Gry Clicker

 • Wheely 7: Detective
  Graj
  Wheely 7: Detective
  Zagrano 507205 razy

  Powraca Wheely, twój ulubiony samochodzik z kreskówki. Przeżyjcie razem nowe niesamowite przygody!

 • Auteczko 3
  Graj
  Auteczko 3
  Zagrano 390882 razy

  Rozwiąż zagadki w czasie tych samochodowych przygód, by zdobyć serce swojej wymarzonej Pani Auteczko!

 • 3 Pandas in Fantasy
  Graj
  3 Pandas in Fantasy
  Zagrano 248909 razy

  Te 3 pandy chcą przeżyć wspaniałą przygodę w świecie fantasy. Rozwiązuj zadania na danym poziomie, odblokowuj tajemnice i spróbuj pomóc pandom wyjść cało z tego świata pełnego tajemnic i zabawy.

 • Magiczne klawisze pianina
  Graj
  Magiczne klawisze pianina
  Zagrano 234799 razy

  Czy potrafisz nadążyć za tymi klawiszami? Naprawdę musisz działać szybko w tej przyspieszonej grze muzycznej. Jeśli pominiesz chociaż jeden ruch, skończy się to tragicznie!

 • Grow RPG
  Graj
  Grow RPG
  Zagrano 179151 razy

  Wybierz panele w określonej kolejności tak, aby rosły i wzajemnie wpływały na siebie.

 • Pies palladyn
  Graj
  Pies palladyn
  Zagrano 164302 razy

  Tylko jeden dzielny pies beagle stoi pomiędzy krainą Criterrland a siłami ciemności...

 • Elite Mahjong
  Graj
  Elite Mahjong
  Zagrano 144685 razy

  Usuń z planszy wszystkie elementy klikając na pary identycznych klocków.

 • Fidget Spinner Extreme
  Graj
  Fidget Spinner Extreme
  Zagrano 138287 razy

  This amazing spinning game is based on the real life Fidget Spinner gadget. Beat your own high score by spinning faster and faster! Warm your spinning fingers as you will need to spin to win!

 • Zombidle
  Graj
  Zombidle
  Zagrano 137741 razy

  Niech nic cię nie powstrzyma przed rozbudową swojej armii nieumarłych w tej wesołej, ale wymagającej grze online. Zbieraj czaszki, aby ulepszać swojego nekromantę i zombie!

 • Easy Joe World
  Graj
  Easy Joe World
  Zagrano 133560 razy

  Easy Joe, uroczy mały królik, chce wrócić do przyjaciół, ale najpierw musi pokonać pułapki i rozwiązać zagadki. Pomóż mu znaleźć drogę do wyjścia w tej niesamowicie zabawnej łamigłówce internetowej!

 • Ong's Sisters Kitchen
  Graj
  Ong's Sisters Kitchen
  Zagrano 125793 razy

  Przygotuj lody, kiełbaski, ciastka i pączki klikając na maszyny w odpowiedniej kolejności.

 • Mała farma - kliker
  Graj
  Mała farma - kliker
  Zagrano 123046 razy

  Ta dziewczyna odziedziczyła gospodarstwo rolne po swoim dziadku. Teraz razem z przyjaciółmi będą tam uprawiać zboża i hodować zwierzęta. Przyłącz się do nich w tej sympatycznej grze w gospodarstwo rolne.

 • Milioner
  Graj
  Milioner
  Zagrano 104198 razy

  Czy chcesz zostać milionerem? Jeżeli masz wszystkie niezbędne atuty, to rozkręć własny biznes. Zacznij obracać dużą gotówką, analizując przy tym zagrożenia i ryzyko oraz potencjalne zyski.

 • Kupkowe klikanie
  Graj
  Kupkowe klikanie
  Zagrano 90069 razy

  Zapomnij o klikaniu ciasteczek! Klikaj kupki i przekonaj się, ile kupek możesz zdobyć! Wydaj trochę punktów na usprawnienie automatycznego klikania.

 • Cosmos Quest
  Graj
  Cosmos Quest
  Zagrano 74551 razy

  Ta planeta wygląda, jakby nadal tkwiła w epoce kamienia łupanego. Czy jesteś gotowy pomóc jej się rozwinąć? Używaj z głową jej zasobów naturalnych, gdy tworzysz cywilizację, która przetrwa próbę czasu w tej wyjątkowej grze symulacyjnej?

