Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Merge Cakes

W grze Merge Cakes trzeba dopasować całą górę słodyczy! Zobacz, co się stanie, gdy połączysz ze sobą wszystkie te pyszne desery!

Ta gra z dopasowywaniem elementów to całe mnóstwo wspaniałych wypieków z Europy i nie tylko. Do zabawy użyjesz różnych ciasteczek, od hiszpańskich panellets po włoskie cannoli i nie tylko! Staraj się łączyć identyczne tak długo, jak się da, próbując przy tym wykonać cele każdego poziomu. Możesz też zdobyć monety, za które można kupić fajne rzeczy w sklepie.

Jak grać w Merge Cakes?

W Merge Cakes musisz postarać się łączyć ciastka tak długo, jak się da. Jeśli szybko zadziałasz, zostaną Ci miejsca na dodatkowe desery. Im dłużej grasz, tym więcej zdobędziesz monet do wykorzystania w sklepie.

Sterowanie

  • KLIKNIJ LEWYM PRZYCISKIEM MYSZY I PRZECIĄGNIJ KURSOR, aby połączyć dwa takie same ciastka.
  • Puść przycisk, by je złączyć.

Podobne gry

Chcesz zagrać w inne gry o jedzeniu? Jeśli tak, te tytuły na pewno przypadną Ci do gustu!

  1. 2048: Cupcake
  2. Donuts Match
  3. Cake Design

Kto stworzył grę Merge Cakes?

Merge Cakes to gra studia RavalMatic.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!