• FNAF World
  Graj
  FNAF World
  Zagrano 407377 razy

  Dziwne rzeczy dzieją się w tym królestwie pełnym animatronicznych zwierząt. Uważaj na potwory-roboty, gdy siedzisz na samym krańcu fotela w tej grze retro online. Inspiracją dla postwania gry była popularna przerażająca gra w przetrwanie — Five Nights at Freddy’s.

 • Youtuber's Saw Game
  Graj
  Youtuber's Saw Game
  Zagrano 86670 razy

  Zabójca uprowadził najsłynniejszych celebrytów z kanału YOuTube. Tylko ty możesz go powstrzymać! Dasz radę wyśledzić zbrodniarza i wsadzić go do paki, zanim dorwie kolejną ofiarę, w tej niekończącej się grze online?

 • Living Room Escape
  Graj
  Living Room Escape
  Zagrano 71235 razy

  Jak wydostać się z tego pokoju? Wskazówki ukryte są w przeróżnych miejscach. Czy dasz sobie radę i rozwiążesz wszystkie łamigłówki w tej pasjonującej grze online: Living Room Escape?

 • Ucieczka z górskiej chaty
  Graj
  Ucieczka z górskiej chaty
  Zagrano 63243 razy

  Ta chata w majestatycznych górach wcale nie wygląda na przyjemne miejsce. To jeden z powodów, dla których musisz się stąd jak najszybciej wydostać. Zbieraj wskazówki i wyszukuj przedmioty potrzebne do ucieczki w tej grze typu „wskaż i kliknij”.

 • Ucieczka z łazienki
  Graj
  Ucieczka z łazienki
  Zagrano 55499 razy

  Zawsze miło, jak łazienka jest czysta, ale uwięzienie w takim miejscu nie sprawia żadnej przyjemności. Czy uda ci się znaleźć sposób ucieczki w tej grze online?

 • Ucieczka z zamkniętego sklepu
  Graj
  Ucieczka z zamkniętego sklepu
  Zagrano 31155 razy

  Znalazłeś się w zamkniętym sklepie. Czy możną się stąd jakoś wydostać? Szukaj ukrytych przedmiotów i wskazówek, dzięki którym rozwiążesz zagadki i uwolnisz się. Skup się, a na pewno dasz radę stąd zwiać w tej grze w ucieczkę online.

 • Container Flat Escape
  Graj
  Container Flat Escape
  Zagrano 29735 razy

  Musi być jakiś sposób, aby wydostać się z tego kontenera! Może w tych szafkach znajdują się jakieś wskazówki. Albo któraś z tajemniczych skrzyń okaże się przydatna. Jak uda ci się uciec w tej grze online?

 • Freddy's Bomb
  Graj
  Freddy's Bomb
  Zagrano 29050 razy

  Czy może być coś gorszego niż pierwszy dzień w nowej pracy w roli nocnego stróża w pizzerii pełnej zabójczych robotów? Masa rzeczy, ale ty na szczęście masz torbę pełą bomb. Sprawdź, czy dasz radę pozostać przy życiu przez tydzień, torując sobie drogę w stronę wyjścia w tej przerażającej grze online.

 • Container Flat Escape 5
  Graj
  Container Flat Escape 5
  Zagrano 27936 razy

  Znowu tkwisz w kontenerze. Czy uda ci się stąd wydostać? Przekonać się możesz tylko w jeden sposób. Odnajdź przedmioty i wskazówki, które pozwolą ci uciec w tej wciągającej grze w odkrywanie.

 • Straszna piwnica: Odcinek 1 Ucieczka
  Graj
  Straszna piwnica: Odcinek 1 Ucieczka
  Zagrano 26896 razy

  Właśnie zauważasz, że jest w strasznej i przyprawiającej o gęsią skórkę piwnicy. Czy uda Ci się z niej uwolnić, w tej fascynującej grze logicznej w ucieczkę? Odnajdź przedmioty i wskazówki, z pomocą których wydostaniesz się z tego miejsca.

