Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Flip Out

Poćwicz swoją pamięć podczas gry w Flip Out. Czy uda ci się zostać mistrzem w tej rzucającej wyzwanie grze online?

W tej grze logicznej musisz ruszać się szybko. Na każdym poziomie czeka na ciebie seria kart. Odwróć je, aby zobaczyć obrazki po drugiej stronie. Czy będziesz w stanie dopasować je do innych kart na planszy z tym samym obrazkiem? Może się również okazać, że konieczne będzie połączenie kilku z nich z innymi kartami z przedmiotami, które są jedynie podobne lub powiązane.

Jak grać w Flip Out?

Staraj się zachować spokój podczas gry w tą grę pamięciową. Dopasuj do siebie identyczne lub podobne karty, aby usunąć je z planszy. Na przykład konieczne może być dopasowanie karty z piłką do koszykówki do karty z obręczą. Jeśli szybko połączysz karty, zdobędziesz także niesamowite bonusy za punkty.

Sterowanie

  • Klikaj na karty LEWYM PRZYCISKIEM MYSZY, by je dopasowywać i usuwać z planszy.

Podobne gry

Oto kilka innych świetnych gier, które musisz wypróbować! 

  1. Kitten Match
  2. Find the Pair: Cartoon
  3. Bubble Shooter Classic
  4. Pull Mermaid Out

Kto stworzył Flip Out?

Flip Out to gra studia Arkadium.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!