 • Doge Miner 2
  Graj
  Doge Miner 2
  Zagrano 63611 razy
 • Neonowe kombinacje
  Graj
  Neonowe kombinacje
  Zagrano 53683 razy

  Jak długo dasz radę uchronić tę świetlistą kulę przed zderzeniem z neonową barierką? Ta intensywna gra zręcznościowa stanowi wyzwanie, które może cię wciągnąć na długie godziny. Utrzymuj się w ruchu jak najdłużej potrafisz i zręcznie lawiruj przez wirujące obiekty.

 • Gun Dudes
  Graj
  Gun Dudes
  Zagrano 49173 razy

  W tej futurystycznej grze akcji armia robotów próbuje zniszczyć metropolię. A co stoi im na przeszkodzie? Dwóch kolesi i ich odjazdowy skład broni. Dołącz do nich, gdy walczą ze strasznie złymi botami, a między walkami zarabiaj gotówkę, którą mogą użyć do kupienia jeszcze lepszych broni.

 • Twój szef kontra supermoce
  Graj
  Twój szef kontra supermoce
  Zagrano 45136 razy

  Twój szef właśnie dołożył ci jeszcze więcej obowiązków. Czy wolisz poszatkować go pazurami jak Wilkołak czy podziurawić kawałkiem lodu niczym wojownik z Mortal Kombat? W tej grze internetowej możesz zrobić jedno i drugie.

 • Immense Army
  Graj
  Immense Army
  Zagrano 44962 razy
 • Gniew Dzidzilli
  Graj
  Gniew Dzidzilli
  Zagrano 43459 razy

  Ta mała jaszczura ma wielką ochotę na demolkę. Nie może się doczekać, kiedy zacznie siać zniszczenie!

 • Tube Clicker
  Graj
  Tube Clicker
  Zagrano 41166 razy

  Czy uda Ci się podbić Internet i zostać słynną celebrytką w sieci? Przekonaj się, czy dasz radę zarobić na wrzucaniu filmów i używaniu fajnych aplikacji w tej grze symulacyjnej.

 • Kreatywna zabójcza komnata 2
  Graj
  Kreatywna zabójcza komnata 2
  Zagrano 40917 razy

  Wykaż się kreatywnością w niesamowitej, mrożącej krew w żyłach zabójczej komnacie! Zniszcz patyczaki w tej kontynuacji rozrywkowej gry typu wskaż i kliknij, w której głównym celem jest dobra zabawa!

 • Kliknij potwora
  Graj
  Kliknij potwora
  Zagrano 36603 razy

  Te paskudne potwory nie mają zamiaru się stąd wynieść... Chyba że porządnie je klikniesz!

 • Puppet Killer
  Graj
  Puppet Killer
  Zagrano 31095 razy

  Czy tę kukiełkę można zabić? Czas się przekonać w tej całkiem zwariowanej grze akcji. Rzucaj w nią sztyletami, dostając w zamian monety, za które możesz kupić bardziej potężną broń. Może karabin maszynowy okaże się przydatny, a może trzeba będzie kupić czołg, żeby w końcu załatwić temat!

 • Hero Simulator: Idle Adventure
  Graj
  Hero Simulator: Idle Adventure
  Zagrano 28641 razy

  Ustaw tego rycerza na drodze, by wypełniał swoje misje i walczył z potworami, a ty zajmuj się własnymi sprawami z dala od komputera. Potem wróć i sprawdź, jaki stał się potężny.

 • Hack!
  Graj
  Hack!
  Zagrano 25598 razy

  Czy zostaniesz elitarnym hakerem w tej grze symulacyjnej w stylu retro? Popijając kawkę, włam się do komputerów innych osób i zarabiaj cenną walutę o nazwie bit. Nigdy nie dowiedzą się, co ich zaatakowało.

 • Business Simulator
  Graj
  Business Simulator
  Zagrano 22875 razy

  Have you got what it takes to become a wealthy tycoon? It’s time to show off your business skills.

 • Spore Cubes
  Graj
  Spore Cubes
  Zagrano 22041 razy

  Klikaj na grupy co najmniej 2 identycznych klocków leżących obok siebie!

 • Poop Clicker 2
  Graj
  Poop Clicker 2
  Zagrano 19710 razy

  tmp

 • ColorSmash
  Graj
  ColorSmash
  Zagrano 19434 razy

  Klikaj na grupy 3 lub więcej kostek tego samego koloru.