 • Ucieczka z leśnej kwatery
  Graj
  Ucieczka z leśnej kwatery
  Zagrano 26480 razy

  Ten budynek w lesie jest całkiem przestronny i nieźle urządzony, ale jest tu śmiertelnie nudno. Wykombinuj drogę ucieczki z tego miejsca, aby wrócić do miasta, w tej grze online.

 • Desert Camp Escape
  Graj
  Desert Camp Escape
  Zagrano 24211 razy

  Czy istnieje jakiś sposób ucieczki z tego niebezpiecznego ośrodka na pustyni? Przekonaj się! Zbieraj potrzebne przedmioty i poszukaj wyjścia w tej grze online.

 • Container Flat Escape 4
  Graj
  Container Flat Escape 4
  Zagrano 22917 razy

  Znowu znajdujesz się w kontenerze. Jak myślisz, czy uda ci się znaleźć drogę ucieczki w tej wciągającej grze w odkrywanie?

 • Container Flat Escape 2
  Graj
  Container Flat Escape 2
  Zagrano 22213 razy

  Przygód ciąg dalszy w tej grze online. Czy potrafisz się wydostać z tego dziwnego szeregu kontenerów? Musisz znaleźć potrzebne przedmioty, które umożliwią ci ucieczkę.

 • Container Flat Escape 6
  Graj
  Container Flat Escape 6
  Zagrano 22111 razy

  Jak można uciec z kontenera? To może być najtrudniejsza rzecz do wykonania. Spróbuj i przekonaj się, czy dasz radę się wydostać w tej grze w odkrywanie.

 • Ucieczka z ceglanego pomieszczenia
  Graj
  Ucieczka z ceglanego pomieszczenia
  Zagrano 20543 razy

  Obudziłeś się w dziwnym pomieszczeniu ze ścianami z cegieł. Nie masz pojęcia, jak się tu znalazłeś. Spróbuj zebrać przedmioty, dzięki którym uda ci się uciec, w tej tajemniczej grze typu „wskaż i kliknij”.

 • Ucieczka z domku dla lalek
  Graj
  Ucieczka z domku dla lalek
  Zagrano 20542 razy

  Znajdujesz się wewnątrz domku dla lalek i nie możesz się stąd wydostać. Ale musi istnieć jakaś droga ucieczki! Czy potrafisz ją odnaleźć w tej grze online?

 • Brick Building Escape
  Graj
  Brick Building Escape
  Zagrano 19655 razy

  Znajdujesz się w tajemniczym budynku. Wymknij się z tego pomieszczenia i sprawdź, czy uda ci się znaleźć drogę ucieczki w tej grze online. Możesz zacząć od otworzenia szafki zablokowanej szyfrem.

 • Ucieczka z hangaru wojskowego
  Graj
  Ucieczka z hangaru wojskowego
  Zagrano 18559 razy

  Czy jest jakiś sposób ucieczki z tego hangaru wojskowego? Wyszukaj pomocne przedmioty i spróbuj znaleźć wyjście w tej skomplikowanej grze online.

 • Ucieczka z fortu: Część 1
  Graj
  Ucieczka z fortu: Część 1
  Zagrano 17217 razy

  W tym forcie rozegrała się przerażająca bitwa. Już dobiegła końca i być może tylko Ty przeżyłeś. Czy znajdziesz drogę ucieczki w tej wymagającej grze przygodowej we wskazywanie i klikanie?

 • Ucieczka z niebieskiego magazynu: Odc. 2
  Graj
  Ucieczka z niebieskiego magazynu: Odc. 2
  Zagrano 16401 razy

  Przygoda trwa w tej grze typu „point and click”. Trafiasz do przerażającego magazynu. Czy uda Ci się odnaleźć drogę ucieczki? Znajdź wskazówki i narzędzia, dzięki którym stąd zwiejesz.

 • Vortex Point 8
  Graj
  Vortex Point 8
  Zagrano 15961 razy

  W tej niezwykłej społeczności dzieją się dziwne rzeczy. Właśnie dzwonił burmistrz, który ma już dosyć tych wszystkich dziwacznych zbrodni, mających miejsce w Rock — starej latarni położonej na obrzeżach miasteczka. Czy winnym tych zbrodni jest duch ekscentrycznego byłego mieszkańca? Przeprowadź śledztwo, w którym namierzysz zabójcę w tej tajemniczej grze typu point-and-click.

