Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Maze and Tourist

Odkrywaj kraje Afryki w grze Maze and Tourist! Czy będziesz w stanie znaleźć wszystkie wyjścia w tej labiryntowej grze online?

W tej grze logicznej zaczniesz od podróży po Egipcie. Pomóż turyście przejść przez labirynty, które czekają na niego nie tylko tam, ale też w innych krajach i dotrzyj do ich najsłynniejszych atrakcji turystycznych. Dowiesz się kilku interesujących faktów na temat każdego miejsca podczas jego epickiej wędrówki po kontynencie.

Jak grać w Maze and Tourist?

Maze and Tourist to zabawna i edukacyjna gra przygodowa. Towarzysz turyście w podróży przez labirynt w każdym z krajów, które odwiedzi, i zwiedź z nim całą Afrykę.

Sterowanie

  • Używaj STRZAŁEK, aby przeprowadzić turystę przez każdy z labiryntów.

Podobne gry

Oto kilka innych emocjonujących gier, które musisz wypróbować! 

  1. Aztec Adventure
  2. Maze Monster
  3. Trivia Quiz
  4. Save the Girl

Kto stworzył Maze and Tourist?

Maze and Tourist to gra stworzona przez Digi Smile Limited.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!