 • Kocie podróże: Alpejskie jeziora
  Graj
  Kocie podróże: Alpejskie jeziora
  Zagrano 19237 razy

  Ten uroczy kotek uwielbia podróżować i liczy na to, że dołączysz do niego w zabawnej grze internetowej "Kocie podróże: Alpejskie jeziora". Pomóż mu zdobyć ulubioną piłeczkę!

 • Kopalnia klejnotów
  Graj
  Kopalnia klejnotów
  Zagrano 18165 razy

  Myślisz, że dasz radę przepracować kilka zmian w tej kopalni pełnej cennych klejnotów? W takim razie do roboty...

 • Poop It
  Graj
  Poop It
  Zagrano 18092 razy

  Ta szalona gra akcji online jest kupatalna, tzn. kapitalna. Jak szybko zdołasz przejść przez wszystkie dziwaczne i zakręcone minigry? Zgnieć kawałki kupy, dopasuj je kolorystycznie i nie tylko. Zrób wszystko, co w Twojej mocy, aby zmieścić się w czasie i nie wylądować w muszli klozetowej!

 • Realm Grinder
  Graj
  Realm Grinder
  Zagrano 16456 razy

  Po kilku kliknięciach uzależnienie jest pewne. Wiele godzin spędzonych na kolekcjonowaniu budynków, asystentów i handlu z wybranymi stronnictwami jest gwarantowane. Jak szybko uda ci się zgromadzić górę pieniędzy w tej grze fabularnej?

 • Cubikill 4
  Graj
  Cubikill 4
  Zagrano 15746 razy

  Miałeś kiedyś dość chodzenia do pracy i wykonywania tych samych czynności każdego dnia? Pora zacząć robić coś nowego, np. wyczyniać różne zwariowane rzeczy w biurze!

Klikaj, aż padniesz

Chcesz po prostu się zrelaksować bez kombinowania, rozwiązywania zagadek, wybierania opcji dialogowych itd.? Mamy coś dla Ciebie. Gry z kategorii Clicker (tzw. klikery) polegają, jak być może się domyślasz na podstawie nazwy, głównie na klikaniu. To naprawdę zadziwiające, ile twórcy gier są w stanie wydobyć z jednej, prostej czynności. Klikaniem pokonujesz wrogów, zdobywasz punkty, gromadzisz pieniądze, rozwijasz umiejętności i ratujesz świat. Ta formuła jest tak elastyczna, że w wielu grach nie musisz nawet klikać. Wystarczy poklikać na początku, a potem wynająć bohaterów, którzy będą klikać za Ciebie. Na pierwszy rzut oka może się to wydawać proste i niezbyt ciekawe, jednak wystarczy spróbować, aby nie móc się oderwać!

„Kliknij potwora” to klasyczny przedstawiciel tego gatunku gier. Twoim zadaniem jest wyczyszczenie kolejnych obszarów z zamieszkujących je paskudnych potworów. Oczywiście robisz to, klikając. Każde kliknięcie zadaje określoną liczbę obrażeń. Początkowo jest to 1 punkt, co wystarcza na niskopoziomowe potwory. Im dłużej klikasz, tym potężniejsze stają się Twoje kliknięcia. Zabite potwory wyrzucają złoto, które pozwala Ci wynajmować coraz lepszych bohaterów. Zdobywaj kolejne poziomy, dzięki którym będziesz zadawać coraz więcej obrażeń. Możesz też wynająć bohatera, który będzie zadawał obrażenia w czasie, co oznacza, że nie musisz klikać, by grać! Możesz zostawić włączoną grę na jakiś czas, wrócić do niej i cieszyć się zdobytym złotem. Ostrzegamy — gra jest potwornie wciągająca!

Kolejna nasza propozycja to „Kliker wściekłości”. Bezwzględni komandosi przedzierają się przez dżunglę i tylko Ty możesz ich powstrzymać. Jak? Strzelając do nich z coraz mocniejszych karabinów, wykonując misje i zbierając złoto na kolejne ulepszenia! Klikaj, ile tylko możesz, a gdy się zmęczysz, wynajmij bohaterów, którzy będą strzelać za Ciebie. Ich broń też możesz ulepszać, aby stworzyć niepokonaną armię.

Klikać znaczy zwyciężać. Niby proste, a cieszy. Nie musisz kombinować, niczego udowadniać, po prostu klikasz i masz. Czasami o to chodzi, żeby sobie poklikać dla frajdy. Jeśli zechcesz tak właśnie się zrelaksować, to zajrzyj na stronę Gry.pl. Znajdziesz tu ciekawe gry typu clicker, dostępne za darmo online.