Gry Historia

 • Ucieczka z łazienki
  Graj
  Ucieczka z łazienki
  Zagrano 69203 razy

  Zawsze miło, jak łazienka jest czysta, ale uwięzienie w takim miejscu nie sprawia żadnej przyjemności. Czy uda ci się znaleźć sposób ucieczki w tej grze online?

 • Sift Heads: World 5
  Graj
  Sift Heads: World 5
  Zagrano 8731 razy

  Myśleli, że ta praca będzie należeć do najłatwiejszych w ich karierze. Byli jednak w błędzie. W tej grze akcji przyłącz się do grupy Sift Heads, która w walce próbuje wydostać się z dżungli pełnej najemników.

 • Living Room Escape
  Graj
  Living Room Escape
  Zagrano 80502 razy

  Jak wydostać się z tego pokoju? Wskazówki ukryte są w przeróżnych miejscach. Czy dasz sobie radę i rozwiążesz wszystkie łamigłówki w tej pasjonującej grze online: Living Room Escape?

 • Ucieczka z ceglanego pomieszczenia
  Graj
  Ucieczka z ceglanego pomieszczenia
  Zagrano 21146 razy

  Obudziłeś się w dziwnym pomieszczeniu ze ścianami z cegieł. Nie masz pojęcia, jak się tu znalazłeś. Spróbuj zebrać przedmioty, dzięki którym uda ci się uciec, w tej tajemniczej grze typu „wskaż i kliknij”.

 • Ucieczka z domku dla lalek
  Graj
  Ucieczka z domku dla lalek
  Zagrano 25214 razy

  Znajdujesz się wewnątrz domku dla lalek i nie możesz się stąd wydostać. Ale musi istnieć jakaś droga ucieczki! Czy potrafisz ją odnaleźć w tej grze online?

 • Ucieczka z więzienia
  Graj
  Ucieczka z więzienia
  Zagrano 305852 razy

  Do Twojej celi właśnie przysłano ciasto. Czy może w nim być coś, co pozwoli Ci się stąd wydostać?

 • Straszna piwnica: Odcinek 1 Ucieczka
  Graj
  Straszna piwnica: Odcinek 1 Ucieczka
  Zagrano 28124 razy

  Właśnie zauważasz, że jest w strasznej i przyprawiającej o gęsią skórkę piwnicy. Czy uda Ci się z niej uwolnić, w tej fascynującej grze logicznej w ucieczkę? Odnajdź przedmioty i wskazówki, z pomocą których wydostaniesz się z tego miejsca.

 • Desert Camp Escape
  Graj
  Desert Camp Escape
  Zagrano 27343 razy

  Czy istnieje jakiś sposób ucieczki z tego niebezpiecznego ośrodka na pustyni? Przekonaj się! Zbieraj potrzebne przedmioty i poszukaj wyjścia w tej grze online.

 • Zwariowane wakacje
  Graj
  Zwariowane wakacje
  Zagrano 4297 razy

  Ten biedak marzył o wspaniałych wakacjach w fantastycznym hotelu, a wylądował w totalnie paskudnym miejscu. Pomożesz mu zrelaksować się, zanim całkowicie oszaleje w tej śmiesznej grze typu „wskaż i kliknij”?

 • Ucieczka z leśnej kwatery
  Graj
  Ucieczka z leśnej kwatery
  Zagrano 30298 razy

  Ten budynek w lesie jest całkiem przestronny i nieźle urządzony, ale jest tu śmiertelnie nudno. Wykombinuj drogę ucieczki z tego miejsca, aby wrócić do miasta, w tej grze online.

 • Ucieczka z niebieskiego magazynu: Odc. 2
  Graj
  Ucieczka z niebieskiego magazynu: Odc. 2
  Zagrano 17733 razy

  Przygoda trwa w tej grze typu „point and click”. Trafiasz do przerażającego magazynu. Czy uda Ci się odnaleźć drogę ucieczki? Znajdź wskazówki i narzędzia, dzięki którym stąd zwiejesz.

