Gry Krzyżówka

 • Najlepsza wykreślanka
  Graj
  Najlepsza wykreślanka
  Zagrano 210189 razy

  Jak szybko potrafisz odnaleźć wszystkie słowa ukryte w tych skomplikowanych diagramach? Mogą być ustawione po skosie, a nawet wspak. Sprawdź swój zmysł szperacza i przekonaj się, czy dasz radę wspiąć się na szczyt tabeli wyników w tej grze typu znajdź słowa.

 • Znajdź słowa
  Graj
  Znajdź słowa
  Zagrano 31317 razy

  Czas ucieka! Ile słów potrafisz znaleźć na planszy, zanim skończy się czas? Szybko połącz litery w tej fantastycznej słownej grze logicznej, która z pewnością przetestuje Twoje słownictwo!

 • Wykrywacz słów
  Graj
  Wykrywacz słów
  Zagrano 48207 razy

  Zdobywaj wirtualne monety i przetestuj swoją znajomość słów w tej wciągającej grze online, wymagającej ruszenia głową. Wypełnij literami puste pola i sprawdź, ile słów potrafisz ułożyć.

 • Gartic.io
  Graj
  Gartic.io
  Zagrano 26881 razy

  Can you figure out what’s being drawn by the other players in this io game? See if you can win each round as you take turns drawing all sorts of different things.

 • Codzienna krzyżówka
  Graj
  Codzienna krzyżówka
  Zagrano 660 razy

  Codziennie w tej skomplikowanej grze online czeka na Ciebie nowa krzyżówka. Czy potrafisz zapełnić wszystkie puste pola, podając właściwe odpowiedzi na pytania?

 • Wymyśl słowa
  Graj
  Wymyśl słowa
  Zagrano 26161 razy

  Czy potrafisz zapełnić wszystkie puste pola w tej podchwytliwej grze online? Sprawdź, czy dasz radę utworzyć brakujące słowa z dostępnych liter w każdym z wymagających myślenia poziomów.

 • Poszukiwanie słów
  Graj
  Poszukiwanie słów
  Zagrano 11238 razy

  Pospiesz się, gdyż czas ucieka! Jak szybko potrafisz odnaleźć ukryte słowa w tych łamigłówkach? W tej skomplikowanej grze online musisz działać naprawdę szybko.

 • Zakręcone słówka 2
  Graj
  Zakręcone słówka 2
  Zagrano 17264 razy

  Układaj litery, aby utworzyć słowa. Aby ukończyć poziom, musisz ułożyć słowo, wykorzystując wszystkie litery!

 • Słowne gotowanie
  Graj
  Słowne gotowanie
  Zagrano 8621 razy

  Co się dzieje w kuchni? Teraz możesz przekonać się w tej wymagającej grze słownej, sprawdzając swoje słownictwo i interpunkcję. Przyjrzyj się literom w patelni i sprawdź, czy zdołasz utworzyć z nich jakieś słowne kąski.

 • Word Bird
  Graj
  Word Bird
  Zagrano 46762 razy

  Ten gadatliwy ptaszek ma dla Ciebie do wykonania fajne zadanie. Przetestuj swoje umiejętności słowotwórcze i logiczne w tej grze online. Jak szybko uda Ci się znaleźć każde słowo ukryte na planszy?

 • Darmowe słowa
  Graj
  Darmowe słowa
  Zagrano 3319 razy

  Ile wyrazów potrafisz utworzyć z podanych liter? Spróbuj wygrać z czasem i wytęż szare komórki, pracując nad słowami w tej niełatwej grze logicznej.

 • Szukaj słów
  Graj
  Szukaj słów
  Zagrano 14846 razy

  W tej grze w wyszukiwanie słów możesz teraz popisać się swoimi leksykalnymi umiejętnościami. Sprawdź, ile słów potrafisz znaleźć ukrytych między literami. Dasz radę zdobyć wysoki wynik, zanim skończy Ci się czas?

 • Znajdź słowo: Tryb klasyczny
  Graj
  Znajdź słowo: Tryb klasyczny
  Zagrano 103928 razy

  Czy chcesz podjąć się tego ekscytującego wyzwania? Dasz radę znaleźć wszystkie ukryte słowa we wszystkich łamigłówkach, które znajdziesz w tej grze online? Działaj szybko, gdyż czas upływa!

