Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.
Dodaj do swoich ulubionych
Zaloguj się z DOŁĄCZ ZA DARMO Musisz się zalogować, aby dodać tę grę do swoich ulubionych.
Opis
Tryb Kinowy
Tryb Kinowy
Pełny ekran

Delicious - Emily's New Beginning

Delicious: Emily’s New Beginning to nowa, wspaniała przygoda z serii Delicious. Paige jest odrobinę starsza, więc Emily pragnie wrócić do pracy w restauracji. Pilnowanie małej Paige i serwowanie posiłków wszystkim klientom nie będzie jednak łatwe…

Jak grać w Delicious: Emily’s New Beginning?

W tej grze o zarządzaniu czasem pomożesz Emily z restauracją i opieką nad Paige, podczas nieobecności zajętego pracą Patricka. Przyjmuj zamówienia klientów i zbieraj odpowiednie zamówienia z kuchni. Serwuj posiłki klientom, utrzymuj czystość stołów i upewnij się, że Paige nie ucieknie z kojca.

Musisz żonglować wieloma zadaniami jednocześnie. Musisz ponadto urozmaicić menu Emily, by móc konkurować z nową, wykwintną restauracją po drugiej stronie ulicy. Obsługuj klientów najszybciej jak możesz, by zdobyć jak najwięcej napiwków. Po dostarczeniu zamówionych potraw, nie zapomnij o zrealizowaniu zapłaty klientów przy kasie.

Jak przygotowywać specjalne dania w Delicious: Emily’s New Beginning?

Kilka pozycji z menu wymaga odrobinę więcej pracy i ostrożności podczas przygotowywania – na przykład hamburgery, szarlotki i lody. Oto, jak możesz je przygotować:

Jak przygotować hamburgery w Delicious: Emily’s New Beginning?

Aby przygotować hamburgery, musisz dotknąć składniki w odpowiedniej kolejności. Zacznij od dolnej połowy bułki, przejdź do mięsa, potem sera, a na koniec górnej połowy bułki. Dotykaj szybko składniki – inaczej Emily się rozproszy i będzie musiała zacząć od początku. Sprawdź każde zamówienie – niektórzy klienci nie chcą sera!

Jak przygotować szarlotki w Delicious: Emily’s New Beginning?

Dotknij ciasta, a potem jabłka. Szarlotka automatycznie trafi do pieca. Kiedy będzie gotowa, piec się otworzy. Jak najszybciej wyjmij ją z pieca – inaczej się przypali i trzeba będzie zacząć od nowa!

Jak przygotować lody w Delicious: Emily’s New Beginning?

Dotknij maszynę do lodów, aby ją włączyć. Zabierz lody z maszyny, kiedy będą gotowe. W przeciwnym razie, maszyna będzie dalej robiła lody, co doprowadzi do bałaganu!

Sterowanie

  • Dotykaj przedmioty, by je zebrać, oraz klientów, by donieść im zamówienia
  • Dotykaj kasy, by odebrać zapłatę
  • Dotykaj Paige, by ją podnieść i odnieść do kojca

Podobne gry

Jeśli spodobała ci się ta gra, nie przegap jej kolejnej części, Delicious: Emily’s Home Sweet Home.

Jeśli szukasz więcej gier o gotowaniu i cateringu z fabułą pełną dramatyzmu i przygód, sprawdź Virtual Families Cook Off lub wypróbuj grę typu „dopasuj 3 elementy” Cook & Match: Sara’s Adventure.

Kto stworzył Delicious: Emily’s New Beginning?

Delicious: Emily’s New Beginning to tytuł studia Gamehouse.