 • Ucieczka z zamkniętego sklepu
  Graj
  Ucieczka z zamkniętego sklepu
  Zagrano 36931 razy

  Znalazłeś się w zamkniętym sklepie. Czy możną się stąd jakoś wydostać? Szukaj ukrytych przedmiotów i wskazówek, dzięki którym rozwiążesz zagadki i uwolnisz się. Skup się, a na pewno dasz radę stąd zwiać w tej grze w ucieczkę online.

 • Container Flat Escape 6
  Graj
  Container Flat Escape 6
  Zagrano 23172 razy

  Jak można uciec z kontenera? To może być najtrudniejsza rzecz do wykonania. Spróbuj i przekonaj się, czy dasz radę się wydostać w tej grze w odkrywanie.

 • Ucieczka z hangaru wojskowego
  Graj
  Ucieczka z hangaru wojskowego
  Zagrano 22103 razy

  Czy jest jakiś sposób ucieczki z tego hangaru wojskowego? Wyszukaj pomocne przedmioty i spróbuj znaleźć wyjście w tej skomplikowanej grze online.

 • Ucieczka z fortu: Część 1
  Graj
  Ucieczka z fortu: Część 1
  Zagrano 20498 razy

  W tym forcie rozegrała się przerażająca bitwa. Już dobiegła końca i być może tylko Ty przeżyłeś. Czy znajdziesz drogę ucieczki w tej wymagającej grze przygodowej we wskazywanie i klikanie?

 • Arcuz
  Graj
  Arcuz
  Zagrano 13856 razy

  Wzywam wszystkich młodych poszukiwaczy przygód: kto ocali napadnięte przez potwory Arcuz??

 • Container Flat Escape 2
  Graj
  Container Flat Escape 2
  Zagrano 24624 razy

  Przygód ciąg dalszy w tej grze online. Czy potrafisz się wydostać z tego dziwnego szeregu kontenerów? Musisz znaleźć potrzebne przedmioty, które umożliwią ci ucieczkę.

 • Container Flat Escape 3
  Graj
  Container Flat Escape 3
  Zagrano 16847 razy

  Przygód ciąg dalszy. Czy uda ci się odnaleźć drogę ucieczki ze wszystkich tych kontenerów? Zbieraj przedmioty i wskazówki, które umożliwią ci wydostanie się z pułapki w tej grze w odkrywanie.

 • Container Flat Escape 5
  Graj
  Container Flat Escape 5
  Zagrano 29289 razy

  Znowu tkwisz w kontenerze. Czy uda ci się stąd wydostać? Przekonać się możesz tylko w jeden sposób. Odnajdź przedmioty i wskazówki, które pozwolą ci uciec w tej wciągającej grze w odkrywanie.

 • Container Flat Escape
  Graj
  Container Flat Escape
  Zagrano 32255 razy

  Musi być jakiś sposób, aby wydostać się z tego kontenera! Może w tych szafkach znajdują się jakieś wskazówki. Albo któraś z tajemniczych skrzyń okaże się przydatna. Jak uda ci się uciec w tej grze online?

 • Youtuber's Saw Game
  Graj
  Youtuber's Saw Game
  Zagrano 97528 razy

  Zabójca uprowadził najsłynniejszych celebrytów z kanału YOuTube. Tylko ty możesz go powstrzymać! Dasz radę wyśledzić zbrodniarza i wsadzić go do paki, zanim dorwie kolejną ofiarę, w tej niekończącej się grze online?

 • Brick Building Escape
  Graj
  Brick Building Escape
  Zagrano 22374 razy

  Znajdujesz się w tajemniczym budynku. Wymknij się z tego pomieszczenia i sprawdź, czy uda ci się znaleźć drogę ucieczki w tej grze online. Możesz zacząć od otworzenia szafki zablokowanej szyfrem.

 • Sherlock Has a Clue
  Graj
  Sherlock Has a Clue
  Zagrano 5007 razy

  Ten słynny detektyw pracuje nad jedną z najbardziej zadziwiających spraw w swoim życiu! Dołącz do Sherlocka Holmesa, gdy szuka nikczemnego mordercy w Dawkins Manor, w tej grze przygodowej typu „point and click”.

