Gry Historia

 • Ucieczka z łazienki
  Graj
  Ucieczka z łazienki
  Zagrano 65260 razy

  Zawsze miło, jak łazienka jest czysta, ale uwięzienie w takim miejscu nie sprawia żadnej przyjemności. Czy uda ci się znaleźć sposób ucieczki w tej grze online?

 • Ucieczka z więzienia
  Graj
  Ucieczka z więzienia
  Zagrano 271216 razy

  Do Twojej celi właśnie przysłano ciasto. Czy może w nim być coś, co pozwoli Ci się stąd wydostać?

 • Sift Heads: World 5
  Graj
  Sift Heads: World 5
  Zagrano 7887 razy

  Myśleli, że ta praca będzie należeć do najłatwiejszych w ich karierze. Byli jednak w błędzie. W tej grze akcji przyłącz się do grupy Sift Heads, która w walce próbuje wydostać się z dżungli pełnej najemników.

 • Ucieczka z leśnej kwatery
  Graj
  Ucieczka z leśnej kwatery
  Zagrano 28722 razy

  Ten budynek w lesie jest całkiem przestronny i nieźle urządzony, ale jest tu śmiertelnie nudno. Wykombinuj drogę ucieczki z tego miejsca, aby wrócić do miasta, w tej grze online.

 • Ucieczka z domku dla lalek
  Graj
  Ucieczka z domku dla lalek
  Zagrano 23507 razy

  Znajdujesz się wewnątrz domku dla lalek i nie możesz się stąd wydostać. Ale musi istnieć jakaś droga ucieczki! Czy potrafisz ją odnaleźć w tej grze online?

 • Ucieczka z zamkniętego sklepu
  Graj
  Ucieczka z zamkniętego sklepu
  Zagrano 34933 razy

  Znalazłeś się w zamkniętym sklepie. Czy możną się stąd jakoś wydostać? Szukaj ukrytych przedmiotów i wskazówek, dzięki którym rozwiążesz zagadki i uwolnisz się. Skup się, a na pewno dasz radę stąd zwiać w tej grze w ucieczkę online.

 • Ucieczka z górskiej chaty
  Graj
  Ucieczka z górskiej chaty
  Zagrano 66968 razy

  Ta chata w majestatycznych górach wcale nie wygląda na przyjemne miejsce. To jeden z powodów, dla których musisz się stąd jak najszybciej wydostać. Zbieraj wskazówki i wyszukuj przedmioty potrzebne do ucieczki w tej grze typu „wskaż i kliknij”.

 • Living Room Escape
  Graj
  Living Room Escape
  Zagrano 77390 razy

  Jak wydostać się z tego pokoju? Wskazówki ukryte są w przeróżnych miejscach. Czy dasz sobie radę i rozwiążesz wszystkie łamigłówki w tej pasjonującej grze online: Living Room Escape?

 • Youtuber's Saw Game
  Graj
  Youtuber's Saw Game
  Zagrano 92070 razy

  Zabójca uprowadził najsłynniejszych celebrytów z kanału YOuTube. Tylko ty możesz go powstrzymać! Dasz radę wyśledzić zbrodniarza i wsadzić go do paki, zanim dorwie kolejną ofiarę, w tej niekończącej się grze online?

 • Desert Camp Escape
  Graj
  Desert Camp Escape
  Zagrano 26247 razy

  Czy istnieje jakiś sposób ucieczki z tego niebezpiecznego ośrodka na pustyni? Przekonaj się! Zbieraj potrzebne przedmioty i poszukaj wyjścia w tej grze online.

 • Ucieczka z fortu: Część 1
  Graj
  Ucieczka z fortu: Część 1
  Zagrano 19034 razy

  W tym forcie rozegrała się przerażająca bitwa. Już dobiegła końca i być może tylko Ty przeżyłeś. Czy znajdziesz drogę ucieczki w tej wymagającej grze przygodowej we wskazywanie i klikanie?