 • 2048 Złoto
  Graj
  2048 Złoto
  Zagrano 5121 razy

  Czy uda Ci się scalić wszystkie bloczki w tej trudnej łamigłówce? Twoim zadaniem jest przesuwanie ich jednocześnie w różnych kierunkach. Dlatego właśnie musisz dokładnie przemyśleć każdy ruch, zanim stukniesz w przycisk strzałki na klawiaturze!

 • Słowna potyczka
  Graj
  Słowna potyczka
  Zagrano 7015 razy

  Ten ołówek jest strasznie mądry i sprytny, jeśli chodzi o gry słowne. Potrafisz odgadnąć ukryte słowa w trudnych poziomach tej gry logicznej?

 • Krzyżówkowy świat
  Graj
  Krzyżówkowy świat
  Zagrano 10215 razy

  Przygotuj się na tę wyjątkową wersję krzyżówki. Przyjrzyj się wszystkim literom w kole i połącz je ze sobą tak, aby utworzyć słowa pasujące do pól krzyżówki. Dasz radę ukończyć każdy poziom w tej skomplikowanej grze słownej?

 • Baśniowe wyrazy
  Graj
  Baśniowe wyrazy
  Zagrano 15671 razy

  Ta wróżka wymyśliła dla Ciebie serię magicznych słownych zagadek. Czy uda Ci się znaleźć wszystkie ukryte słowa? W tej wymagającej grze online musisz szukać według różnych kategorii: od nazw samochodów po jedzenie.

 • Codzienna krzyżówka
  Graj
  Codzienna krzyżówka
  Zagrano 2916 razy

  W tej grze-krzyżówce możesz wybrać różną tematykę, dzięki której rzeczywiście sprawdzisz swoje umiejętności z zakresu znajomości słów. Ale czy uda ci się prawidłowo odpowiedzieć na wszystkie pytania?

 • SOS Oyunu
  Graj
  SOS Oyunu
  Zagrano 1644 razy

  Earn points by making S-O-S letters side by side, crossed, from top to bottom, and doing SOS. The game is being played with MOUSE. Www.oyunskor.com is preparing great games for you with all ages games ... Good fun ...

 • Quiz o świecie
  Graj
  Quiz o świecie
  Zagrano 7159 razy

  Masz sporą wiedzę o świecie i wszystkich ekscytujących miejscach i zjawiskach? Obejrzyj międzynarodowe miasta, zajęcia, kuchnie i nie tylko. Następnie sprawdź, czy dasz radę ułożyć ich nazwy z kafelków, w tym zabawnym, a zarazem trudnym quizie. Przygotuj się na prawdziwy sprawdzian z literowania!

 • Words Jungle
  Graj
  Words Jungle
  Zagrano 2345 razy

  W tej fantastycznej grze słownej czeka na Ciebie sześć różnych języków i masa terminów. Ćwicz swoje słownictwo i pisownię, jednocześnie próbując zapełnić wszystkie miejsca różnymi literami i słowami. Czy dasz radę ukończyć je wszystkie?

 • Słowna łamigłówka 2
  Graj
  Słowna łamigłówka 2
  Zagrano 2285 razy

  Trzy różne łamigłówki czekają na ciebie w tej pasjonującej grze w słowa. Sprawdź, czy uda ci się wymyślić prawidłowe słowa i wyrażenia, zanim skończy ci się czas. Możesz zmierzyć się z komputerem lub innymi graczami z całego świata w trybie imprezy.

 • Word Zen
  Graj
  Word Zen
  Zagrano 1575 razy

  W tej grze online znajdziesz ponad 100 wymagających gier logicznych z czterema poziomami trudności. Przetestuj swoje słownictwo, znajdując wszystkie ukryte słowa.

 • Word Bites
  Graj
  Word Bites
  Zagrano 321 razy

  Ile słów możesz odnaleźć w tej trudnej grze logiczneji? Dopasuj litery i zbierz mnóstwo punktów, zanim skończą ci się ruchy.

 • Neonowe słowa
  Graj
  Neonowe słowa
  Zagrano 4232 razy

  Czy zdołasz wykonać wszystkie słowne zadania, które znajdują się w każdym poziomie tej fajnej grze logicznej? Połącz jak najszybciej litery w każdej neonowej komórce, aby ułożyć z nich słowa.

