Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Game of Thrones: Winter is Coming

Przygotuj się do bitwy w Game of Thrones: Winter is Coming. Poznaj ogromny świat Westeros w trzech wymiarach w tej epickiej grze MMO opartej na przebojowej serii! 

Zbierz szybko jak najwięcej sojuszników, ponieważ lada chwila może okazać się, że czeka Cię ciężka walka z rywalami. Może także dojść do starcia z hordą Białych Wędrowców w dowolnym miejscu, od bram Winterfell po centrum Królewskiej Przystani! Nie okazuj wrogom litości, budując potężny zamek, stopniowo doskonaląc swoje umiejętności i gromadząc armię zdolną zasiać strach w ich sercach.

Wciel się w rolę jednej z wielu ulubionych postaci z Gry o Tron, niezwykle popularnego serialu HBO z ubiegłej dekady, który wciąż urzeka publiczność na całym świecie. Zmierz się z co najmniej kilkoma oddanymi fanami serialu w bitwach w czasie rzeczywistym, które czekają na Ciebie w tej wieloosobowej symulacji. Zawieraj silne sojusze lub tocz z nimi wojnę, próbując przejąć tron!

Jak grać w Game of Thrones: Winter is Coming?

Jak długo zdołasz przetrwać w Westeros w tej pełnej akcji grze strategicznej? Żołnierze będą liczyć na Twoje przywództwo, gdy stawicie czoła siłom zła lub tym kontrolowanym przez innych graczy z całego świata!

Sterowanie

  • Klikaj LEWYM PRZYCISKIEM MYSZY, aby wysyłać jednostki do bitwy, dokonywać strategicznych wyborów i nie tylko.

Podobne gry

Możesz zabłysnąć umiejętnościami dowodzenia, prowadząc siły do walki także w tych wspaniałych grach online. 

  1. Elvenar
  2. Lords of The Arena
  3. Witch Killer
  4. Sniper Reloaded
  5. Assassin's Creed: FreeRunners

Kto stworzył grę Game of Thrones: Winter is Coming?

Gra Game of Thrones: Winter is Coming została stworzona przez Yoozoo Games and BigPoint.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!