Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.
Dodaj do swoich ulubionych
Zaloguj się z DOŁĄCZ ZA DARMO Musisz się zalogować, aby dodać tę grę do swoich ulubionych.
Opis
Tryb Kinowy
Tryb Kinowy
Pełny ekran

Farm Match Seasons

Farm Match Seasons to zupełnie nowa gra typu „dopasuj 3 elementy” autorstwa specjalizującego się grach logicznych studia Softgames. Rozwiązuj płynnie zaprojektowane łamigłówki polegające na dopasowywaniu płytek, aby posuwać się naprzód krętą ścieżką przez gospodarstwo.

Jak grać w Farm Match Seasons?

Celem jest ułożenie 3 lub więcej takich samych ikon. W ten sposób możesz zbierać przedmioty i wykonywać zadania na farmie. Możesz przesuwać przedmioty po planszy, zamieniając miejscami dwa sąsiadujące ze sobą pola. Każdy ruch musi zakończyć się dopasowaniem, w przeciwnym razie ikony powrócą do swoich pierwotnych pozycji na planszy.

Na początku każdego poziomu spójrz na panel po lewej stronie planszy. Tutaj możesz zobaczyć, jakie przedmioty musisz zebrać i ile ruchów pozostało ci do ukończenia tego celu. Cele poziomów obejmują takie zadania, jak usuwanie kamieni i żwiru z ogrodów, zbieranie zagubionych podków oraz zbiór owoców i kwiatów.

Wskazówki pozwalające uzyskać lepszy wynik w grze Farm Match Seasons

Odblokowuj dopalacze i zdobywaj bomby, tworząc większe łańcuchy czterech lub pięciu pasujących ikon. Możesz także połączyć dwie sąsiadujące bomby, aby stworzyć potężniejsze wybuchy.

Postaraj się ukończyć każdy poziom z zapasem ruchów. Pozostałe ruchy zostaną przekształcone w bomby na końcu każdego etapu, powodując końcową kaskadę, która przyniesie ci wiele dodatkowych punktów.

Sterowanie grą

  • Dotykaj i przeciągaj ikony kursorem, aby zamieniać je miejscami
  • Przesuwaj płytki palcem na urządzeniach z ekranem dotykowym

Kto stworzył Farm Match Seasons?

Farm Match Seasons to gra studia Softgames.

Inne tytuły tego studia to popularne gry Solitaire Farm Seasons i Garden Tales. Pełną kolekcję tytułów tego studia można znaleźć na naszej stronie w katalogu Softgames.

Kiedy po raz pierwszy wydano Farm Match Seasons?

Ta gra została wydana 24 lipca 2023 roku.