 • Ucieczka z hangaru wojskowego
  Graj
  Ucieczka z hangaru wojskowego
  Zagrano 20905 razy

  Czy jest jakiś sposób ucieczki z tego hangaru wojskowego? Wyszukaj pomocne przedmioty i spróbuj znaleźć wyjście w tej skomplikowanej grze online.

 • Container Flat Escape 2
  Graj
  Container Flat Escape 2
  Zagrano 23634 razy

  Przygód ciąg dalszy w tej grze online. Czy potrafisz się wydostać z tego dziwnego szeregu kontenerów? Musisz znaleźć potrzebne przedmioty, które umożliwią ci ucieczkę.

 • Brick Building Escape
  Graj
  Brick Building Escape
  Zagrano 21222 razy

  Znajdujesz się w tajemniczym budynku. Wymknij się z tego pomieszczenia i sprawdź, czy uda ci się znaleźć drogę ucieczki w tej grze online. Możesz zacząć od otworzenia szafki zablokowanej szyfrem.

 • Container Flat Escape
  Graj
  Container Flat Escape
  Zagrano 31329 razy

  Musi być jakiś sposób, aby wydostać się z tego kontenera! Może w tych szafkach znajdują się jakieś wskazówki. Albo któraś z tajemniczych skrzyń okaże się przydatna. Jak uda ci się uciec w tej grze online?

 • Freddy's Bomb
  Graj
  Freddy's Bomb
  Zagrano 29661 razy

  Czy może być coś gorszego niż pierwszy dzień w nowej pracy w roli nocnego stróża w pizzerii pełnej zabójczych robotów? Masa rzeczy, ale ty na szczęście masz torbę pełą bomb. Sprawdź, czy dasz radę pozostać przy życiu przez tydzień, torując sobie drogę w stronę wyjścia w tej przerażającej grze online.

 • Arcuz
  Graj
  Arcuz
  Zagrano 13646 razy

  Wzywam wszystkich młodych poszukiwaczy przygód: kto ocali napadnięte przez potwory Arcuz??

 • Dawna cywilizacja 3: Epoka marmuru
  Graj
  Dawna cywilizacja 3: Epoka marmuru
  Zagrano 19124 razy

  Ateny czy Sparta? Którą z tych starożytnych cywilizacji zechcesz poprowadzić ku bogactwu i chwale? Wybierz, ale zrób to mądrze, zanim zaczniesz budować potężne imperium w tej strategii turowej i grze symulacyjnej.

 • Alice is Dead 1
  Graj
  Alice is Dead 1
  Zagrano 10246 razy

  Alicja nagle zjawiła się w krainie czarów, gdzie ciągle napotyka na dziwne stworzenia. Czy uda się jej bezpiecznie wrócić do domu? Zagraj w tę niezwykle intrygującą i nieco przerażającą grę!

 • Sort the Court!
  Graj
  Sort the Court!
  Zagrano 13221 razy

  Władanie królestwem, to nie byle gratka, zwłaszcza w tym zwariowanym miejscu! Przejmij panowanie nad tronem i podejmuj decyzje, które pomogą mu prosperować lub lec w gruzach. Radź się najdziwniejszych mieszkańców, wynajmuj szpiegów, opłacaj projekty i rób wiele innych rzeczy w tej dziwacznej grze symulacyjnej.

 • Zemsta psa
  Graj
  Zemsta psa
  Zagrano 8421 razy

  Ten pies ma dość duży problem. Jego właściciel przywiązał go do drzewa i zniknął! Czy możesz pomóc mu wymyślić, co ma zrobić dalej? Może nadszedł czas zemsty, w tej dziwacznej i zwariowanej grze online.

 • Ozzy
  Graj
  Ozzy
  Zagrano 116 razy

  Ozzy

 • Blue Lights #2
  Graj
  Blue Lights #2
  Zagrano 0 razy

  W tej nowojorskiej szkole zaczynają się dziać dziwne rzeczy. Nagle pojawił się prezydent, a głównym wejściem właśnie wpadła armia kosmitów. Dołącz do Rey i jej przyjaciół, próbujących się obronić w tej zwariowanej grze typu „wskaż i kliknij”.

