Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.
Dodaj do swoich ulubionych
Zaloguj się z DOŁĄCZ ZA DARMO Musisz się zalogować, aby dodać tę grę do swoich ulubionych.
Opis
Tryb Kinowy
Tryb Kinowy
Pełny ekran

Farm Match Seasons 2

Farm Match Seasons 2 to gra logiczna w dopasowywanie elementów z piękną grafiką i rolniczym motywem. Ułóż w rzędzie co najmniej trzy takie same kafelki, aby zbierać owoce i inne zbiory, usuwać żwir i nie tylko!

Jak grać w Farm Match Seasons 2?

U góry ekranu zobaczysz panel pokazujący przedmioty, które musisz zebrać na każdym poziomie oraz liczbę pozostałych tur do wykonania tego zadania. Zbieraj lub usuwaj przedmioty, ustawiając obok siebie co najmniej trzy takie same kafelki w pionie lub poziomie.

Możesz zamieniać sąsiadujące kafelki miejscami, o ile zamiana zakończy się prawidłowym dopasowaniem. Stuknij kafelek i przeciągnij go w górę, w dół lub na bok.

Możesz także tworzyć bomby liniowe lub kolorowe, dopasowując cztery lub pięć takich samych kafelków. Bomby można również łączyć, tworząc jeszcze większe eksplozje. Ruchy pozostałe po osiągnięciu celów poziomu zostaną zamienione w bomby, dające finalną kaskadę dodatkowych punktów!

Zagraj w więcej darmowych gier online podobnych do Farm Match Seasons 2

Jeśli lubisz tę grę, zerknij na naszą stronę z grami studia Softgames, gdzie znajdziesz o wiele więcej gier logicznych autorstwa tego kreatywnego studia – na przykład grę o porządkowaniu kart pod tytułem Solitaire Story Tripeaks 4.

Na naszej stronie możesz także zagrać w pierwszą część Farm Match Seasons.

Kto stworzył grę Farm Match Seasons 2?

Farm Match Seasons 2 to tytuł studia Softgames. 

Kiedy po raz pierwszy wydano grę Farm Match Seasons 2?

Ta gra miała swoją premierę 6 maja 2024 roku.