 • Container Flat Escape 3
  Graj
  Container Flat Escape 3
  Zagrano 15868 razy

  Przygód ciąg dalszy. Czy uda ci się odnaleźć drogę ucieczki ze wszystkich tych kontenerów? Zbieraj przedmioty i wskazówki, które umożliwią ci wydostanie się z pułapki w tej grze w odkrywanie.

 • FNAF: Afton's Nightmare
  Graj
  FNAF: Afton's Nightmare
  Zagrano 15183 razy

  Ciąg dalszy koszmaru w tej przerażającej grze, dla której inspiracją stał się świat Five Nights at Freddy’s. W tej słynnej pizzerii rozgrywa się istne szaleństwo. Czy zdołasz przetrwać cały tydzień, gdy roboty sieją znów zniszczenie? Musisz sobie też poradzić z niedziałającymi lampkami!

 • Ucieczka ze starodawnej wioski: Odc. 2
  Graj
  Ucieczka ze starodawnej wioski: Odc. 2
  Zagrano 13462 razy

  W tej dziwnej wiosce przygoda nadal trwa. Jesteś uwięziony w zamkniętym domku. Czy można stąd uciec? Możliwe. Spróbuj znaleźć wszystkie niezbędne wskazówki i przedmioty w tej grze w ukryte przedmioty.

 • Ucieczka z niebieskiego magazynu: Odc. 1
  Graj
  Ucieczka z niebieskiego magazynu: Odc. 1
  Zagrano 13140 razy

  Właśnie znalazłeś się w tajemniczym magazynie z niebieskimi ścianami. Czy zdołasz znaleźć drogę ucieczki? Zbierz wskazówki i przedmioty, dzięki którym uda Ci się zwiać, w tej grze w ukryte przedmioty.

 • Arcuz
  Graj
  Arcuz
  Zagrano 12796 razy

  Wzywam wszystkich młodych poszukiwaczy przygód: kto ocali napadnięte przez potwory Arcuz??

 • Ucieczka ze starodawnej wioski: Odc. 1
  Graj
  Ucieczka ze starodawnej wioski: Odc. 1
  Zagrano 12367 razy

  Witaj w dziwnej wiosce przypominającej miejsce z odległej epoki. Czy dasz radę stąd uciec? Zbieraj przedmioty i rozwiązuj zagadki, dzięki którym uda Ci się zwiać stąd w jednym kawałku, w tej grze w ukryte przedmioty.

 • Sort the Court!
  Graj
  Sort the Court!
  Zagrano 12005 razy

  Władanie królestwem, to nie byle gratka, zwłaszcza w tym zwariowanym miejscu! Przejmij panowanie nad tronem i podejmuj decyzje, które pomogą mu prosperować lub lec w gruzach. Radź się najdziwniejszych mieszkańców, wynajmuj szpiegów, opłacaj projekty i rób wiele innych rzeczy w tej dziwacznej grze symulacyjnej.

 • Alice is Dead 1
  Graj
  Alice is Dead 1
  Zagrano 9806 razy

  Alicja nagle zjawiła się w krainie czarów, gdzie ciągle napotyka na dziwne stworzenia. Czy uda się jej bezpiecznie wrócić do domu? Zagraj w tę niezwykle intrygującą i nieco przerażającą grę!

 • Rodzinna niedziela
  Graj
  Rodzinna niedziela
  Zagrano 9604 razy

  Ta rodzina próbuje spędzić miłe popołudnie, ale wszystko idzie nie tak. Może to ty pomożesz im uratować sytuację w tej grze typu "wskaż i kliknij"?

 • Złodziej umysłów
  Graj
  Złodziej umysłów
  Zagrano 9352 razy

  W tym laboratorium mieszczą się mózgi najmądrzejszych naukowców i przywódców świata. Niestety ktoś je kradnie! Może to dr Cloven jest winny? Twoim zadaniem jest rozwiązać tę zagadkę w tej grze przygodowej typu point-and-click. Zbieraj wskazówki i dowody, aby przygwoździć sprawcę tych dziwacznych przestępstw.