 • Niebieskie światła #3
  Graj
  Niebieskie światła #3
  Zagrano 0 razy

  W tej grze typu „wskaż i kliknij” następuje ciąg dalszy przygód. Rey wraz z przyjaciółmi są uwięzieni w szkole pełnej niebezpieczeństw. Tymczasem prezydent musi dokonać trudnego wyboru po tym, jak zostaje uprowadzony przez paskudnych kosmitów. Czy pomożesz uczniom przetrwać ten przerażający dzień?

 • Lumberjack Jacques & The Ritual Of Doom
  Graj
  Lumberjack Jacques & The Ritual Of Doom
  Zagrano 28 razy

  W tę ciemną i burzliwą noc nieznajomy zawitał do chaty Jacques'a. Jest cały przerażony i zmartwiony, że zostanie złożony w ofierze! W wiosce z pewnością dzieją się dziwne rzeczy. Dołącz do odważnego drwala, gdy sprawdza sytuację w tej przygodowej grze retro pełnej akcji.

 • Szalony naukowiec
  Graj
  Szalony naukowiec
  Zagrano 146 razy

  Jest środek tygodnia, a Keithan został wezwany do laboratorium szalonego naukowca, dla którego ostatnio pracuje. Co może być tak ważne? Dołącz do niego w ten na pewno interesujący wieczór w tej grze przygodowej we wskazywanie i klikanie.

 • Przetrwanie: Zombie
  Graj
  Przetrwanie: Zombie
  Zagrano 76 razy

  Zombie zaatakowali to królestwo, a zadaniem Charliego jest znaleźć sposób na to, aby ich powstrzymać. Dołącz do młodego wojownika, gdy wyrusza na epicką misję w tej grze retro RPG. Bądź jego towarzyszem w wyprawie, gdy zbiera cenne przedmioty i broń, aby walczyć z nieumarłymi.

 • Rozśmieszaj mnie!
  Graj
  Rozśmieszaj mnie!
  Zagrano 50 razy

  Richard to jedyny błazen, którego królowa nie wrzuciła do jamy bez dna. Jeśli jej nie rozśmieszy, wkrótce dołączy do swych poprzedników. Czy zdołasz pomóc mu uniknąć tego zgubnego końca w tej grze typu najedź i kliknij?

 • Slurpy Derpy
  Graj
  Slurpy Derpy
  Zagrano 314 razy

  Po trwającej wiele wieków drzemce budzisz się i dowiadujesz, że jesteś boginią głupiej rasy Derpów. Nałóż koronę swojemu królowi i królowej i wykształć rasę Derpów, żeby mieć kim rządzić!

 • Aground
  Graj
  Aground
  Zagrano 468 razy

  Ten rozbitek znalazł się na odludnej wyspie w tej grze przygodowej utrzymanej w stylizacji retro. A co gorsza, strasznie pada. Jak uda mu się przetrwać? Oczywiście z Twoją pomocą! Dołącz do niego, gdy buduje schronienie i zbiera potrzebne zapasy aż do przybycia zespołu ratunkowego. A do tego możliwe, że nie jest też jedyną osobą na tej wyspie!

 • Sekret nekromanty
  Graj
  Sekret nekromanty
  Zagrano 584 razy

  Ta trójka przyjaciół nie obchodzi Halloween w tym roku, lecz zamiast tego zagra w tajemniczą grę wideo. Niestety w grze jest więcej trików niż wygranych. Dziwny świat wessał ich do środka i tylko ty możesz im pomóc z niego uciec w tej grze na urządzenia mobilne.

 • Stick RPG 2
  Graj
  Stick RPG 2
  Zagrano 6230 razy

  W tej grze online ludzik-patyczak zostaje katapultowany do innego wymiaru. Przyłącz się do niego, by razem z nim poznawać tajemnicze Miasto z Papieru. Czy uda ci się pomóc mu w powrocie do domu w tej niezwykłej grze typu RPG?

