Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Delicious - Emily's New Beginning

Delicious: Emily’s New Beginning to nowa, wspaniała przygoda z serii Delicious. Paige jest odrobinę starsza, więc Emily pragnie wrócić do pracy w restauracji. Pilnowanie małej Paige i serwowanie posiłków wszystkim klientom nie będzie jednak łatwe…

Jak grać w Delicious: Emily’s New Beginning?

W tej grze o zarządzaniu czasem pomożesz Emily z restauracją i opieką nad Paige, podczas nieobecności zajętego pracą Patricka. Przyjmuj zamówienia klientów i zbieraj odpowiednie zamówienia z kuchni. Serwuj posiłki klientom, utrzymuj czystość stołów i upewnij się, że Paige nie ucieknie z kojca.

Musisz żonglować wieloma zadaniami jednocześnie. Musisz ponadto urozmaicić menu Emily, by móc konkurować z nową, wykwintną restauracją po drugiej stronie ulicy. Obsługuj klientów najszybciej jak możesz, by zdobyć jak najwięcej napiwków. Po dostarczeniu zamówionych potraw, nie zapomnij o zrealizowaniu zapłaty klientów przy kasie.

Jak przygotowywać specjalne dania w Delicious: Emily’s New Beginning?

Kilka pozycji z menu wymaga odrobinę więcej pracy i ostrożności podczas przygotowywania – na przykład hamburgery, szarlotki i lody. Oto, jak możesz je przygotować:

Jak przygotować hamburgery w Delicious: Emily’s New Beginning?

Aby przygotować hamburgery, musisz dotknąć składniki w odpowiedniej kolejności. Zacznij od dolnej połowy bułki, przejdź do mięsa, potem sera, a na koniec górnej połowy bułki. Dotykaj szybko składniki – inaczej Emily się rozproszy i będzie musiała zacząć od początku. Sprawdź każde zamówienie – niektórzy klienci nie chcą sera!

Jak przygotować szarlotki w Delicious: Emily’s New Beginning?

Dotknij ciasta, a potem jabłka. Szarlotka automatycznie trafi do pieca. Kiedy będzie gotowa, piec się otworzy. Jak najszybciej wyjmij ją z pieca – inaczej się przypali i trzeba będzie zacząć od nowa!

Jak przygotować lody w Delicious: Emily’s New Beginning?

Dotknij maszynę do lodów, aby ją włączyć. Zabierz lody z maszyny, kiedy będą gotowe. W przeciwnym razie, maszyna będzie dalej robiła lody, co doprowadzi do bałaganu!

Sterowanie

  • Dotykaj przedmioty, by je zebrać, oraz klientów, by donieść im zamówienia
  • Dotykaj kasy, by odebrać zapłatę
  • Dotykaj Paige, by ją podnieść i odnieść do kojca

Podobne gry

Jeśli spodobała ci się ta gra, nie przegap jej kolejnej części, Delicious: Emily’s Home Sweet Home.

Jeśli szukasz więcej gier o gotowaniu i cateringu z fabułą pełną dramatyzmu i przygód, sprawdź Virtual Families Cook Off lub wypróbuj grę typu „dopasuj 3 elementy” Cook & Match: Sara’s Adventure.

Kto stworzył Delicious: Emily’s New Beginning?

Delicious: Emily’s New Beginning to tytuł studia Gamehouse.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!