 • Zemsta psa
  Graj
  Zemsta psa
  Zagrano 8146 razy

  Ten pies ma dość duży problem. Jego właściciel przywiązał go do drzewa i zniknął! Czy możesz pomóc mu wymyślić, co ma zrobić dalej? Może nadszedł czas zemsty, w tej dziwacznej i zwariowanej grze online.

 • Pierre Hotel
  Graj
  Pierre Hotel
  Zagrano 6958 razy

  Przygotuj się na przerażająco fajną grę przygodową, Pierre Hotel. Eksploruj ten nawiedziony hotel i przeżyj spotkania z makabrycznymi stworzeniami, podczas poszukiwania drogi wyjścia.

 • Sift Heads: World 5
  Graj
  Sift Heads: World 5
  Zagrano 6802 razy

  Myśleli, że ta praca będzie należeć do najłatwiejszych w ich karierze. Byli jednak w błędzie. W tej grze akcji przyłącz się do grupy Sift Heads, która w walce próbuje wydostać się z dżungli pełnej najemników.

 • Carlos i Mordercza Farma
  Graj
  Carlos i Mordercza Farma
  Zagrano 6353 razy

  Detektyw Carlos zażywał relaksującego spaceru po okolicy, gdy usłyszał krzyki dobiegające z pobliskiej farmy. Dokonano tam morderstwa, a teraz on próbuje znaleźć sprawcę. Możesz pomóc mu rozwiązać tę zagadkę w tej grze typu point-and-click?

A było to tak…

Historia lubi się powtarzać… ale nie na Gry.pl. Tutaj każda historia stanowi oddzielną, fascynującą opowieść. Bądź jej częścią razem z bohaterami naszych gier historycznych!

Często prawdziwa lub realistyczna historia staje się podstawą fabuły. A co by się stało, gdyby tak człowiek we własnej osobie przeniósł się do gry? W Toon Escape Camp magicznym sposobem lądujesz w świecie kreskówek, co gorsza na letnim obozie. Musisz znaleźć drogę powrotną do rzeczywistości, używając w odpowiedni sposób przedmiotów i obiektów w tej grze typu „szukaj i klikaj”.

Lubisz przemierzać rozległe światy? W Kogama: Tiki Game możesz poznać kulturę Polinezji, przeżywając różne przygody wśród niesamowitych drewnianych masek podczas rozgrywki wieloosobowej z udziałem innych graczy. A jeśli masz ochotę na interakcję z różnymi postaciami, włącz Westerado i przenieś się na Dziki Zachód, szukając zemsty na bandycie, który napadł na Twoje ranczo i wymordował Ci rodzinę. Zemsta będzie słodka, ale droga do niej jest kręta.

A może szukasz miłości? Bohater Love Chase znalazł się na zakręcie życia po tym, jak stracił pracę i rzuciła go dziewczyna. Pomóż mu wyjść na prostą w tej przygodowej grze z gatunku „szukaj i klikaj”. Zacznij od nowa w zupełnie innym miejscu i znajdź nową wybrankę serca!

Ech, szkoła średnia, czas dorastania, pierwszych prawdziwych przyjaźni… a dla niektórych czas walki z wampirami. Dołącz do Atoma i Mii i rozwiąż sprawę nadnaturalnych krwiopijców grasujących w murach szkoły. Biuletyn kroniki 4 to doskonałe połączenie horroru z grafiką anime – dreszczyk gwarantowany!

Uff, trzeba uspokoić skołatane nerwy po tych strachach, a co będzie lepsze niż wyprawa na ryby? Ale kto mógł się spodziewać, że na oceanie złapie Cię taki sztorm! Fale wyrzuciły Cię na nieznany brzeg i teraz musisz jakoś wrócić do domu. Rusz głową w Ucieczce z wyspy Luna, znajdując zastosowanie dla znalezionych przedmiotów i rozwiązując wszystkie zagadki.

Straszne i śmieszne, mroczne i kolorowe, łatwe i trudne, ale zawsze wciągające – Gry Historia to po prostu epicka rozrywka!