 • Drakula pije mleko: Czerwony tort
  Graj
  Drakula pije mleko: Czerwony tort
  Zagrano 174 razy

  Ten słynny wampir ma teraz złą passę. Strasznie się zapuścił, gdyż nie może już polować na ludzi w wiosce. Razem z tą odważną dentystką przywróć go do zdrowia w tej przezabawnej grze w metamorfozę oraz gotowanie. Przy odrobinie szczęścia dentystce uda się namówić drakulę do picia mleka, a nie ludzkiej krwi!

 • Pinstripe: Chapter 1
  Graj
  Pinstripe: Chapter 1
  Zagrano 495 razy

  Teddy ze swoją córką właśnie znaleźli się w przedziwnym miejscu. Czy to niebo... a może coś znacznie gorszego? Pomóż im, gdy wyruszają w dziwaczną podróż, w tej grze przygodowej typu „point and click”.

 • Ray Part 1
  Graj
  Ray Part 1
  Zagrano 544 razy

  Ray to dość ostry koleś, ponury i wybuchowy zabójca. Chcesz spędzić z nim trochę czasu w tej grze akcji inspirowanej serią książek Choose Your Own Adventure? Przed nim pracowity dzień, gdyż będzie musiał sprzątnąć gościa startującego do jego dziewczyny i uratować kobietę z gangu rzezimieszków.

 • Ray Part 2
  Graj
  Ray Part 2
  Zagrano 113 razy

  Ray wraca do akcji! Właściwie to próbuje zjeść burgera w swojej ulubionej restauracji fast food, ale nie ma na to czasu. Właśnie dostał kolejne zlecenie. Dołącz do niego, gdy wraca do pracy w tej grze akcji, opartej na serii książek Choose Your Own Adventure.

A było to tak…

Historia lubi się powtarzać… ale nie na Gry.pl. Tutaj każda historia stanowi oddzielną, fascynującą opowieść. Bądź jej częścią razem z bohaterami naszych gier historycznych!

Często prawdziwa lub realistyczna historia staje się podstawą fabuły. A co by się stało, gdyby tak człowiek we własnej osobie przeniósł się do gry? W Toon Escape Camp magicznym sposobem lądujesz w świecie kreskówek, co gorsza na letnim obozie. Musisz znaleźć drogę powrotną do rzeczywistości, używając w odpowiedni sposób przedmiotów i obiektów w tej grze typu „szukaj i klikaj”.

Lubisz przemierzać rozległe światy? W Kogama: Tiki Game możesz poznać kulturę Polinezji, przeżywając różne przygody wśród niesamowitych drewnianych masek podczas rozgrywki wieloosobowej z udziałem innych graczy. A jeśli masz ochotę na interakcję z różnymi postaciami, włącz Westerado i przenieś się na Dziki Zachód, szukając zemsty na bandycie, który napadł na Twoje ranczo i wymordował Ci rodzinę. Zemsta będzie słodka, ale droga do niej jest kręta.

A może szukasz miłości? Bohater Love Chase znalazł się na zakręcie życia po tym, jak stracił pracę i rzuciła go dziewczyna. Pomóż mu wyjść na prostą w tej przygodowej grze z gatunku „szukaj i klikaj”. Zacznij od nowa w zupełnie innym miejscu i znajdź nową wybrankę serca!

Ech, szkoła średnia, czas dorastania, pierwszych prawdziwych przyjaźni… a dla niektórych czas walki z wampirami. Dołącz do Atoma i Mii i rozwiąż sprawę nadnaturalnych krwiopijców grasujących w murach szkoły. Biuletyn kroniki 4 to doskonałe połączenie horroru z grafiką anime – dreszczyk gwarantowany!

Uff, trzeba uspokoić skołatane nerwy po tych strachach, a co będzie lepsze niż wyprawa na ryby? Ale kto mógł się spodziewać, że na oceanie złapie Cię taki sztorm! Fale wyrzuciły Cię na nieznany brzeg i teraz musisz jakoś wrócić do domu. Rusz głową w Ucieczce z wyspy Luna, znajdując zastosowanie dla znalezionych przedmiotów i rozwiązując wszystkie zagadki.

Straszne i śmieszne, mroczne i kolorowe, łatwe i trudne, ale zawsze wciągające – Gry Historia to po prostu epicka rozrywka!