Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Jump Bunny Jump

Połącz siły z naprawdę wystrzałowym króliczkiem w Jump Bunny Jump. Ile monet uda mu się zebrać z twoją pomocą w tej uroczej grze akcji?

Załadował się do katapulty i czeka, aż pociągniesz za spust w tej grze o skakaniu. Pomóż mu zebrać nie tylko monety, ale także dużą ilość pomocnych przedmiotów, które zapewnią mu kilka potrzebnych wzmocnień. Jak długo będziesz w stanie utrzymać go w powietrzu, gdy będzie odbijał się od trampolin, gałęzi drzew i innych rzeczy?

Jak grać w Jump Bunny Jump?

Dołącz do króliczka, który naprawdę uwielbia się odbijać w tej grze dla dzieci. Twoim celem jest sprawienie by latał tak długo, jak to tylko możliwe, i w tym czasie zbierał monety i wiele innych pożytecznych przedmiotów, takich jak rakiety i okulary ochronne.

Sterowanie

  • SPACJA – wystrzel króliczka.
  • Steruj nim przy użyciu STRZAŁEK W LEWO I W PRAWO.

Podobne gry

Spróbuj swoich sił w tych zabawnych i pełnych wyzwań grach sieciowych!

  1. Hello Kitty and Friends Jumper
  2. Kawaii Jump
  3. My Dolphin Show 9
  4. Adam and Eve: Crossy River

Kto stworzył Jump Bunny Jump?

Jump Bunny Jump to tytuł stworzony przez Inlogic Software.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!