Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.
Dodaj do swoich ulubionych
Zaloguj się z DOŁĄCZ ZA DARMO Musisz się zalogować, aby dodać tę grę do swoich ulubionych.
Opis
Tryb Kinowy
Tryb Kinowy
Pełny ekran

Emily's Home Sweet Home

Delicious - Emily's Home Sweet Home to gra o zarządzaniu czasem należąca do popularnej serii Delicious. Pracująca w branży cateringowej Emily kupiła nowy dom w malowniczej okolicy zwanej Snuggford Hills. Budynek jest duży, ale wymaga porządnego remontu. Pełno w nim kurzu i brudu, a na dodatek ma olbrzymią dziurę w podłodze!

Dzięki realizowaniu zleceń cateringowych Emily i Patrick powinni zarobić dostatecznie dużo, by rozpocząć niezbędne prace renowacyjne. Para ma jednak na głowie mnóstwo nowych klientów – takich jak nadopiekuńcza mama Sharon Stepford – więc muszą przygotować się na różne utrudnienia…

Jak grać w Delicious - Emily's Home Sweet Home?

Na każdym poziomie tej gry o jedzeniu musisz zarządzać firmą cateringową – a zaczynasz w przepięknym ogrodzie Emily. Będziesz sprzedawać najróżniejsze produkty, od żeberek z grilla i ciast po lemoniadę i kwiaty. Obsługuj klientów jak najszybciej, by zyskać dodatkowe punkty i zarobić pieniądze potrzebne Emily do wyremontowania domu. Pomiędzy poziomami będziesz poznawać kolejne rozdziały fabuły.

Nim obsłużysz klienta, poczekaj, aż zdecyduje, co chce zamówić. Kliknij na wybrane przez niego przedmioty. Czasami musisz je najpierw przygotować, na przykład zebrać kwiaty w odpowiedniej kolejności albo ułożyć warstwy ciasta. W takich sytuacjach musisz pracować szybko i wykonywać wszystkie czynności we właściwej kolejności, inaczej przedmiot się zresetuje.

Musisz też rozlewać poncz do szklanek i grillować żeberka oraz steki. Nie pozwól, by zbyt długo leżały, bo inaczej znikną. Emily może nieść kilka przedmiotów naraz, a jeśli obsłużysz kilku klientów jednocześnie, otrzymasz więcej napiwków.

Sterowanie

  • Klikaj myszą lub dotykaj ekranu, by wyświetlać rozdziały fabuły.
  • Poczekaj, aż klient się zdecyduje i złoży zamówienie.
  • Wybierz kursorem lub palcem dany przedmiot, a potem klienta.
  • Gdy klient będzie gotowy, by zapłacić, wybierz kasę.

Podobne gry

Jeśli spodobała Ci się ta wspaniała odsłona serii Delicious, która obejmuje różne gry o zarządzaniu czasem i opowiada historię Emily oraz jej rodziny, sięgnij po wcześniejszą część: Delicious - Emily’s New Beginning. Emily doczekała się dziecka, więc zarządzanie popularnymi restauracjami będzie teraz jeszcze większym wyzwaniem!

Masz ochotę na jeszcze więcej tytułów o gotowaniu i cateringu, które mają emocjonujące fabuły pełne zwrotów akcji? W takim razie koniecznie spróbuj swoich sił w Cook & Match: Sara’s Adventure.

Kto stworzył Delicious - Emily's Home Sweet Home?

Delicious - Emily's Home Sweet Home to tytuł studia Gamehouse.