 • Dawna cywilizacja 3: Epoka marmuru
  Graj
  Dawna cywilizacja 3: Epoka marmuru
  Zagrano 19264 razy

  Ateny czy Sparta? Którą z tych starożytnych cywilizacji zechcesz poprowadzić ku bogactwu i chwale? Wybierz, ale zrób to mądrze, zanim zaczniesz budować potężne imperium w tej strategii turowej i grze symulacyjnej.

 • Ucieczka z górskiej chaty
  Graj
  Ucieczka z górskiej chaty
  Zagrano 68601 razy

  Ta chata w majestatycznych górach wcale nie wygląda na przyjemne miejsce. To jeden z powodów, dla których musisz się stąd jak najszybciej wydostać. Zbieraj wskazówki i wyszukuj przedmioty potrzebne do ucieczki w tej grze typu „wskaż i kliknij”.

 • Carlos i Mordercza Farma
  Graj
  Carlos i Mordercza Farma
  Zagrano 6536 razy

  Detektyw Carlos zażywał relaksującego spaceru po okolicy, gdy usłyszał krzyki dobiegające z pobliskiej farmy. Dokonano tam morderstwa, a teraz on próbuje znaleźć sprawcę. Możesz pomóc mu rozwiązać tę zagadkę w tej grze typu point-and-click?

 • Freddy's Bomb
  Graj
  Freddy's Bomb
  Zagrano 30103 razy

  Czy może być coś gorszego niż pierwszy dzień w nowej pracy w roli nocnego stróża w pizzerii pełnej zabójczych robotów? Masa rzeczy, ale ty na szczęście masz torbę pełą bomb. Sprawdź, czy dasz radę pozostać przy życiu przez tydzień, torując sobie drogę w stronę wyjścia w tej przerażającej grze online.

 • Sherlock Holmes 2
  Graj
  Sherlock Holmes 2
  Zagrano 2762 razy

 • Sort the Court!
  Graj
  Sort the Court!
  Zagrano 14275 razy

  Władanie królestwem, to nie byle gratka, zwłaszcza w tym zwariowanym miejscu! Przejmij panowanie nad tronem i podejmuj decyzje, które pomogą mu prosperować lub lec w gruzach. Radź się najdziwniejszych mieszkańców, wynajmuj szpiegów, opłacaj projekty i rób wiele innych rzeczy w tej dziwacznej grze symulacyjnej.

 • Alice is Dead 1
  Graj
  Alice is Dead 1
  Zagrano 10586 razy

  Alicja nagle zjawiła się w krainie czarów, gdzie ciągle napotyka na dziwne stworzenia. Czy uda się jej bezpiecznie wrócić do domu? Zagraj w tę niezwykle intrygującą i nieco przerażającą grę!

 • Firma Escape Inc
  Graj
  Firma Escape Inc
  Zagrano 2304 razy

  Reed ze znajomym próbują wydostać się z pomieszczenia zwanym Zamek Drakuli. Czy uda im się wyjść stamtąd w ciągu godziny, zanim zaatakuje ich słynny wampir? Pomóż im znaleźć wskazówki i rozwiązać łamigłówki, dzięki którym będą mogli stamtąd zwiać, w tej grze typu point-and-click.

 • Zemsta psa
  Graj
  Zemsta psa
  Zagrano 8611 razy

  Ten pies ma dość duży problem. Jego właściciel przywiązał go do drzewa i zniknął! Czy możesz pomóc mu wymyślić, co ma zrobić dalej? Może nadszedł czas zemsty, w tej dziwacznej i zwariowanej grze online.

 • Ray Part 1
  Graj
  Ray Part 1
  Zagrano 566 razy

  Ray to dość ostry koleś, ponury i wybuchowy zabójca. Chcesz spędzić z nim trochę czasu w tej grze akcji inspirowanej serią książek Choose Your Own Adventure? Przed nim pracowity dzień, gdyż będzie musiał sprzątnąć gościa startującego do jego dziewczyny i uratować kobietę z gangu rzezimieszków.