 • Where's the Word?
  Graj
  Where's the Word?
  Zagrano 4206 razy

  Ścigaj się z czasem i znajdź słowa w tabelce! Odblokuj niesamowite, nowe poziomy i spróbuj pobić swój rekord w tej wciągającej grze słownej.

 • Witch Crossword
  Graj
  Witch Crossword
  Zagrano 1328 razy

  Ta czarownica wyrusza w podróż po upiornym królestwie pełnym niesamowicie zabawnych krzyżówek. Czy pomożesz jej odpowiadać na pytania w tej czarującej grze słownej? Przyda jej się Twoja pomoc podczas podróży na zaczarowanej miotle.

 • Leśne łamigłówki
  Graj
  Leśne łamigłówki
  Zagrano 158 razy

  W głębi tego ślicznego lasu masz do rozwiązania pełno zabawnych i skomplikowanych zagadek słownych. Czy potrafisz je odgadnąć? Dołącz do małpki i jej przyjaciół, próbując przejść każdy poziom w tej prześlicznej grze logicznej.

 • Złota łamigłówka
  Graj
  Złota łamigłówka
  Zagrano 4841 razy

  W tej łamigłówce online czeka na Ciebie cała masa trudnych zagadek. Musisz jednak zdecydować, w którą kategorię najpierw zagrać. Masz do dyspozycji różne rodzaje owoców, zwierząt i wiele innych.

 • Sowie słowa
  Graj
  Sowie słowa
  Zagrano 8357 razy

  Uzupełnij słowa podanymi literami, pilnując ich właściwej kolejności.

 • Jakie to słowo
  Graj
  Jakie to słowo
  Zagrano 3824 razy

  Jak szybko jesteś w stanie utworzyć wszystkie słowa w tej wymagającej myślenia grze online? Szybko przyjrzyj się literom na każdym kaflu. Czy potrafisz szybko je ze sobą połączyć i zdobyć mnóstwo gwiazdek?

 • Noc ze słowami
  Graj
  Noc ze słowami
  Zagrano 3353 razy

  Czy potrafisz użyć wszystkie kształty pokryte przypadkowymi słowami w tej trudnej grze logicznej? Musisz umieścić je we właściwych miejscach w każdym skomplikowanym poziomie.

 • Daily American Crossword
  Graj
  Daily American Crossword
  Zagrano 727 razy

  Poszukujesz świetnych gier logicznych, które codziennie dostarczają nowych i ekscytujących wyzwań?W takim razie Daily American Crossword to pozycja dla Ciebie! 

  W tej grze możesz pokazać, że masz mnóstwo wiedzy ogólnej – zwłaszcza o Stanach Zjednoczonych! Pytania dotyczą najróżniejszych tematów, od geografii Ameryki po sławnych pisarzy. Czy dasz radę rozwiązać ciekawe, zmieniające się codziennie krzyżówki w tej grze słownej online? Dzięki specjalnemu licznikowi dowiesz się, ile czasu zajęło Ci rozwiązanie każdej z nich. 

  Gry sudoku to inny, świetny sposób na polepszenie swoich umiejętności w grach. Jeśli uwielbiasz wszelkie gry logiczne, wypróbuj też Word Search Ultimate i Daily Sudoku.

  Sterowanie 

  • Użyj KURSORA, by wybierać rzędy lub kolumny. 
  • Użyj KLAWIATURY, by wpisać odpowiedź. 

  O twórcach 

  Daily American Crossword to tytuł studia Arkadium, które ma siedzibę w Nowym Jorku.

 • Rozrywka ze słowami
  Graj
  Rozrywka ze słowami
  Zagrano 4232 razy

  Czy dasz radę znaleźć właściwe miejsce dla wszystkich bloków w tej wymagającej myślenia grze łączącej słowa i układankę? Przyjrzyj się podanym literom i spróbuj je ustawić na planszy na każdym poziomie.

 • Odgadnij superbohatera
  Graj
  Odgadnij superbohatera
  Zagrano 1638 razy

  Ilu słynnych superbohaterów potrafisz odgadnąć? Przyjrzyj się literom na planszy i sprawdź, czy uda Ci się ułożyć ich imiona w tej wspaniałej, spektakularnej grze logicznej z przyjazną dzielnicą.

 • Add Like Mad
  Graj
  Add Like Mad
  Zagrano 1503 razy

  Klikaj na odpowiednie kwadraty tak, by suma ich cyfr była równa liczbie wymienionej pod słowem 'number'.