąć? Przyjrzyj się literom na planszy i sprawdź, czy uda Ci się ułożyć ich imiona w tej wspaniałej, spektakularnej grze logicznej z przyjazną dzielnicą.

 • Jakie to słowo
  Graj
  Jakie to słowo
  Zagrano 3765 razy

  Jak szybko jesteś w stanie utworzyć wszystkie słowa w tej wymagającej myślenia grze online? Szybko przyjrzyj się literom na każdym kaflu. Czy potrafisz szybko je ze sobą połączyć i zdobyć mnóstwo gwiazdek?

 • Złota łamigłówka
  Graj
  Złota łamigłówka
  Zagrano 4823 razy

  W tej łamigłówce online czeka na Ciebie cała masa trudnych zagadek. Musisz jednak zdecydować, w którą kategorię najpierw zagrać. Masz do dyspozycji różne rodzaje owoców, zwierząt i wiele innych.

 • Witch Crossword
  Graj
  Witch Crossword
  Zagrano 1301 razy

  Ta czarownica wyrusza w podróż po upiornym królestwie pełnym niesamowicie zabawnych krzyżówek. Czy pomożesz jej odpowiadać na pytania w tej czarującej grze słownej? Przyda jej się Twoja pomoc podczas podróży na zaczarowanej miotle.

 • Leśne łamigłówki
  Graj
  Leśne łamigłówki
  Zagrano 133 razy

  W głębi tego ślicznego lasu masz do rozwiązania pełno zabawnych i skomplikowanych zagadek słownych. Czy potrafisz je odgadnąć? Dołącz do małpki i jej przyjaciół, próbując przejść każdy poziom w tej prześlicznej grze logicznej.

 • Wander Words
  Graj
  Wander Words
  Zagrano 199 razy

  Czy dasz radę znaleźć ukryte słowa na planszy? W tej słownej grze logicznej czeka na Ciebie pełno trudnych poziomów. Szukaj ich, korzystając ze wskazówek na początku każdego słowa.

 • Waffle Words
  Graj
  Waffle Words
  Zagrano 2127 razy

  Zabawa jedzeniem to świetna rozrywka w tej grze typu układanki. Dobrze przyjrzyj się każdemu gofrowi i sprawdź, ile ukrytych słów jesteś w stanie wyszukać. Bitej śmietany nie potrzeba!

 • Rozrywka ze słowami
  Graj
  Rozrywka ze słowami
  Zagrano 4093 razy

  Czy dasz radę znaleźć właściwe miejsce dla wszystkich bloków w tej wymagającej myślenia grze łączącej słowa i układankę? Przyjrzyj się podanym literom i spróbuj je ustawić na planszy na każdym poziomie.

 • Noc ze słowami
  Graj
  Noc ze słowami
  Zagrano 3332 razy

  Czy potrafisz użyć wszystkie kształty pokryte przypadkowymi słowami w tej trudnej grze logicznej? Musisz umieścić je we właściwych miejscach w każdym skomplikowanym poziomie.