 • Stick RPG 2
  Graj
  Stick RPG 2
  Zagrano 6315 razy

  W tej grze online ludzik-patyczak zostaje katapultowany do innego wymiaru. Przyłącz się do niego, by razem z nim poznawać tajemnicze Miasto z Papieru. Czy uda ci się pomóc mu w powrocie do domu w tej niezwykłej grze typu RPG?

 • Aground
  Graj
  Aground
  Zagrano 468 razy

  Ten rozbitek znalazł się na odludnej wyspie w tej grze przygodowej utrzymanej w stylizacji retro. A co gorsza, strasznie pada. Jak uda mu się przetrwać? Oczywiście z Twoją pomocą! Dołącz do niego, gdy buduje schronienie i zbiera potrzebne zapasy aż do przybycia zespołu ratunkowego. A do tego możliwe, że nie jest też jedyną osobą na tej wyspie!

 • Sekret nekromanty
  Graj
  Sekret nekromanty
  Zagrano 622 razy

  Ta trójka przyjaciół nie obchodzi Halloween w tym roku, lecz zamiast tego zagra w tajemniczą grę wideo. Niestety w grze jest więcej trików niż wygranych. Dziwny świat wessał ich do środka i tylko ty możesz im pomóc z niego uciec w tej grze na urządzenia mobilne.

A było to tak…

Historia lubi się powtarzać… ale nie na Gry.pl. Tutaj każda historia stanowi oddzielną, fascynującą opowieść. Bądź jej częścią razem z bohaterami naszych gier historycznych!

Często prawdziwa lub realistyczna historia staje się podstawą fabuły. A co by się stało, gdyby tak człowiek we własnej osobie przeniósł się do gry? W Toon Escape Camp magicznym sposobem lądujesz w świecie kreskówek, co gorsza na letnim obozie. Musisz znaleźć drogę powrotną do rzeczywistości, używając w odpowiedni sposób przedmiotów i obiektów w tej grze typu „szukaj i klikaj”.

Lubisz przemierzać rozległe światy? W Kogama: Tiki Game możesz poznać kulturę Polinezji, przeżywając różne przygody wśród niesamowitych drewnianych masek podczas rozgrywki wieloosobowej z udziałem innych graczy. A jeśli masz ochotę na interakcję z różnymi postaciami, włącz Westerado i przenieś się na Dziki Zachód, szukając zemsty na bandycie, który napadł na Twoje ranczo i wymordował Ci rodzinę. Zemsta będzie słodka, ale droga do niej jest kręta.

A może szukasz miłości? Bohater Love Chase znalazł się na zakręcie życia po tym, jak stracił pracę i rzuciła go dziewczyna. Pomóż mu wyjść na prostą w tej przygodowej grze z gatunku „szukaj i klikaj”. Zacznij od nowa w zupełnie innym miejscu i znajdź nową wybrankę serca!

Ech, szkoła średnia, czas dorastania, pierwszych prawdziwych przyjaźni… a dla niektórych czas walki z wampirami. Dołącz do Atoma i Mii i rozwiąż sprawę nadnaturalnych krwiopijców grasujących w murach szkoły. Biuletyn kroniki 4 to doskonałe połączenie horroru z grafiką anime – dreszczyk gwarantowany!

Uff, trzeba uspokoić skołatane nerwy po tych strachach, a co będzie lepsze niż wyprawa na ryby? Ale kto mógł się spodziewać, że na oceanie złapie Cię taki sztorm! Fale wyrzuciły Cię na nieznany brzeg i teraz musisz jakoś wrócić do domu. Rusz głową w Ucieczce z wyspy Luna, znajdując zastosowanie dla znalezionych przedmiotów i rozwiązując wszystkie zagadki.

Straszne i śmieszne, mroczne i kolorowe, łatwe i trudne, ale zawsze wciągające – Gry Historia to po prostu epicka rozrywka!